Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Max

Hejo , orientuje sie moze ktos kiedy bedą wysylane swiadectwa pracy ? Pracowalem do konca grudnia i teraz potrzebne mi, a do adecco dodzwonic sie to graniczy z cudem. pozdro

Demon
@Max

Wg. nowego kodeksu pracy mają na to max. 7 dni. Później proponuję upomnienie i skierowanie sprawy do PIP lub Sądy Pracy. :)

Max
@Demon

Dzięki za info Demon ;) Jeśli się będą spóźniać to na pewno skorzystam z podpowiedzi ;)

Demon
@Max

Skargę do Państwowej Inspekcji Pracy możesz złożyć bezpośrednio przez internet, ale podając swoje dane osobowe z możliwością zastrzeżenia sobie anonimowości. Nic za to się nie płaci. Np. w przypadku braku wystawienia Świadectwa pracy, braku wypłaty lub opóźnień, mobbingu i innych nieprawidłowości w tym także nielegalnego zatrudniania obcokrajowców. Natomiast do braku wypłat to proponuję od razu składać pismo do Sądu Pracy, ale nie wiem jak aktualnie jest z opłatami. Gdyby ktoś miał sensowne pytania z prośbą o pomoc to z chęcią odpowiem. Aha, co do zasad BHP w Amazon'ie to w czasie "peak time" nie istnieje w ogóle. "Naćpane" częściowo towarzystwo lata pod sufitem, albo nie wiadomo co robi. Przydałyby się "gogle" sprawdzające pracownikom źrenice. To co się działo w grudniu to była masakra - codziennie powinni tam zaglądać kryminalni z psem od narkotyków. Pozdrawiam

Paw
@Demon

Mylisz się, zgodnie z prawem mają na to 6miesięcy, dlatego warto się jednak dodzwonić. Agencje pracy obowiązują inne przepisy regulowane ustawą! Jeśli nie wiesz, to nie pisz!

Buehe
@Paw

A podstawówkę skończyłeś chociaż Ty ... ? :D

Oburzony

Bandyci! Oddajcie mi moje 50 centów premii!

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
dds

JK, a od kiedy pracujesz?

@dds

Pracuję od połowy listopada 2016 r., a umowę mam do końca stycznia 2017 r.

dds
@JK

to bedziesz mial w styczniu 4 dni urlopu do wykorzystania (2 za grudzien 2 za styczeń)

@dds

Jupi !!!!! Wasze szczescie nas cieszy !!!!!! Pracodawca czytajac takie g...o az kwiczy z radosci !!!!! A mie obiecal.wam plakietki super pracownik jak w "Chłopaki nie płaczą" buahahahah czy opony od zuka k...a !!!!! Wasze wynagtodzenie durne pały nie wystarcza na samodzielne k....a zycie !!!!!! Wynajem mieszkania lub kredyt 1000zl Czynsz 500zl Jedzenie 500zl Co wy stulejarze p...e zachwalacie ? Prace za szmaty ? 14 godz zaplabowanie jednego zeba buabababa 5 godz to 45 mib lekcji angielskiego buhahhaha 26 godz zatankowabie auta buahahahha 3 godz pracy aby moc jechac autem przez godzine buahahahahahahhh To szambo nie zycie !!!!!!!! Matematyka was rozpi3rdala !!!

JK

Witam. Orientuje się ktoś, czy jeśli teraz przebywam na zwolnieniu lekarskim i opuszczę dwa weekendy pracy (pracuje w trybie weekendowym), to czy Randstad zatrudnia takich pracowników na kolejny miesiąc, czy jednak sam fakt L4 już mnie wykluczył?

DDDDDDDDDDDDD

wie ktos jak licozna jest premia 2 zł jak w jeden dzien wtygodniu wezme urlop to za pozostałe dni tygodnia wypłacą te dodatkowe 2 zl brutto do h?

Sebastian
@DDDDDDDDDDDDD

Nie ma żadnej premii 2 zł w tym pierdolniku.

@Sebastian

Premia jest do wyboru: bukake-bezos lub fisting-bezos.

@DDDDDDDDDDDDD

To bylo w grudniu aby zwerbowac idiotow do tyry. Od stycznia bosym ch..m przez rudy ryj mozesz otrzymac do kazdej godziny pało. 10.80 i bedziesz szarpał godzine na 170 gram frytek z kfc Buahahahahhahahah Powinniscie ich jeszcze bic k...a a i tak przychodzily by te k...y ( czyt krowy) tu i pisaly. Mocno nie biją buahahahabba Albo Zarobiłem dzisiaj tylko dwa razy kijem buahahaha Z tymi pałami to jak w Niemczech z uchodzcami. Niemcy mieli takie wielkie pragnienie posiadac muzułmanow w swym panstwie i swoim sasiedztwie ze sa gotowi poswiecac zycie wolnosc szacunek. Kobieta niemiecka jesli po 16 roku zycia nie miala jeszcze w sobie palcy muzulmanskich to wstyd !!!!! Angela podobno spedzala sylwka w Koloni buahahah nie miala nawet majtek czy cos buahahahhaa Bede pracowal w Amazon bo tam sie tobi z technologiami kosmicznymi za dziesiec zlotych. To zaszczyt k...a !!!!!! Pickit to kosmos w ch.j buajhaahahahhhaaha Wstyd za takich jak wy :-) Biada jak mi dziecko napadniesz k...o bo ci sie rower spodoba czy telefon !!!!!!! Bieda i smrod to przeznaczenie placy 15 brutto nie ma innej drogi !!!!!!!

idler73

Powiem wszystkim tak. Pracowałem w Amazon 1,5 roku, z powodów rodzinnych, musiałem odejść i trzy ostatnie miesiące, pracuję w dużym, międzynarodowym koncernie z branży Auto - Moto. Kontrast jest olbrzymi i jeżeli jakiś 20 letni gówniarz powie mi, że Amazon nie szanuje pracownika, zabiję go gromkim śmiechem. Wiadomo listopad - grudzień i lipiec to miesiące największej sprzedaży okres peak'u i tzw. piniata, wtedy, rzeczywiście niektórzy z kierownictwa tracą kontakt z rzeczywistością, ale prawdziwy Amazon, to pozostałe 10-mcy. Nie ma problemów z urlopami, a wszelkie nieścisłości w płatnościach, są wyrównywane na bieżąco. Nadgodziny ? Przez 1,5 roku, 2 razy usłyszałem o konieczności pracy w dodatkowe dni, co zignorowałem i nic się nie stało. Wszystkim niedowiarkom, polecam zdobycie doświadczenia w firmach takich jak Faurecia, Toyota, NSK, Mando, czy Cersanit. Zobaczą wtedy, jak zły jest Amazon.

Złotówa
@idler73

Spadaj dziadu. Psujesz nam tu opinię o Amazon Corporation.

Zgredka
@idler73

O, mam podobne zdanie :) Prawie 2 lata pracy w Amazonie i konieczność odejścia z powodów rodzinnych i niemożności pogodzenia specyficznego grafiku amazońskiego z innymi obowiązkami... Wspominam pracę bardzo dobrze, choć oczywiście zdarzały się różne dziwne zjawiska, niedociągnięcia czy ludzie nie na miejscu. Ale ogólnie ci co tak krytykują Amazon to chyba nie pracowali nigdzie indziej... ;-) Ja osobiście tam krzywdy nie zaznałam. Pozdrawiam idler73.

Krzyki
@Zgredka

Nie wiem z czego jesteś dumny że pracodawca ciebie wykorzystuje a ty tylko potulnie pracujesz nie wiem jakim trzeba byś zdesperowanym człowiekiem by iść do pracy gdzie jest jeszcze gorzej niż w amazonie. Poważnie człowieku wyjaśnij mi po co się pchasz na do jakiś obozów pracy gdzie traktują ciebie jak bydło, a ty tylko pokornie schylasz główke i dalej pracujesz ? Czego od ciebie młodzi mają się nauczyć tego aby pracowali jak niewolnicy i cicho siedzieli. Proszę ciebie litości. Amazon to dobra praca na chwilę lub wtedy gdy tam pracujemy przy komputerku siedząc na czterech literach i od czasu gdzieś tam pójdziemy rozwiązać problem. A tak to mozolna ciężka praca nastawiona na wyścig szczurów byle jak największą norme zrobić,walki na packu/recive by pierwszy na lince siedzieć zwalanie na nowych niedoświadczonych pracowników wszelką prace z produktami large to w amazonie codzienność. Dla managerów ktorzy decydują o twoim być lub nie być to jesteś tylko wydrukiem z komputera z twoimi statystykami za ostatni tydzień nic więcej.

@Krzyki

Amazon- Nie podejmuje pracy na stawkach za ktore nie mam szans sie samemu utrzymać.

Amazon- 3 godz pracy = 1 godz jazdy autem

Amazon- godzina pracy to rownoeartosc 170 gram frytek

@Krzyki

Amazon- Tatus musi przepracowac w takiej gownianej firmie ponad 5godz aby oplacić 45 min lekcji angielskiego dziesięciolatkowi.

Zgredka
@Krzyki

Oj, Krzyki, litości, czytaj ze zrozumieniem ;-) A gdzie ja napisałam że w mojej obecnej pracy jest gorzej niż w Amazonie? Napisałam, że Amazonu nie wspominam źle i że krzywda mnie tam nie spotkała. I że ci co tak straszliwie krytykują chyba nigdy nigdzie indziej nie pracowali. Natomiast widzisz łatwo wymądrzać się w obecnych czasach, gdy ofert pracy naprawdę jest sporo. Ale czasy nie zawsze były takie - powiedziałabym, że głownie bywały gorsze (obecnie mamy najniższe bezrobocie w wolnej Polsce). I wiesz jeśli musisz wykarmić dzieci i spłacać kredyty a pracy nie ma, to naprawdę jesteś w stanie zgodzić się na bardzo różne warunki żeby przetrwać. I wtedy mając porównanie jak jest w Amazonie a jak może być i co już przeżyłaś oceniasz amazońskie warunki naprawdę sprawiedliwie. Ale do tego to trzeba troszkę przeżyć i z niejednego pieca chleb zjeść...

@Krzyki

Amazon- pracuj ciezko ( normy Ci w tym pomogą) baw sie dobrze ( za 10 netto buahajahaha) Tworz historie ( raczej wam teg nie zapomnimy nigdy)

Amazon- pizza 4 godz pracy

@Krzyki

Amazon- 15 brutto my nie szukamy ludzi !!!!

@Krzyki

Amazon- Poloki caławały nas po nogach za 180 usd premii Ile otrzymali inni ? :-) top secret

Amazon- ta kasa jest chu1owa !!!!!!!8

@Krzyki

Amazon- poszukujemy tylko ludzi wypranych z marzeń. Jalowej masy ktora ma ambicje prowadzic chu1owe nedzne zycie. Uprasza sie łaskawie by zycie odbierac sobie w domowym zaciszu. Dziekujemy

@Krzyki

Amazon- tylko dla orłów :-) Chcesz zrobic kariere? Chcesz sie wybic? Chcesz zostac kimś? OMIJAJ TEN PIERDOLNIK SZEROKIM ŁUKIEM

Zboczek

Uwaga! Oddam kał na pracownika Amazon, dobrze zapłacę. Wierzę, że w takiej światowej firmie pracują sami poważni ludzie, dlatego proszę o poważne propozycje.

Bodex 2016

Witam , zaczynam szkolenie od 02.01. 2016 ale już na początek dają do myślenia gdyż premie za frekwencję za styczeń np dostajesz w nie w lutym z wypłatą styczniową tylko w marcu z lutową . Jak zapytałem pani skąd ten poźlizg to zaczęła mówić o polityce Randstad na to ja tej pani że pracowałem w Toyocie w Wałbrzychu też przez Randstad i tam premie frekwencyjną dostawaliśmy na bieżąco i pani trochę zaniemuwiła i zaczęła coś mówić że popyta dalej Ja szczerze nie wierzę w intencję bo granie w kulki z ludźmi to dzisiaj standardy praktycznie w każdej firmie ale moim zdaniem to zaczyna się coraz bardziej pogłębiać .

@Bodex 2016

To nie jest wymysl randstatu tylko amazona, poslizg wynika z sposobu ewidencji urlopow, zwolnien lekarskich itp

@Jemo

Bzdury i przestan p...c. To jest przetrzymywanie pieniedzy pracownikow to nie wiem ma na celu wiazania ich z firma bo wiesz k...a nie zwolnie sie w maju bo w czerwcu mialem dostac premie k...a kwiecien. Amica choc placi juz kompletne szmaty 13 brutto odchodzi od takich praktyk i zaczyna zatrudniac bezposrwdnio. Pracownik nie byl zwiazany z firma Amica nie czul sie jej czescia. A w okol firmy powstaja przerobki wszystkich mozluwych budynkow na mieszkania dla Ukraincow. Nawet juz ingeruje jakis urzad bo zaczeli ich pakowac jak ogorki w sloiku buahahaha ibjakis urzad sie dopi3rdolil. Firmy Was wyzyskuja !!!!!!! Oninpotrafia tylko konkutowac tania sila robocza. Po jaka cholere z takimi chuj4mi sie wiazac?

@

Najpierw poczytaj ze zrozumieniem oba posty a potem sie wypowiadaj.

Jurny Staszek

Zbliża się Sylwester, którego biedaki z Amazonu spędzą w domu z Polsatem. Już teraz zacieracie łapy licząc ile zarobicie zbierając puste butelki po szampanach? Nie wstyd wam? Bo polakom za was wstyd.

Amazonczyk

Nie lepiej zeby twoj stary (jak sam nazywasz swojego ojca) udal sie do HR-u i wyjasnil te kwestie.

?

Po jaka cholere mam marnowac 10 godz dziennie skoro te wypociny nie wystarczaja na zaspokojenie podstawowych potrzeb. No kurw4 !!!!! Czy to prawda ze oni zeby zatrzymac pracownikow 3000osob to rozlosowywani na przyklad tableta buahahahahhaahahah miedzy tych mądrych ludzi Biahhaahhahahhahhahahahahahahhhahahhh Pizgac z Was to sama przyjemnosc !!!!!!!!! Jestescie na potrzebni !!!!!! Bo jak juz czasami czlowiek ma dosyc, jak juz jest zawalony robota, lub jak zjebie go przelozony to zawsze warto pomyslec buahahahha O nie jest jeszcze kurw4 Amazon tam to dopiero maja Sajgon !!!!! I juz sie pojawia usmiech na twej twarzy. Czy wiesz ze w Irlandii na samego psa otrzymujesz 80 euro miesiecznie 100 euro dniowki ? No problem :-) Po pieciu latach przepracowanych i osiagnieciu wieku emerytalnego 200 euro tygodniowo emy :-) Polska to dzikusy !!!!!! Zachowujecie sie jak małpy :-) dzicz i prymityw kulturalny buahahhahah Jak zaczniecie 2017 rok Styczen 15 brutto Luty 15 brutto Marzec 15 brutto Kwiecień 15 brutto Maj 15 brutto Czerwiec 15 brutto Lipiec 15 brutto Sierpień 15 brutto Wrzesień 15 brutto Październik 18 brutto Listopad 18 brutto Grudzien 18 brutto 2018 Styczeń...

@Ignor

Fredes
@

Ty pajacu trolu. To jest śmieszne i zarazem żałosne jak cie tyłek boli po tym jak straciłeś pracę w Amazonie. Roboty nigdzie nie możesz znaleźć i siedzisz od dwóch miesięcy i wypisujesz bzdury cały czas. Pomyśl jak to o tobie świadczy śmiejesz się z ludzi z Amazona a sam nawet się nie nadawales tu do pracy. Znajdź sobie jakieś przyjaciół albo prace i zajmij się czymś w życiu to co robisz to jest Bardzo żałosne.

Udo

Jak tak źle to szukaj pracy z dala od firmy i nie marudź. Na Twoje miejsce znajdą się chętni.

@Udo

Tak tak palancie !!!!!! Tych chetnych szukaliscie ze swieca buahhahahaha Dawali jednemu zj3bowi 600 by werbowal kolejnego zj3ba 13 bonusu k...a o ktorym mozecie zapomniec przez kolejne 11 miesiecy buahahahahah Powinniscie tymczasowych po nogach calowac za te 800zl netto Pozdro

Randstad zajebane biedaki

Nie dostalem bonusu światecznego tylko 300 zl za okres przepracowany w peaku czy po świetach wypłaca ? Ktos wie o co tym mendom z ramstata biega ?

Udo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy może sobie założyć firmę i kasy będzie miał jak lodu. Praca w tej firmie jest ok.!! i nie rozumiem tych narzekań.

Cały Poznan z was pizga !!!!!!
@Udo

15 beutto jest ok ? 10.80 netto jest ok ? 100 godz pracy za 1080 zl jest ok? 4 godz pracy zeby zjesc pizze to ok? 1godz to 170 gram frytek z KFC !!!!!! 3 godz pracy to koszt paliwa na 1godz jazdy !!!!! Nie ja was zj3by osmieszam tylko liczby za ktore zgodziliscie sie pracowac. Nie ja wam mowie ze jestescie czarnymi biedakami tylko kwotu ktore macie w tekach i ktore maja tak gowni4ną moc nabywczą. I przestan glupia franco mi tu pi3rdolic o smazeniu frytek :-) Wylicz glupia palo jak mozna sie usamodzielnic za te szmaty. Licz !!!!! Udowodnij ze te smieszne kwoty mozna godnie przezyc !!!! Malo tego konstytucja gwarantuje ci dodtep do kultury buahahahhaha A ze darmowej kultury brak to dolicz pało durna raz kino 50zl i raz powiedzmy teatr czy kabaret 60zl !!!!! Nic nie napiszesz !!!! Glupia k...o ( czyt krowo) bo jestes glupia jak Franka pies. Rozmowa z takimi idiotkami to jak rozmowa chuj4 z butem. Jestem pewien ze zarabiasz krotnosc tych wypocin i sie madrujesz innej opcji nie ma :-) Jak myslicie ktos kto robi za te szmaty i ledwo wiaze koniec z koncem bedzie zachwalal to gowno ? Nie !!!!!! cos mi tu zalatuje zj3bami z HR Czy znajda sie tu ludzie ktorym trzeba tlumaczyc ze 11 netto to szmaty :-) 1750 zl podstawy buahahahahhaha 1000 zl wynajem lub rata ( slabiutko liczac) 500 czynsz 500 jedzenie Biauajajajjajahahahahahahahhhhhaahhhah

vvvvv

jedzenie 250 pomyliles sie

Amazon 4 funn
@vvvvv

Worek karmy dla psa kosztuje 150zl i raczej 12 kg moze na tydziec byc malo. 10.80 pozwala byc tylko szmaciarzem :-) amen Z Was to juz chyba wszyscy po malutku pizgają buzhzhzhzhzzhhzhzhzhzhzhzhz Czy jak sie jest szmaciarzem a uzywa sie słów tylko w waszym mniemaniu niby inteligetnych typu pockit na picku , Stow i takie tam z d...y brwdnie to wy czujecie sie smalce dowartosciowani ? No przecierz jak sie nawet ktos nie wie i zapyta ty smalec a co to pick to ze wstydem w ryju musisz mu powiedziec jaka jestes pizd4 buhahaahahhahahahahahahahahhaahhhaaahuhuahuahauauahhahhhhhahahahahahhhahhhha Styczen otrzymacie poqrwy teoszke wiecej ale luty Buahhhahhahahahahhahahahhahahahhahahah

Hmm
@Cały Poznan z was pizga !!!!!!

Masz skrzywienie do kobiet na codzien, czy tak CIE ponioslo?

srabkatomek

Nie wiem kim jesteś ,ale chyba jakiś obrzydliwy ,wulgarny frustrat

Alabama
@srabkatomek

Prawda i tylko prawda :-) A z czym sie nie zgadzasz? Napisz

Amazończyk

najlepiej wobec goscia od frytek zastosować zasadę: "Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" sorry ale on przeciez nie ma żadnego doświadczenia, chyba że w smażeniu frytek

JK

Witam. Wie ktoś na jaki adres należy dostarczyć zwolnienie L4? Centrali w Warszawie czy do biura lokalnego we Wrocławiu?

@JK

Najlepiej dostarcz do dzialu HR na terenie hali w ktorej pracujesz

ur

Witajcie. A jak oceniacie pracę w utrzymaniu ruchu? Pojawiła się oferta w sieci. I co mam rozumieć pod dewizami typu "każdy dzień jest dniem pierwszym" lub " pracuj ciężko, baw się dobrze, twóż historię" trochę hasła jak z PRL. Sądząc po wymaganiach to muszą też dobrze płacić. Bo za jakieś dwa koła to nikt zz takimi umiejętnościami się nie podejmie pracy.

Po jakim czasie można barć urlop na żądanie jak się jest na agencji ?

@11111

Jak sie jest z agencji to nie przysługuje urlop na żądanie

@Jemo

Aha czyli będzie nk-a. Dzięki za info. Pozdrawiam

@11111

Probuj, dzwon do agencji, może okaze sie ze maja ludzka twarz i udzielą normalnego urlopu.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon