Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Opinie o Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Yoda

anonim - 2011-02-15 13:53:24 Widzę Yoda, że coś takiego jak minimalny komfort pracy pracownika jest Ci pojęciem zupełnie obcym ... takimi tekstami jak tu na go work potwierdzasz tylko negatywne opinie o tej firmie... chciałem aplikować, ale chyba się powstrzymam parę lat w podobnej korporacji wyleczyło mnie z myślenia twoimi kategoriami! Aż się nasuwa takie powiedzonko o baletnicy, ale poważnie... Uważam, że Focus jest przyzwoitym samochodem, zapewniającym niezły komfort pracy. na pewno wyższy niż np. Peugeot 307, o bezpieczeństwie (zawieszenie, układ kierowniczy) nie wspomnę. Poczytaj opinie o Focusach na forach motoryzacyjnych. Zawsze możesz, jak to proponował któryś z anonimów "powalczyć" o inny samochód

kopiarki

Mam pytanie oki ale jak np. handlowcowi dużej zejdzie w terenie to liczą się nadgodziny? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak nadgodziny?

kandydat

Czy moze mi ktoś odpowiedzieć co głównie robi technik/inżynier serwisu?

doda

Yoda - 2011-02-13 20:17:20 jk - 2011-02-11 02:39:13 dodam, że samochody to fordy focusy w koszmarnej wersji (lepiej nie przekraczać 70 km/h bo ogłuchniesz), dostajesz też małe urządzonko, w którym rejestrujesz każdą minutę swojego życia serwisowego (jak obowiązkowy pamiętnik), no i non stop w samochodzie - że już patrzeć na niego nie możesz. No tak, pamiętaj, że podstawoweym kryterium przy wyborze pracodawcy jest poziom decybeli w samochodzie służbowym. Dla kogoś kto 70% czasu spędza w samochodzie jakość samochodu służbowego jest dość istotnym czynnikiem. Nie ma to znaczenia tylko dla tych, którzy z tego samochodu korzystają sporadycznie, tylko żeby dojechać z/do domu.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klientów i Kontraktów oferowane przez firmę Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
kierowca

ale to i tak najlepsze auto :) bo tylko służbowe da radę podjechać na półmetrowy krawężnik :)

kserokopiarka

Korporacja rządzi się swoimi prawami. Co do Fokusów to nie jest tak źle ale GPS to porażka. Mam pytanie czy koordynatorzy i konsultanci tez mają GPS czy tylko dział serwisu. Na jakich zasadach handlowcy są rozliczani. Mam na myśli plany, raporty itd.

BARNI

Witam do jakiego miasta aplikowałeś na serwis pozdro

serwisant

pol - 2011-01-19 23:21:32 Witam. jak pracuję się pracownikom serwisu w tej firmie? Witam, na jakim poziomie są zarobki serwisantów w KM? Za kilka dni mam umówioną rozmowę i niechciałbym przestrzelić. Oferują też samochód służbowy. Czy można z niego korzystać prywatnie?

Yoda

gr - 2011-02-03 21:36:45 Szukają do pracy w kilku miastach, jest sens zawracać sobie głowę nimi? Mam doświadczenie w branży kopiarkowej, zarabiam w okolicach średniej krajowej. Wysłać CV, czy dać sobie spokój?. Jeśli chcesz żyć (a nie wegetować), masz inne argumenty sprzedaży poza najniższą ceną i chcesz podjąć wyzwanie to aplikuj. Ta Firma potrzebuje fighterów, Ci co tylko potrafią narzekać i nic poza tym, nie poradzą sobie. Wybór należy do Ciebie, jesteś gotowy podjąć takie wyzwianie ?

gr

pol

Witam. jak pracuję się pracownikom serwisu w tej firmie?

potencjalny pracownik

Witam, rozumiem, że te opinie pochodzą głównie od handlowców. Czy te negatywne opinie dotyczą również back office? Właśnie widziałam interesującą mnie ofertę. Pozdrawiam, PP

Inżynier Mamoń

Niestety prawdziwe.............

Zostaw merytoryczną opinię o Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.