Opinie o Yabimo

db

czy rekrutują do jakiejś roboty ? ( zagranica )

Wątroba
@Ewa Stolarz 27.07.2017 16:17
Witam, bardzo prosze o kontakt ze mna. Numer telefonu znajdzie Pan na naszej stronie (niestety w komentarzy nie moge podawac...

Szok!!!! Jednak czasem ktoś ma szczęście i może liczyć na rozmowę telefoniczną! To prawie jak szóstka w totka . Jednak świat jest piękny

@db 23.07.2017 18:02
czy rekrutują do jakiejś roboty ? ( zagranica )

Yabimo to dobra firma , nie zatrudniają byle kogo... Sami młodzi ludzie byli w Korei i znalem na warsztacie mlodych i na budowie i kultura. Reszta z izolera i tinshmita to katastrofa ludzie.... Chyba jezyk angielski jest wyznacznikiem kultury.

Max

szukam roboty jako elektryk automatyk, czy jest jakaś praca dla mnie??

ktoś

jak teraz w Yabimo zmieniło się coś na jakich warunkach zatrudniają za granicą

Agata

Większość z was pisze tutaj o pracy wyjazdowej. A czy można dowiedzieć się czegoś o pracy stacjonarnej - szukają teraz pracownika do działu sprzedaży, oferta jest interesująca ze względu na możliwość premii więc pewnie wiele osób jest nią zainteresowanych. Czy ktoś na jakieś informacje na temat pensji na tym stanowisku?

YABIMO
@Agata 22.07.2017 09:51

Dzień dobry Pani Agato Zapraszam do wysłania CV lub aplikowania przez stronę YABIMO. Skontaktuję się z Panią i odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Agnieszka Giemzik HR Manager | YABIMO Mobile: +48 570 114 599

Ja

A ktorego wyplata na koncie?

ja

A jak jest na Stordzie?

lolo
@ja 04.07.2017 10:49
A jak jest na Stordzie?

zapierdziel na maxa :D tak jest na stordzie :)

Gruby

Ogólnie po kilku miesiącach na Nyhamnie złego słowa powiedzieć nie mogę wszystko jak najbardziej w porządku. Może ktoś się orientuje czy będą jakieś nowe projekty bo niestety od kwietnia susza.

ja
@Gruby 21.06.2017 22:59

A ktorego wyplata wplywa i kiedy paski wyplat?

Ciekawy

Witam wszystkich forumowiczów.otrzymalem oferte od YABIMO do norwegii czy ktos pracowal lub pracuje u nich na Skandynawii.?czy wasteful jest opłacane w sensie składki itd.z tego co wiem to na Islandii chłopaki mieli wszystko oplacone.czy ktos node pomoc lub sama firma.

koksu

135/PF/PC
@koksu 02.06.2017 09:59
Witam w przyszłym tyg jest planowany wyjazd do Korei czy ktoś coś wie na ten temat jak to wyglada i czy firma jest wypłacalna ?...

W Korei stawka 20 rubli na godzine i wyjazd autokarem mile widziany rower wlasny

Izoler
@koksu 02.06.2017 09:59

W Korei mieszani ludzie i połowa to ciężcy ludzie nie polecam tam lecieć , Szkoda nerwów W Yabimo sami dobrzy mlodzi mądrzy ludzie z angielskim i dobrze sie prowadzą. U nas same stare zawisłe ludzie pozdrawiam Izoler.

koksu

Witam w przyszłym tyg jest wyjazd do Korei czy ktoś coś wie na ten temat jakie warunki i czy firma jest wypłacalna warto jechać?

MB

Yabimo
@MB 25.05.2017 10:28
Poszukuję roboty na monterkę albo izolację czy moze ktos mi podać namiary ( od pól roku siedze w chacie taka posucha ? )...

Dzień dobry bardzo proszę o kontakt oczywiście postaramy się Panu pomóc znaleźć pracę (usunięte przez administratora) ( (usunięte przez administratora)

coto

Its ok!!!

ssol

@Stolarz Ja mam info ze projekt rusza w kwietniu Pozdrawiam

stolarz

Witam. Wiecie coś może na temat wyjazdu jako cieśla okrętowy do Norwegii? Ponad miesiąc temu dzwonili do mnie a potem cisza. Nawet już tel. nie odbierają.

stolarz

Witam. Czy ktoś coś wie na temat wy.jazdu jako cieśla okrętowy do Norwegii ? Dzwonili do mnie w grudniu i do tej pory cisza.

Mariusz

plettac
@Mariusz 24.01.2017 16:39
wiecie moze na jakiej platformie jest ta oferta pracy na elektryka offshore? Trzeba znac norweski czy angielski wystarczy?...

Na offshore tylko z norweskim

Marko
@plettac 28.01.2017 15:26
Na offshore tylko z norweskim

@plettac - bzdura, @Mariusz - wystarczy angielski

hatna

Witam! Wie ktoś czy jest możliwość dostania "do ręki'' Site Test'ow? Mają obowiązek udostępnić je pracownikowi czy maga trzymać na nich łapę bezkarnie? Słyszałem ze są one w bazie Beerenberg'a bo to on za nie płacił. Ma ktoś wiedzę na ten temat?

kit

Czy ktoś.wie.jak wyglada proces.rekrutacji.na stanowisko biurowe w krakowie?rozmowa po.polsku czy angielsku?

Stachu

Slyszal ktos o wyjazdach do Korei?

Bolo

Na miłość boską dlaczego Pejta został zatrudniuny do naszej firmy....a było tak fajnie

Tomek

Zdawał ktoś się testy na izolacje? Jak to się odbywa?

pif

Hej, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na project manager, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki pracy, a to dobry znak, że się u nich dobrze dzieje. Dziękuję za szybką odpowiedź

ania
@pif 11.09.2016 13:11

Możesz napisać jak wygląda rozmowa?

Waldek

Zdawal ktos te testy po angielsku na stanowisko izoler ?? Ciezkie sa ?

arkadiusz

Dzis rozmawialem z bardzo miłA Pania Karolina z biura z Krakowa,nie pamietam jej nazwiska, szacun dla tej kobity chyba jako jedyna z tej firmy odbiera telefon nawet po pracy, do innych nie idzie sie dodzwonic. Planuja jakis projekt w Holandii szukaja monterów izolacji i blacharzy z angielskin lub niemieckim oferuja w miare dobre warunki.

pola

Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki

Tomasz

A to warto jechac ??? i normalnie sie odbywa kontrakt czyli 6 miesiecy czy robisz jak jest tylko praca ????

Tomasz

gość 2016-08-26 14:29:37 Ja mam jechać jako cieśla zbrojarz ale gadałem z kumplem co już był przez tą firmę właśnie w islandi i robią systemem 30 dni a 2 tygodni w kraju to jest ten minus i z tego co się dowiedział bo dzwonił do tej firmy i kadrowe mu powiedziały że kontraktu są 6 mis a roboty mają na 3,4 miesięcy a obiecują przez tel tyle praca i zastanawiam się czy jechać bo jak ma 30 dni robić a 2 tygodniu w kraju być i nie mieć za to płacone to lipca aa jeszcze jedno robi się w miesiącu 180 godz nie wiecej to wychodził mój kumpel 1900 euro to bardzo mało jak na warunki irlandzkie....

byly pracownik

Oszuści szkoda zaczynać z tą firmą Obiecują wysyłają umowę i każą czekać miesiącami na robotę a później gumka niema nawet kto telefonu odebrać frajerstwo, jak macie inne opcje Panowie Bez wachania brać olać tych kłamców !!!

gość
@byly pracownik 26.08.2016 16:38

gdzie (miałeś) byłeś i w jakim charakterze

Tomasz

Siema wszystkim a co jest tym wyjazdem do islandi bo juz troche czekam i chyba nie tylko ja cos moze wie na te temat ??? I jakie sianko ta da sie zarobic w islandi ,piscie co wiecie pozdrawiam

gość
@Tomasz 26.08.2016 10:08

w jakim charakterze masz tam jechać

co miesiąc tak jest zamiast 15 jest 24 tak jak wczoraj

jest 24 a wypłaty nima i co wy na to

GOŚĆ

Jest 23 a kasy niema nadal to jest jakaś paranoja i tak co miesiąc Jedni powiedzą czas przywyknąć było że to się nikt za to nie weznie

ozzy

Witam!Po raz kolejny wypłata jest opózniona.Chyba Szef zakupił dom lub super auto.Brak informacji z siedziby co się dzieje itylko lakoniczna informacja że pieniądze będą ok 20 sierpnia.Czekać trzeba bo chyba zapłacą,jednak niesmak i obniżone morale pozostają.A wydawało się że to firma stabilna jednak kasa i pazerność zawsze idą w jednej parze.Stanowczo odradzam ,chyba że są chętni pracować i martwić się o czas kiedy wpłyną ich własne pieniądze.Dam znać jak się sprawa zakończy.....

Kamil1975

Witam czy ktos cos wie o pracy w Islandii? Kiedy bedzie wyjazd ? Juz 3 tygodnie czekam na tel i nikt sie nie odzywa nic nie wiadomo

Robert

Witam czekam za wyjazdem do islandi już dobre 30 dni a obiecywali wyjazd od ręki widzę po wpisach że są mieszane opinię może kto już jest na miejscu w islandi w miejscowości hasavik jako cieśla zbrojaz i może się podzielić opiniami???

ozzy

Witam!Jestem obecnie na projekcie na Islandii.Parę kwestii:1 pieniądze przychodząna konto ok.20.

@ozzy 14.08.2016 22:22

C.D.2 paski wypłat jeszcze pózniej.3 dużo niejasności z ubezpieczeniem.4 bilety lotnicze przysyłane są w przed dzień wylotu.Kwestie wyżej wymienione może nie są wyjątkowo straszne,jednak widząc profesionalnie zrobioną stronę internetową firmy można spodziewać się trochę innych standardów.

lechu

Bylem z nimi w Islandii i teras po przerwie ppnad 3 miesiace mam wyjazd do Norwegii. Nie jest to staly pracodawca ("podziekowania" naleza sie Tuskowi, ze dososowal nasz rynek do zachodniego) ale uwazam, ze jest wszystko ok. Pracuje, dostaje kase, jestem zadowolony. Nikt nie krzyczy, mozna sie dogadac. pewnie jak sie tu skonczy poszukam czegos innego. Jeszcze zeby Pogon Szczecin wygrywala..

Marek L

mam numery ale admin kasuje wiadomość

Marek L

@nnnnn -tak jak napisałem, wypłaty na czas co do grosza (centa),podatek opłacony PIT11 (czekam na zwrot z US na dzieci) ZUS wykazuje wpłaty za dane miesiące składkowe (chociaż wcześniej wykazywał brak składek - może były opóźnienia albo system w ZUS zawodny) ponoć jedyny problem to brak ubezpieczenia za granicą (chłopaki się skarżyli że sami płacą za lekarza - ja nie miałem tego typu zdarzeń więc nie mogę potwierdzić i zaprzeczyć - mieli ponoć oddawać za rachunki takowych wizyt). Umowa była o pracę. Kadra tam bardzo normalna - ludzka. Ja byłem zadowolony z tego kontraktu.

Marek L

@nnnnn -tak jak napisałem, wypłaty na czas co do grosza (centa),podatek opłacony PIT11 (czekam na zwrot z US na dzieci) ZUS wykazuje wpłaty za dane miesiące składkowe (chociaż wcześniej wykazywał brak składek - może były opóźnienia albo system w ZUS zawodny) ponoć jedyny problem to brak ubezpieczenia za granicą (chłopaki się skarżyli że sami płacą za lekarza - ja nie miałem tego typu zdarzeń więc nie mogę potwierdzić i zaprzeczyć - mieli ponoć oddawać za rachunki takowych wizyt). Ja byłem zadowolony z tego kontraktu.

Marek L

Pracowałem dla Yabimo w delegacji do LNS Saga na Islandii. Wypłaty zgodnie z umową, opłacony ZUS i US.

Ewa Ogrodnik, Yabimo
@mp 20.02.2017 09:58
witam Panie marku. mam jechać na projekt z yabimo na islandię jako elektryk. Czy warto wchodzić z nimi w układ?? proszę o konta...

Jestem koordynatorkom islandzkiego projektu, w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszam do kontaktu. Dokładamy wszelkich starań by praca na projektach była zgodna z ustaleniami. Ewa Ogrodnik, Yabimo Mój numer telefonu: +48 533 814 714

xyz
@Ewa Ogrodnik, Yabimo 21.02.2017 14:54

Może ktoś napisać na czym polega w praktyce praca jako Automation and Electrical Engineer w biurze w Krakowie ? Czy są jakieś wyjazdy jeśli tak to ile średnio rocznie?

ktosik

Siemka. Yabimo na Mongstad juz podobno nie ma być dostali kopa

Kazik

Witam wszystkich czy ktoś maluje dla Yabimo na Mongstad?

były pracownik

polska umowa (ja taką miałem) więc pit do końca lutego, taki jest polskie prawo

były pracownik

do tej pory nie widać opłat SKŁADEK za ZUS, teraz czekam na PIT

ktoś

po przepracowaniu 4 miesięcy w Islandi okazało się że nie płacili składek a wyszło to dopiero jak tam potrzebowałem lekarza i to samo było po powrocie do Polski .Czekam już miesiąc na zapłatę za urlop w środę ide do sądu pracy bo na chwile obecną nie odbierają żadnych telefonów i nie wspomne że w Islandi musiałem za lekarza sam płacić a dopiero po 3 miesiącach wielu ponagleniach łaskawie oddali nie polecam yabimo jedna wielka porażka

jankesss

Jakiego Zusu? Cos sie Ci pomylilo. Pracujac w danym kraju masz odprowadzane swiadczenia w tym kraju. Mnie sie wszytsko zgadza. Mam pasek wyplaty i wiem co i ile. Zarobki moglyby byc wieksze ale reszta ok.

Zostaw opinię o Yabimo - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yabimo