YABIMO

Opinie o YABIMO

Oskar

Praca tylko na strzała. Yabimo to firma na jedną rotacje, lepiej od razu do innej firmy bo szkoda czasu potem na zmiane.

Kamil

Praca tylko na strzała. Biuro i koordynatorzy nic nie ogarniają. Dosłownie całe biuro do wymiany

Borys

Firma nieuczciwa, nie odbierają telefonów, wypłaty się nie zgadzają. Praca tylko na strzała

Antek
@Borys

Prawd. Praca tylko na strzała

Aktualność
Teamwork: YABIMO & AGH University of Science and Technology
At YABIMO we search for various opportunities and recognize them to share knowledge and experience with companies and universities worldwide.
This month we moved forward and signed a synergy agreement with Polish biggest and supreme technical university – AGH University of Science and Technology. Together we will work out on development and supporting solutions for launching circular economy models.
The world seeks for a fundamental shift in energy lending to ensure a transformation to low-carbon and climate-resilient energy sources. The slow liquidation of the mining in Poland becomes a fact, tens of thousands of people will be unemployed. A natural direction seems to remain in the energy industry. We see high potential in this field and aim to establish a dedicated training and competence center for miners to adapt them in new employment opportunities.

Mariusz

Może AGH nauczy was poprawnie naliczać wypłaty.

MAJA

Trzeba uważać na nieuczciwe praktyki rekruterek i koordynatorek. Na jednego strzala się opłaca ale nie popuszczać im i dochodzić swojego. Zero organizacji. Lepszą organizację znajdziecie na rynku zwierząt hodowlanych

Msd

Firma krzak. Nie zapewnia nic ani sprzętu ani jedzenia, wypłaty spóźniają się choć mają czas do 20. Wypłaty mniejsze niż obiecane. Omijać szerokim łukiem

Pracowniczka
@Msd

To ze mniejsze niz obiecane to akurat prawda. Mowia ze 15k pln a wysylaja 12k. I to nie wina podatku

Xyz

Nie polecam osoby prowadzącej rekrutację w biurze w Rzeszowie. Mega słabe podejście wobec kandydatów - kłamstwa i zbywanie osoby, jednocześnie zapraszając do współpracy. Nie polecam- szkoda czasu na rozmowy.

@Xyz

Stosują sztuczki, manipulowanie, kłamstwa, kłamstewka,

Zrezygnowałem z dobrej pracy dla yabimo, pani mowila ze praca na stałe. Jedna/dwie rotacje na odwal się i nikt z biura nie odbiera telefonu. Jak się wahacie między dobra pracą a yabimo to zostańcie tam gdzie jesteście.

Doświadczony izoler.

Zostałem źle potraktowany tak jak wielu moich kolegów. Szukają ludzi do pracy, zawracają za przeproszeniem (usunięte przez administratora) a co do czego przyjdzie to nie lecisz na rotację. Ciężko im przez usta przechodzi poinformować tą osobę,że niestety nie mają dla niej teraz pracy. Nie wiem jakie są kompetencje tych ich rekrutantek, ale wiem jedno, że nie jednego pracownika zrobiły za przeproszeniem w CH. Pamiętajcie jeśli przy pierwszej rozmowie nie macie żadnych konkretnych informacji o wylocie tylko wpisują was na jakąś listę to dajcie sobie spokój i szukajcie gdzie indziej. Roboty jest od groma a firma Yabimo to porażka.

Byly
@Doświadczony izoler.

Prawda ale na szczęście są inne firmy a ta mijać kilometrami ....

Wojciech
@Doświadczony izoler.

Dokladnie tak jest. Najwiekszy przekręt byl z projektem w Haugesund tam od kilku lat kazdy rekruter wpisywał Cie niby na liste i nigdy nie leciałeś, a latali tylko ci co trzymali albo palec w d…, albo rodzinka foremanow lub wielożeństwo pani Ewy. Teraz ten od Pani Ewy co byl na cleanerce robi papiery na izolera i zaraz pojawi sie na stord jako izoler. Ta firma to jeden wielki zart.

Pomorze

Panowie rozumiem złość ale nie wszystko jest tu prawdą.Ja mam kasa na czas kontakt jest wszystko zgodnie z umową, praca w NO też nie jest zła jesteśmy tam tylko robolami.wiadomo nie ma firm idealnych nawet zagranica.Skoro nie chcecie pracować dla agencji to dzwońcie wysyłajciecv prosto do BB ich głównego klienta albo norw.firm pełno ogłoszen.uczcie się norweskiego a każda firma będzie dla was możliwa.Na koniec dodam że nie mam tam nikogo tzn nie po znajomości tu pracuje choć czekałem chyba z rok po zarejestrowaniu się choć miałem pracę na wyższym stanowisku lecz chciałem spr yabimo nikomu dupy nie liże a napewno nie foremanowi który jest też robolem tylko.Wybor jest nasz zawsze pozdrawiam i powodzenia

@Pomorze

Jesteś nieliczny który ma kasę na czas no sorry dużo znajomych przejechało się na agencji yabimo i pseudo kordynatorach taka jest prawda i taka jest prawda że są dużo lepsze bardziej kompetentne agencje niż ta pozdro.

Aaaa

Witam mam kolegę pracuje i nie narzeka ja sam dostałem pare numerów do firmy bo chciałem pracować w tej firmie ale od jakiś 3 tygodni dzwonię na te numery i nikt nawet nie raczy odebrać znajomy nie narzeka ani na kasę ani na kontakt wiec nie wiem o co tu chodzi

@Aaaa

Pracowałem i szczerze nic specjalnego ...

Olek
@Aaaa

Nie wiesz o co bo nie pracujesz w tej firmie. Nie możesz dodzwonić się teraz a wyobraź sobie taka sytuacje gdy jesteś na rotacji a masz jakiś problem i nikt nie odbiera, nie oddzwania nawet nie odpisze.

@Olek

Tak było i tak jest ....

Łucja

Masz na myśli że taki utrudniony jest kontakt? Nie da się wgl dodzwonić do firmy? A mail działa?

@Łucja

No oczywiście wiecznie z tym problem był i o ile mi wiadomo jest

VerrooNikaa

Cześć. Mam 21 lat i planuje w najbliższym czasie wyjechać za granicę ale sama nie chce więc może jest tu jakas chętna osoba do wspólnego wyjazdu?

Zibi

Yabimo i ventor o agencje które szukają niekompetentnych ludzi najlepiej ze wsi.jak Dębica i wioski obok.prezesi ci co prawadza szkolenia mają się zA bogów a w rzeczywistości grzebią w (usunięte przez administratora) jak nikt nie widzi i nie mają wykształcenia.o znajomości języka nie wspomnę.to są zwykle agencję wynajmujące ludzi na najgorsze roboty w Norwegii w większości przypadków.jestes młody poradzisz Sobie.znasz język.prace poznajesz i się nauczysz a tam to tylko stare (usunięte przez administratora) z pod dymbicy z wąsami

@Zibi

Prawda ...

Bążur

Poprawić należy komunikację między pracownikami a koordynatorami i ogólnie biurem. Dużo problemów jest nie załatwianych na bieżąco. Można odnieść wrażenie że pracownik to wróg, intruz. Zwroty za transport -firma wymaga przesłania oryginałów pocztą. Inne firmy respektują skany lub zdjęcia rachunków. Dużo niejasności odnośnie rozliczenia wypłat.

Bożena
@Bążur

Czyli najzwyczajniej w świecie przydałby się tu jakiś konsultant, który nauczyłby działy współpracy między sobą? A co złego jest w przesyłaniu oryginałów? Chyba, że skanów tutaj nie respektują? W sumie mogliby uwzględniać to i to

Wylewny
@Bożena

Z g… bata nie ukręcisz. Biuro moim zdaniem jest całkowicie do wymiany. Zbyt dużo złych nawyków. W sumie to im polecam laryngologa . Nie odbierają telefonów czyli chyba maja problemy ze słuchem bo normalny człowiek nie zlewały tak nas pracujących na esporcie.

ronnie
@Bożena

Chcą skany i oryginały i to przesłane w terminie. Każdy pracownik powinien skupić się na swoich obowiązkach a niejasności w płatnościach, transporcie itp. generują niepotrzebne konflikty, ferment, który rozsiewa się na inne firmy co negatywnie wpływa na jej wizerunek.

Lech
@Bążur

Cała ta firma to jedno wielkie zło...

roman

firma lamiaca prawo pracy a w zasadzie jes to posredniak pracy czesto umowy wysylane sa kiedy pracownik jest juz na kontrakcjie od razu firma daje do podpisania in blanco rozwiazanie umowy o prace to co mowia a co jest czasami bywa rozbieznosc w zasadzie musisz miec w domu biuro znac jezyki ,ubezpieczenie zalatwic sobie sam, i radzic sobie za granica sam kordynatorzy maja na ciebie (usunięte przez administratora) jezeli juz przekroczysz granice panstwa - nie odbieraja telefonu (chyba ze oni maja sprawe to dzwonia) jak chcesz zarobic na wakacje ,meble, samochod i doznac przy tym dreszczyka emocji(nerwow,stresu itp) polecam w innym przypadku odradzam

Lein
@roman

Zgadzam się dawno od nich przeszedłem do konkurencji .

@roman

Agencja nic nie warta ...

Enign

Witam. Podpowie ktoś na temat pracy w Szwecji ? Monter rusztowań ? Jaki typ rusztowań ? Ciężko będzie dla człowieka który jakieś 3 lata temu miał styczność z montażem a doświadczenia 2 lata ?

@Enign

Poczytaj sobie wczesniejsze komentarze. Szwecja to (usunięte przez administratora) zero szacunku do ludzi, chaty to nory, brak ubrań roboczych, nie daja rękawiczek, nie daja masek pyłowych. I tną godziny z wyplaty.

Monter
@Enign

Typ rusztowań Layer ,dasz radę od czegoś trzeba zacząć,????

Enign
@Tadek

Czyli nie ma co się pchać ? Bo chcą mnie na wyjazd 20 marca i nie wiem co robić....

Monter
@Enign

Normalnie jedz w domu nie wysiedzisz,zarobić trzeba

janusz
@Tadek

Zgodze sie z ta opinia sa duzo lepsze firmy co lepiej traktuja pracownika i dbaja o niego a tutaj szkoda gadac nie pozdrawiam Yabimo....

Lein
@Enign

Odradzam byłem ,pracowałem i nigdy więcej jest dużo lepszych firm niż ta agencja

@Enign

Pracowalem dla nich i potwierdzam wszystkie zle opinie. Szkoda czasu i nerwów na ta pseudofirme

Janusz

Kiedy dla nich pracowales

@Janusz

Pod koniec roku 2021 odszedłem

Jan sprawiedliwy

Witam czyoze się ktoś wypowiedzieć na temat pracy kwater na projekcie Northvolt w Szwecji pozdrawiam.

Kris

Panowie co do zwolnień.Polska umowa norweskie warunki to od razu widać ,że coś śmierdzi pytałem co to ma być to nawet nie potrafią odpowiedźiec .Macie racje firma nie szanuje nas no niestety to polska firma nie ma co się dziwić.Dlatego języka się uczyc i bezpośrednio do graczy konkretnych

Kazik

Firma Wał, tak powinna się nazywać. W biurze klamczuchy,a na projekcie wazelina i (usunięte przez administratora) Trzeba uważać bo konfidenci i do iura donoszą żeby się utrzymać na robocie. Firma na 1 może 2 strzały. Nie polecam.

Michal
@Kazik

Kłamczuchy i tyle

Nicko

Nie polecam firmy, brak jakiejkolwiek kontaktu z firmą. Pani Karolina jak Pan Tomasz nie odbierają w ogóle telefonów,pracując w wielu firmach nigdy nie spotkałem sie z tak lekceważeniem pracownika. Proszę omijać ta firmę szerokim łukiem

@Nicko

Dzień dobry, ostatnio zauważyliśmy, że niektórzy z naszych pracowników dzwonią na numer przeznaczony wyłącznie do wiadomości SMS - 570 999 077. Numer ten nie przyjmuje połączeń. Pracujemy już na tym, żeby to poprawić. Każdy z pracowników dostaje informacje z kontaktem do swojego koordynatora wraz z jego numerem telefonu (dokument – informacje projektowe). Jeżeli koordynator nie może odebrać w danym momencie, oddzwania w późniejszym czasie. W przypadku nieodebrania połączenia, proszę napisać do niego SMS z prośbą o kontakt.

Radek
@YABIMO

Chyba sobie żartujecie. Wy nie potrafiliście odpisac jak bylem waszym pracownikiem, a co dopiero teraz jak jestem juz zwolniony. Dzwonilem kilkakrotnie i pisalem smsy i maile do Ewy koordynatorki na Haugesund i zero odzewu olewka maxymalna. Chyba ze potrzebowała cie na wyjazd to sama zadzwoniła. Weźcie złóżcie tam wszyscy wy nieroby wypowiedzenie i dajcie nowych ludzi ci beda szanować pracownikow

Luki
@Radek

Niech tak robią mają swoich (usunięte przez administratora)w i im tylko na nich zależy reszta to tylko zaklej dziura a plus tego że jest więcej konkurencji która przynajmniej nie daje do podpisu umowy razem z wypowiedzeniem .

Zwolniony

Pochwalcie się Yabimo ile ludzi w tym tygodniu zwolniliscie. Wympowiedzenia inblanco to lubicie najbardziej.

@Zwolniony

Inne firmy na permitering wysyłają a w Yabimo cisza .

Marian
@Marek

Yabimo po nagłym wypowiedzeniu umowy obiecaliście, ze przełożeni skontaktują się z nami w ciągu 3 dni roboczych. Mija tydzień i zero kontaktu. Dodatkowo nikt z przełożonych nie odbiera telefonu i nie oddzwania. Proszę Yabimo by napisało czemu lekceważy pracowników?

@Marian

Taka firma, pseudo firma

Adas

Ta firma to jakiś żart. Pracuje na Haugesund jako izoler. Były maile jak to firma o nas dba, jak to przeniesie nas na drugi projekt, czy to z ang czy bez, bo każdy będzie miał pracę. A firma dziś każdemu wysłała wypowiedzenie umowy, to tyle czyli wielkie nic znaczą słowa tego pośrednika pracy. Nie polecam pracy dla tej firemki, lepiej poszukać innej porządniejsza, ktora odbiera telefony czy choć odp na maila.

Seri
@Adas

To samo na Stord te wypowiedzenia inblanco bardzo ułatwiają im business.

@Seri

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO