YABIMO

Opinie o YABIMO

Zibi

Pracowałem na inwestycji,kolesiostwo ,naciąganie prawa pracy tzn.niewypłacanie ekwiwalentu za urlop,niedotrzymywanie gwarantu godzin itp.PIP troszkę ich naprostował ????

Aga

Zadzwoń do związków zawodowych oni sprawę ci wyprostują, albo zgłoś do Akera, lub Kvaernera, ja miałem pobobna sytuację i szybko sprawę wyjaśnili.

Trump

Cześć. Na jakie stanowisko się ubiegałeś?

@Trump

Hej! Powiedz czy to na stanowisko montera rusztowań było?

Czy w Yabimo zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Agent Bolek

W tej firmie odpisujesz umowę razem że zwolnieniem,masz umowę na 6 miesięcy,jedziesz na rotacje,i odpisujesz wypowiedzenie umowy,firma przekręt,oszukują na godzinach,na wpłatach,można ja porównać do izolera,izoperfekt,alfa,etc.Ja czuje się (usunięte przez administratora) już na jakieś 25 tyś koron.

Maja

Dzień dobry czy ktoś pracował w inwentaryzacji w Niemczech jakie opinie czy warto z skorzystać z tej firmy czy nie

Dziewczyna
@Maja

Dopiero jedziesz czy może już dotarłaś? Bo też jestem ciekawa

George
@Dziewczyna

Uważajcie ja właśnie wrocilem z inwentaryzacji mieszka się w mieszkaniach które się rozpadają a dodatkowo nie ma ubezpieczenia firma ta wystawia faktury i kary za nic

Rgis
@George

A koordynator dalej ciąga ze sobą tą starszą panią co wybiera sobie strefy i wkurza ludzi na mieszkaniach? Czy po wakacjach firma zmądrzała i już nie wysyła takich ludzi? Jak teraz było z zarobkami?

jwocb
@Rgis

Pana koordynatora powinni wyrzucić, podsłuchuje i ciśnie ploty do firmy.

Kk
@Maja

Warto

Kk
@George

To że Panu się trafiło takie mieszkanie to nie znaczy że każdemu pracownikowi.

Miss.o.
@jwocb

Jak to każdy koordynator… Mało który staje za pracownikiem… trzeba podsłuchiwać i podpierdzielac do szefostwa, bo i wcześniej koordynator sam zostaje zwolniony. Taka polityka firmy.

Ona 7
@Kk

Ale tzn ze firma ma gdzieś warunki mieszkaniowe pracowników czy tak powinno być? Pracownik wydajny to pracownik zadowolony!!

0qip0

Jakoś mi się wydawało że anonimowa pochwała to raczej odwrotność wazeliniarstwa ale pewnie się mylę.

#islnadia

Cześć. Czy ktoś pracował w Islandii przy sprzątaniu hotelu? :) Znalazłam interesującą ofertę, jednak z tego do widzę opinie co do firmy są podzielone. Może ktoś mógłby opowiedzieć cos więcej?

#islalndia

Cześć. Pracował ktoś w Islandii przy sprzątaniu hotelu? :) Trafiłam na ogłoszenie, które wydaje się być bardzo interesujące, jednak z tego co widzę opinie co do firmy sa dość podzielone. Ktoś może opowiedzieć coś więcej na temat pracy?

Ciekawski

Bez znajomości nie ma szans dostać jakąś dobrą ofertę pracy (chodzi tu o Norwegię). Możesz mieć doświadczenie, wykształcenie, możesz dzwonić, dowiadywać się a i tak jak nie masz pleców to nic ci nie pomoże. Do Holandii owszem, ale oczywiście warunki o wiele gorsze. Doprosić się o jakieś informacje odnośnie projektu też ciężko, albo w ogóle nie dostaje się odpowiedzi. Plus, to że wypłata jest na koncie o czasie, chociaż czasami trzeba tego przypilnować.

@Ciekawski

W chwili obecnej, jeśli chodzi o pracę na terenie Norwegii, poszukujemy wykwalifikowanych osób na stanowiska: malarz/piaskarz, monter izolacji, monter rusztowań oraz elektryk z uprawnieniami typu offshore oraz, przede wszystkim, komunikujących się w języku norweskim. Jeśli jest Pan taką osobą zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół Yabimo

Prosze o.kontak mail grabek207@wp.pl zainteresowny rusztowania

Bob budowniczy
@YABIMO

Dzwonil do mnie niedawno pan z yabimo do norwegi wyjazd niestety za male doswiadczenie mam haha praca na platformach Offshore i wiele innych budów no jestem ciekawy jakie doswiadczenie jest mi potrzebne

Praca w Polsce
@YABIMO

Witam. Pracuje 14 lat w norwegi w norweskiej firmie izolacyjnej , a obecnie na najwiekszej budowie w norwegi .Campus Ås.Wykonujemy izolacje na rurociagach sanitarnych oraz klimatyzacyjnych i tzw.takvan czyli woda z dachu.Oczywiscie tez izolacje na wentylacji.Znam jezyk norweski.Ciekaw jestem co firma Yabimo mogla by mi zaproponowac jesli bym zechcial pracowac u Was.

@Ciekawski

Pozwolę się nie zgodzić. Nie posiadam znajomości. Pomimo że nigdy nie pracowałem w Norwegii zgłosiłem swoją na to chęć i po około miesiącu oczekiwania lecę na dniach. Wszystko załatwiane i ustalane telefonicznie. A jak będzie dalej to się okaże. Jednak póki co wychodzi na to że to nie znajomości a spełnienie wymagań jest głównym kryterium. Pozdrawiam

agaa
@0qip0

no dokładnie, niektórym panom się wydaję, że jak potrafią dźwigać, to wszędzie wszyscy czekają na nich z ofertami.

Zadowolony

Przygodę z Yabimo rozpoczołem niedawno. Nie jest źle.Z pozytywow to na pewno luzne podejscie koordynatora, na razie wydaje sie ze jest spoko ale raz kazal nam spiepszac do roboty jak sie upominalismy o nowe kombinezony. Powiedzial ze one sa czyste ale bylo widac ze uwalone z jakiegos szarego sylikonu. Ale jak to kierownik ma racje zawsze.Fajni sa tez ludzie w ekipie bo nie podpiepszaja sie jak w innych firmach. Z minusuw to brak spszentu typu kurtki przeciwdeszczowe. To znaczy są ale nie bylo akurat mojego rozmiaru a deszcz padal i musialem mmoknonc. Wyplate mialem na razie jedna i bylo wszystko ok. Mieszkamy na kampach na ktorych jest stolowka pokoje czyste ale sciany cienkie ze jak ktos piernie albo chrapie to slychac. Ja jestem zadowolony. Nie jestem z tych mieczakuw co placza o wszystko.

lukasz

Pracuje aktualnie dla yabimo jako monter rusztowan w Norwegii, pracowalem tez od nich na Szwecji jako monter rusztowan i moge napisac co i jak wyglada, Szwecja Mieszkania(dom) nazwana dumnie polska willa, warunki tam panujace daleko odbiegaja od willi, poprostu zaniedbany, rozpadajacy sie dom. Jest to dawna chata jakiegos kierasa Johna w ktorej ponoc kiedys mieszkal, byl tam ponoc basen, ale zostal przerobiony na dwa pokoje, jest tam sauna, ale strach tam wejsc by nie zlapac czegos. Na szczescie jest duzo chetnych tzw stalych pracownikow, ktorzy z checia tam chca mieszkac. Jak bedziesz miec szczescie to dostaniesz pokoj na hotelu. Praca jak to praca bylaby normalna gdyby nie kierownictwo co cisnie prace i wylicza ci czas w jakim masz skonczyc rusztownie, obcinanie twoich wyrobionych godzin, dawanie starych (uzywanych) rekawiczek, brak masek pylowych, to normalne praktyki Highcon, zglaszajac to yabimo mowia ze nic nie moga z tym zrobic i godza sie na to bez jakiejkolwiek walki o twoje godziny, poprostu highcon ma zawsze racje i koniec. Na samej budowie tzw stalych pracownikow jest duzo tzw kapusi, lubia chodzic dzwonic i chodzic do biura. Normalnych ludzi mozna policzyc na palcach od jednej reki. Norwegia Tu praca jest juz w systemie norweskim, na spokojnie bez pospiechu, zero stresu i zero cisnienia na robocie. Mieszkania to kampy przy stoczni, pokoj jednoosobowy, prysznic, wc, jedzenie, Mam nadzieje, ze niedlugo Norwegia otworzy sie na dobre i zmienie firme na inna, ale niestety mamy takie czasy, ze trzeba sie trzymac tego co sie ma.

Klaudia

Pracowałam na inwentaryzacji w Niemczech i przyznam szczerze że jestem bardzo zadowolona. Super ludzie, praca lekka, a Pani koordynatorka Magdalena po prostu boska! Polecam wszystkim szczególnie młodym osobom chcącym sobie dorobić! Na pewno pojadę jeszcze raz :)

Inventura

Nie polecam inwentaryzacji w Niemczech, pod względem logistycznym nic nie przemyślane. Nie wszystkich ludzi zgłaszają do ubezpieczyciela. Nikomu nie polecam !

2pac

(usunięte przez administratora) mamy 21 wiek ludzie! A no i w wc też nie ma. jak tu się kobiety mają myć. pokoje przejściowe A zapewniali że 2 max 3 osobowe. w sumie to nic pozytywnego jeszcze każdy jakiś cichociemny jak by mieli coś na sumieniu. zastanowiło mnie dlaczego mają wszystkich nowych pracowników inwentaryzacji. Odpowiedzieć sobie sami. z naszego wyjazdu był jeden chłop który był wcześniej. (usunięte przez administratora) czytajcie ludzie póki komentarzy nie usunęli

Rob
@2pac

Sami nowi pracownicy są ponieważ jest nowa pani która przeszła z Ivalisa i rekrutuje całą ekipę nieudaczników którzy już nie pracują w Ivalis. I będzie to samo co w Ivalis same osoby pijące i nic nie robiące.

xXx

uwaga (usunięte przez administratora) . podpisaliśmy umowę z bezpłatnym zakwaterowaniem ,transportem do pracy i kiedy chcieliśmy się zwolnić (ponieważ w firmie dzieje się cyrk na kółkach brak ubezpieczenia kontakt zerowy zakwaterowanie to istne baraki)to zaczęli szantażować nas fakturą za właśnie darmowy transport i kwaterę która była zawarta w umowie jako bezpłatna chcieli na siłę zatrzymać nas w pracy strasząc nas dodatkowo sądami w których oczywiście są na przegranej pozycji dodatkowo twierdzą że przez nasze zwolnienia firma ucierpiała jeszcze na domiar tego nie chcieli przyjąć naszych wypowiedzeń z firmy a to i tak tylko połowa złych rzeczy które nas spotkały w tej firmie serdecznie nie polecam tej agencji pracy uważajcie ! Dodatkowo jak ty chcesz cos od nich to nic nie załatwia jak oni chcą to wypisują do cb cały czas .

@xXx

A gdzie byłeś jeśli można wiedzieć?

@xXx

Gdzie byłeś jeśli można wiedzieć?

@xXx

Witamy, Firma Yabimo zapewnia ubezpieczenie, z którego można skorzystać już od pierwszego dnia pobytu. Wypłaty również wpływają na czas. Jeżeli pracownik nie stawi się w pracy bez usprawiedliwienia i porzuci miejsce pracy, to zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca ma prawo nałożyć karę finansową z tytułu poniesionych kosztów. Oczywiście jak najbardziej można złożyć wypowiedzenie, ale wypowiedzenie, wedle obowiązującego prawa, zawiera określony okres wypowiedzenia, który należy przepracować. Pozdrawiamy, Zespół Yabimo

Xfy
@xXx

Brawo dla tej pani z Ivalisa Magdy G. rekrutującej dalej samych pijaków i nierobów na inwentaryzację z firmy Ivalis.

Ivalis

Witam pracuję w tej firmie. Wypłaty jak to w Ivalisie szału nie ma. Mieszkania na początku były ok później coraz gorsze, spanie czasem w 3 osoby, o przeprowadzce dowiadujesz się w piątek lub sobotę. Stan mieszkań bywa różny, czasem zdarzało się, że coś bywało niesprawne. Słyszałem o sytuacji gdzie były przeprowadzki na terenie jednego miasta, czasem raz w tygodniu. Praca wiadomo lekka, SV bywają röżni, czasem zdarzają się sytuacje że cię wyrzucają z inwentury za nie wiadomo co. Inna sprawa, że pracownicy w weekendy i w tygodniu lubią wypić w dużych ilościach. Ubezpieczenie w AOK, ale jak nie znasz języka możesz mieć problem z zapisaniem się do lekarza, na szczęście są osoby w busach znające niemiecki. Praca jest do końca kwietnia, obecnie w dzień sklepy Tedi około 6h.

KaMeal

Czy pracował ktoś na stanowisku Help Desk?

Zadowolony

To ty nie pojechałeś do pracy? I piszesz negatywną opinię dzień przed wyjazdem?

Xxx

Ewidetnie głupoty napisane wszystko jest Oki a od czasu do czasu zawsze się trafi czarna owca

xdxd
@Xxx

Takk

Zgadza się co do byłych pracowników Ivalis

Zawiedziona
@Xxx

Tylko czemu tą czarną owcę jeszcze biorą na inwentaryzacje? Już na letnim wyjeździe powinna być zwolniona za wybieranie stref i za błędy gorsze niż u nowych pracowników. A za robienie na złość współlokatorom nie powinni jej już brać do Yabimo. Ale,skoro potrafią wysłać ludzi do Niemiec busami z mnóstwem usterek zagrażających bezpieczeństwu,to czemu się dziwić?

Czy jest zwrot pieniędzy za tak zwana diete ? Chodzi o to że jeżeli ktoś z niej nie korzystal to zwracają pieniądze?

@pytanie Czy jest zwrot pieniędzy za tak zwana diete ? Chodzi o to że jeśli ktoś z niej nie korzystal to zwracają pieniądze?

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 33 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO