YABIMO

Opinie o YABIMO

Lipa

Przed wyjazdem niebwiadomo o co chodzi nie dostajesz zednych informacji,kto zarządza tym ze jest taki (usunięte przez administratora) Płaca i atmosfera wszystko 0/10

Nie polecam inwetaryzacje

Logistyka i wszystko inne pada w tej firmie, z wyjazdu na wyjazd co raz gorzej! Od kwatery do atmosfery w pracy. Zgadzam sie z wszystkimi opiniemi ze tylko KŁAMSTWA!

xxxx

a w jakim miejscu jestes jesli mozna zapytac?

Wieloletni Były pracownik…

Inventaryzacje Koordynator w PL Anna J. Porażka , tragedia brak słów. Robienie z ludzi debili. Wmawianie że coś co jest czarne to jest białe. Nie potrafienie przyznania sie do popełnionego błędu.Nie polecam współpracy przynajmniej z tym koordynatorem. Mam nadzieje że ktoś zrobi porządek. Tyle lat pracy bez problemów w tej agencji i nagle przyjdzie taki zarozumialec i wszystko rujnuje przez swoje wybujałe ego. Miła jak coś potrzebuje a jak już to dostanie to pokazuje co potrafi i ile znaczy dla niej człowiek który wyjeżdżając do Niemiec robi na jej co miesięczna pensje.

xxxx
@Wieloletni Były pracownik…

a jesli o wyplate chodzi to ile srednio da rade wyciagnac ? czy gwarant 120godz jest przekraczany czy nie za bardzo?

yas
@Wieloletni Były pracownik…

witam a moża troszke więcej informacji co do inwentaryzacji ? jakie warunki mieszkalne no i co najważniejsze pisza ze gwarant 120godzin ile realnie wychodzi na miesiąc pracy ?

Kocham rury

witam, mam pytanie odnośnie pracy jako monter rusztowań w szwecji, jak tam jest z testami na narkotyki ? po przylocie do szwecji jest test na na narkotyki czy dopiero na projekcie projekcie ?

Michałek

Generalnie ludzi maj w (usunięte przez administratora),byle na tobie zarobić,podpoziom to dowództwo w tej firmie.

Agnieszka
@Michałek

Ale czemu tak uważasz? Coś się stało ?

Kremski Grzegorz.

Na ostatniej rotacji dostałem info że ci co pracują najkrócej idą do zwolnienia. Przez strach i utratę pracy na tle nerwowym trafiłem do szpitala w Norwegii. Jednak to wszystko okazało się prawdą. Popadłem w depresję cały czas Jestem na lekach i zwolnienia lekarskimi. 19 lipca Norwegowie mieli wypłacić mi pieniądze, ale okazało się że yabimo to zablokowało. Ja i moja rodzina nie mamy już z czego żyć .Tym bardziej nie mogę tego zrozumieć bo to nie płaci yabimo tylko NAV Norwegia .

Janek
@Kremski Grzegorz.

A co ty pierwszy raz w pracy zagranica czy jak ? Pewnie jestes jednym z tych co przylecieli bez pojecia i po znajomosci jak to zwykle bywa w yabimo. Toc to normalne ze pierwszy do zwolnienia jest ten co robi najkrócej nie pierwsza taka firma i nie ostatnia. Czlowieku jak ty tak reagujesz na stratę pracy, to zostan lepiej w Polsce i zajmij sie czyms innym.

@Kremski Grzegorz.

Dziwna sprawa ale znając yabimo pewnie coś kombinują.

Darek
@Kremski Grzegorz.

Yabimo płaci pierwsze 14 dni mi też nie wypłacilo ale nav mi płaci najlepiej zwolnienia wysyłać przez biuro co się tym zajmuje ja tak wysyłam płacę 150 zł za druk i kasa z Nav przychodzi już tak przez pół roku.

Mason
@Kremski Grzegorz.

Tys sie z choinki urwal? W momencie takich slow juz powinienes miec 5 potencjalnych firm na oku, a w ciagu tygodnia juz byc na innej budowie, nie pasuje to zwijam manele, szczyt sezonu budowlanego a on kwiczy ze roboty nie ma, jakies machlojki , niepelne wyplaty? Takie cos juz z innej firmy wyjasniam, jeden krzywy ruch i mnie nie ma, i (usunięte przez administratora) Mnie ich umowy obchodza

adrianw

Pracowałem w tej firmie już z 3 podejscia. Nie polecam jej nikomu. Jeśli chcesz mieć stabilizacje finansową to trzymaj się tej firmy z daleka bo nie dość, że na wypłatach wiecznie coś się nie zgadza to pojedziesz na rotacje czy tam 2 i kopa w (usunięte przez administratora) dostaniesz bo niby nie ma juz zapotrzebowania , a od szefa projektu słyszysz co innego. Nie szanują wogóle pracowników. Tam się liczy tylko sztuka, a jak już ma ktoś dłużej pracować to musi niezle w (usunięte przez administratora) włazić - co w rodzinie to nie zginie . panie z biura wredne i wogole wszyscy tam sa jacys jakby za kare tam pracowali.porazka. mialem troche inne zdanie o tej firmie ale diametralnie to sie zmienilo po moich obserwacjach i przemysleniach stracilem tylko swoj czas,pieniadze i nerwy na ta firme.

Darek

Panowie opamiętajcie się to nie jest taka dobra firma ja mam 20 letnie doświadczenie przy izolacji i pracowałem w rożnych firmach ale yabimo nie polecam jak jest praca to cię po rękach całują a jak nie ma to cię mają gdzieś nie odbierają telefonu ja nawet dzwoniłem do pana menadżera Tutaja kazał mi oddzwonić na drugi dzień i (usunięte przez administratora) nie odbiera nie wypłacili mi ostatnie 14 dni chorobowego co nav dał mi decyzję że mają obowiązek mi zapłacić czy to jest dobra firma ja pracowałem u nich poza dwa lata i jak się robota skończyła to do widzenia i prawie 6000zł mi nie zapłacili.Pracowałem na Stord .Byłem szanowany przez Formanów za dobrą pracę i jak robotą ruszy idę do idnej firmy wiem że zmiana firmy też dobrze nie sądzi o pracowniku ale pracować u złodziei to najgorsze co może być człowiek wyjeżdża i zarabia na rodzinę a nie na złodziei. I na pewno ci co pracowali na Stordzie poprą moje zdanie. Są firmy co będą potrzebować pracowników oczywiście którym się chce pracować na przykład sec wentor euro resut.Przyjąć się do pracy to czeka teraz przemyśleć do jakiej firmy żeby cię nie okradli jak mnie. Pozdrawiam wszystkich izolerow.

Jarek
@Darek

Tak jest

Bożena

No i po czym niby to widzisz?

Zdumiony obserwator

Pani koordynator Anna ma tak wysokie umiejętności pracy z ludźmi i zarządzania że w 4 miesiące pozbyła się najlepszych ludzi z firmy a w końcu i samego kontraktu z firmą macierzystą. Można pogratulować wyniku mało jest ludzi z takim talentem

QuoVadis

Yabimo inwentaryzacje od momentu przejęcia całej pałeczki przez Panią A.wszystko pierdol*elo jak kometa . Bezpruderyjnie robi się tam z ludzi idiotów, chociaż nimi nie są i bardzo dobrze widzą jak wszystko działa . Zero szacunku do pracownika, odzywki bynajmniej jak by była Napoleonem, albo Świętym Gralem prawdy . Zero merytorycznej rozmowy, bo za każdym razem chce Cię rozwalić swoimi głupimi kontrargumentem . To tak trochę w jedną stronę, bo ludzie chcieli z Nią dobrze żyć, ale ona z nimi nie miała takiego zamiaru . Dziwię się osobą które jeszcze tam siedzą no ale coz obiecało się im że będzie się dbać się o ludzi, a nie wsadzać kij w mrowisko bo to oni są najważniejsi, ale zamiast tego dba się tylko o swoją du*e i swój interes . Ja się pytam - QuoVadis ? Ps.ja się dopiero rozkręcam .

Magda

Tragedia kupa papierów do drukowania przed rozpoczęciem że niby wszystko jak powinno być a co do czego źle wypłacają godziny oczywiście na niekorzyść pracownika a o wypłacie nadgodzin nie ma mowy głupia wymówka że kartek nie ma ściema straszna maz całe noce zostawał a oni już 2iesiace wypłacić nie mogą ale znajomemu zrobili to samo więc szykuje się pozew zbiorowy odradzam

Scaffolder

Jakie firmy polecieć panowie jeśli chodzi o montaż rusztowań lub izolacje termiczne..mówię o projektach z rotacja 2/3

Franek
@Scaffolder

Nie ma porządnych firm na norwegii. Kazda kombinuje jak moze i póki jestes potrzebny to Cie trzymaja, a jak nie to odrazu demobilizacja. Zobacz co sie dzieje na tym śmiesznym stord, pozatrudniał ludzi, dwie rotacje i pozwalniali ich. Tylko yabimo kombinuje jak zwykle z przesuwaniem rotacji, tak jak to robil na Haugesund tak robi na stord. Obiecuje ze zaplaci im kase, a prawda jest taka ze nic nie dostaną. Ale beda czekal na telefon w domu, bo yo banda nieudaczników zostala co nie potrafia sobie znalezc innej pracy.

Abc

Pośrednik pracy zwany Yabimo nadają się do tarcia buraków. A nie do szukania pracy. Obiecują jedną umowy dają na długi czas, a po rotacji umowy są rozwiązywane to po pierwsze, po drugie która szanująca się firma odrazu po podpisaniu umowy podpisuje również rozwiązanie umowy o pracę. Rzetelnych pracowników nie szanują i nie trzymają przy sobie tylko robią co chcą. Jeżeli ktoś chce cały czas żyć w niepewności o ciągłość pracy to polecam, jeżeli ktoś chce w spokoju wyjeżdżać to polecam szukać czegoś innego a Bambino omijać szerokim łukiem...

Scaffolder

Chodzi o sektor norweski oczywiscie

Antek

Obiecują rotacje 2/2 albo 2/3 a wychodzi 2/4, 4/1, 4/2

@Antek

Na Haugesund byla nawę 2/6

Mateusz

Uwaga najnowsza wiadomosc Kacperek, rodzinka czy tam rodzinka chlopaka Ewy byl na Haugesund tzw cleanerem choc nie mial o tym pojecia, ale Haugesund sie skonczyl i ten wysokiej klasy pracownik robi sobie papiery na izolera, bo rodzinkę po znajomosci trzeba wcisnac i zaraz wypłynie na stord jako izoler. W yabimo masz w norwegii prace, ale tylko po układach. Dla calej reszty zostaje ten smietnik na szwecji.

Stary

Ponoc nadchodzi nowe, Klamca z Rzeszowa jest do konca miesiaca w firmie wiec musi byc tylko lepiej bo juz szorofala po dnie. Szkoda ze tyle ludzi odeszlo pracownikow przez niego

Bob

Rotacja jest2 na trzy biorą po znajomości nie maluje nie piaskujemy to pojedzie a że ty piaskujesz malujesz na grubość

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO