YABIMO

Opinie o YABIMO

Dzbabimo

Jest źle, bardzo źle.... Ta firma powinna ztrudnić swoich rekruterów do sprzątania lokacji dla pracownikow. Pan P mógłby czyscic oszczane materace.

force
@Dzbabimo

A jak team liderzy? Ktoś tam pracował na innym stanowisku niż pracownik inwentaryzacji? Np. kierowca? Albo team lider właśnie?

@force

A co Cie interesuje.?

Alusś
@force

Właśnie, co interesuje, bycie kierowca to dno, bo prawie zero różnicy, a Team leaderzy to po prostu osoby które umieją język a są takimi samymi pracownikami inwentaryzacji

Xxx

Witam , czy ktoś z was pracował dla tej firmy w islandi i mógłby powiedzieć jak to wyglada . Oferują przez telefon zarobki 19000 tys czy można temu wierzyć ?

Mar
@Xxx

Witam . Wyjechał pan do Islandii ? Jako zbrojarz?

Agnieszka

Paweł z biura to nieodpowiednią osobą na tym miejscu, nie powinien mieć kontaktu z ludźmi, jest chamski, arogancki i nie wie na jakim swiecie zyje. Skąd oni go wzięli. Mega mega źle warunki mieszkaniowe a on mówi że tak to już jest w Niemczech, masakra. To co się tam teraz odwala to porażka nie wróżę im przyszłości niedługo nikt tam nie pojedzie NIE POLECAM dla walsnego spokoju i zdrowia

Jadowity skorpion

Inwentaryzacje yabimo ,Pani koordynator A i Pan M nadają się do tarcia buraków,.Kłamstwo kłamstwem pogania ,brak ,kultury chamstwo ,zero myślenia, brak logistyki ,konretow ,traktowanie ludzi jak durniow ,dziwi mnie ze firma zatrudnia takich pseudo koordynatorów z zerowym.poziomem inteligencji,proponuję zmianę pracy ponieważ do pracy z ludźmi się państwo nie nadają, nie polecam marna kasa ,nerwy i zero informacji ze strony koordynator, a jak już łaskawie są to kłamstwa i zastraszanie ,nie polecam

@Jadowity skorpion

a ile mozna zarobic jak moge zpytac?

Matka
@Jadowity skorpion

Zgadzam się w 100%!!!!! "Szanowna" Pani Anna J. jest totalną mistrzynią w kłamstwach i traktowaniu ludzi jak przysłowiowe "robole". Kwatery- syf, syf i jeszcze raz syf. Tak naprawdę to ma gdzieś to jak ludzie nocują. No ale cóż.....nic więc dziwnego że wszyscy praktycznie starzy pracownicy odeszli. Z tą kobietą i firmą nie da się wspołpracować mimo chęci.

@Matka

az tak zle jest ?

@Matka

Pani Anna jak się okazało to było NIC. teraz po jej odejściu jest jeszcze gorzej o dziwo. PAN PAWEL który teraz zajął jej miejsce i zajmuje się kwaterami i ogólnie wszystkim innym to jest TRAGEDIA. burak, (usunięte przez administratora) i nic się nie liczy, czy masz gdzie spać, czy masz ciepło i ogólnie STRASZNIE tam się zrobiło po odejściu Anny i Magdy.

xxxxx

inwentaryazacja w niemczech jak to wygląda finansowo ile na miesiac mozna na czysto zaroic ale tak bez sciemy ?

Selena
@xxxxx

Witaj, chcą abyś zapłacił im 400 zł??Niby później do zwrotu...

@Selena

a masz jakie sinfo co do zarobkow ?

Ilona
@Selena

Skąd podejrzenie, że ktoś miałby płacić 400 zł? Za co? Nie rozumiem do końca Twojego wpisu, możesz to wyjaśnić?

@Selena

Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy!!! Z miesiąca na miesiąc przed wyjazdem chcą wydębić coraz większe kwoty. Rzadko się zdarza że zwrócą przy wyrównaniu. Pamiętajcie że zawsze znajdą coś nawet np.pod zasłoną Niemieckich podwynajemców mieszkań był brud i będzie, a wam stosują 400pln za tzw. zostawienie loda w zamrażarce. Takie lody to kręcą sobie na wzajem waszym kosztem.

@xxxxx

Na niej 1100 euro. Tak przed wyjazdem wpłacasz kaucji 400 zł która jest później zwracana

Żaba
@Ilona

Podczas rozmowy jest podawana informacja,że należy wpłacić taką kwotę na konto firmy. Niby kaucja zwrotna????????????.

Xxx

Co za brednie piszesz szok nic takiego niema miejsca

Ja…

Ja przepraszam bardzo ale czy podpisywałeś jakieś papiery odnośnie wpłacanych pieniędzy 400zł że zostaną potrącone za np. zostawienie bałaganu? Podejrzewam że nie. Tytuł przelewu byl(zaliczka na poczet transportu i miejsca w busie zwrotna ) musza ci oddać. Nie maja prawa zatrzymać tych pieniędzy. Okradają ludzi i czuja się bezkarnie…

tylko 1100? troche malo

Przemek
@Xxx

To jest zarobek na czysto z wynagrodzeniem niecałych 10€ na godzinę czy nowej stawki od października 12€ lekko ponad?

@xxxx

Między 1000 a 1150

Rok temu polecałem dzabimo z odejściem M.G z projektu jest Katastrofa

Ryszard
@7777777

Nie polecasz konkretnego projektu, czy w ogóle współpracy z tą firmą? Co się popsuło, że tak bardzo przez rok zmieniłeś zdanie? Czekam na szczegóły, by się nie wpakować.

@Ryszard

Współpracy z tą firmą również nie polecam. Traktują ludzi jak nic nieznaczacych roboli , brudne zasyfiale mieszania, oszczane materace, brak ogrzewania, pleśń, nie reagują na żadne prośby, nie dbają o stałych pracowników w żaden sposób, (usunięte przez administratora) na godzinach a gdy chcesz odzyskać swoje mówią że: no przecież na pasku się zgadza i tyle.

Agnieszka

Byłam na 3 projektach, wszystko było okej na pierwszych 2, ale to co się tam dzieje po odejściu Anny i Magdy, to jest tragedia. Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) okropne warunki mieszkaniowe, nie chcą reagować na żadne prośby, sami grożą kara za zerwanie w takich przypadkach umowy, mimo że w umowie nic nie ma o żadnej karze. Koordynator to ja nawet nie wiem co tam robi i od czego jest, chyba sam nie wie. Burak jakich mało, (usunięte przez administratora) Szkoda, bo fajnie się wyjeżdżało, a teraz mnóstwo osób ponownie nie wyjedzie z tą firmą, stali pracownicy (ale po co dbać o stałych pracowników, jak może nowym będą odpowiadac takie warunki). Jak to lubili powtarzać ma ostatnim projekcie: polityka się zmienia.

Krystian

Nie jest dobrym wyborem praca tutaj. Wiele kłamstw na temat gwarantowanej sumy 120 h na miesiąc . Nie ma żadnego gwaranta, dostajesz mnij więcej ilość godzin przepracowana , liczą to procentowo przez dni pracy. Zabierane 400 zł w większości nie oddawane na koniec. W samej pracy jest tak sobie , zależnie od koordynatora . Kierowca nie warto być , sam byłem właśnie i jeździsz co wekend albo to po kogoś albo po coś , zero płacone.

ann
@Krystian

Serio tej kaucji nie oddają?

Urszula
@ann

Jakiej kaucji? Za co trzeba płacić to czterysta złotych? Aż jestem w szoku, że trzeba inwestować jeszcze w coś.

@Urszula

W nic nie trzeba inwestować wpłacasz kaucję która na koniec projektu jest Ci zwracana

Gabriel

Odradzam,nie mogłem wyjechać na kontrakt z powodu choroby,przedstawiłem niezbędne zaświadczenia lekarskie,pomimo to chcieli mnie obciążyć kosztami biletu.

Michaś12
@Gabriel

Prawda, ta firma po prostu szuka podwładnych, a jesli podwinie ci się noga to zrobi wszystko żeby cię jal najbardziej obciążyć

Ccc

Widać i słychać brak ludzi a firma nic nie poprawia

Uwaga na zakwaterowania

Strasznke złe warunki..... Pięniadze słabe ale to jak w takich pracach

Jacek

Witam czy potrzebujecie do pracy malarz piaskarz w Mongstad

Elizabetha

Osobiście nie jestem pracownikiem lecz syn pracuje, miał wypadek w pracy zwlekali ze wszystkim a na koniec okazało się że nie ma zwolnienia, i żadnego wypadku nie było a miał palca szytego, koordynator nie pomógł w załatwieniu sprawy zaznaczę że syn pojechał za granicę bez znajomości języka niemieckiego i został na lodzie

Kocham rury

witam, mam pytanie odnośnie pracy jako monter rusztowań w szwecji, jak tam jest z testami na narkotyki po przylocie do szwecji jest test na na narkotyki czy dopiero na projekcie projekcie

Monter
@Kocham rury

Tak są testy także przed wyjazdem lepiej sobie odpocząć od zioła

Kocham rury
@Monter

A jeśli paliłem 2 tyg przed to tamte testy to wykryja? dodam ze zapalilem 2 dni po jednym razie okolo 2 tyg. Przed wylotem

Lucjusz
@Monter

Bo sam pale kilka gram w tygodniu. I pracuje w Norwegi i nikt nam testów nie robi.

Neeeczka

Którego dostajecie pieniądze na konto z Yabimo?

UWAGA

Uwaga na ta firme olewanie pracownika zastraszanie w umowie wprost napisane ze podlegamy pod prawo polskie. Przez telefon zastraszanie I mowienie ze podlegamy pod niemiecka umowe wiec niemieckie prawo. Zerwanie umowy ze wzgledu na zle warunki - bylo zglaszane mialo sie to rozwiazac po 3 dniach decyzja zastraszajaca zostala podjeta po 9 dniach w hotelu wystepuja czeste dusznosci wiec jestem niezdatny do pracy wypowiedzenie ze wzgledu na zagrozenie zdrowia I bezpieczenstwa pracownika w trybie natychmiastowym zgodnie z prawem polskim I niemieckim to powiedziane ze z wynagrodzenia beda potracenia za kazda nieobecnosc czyli okradanie pracownika. Powiedziane ze moge znalezc sobie mieszkanie na wlasny koszt (dojazdy do pracy ponad 100km nawet I ponad 300km) I chyba do pracy z buta ostrzegam przed ta firma!!!!!!!! Niestety bedzie trzeba z nimi walczyc w sadzie pracy.

qwq
@UWAGA

a jak z zarobkami ile można wyciagnać? pisza 120godz gwarant jak to wyglada ?

@qwq

Przy stawce 12€ za 148 h otrzymałem 1140€ warunki mieszkaniowe jak w najgorszych koszmarach w lesie po środku niczego

Górnik
@UWAGA

Wszystko to prawda a teraz szukają pracowników bo ludzie maja dość, sami odchodzą. Te śmieszne pensje zwalaja z nóg, obiecane góry złota zamieniaja się w z góry niczego. W Polsce średnia krajowa jest wyższa od ich zarobków a nie po to człowiek jedzie za granicę do pracy żeby zarabiać mniej niz w Polsce. Śmiech na sali po prostu. Nie polecam, ludzie nie dajcie sie nabrać.

Ja…

Przy gwarancie 120h dostaniesz 1050e. Wpłacasz 400zl a później się okazuje że nici ze zwrotu bo coś zawsze znajda . Jawne bezprawne okradanie ludzi. Ciekawe na ile jeszcze sobie pozwolą. Zastraszanie pracowników przez pannę Anne J. Prędzej czy później Karma zawsze wraca ;)

@Ja…

Kaucję zawsze zwracają. Ja jeżdżę już trochę mi i moim znajoma zawsze zwracają. Kaucja jest po to by np ktoś sobie przyjechał pochodził tydzień do pracy i nagle mu się odechciało od tak sobie bo go Brzuszek boli czy jest zmęczony. No i są przypadki ze ktoś po sobie zostawi mieszkanie w takim stanie że sprzątaczki odmawiają robienie porządku.

...
@Xxx

Po prostu jak ktos zobaczy jak tam jest to chce znalezc inna prace nie za marne grosze...to sie kaucja ratują, dostań słabe warunki i pracuj... Sznujmy sie. ????

?
@Ja…

Pani Anna J to jeszcze nic,przy nowym koordynatorze Pawle M. Za grosz juz czego kolwiek

asasa

Witam czy ktos realnie i rzetelnie potrafi napisać jakie są zarobki na inwenturze w niemczech ? jakie warunki mieszkalne

Jadowity skorpion
@asasa

1000e

xs

tylko tyle?

możliwy do przeliczenia
@asasa

1100-1200e netto, za gwarant 120h wychodzi 1100 na minimalnej (12e brutto), na budowlankach zdarza się troszkę więcej godzin (ale bez szału) to wychodzi 1100+. Inwentura nie jest od zarabiania dużych pieniędzy, ale żeby "zarobić a się nie narobić" bo praca po 5-6 godzin przy liczeniu to nie jest ciężka praca. Na budowlankach jest różnie, bo są lepsze i gorsze działy, ale wiadomo że jak gorszy dział to można "wolniej" liczyć i nikt nie będzie miał pretensji. Dużo zależy na jaką ekipę się trafi, na jaką kwaterę. Dużo zmiennych, można jechać i się zawieść, można jechać i wrócić zadowolonym.

M.W.

Nie polecam,firma ma problem w dziale kadr,konkretniej z wyplacaniem pieniędzy na czas. Komunikacja z nimi -zerowa w tym temacie,zwalanie odpowiedzialnosci z jednego pracownika na drugiego. Bałagan w papierach. Sprawę zglaszam oficjalnie tam gdzie trzeba, także chętnie odpowiem na inne pytania

cz
@M.W.

a jak z zarobkami ile mozna realnie zarobic ?

Gabriel123

Witam czy może ktoś wie jak wygląda praca z tej firmy na Rafineri Kollsnes,ktoś był,ktoś wie.

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO