YABIMO

Opinie o YABIMO

Zbigniew

Yabimo jak tam już chętnie odpowiadacie na pozytywne komentarze to może podnieście się do złych. Co prawda w oczy kole.

Colombo
@Zbigniew

Strzał w dziesiątkę. ;)

Janis

Yabimo wysyła zbiorczo wypowiedzenia na e-mail nie zapewnia stałej współpracy, nie szanuje pracowników. Nawet nie wie, ze istniejesz. Firma ewentualnie na jeden strzał.

Jak się pracuje z ludźmi z Yabimo?

Kamil

Ja nie narzekałem pracowici kulturalni ludzie.

Dariusz
@Kamil

Długo pracujesz już w firmie Yabimo? Ciekawi mnie, jak zostałeś przyjęty przez resztę kolegów.

@Kamil

Firma powinna pomyśleć poważnie o wprowadzeniu dodatku stażowego. Osoby które są związane z Yabimo już kilka lat mają taką samą stawkę jak nowo przyjęci. Jeżeli mam pracować za te same pieniądze co młokos który nie potrafi się wywiązywać z prostych zadań to dlaczego mam być lojalny wobec firmy . Idę do innej jak się projekt skończy. W ten sposób myśli większość doświadczonych pracowników. Jak na tym firma wychodzi wynajduje kolejnych do przyuczenia co jest dla projektu gwoździem do trumny ale też i na wizerunek Yabimo wpływa negatywnie .proszę dopytać pracowników na stoczni Aibel w Haugesundzie. Druga sprawa to ignorancja zarządu odnośnie projektów które mają generować zyski. Na Stordzie Yabimo jest postrzegane jako najmniej zorganizowana firma zewnętrzna pomimo że mają na miejscu koordynatora, na Haugesund pozostaje tylko pani Ewa która musi odbierać telefony 24 godz na dobę nawet jak się papier toaletowy skończy w hotelu .Pracownicy narzekają że jest utrudniony kontakt z firmą i mają rację . Organizacja kuleje

@Kamil

Panie Kamilu, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.

@Gość

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Analizujemy każdorazowe proponowane rozwiązania. Wszelkie inicjatywy dotyczące takich kwestii prosimy kierować na info@yabimo.com lub marketing@yabimo.com. Ustosunkujemy się do Pańskich propozycji. Pozdrawiamy, Zespół Yabimo

Anonim 2

Witam jakie stawki są dla montera izolacji w Norwegii bo ciężko sie dowiedzieć ?

Marian
@Anonim 2

Jakieś 220NOk brutto, czy tam delikatnie wiecej.

Wasik

191 koron.

@Anonim 2

Dzień dobry. Zapraszamy do zadawania takich pytań na maila praca@yabimo.com lub info@yabimo.com. Dołożymy wszelkich starań, aby uzyskał Pan satysfakcjonującą odpowiedź. Pozdrawiamy!

Pytajacy

Witam. Czy jest może praca na rusztowaniach. Jakie trzeba spełniać warunki. Interesuje mnie praca 3/3. Z góry dziekuje za odp

Janusz
@Pytajacy

Szweckie uprawnienia musisz mieć

@Pytajacy

Dzień dobry. Wszystkie aktualne oferty pracy są dostępne na stronie https://work.yabimo.com/. Zachęcamy do aplikowania :)

Izoler

Witam czy są przyjęcia na Norwegię jako monter izolacji doświadczenie 7 lat

@Izoler

Tadeusz

Tu nie napiszesz negatywnej opini bo zaraz wszystko jest kasowane. Firma super tylko ludzie od nich uciekają i brak im pracowników.

ZIARKO

Pracowałem w tej firnie na Islandii prawie 2 lata nie narzekałem . Bo nie mogłem Ale te przywileje gwarantowała firma MUCK . Yabimo tylko brało z nas kasę . Zapytajcie panią S...... gdzie są wasze składki ubezpieczeniowe .

Beata
@ZIARKO

mówimy o tej samej firmie? bo wiekszosc komentarzy widze pozytywnych jesli chodzi o warunki pracy.

Marian

Jak dla mnie firma jak firma, wypłata ok, nocleg ok, dojazdy ok. Przynajmniej nie rzucają wypowiedzeniami jak inni.

Michal

Pracuje dla Yabimo w Norwegii. Przed przyjazdem do pracy bylem kilka razy dopytywany o staz jako monter rusztowan, firma wymaga 2 letniego stazu, po przyjezdzie na miejsce okazalo sie ze wiele osob nie ma pojecia jak sie nazywaja elementy rusztowania, a co dopiero o ich budowaniu. Zdarzylem zauwazyc jeszcze jedna ciekawa rzecz, zeby przyjechac na projekt na ktorym jestem nie trzeba byc monterem z doswiadczeniem, ale wystarczy dobrze zyc z pania ewa (rekruterka z yabimo na norwegie) i przyjedzie kazdy bez doswiadczenia, tak jak to ma miejsce wlasnie tu. Przyjechala tu dziewczyna jednego foremana od izolerow na tzw cleanera, choc pojecia nie miala o pracy jaka bedzie wykonywac. Sam jej chlopak opowiadal jak to dobrze miec znajomosci u ewy i wszystko mozna zalatwic. Oczywiscie ostatnimi czasy nie brakuje zon innych foremanow, zapewne tez po znajomosci pani ewy, zreszta jest tez ktos z jej rodziny i tez jako tzw cleaner. Tak ze zeby dostac sie na projekt w norwegii wystarczy byc znajomym kogos, a najlepiej pani ewy, bo czesto jest tak ze fachowcy siedza w domu, a ludzie po znajomosciach jak tu lataja sobie za dobre pieniadze.

Doris
@Michal

To żeś teraz pojechał...

Elo elo

Haugesund znana mi budowa potwierdzam wypisane po wyżej sytułacje nie masz znajomości nie masz pracy proste rączka rączkę myje na tej budowie

Iwona
@Michal

Rozumiem, przyjęłam. Ale skoro już napisałeś tyle o innych ludziach, to teraz może coś o sobie, np. ile jako ten monter zarabiasz? Szukam roboty mężu swemu, i trochę mi jest nieprzydatne czytać, co kto robi i z kim się zna /mąż ma doświadczenie, więc żadnych pań nie musi znać, żeby mieć robotę/ :D

Jarek
@Iwona

To jak zna robotę ima doświadczenie, to chyba wie ile się zarabia jako monter Rusztowan. I sam potrafi sobie znaleźć prace i nie potrzebuje pomocy wielkiej pani leżącej na kanapie, bo jest to uwłaczające

Dzień dobry. Na jaki czas podpisywana jest umowa przy inwentaryzacji? No od stycznia do końca marca czy do kwietnia?

Kazmirz

Hej.Czy ktoś był na Mongstad od yabimo dla Berenbeg? Jak warunki chodzi dla malarzy???w tym roku jak sytuacja?

Franko

Bluzgi lecą tu ostre ale jakos nie wiem czemu. Robiłem w firmach konkurencyjnych i tam to dopiero nie ma szalu. Jak sie jest kulturalnym a nie bucem ze wsi to wszystko sie da zalatwic z koordynatorami. Nie wiem jak w innych krajach ale sie uda dostać pod Kvaernera to jest wzorowo. Pokuj mam, jedzenie, przeloty itd. wszystko za darmo, byle do pracy chodzic ale jak ja widze tych fachofcow, co tu robią to chyba z parkingu ich biorą... Niby sie skarżą cos ze godzin brakuje na wyplacie ale mi sie zgadza do tej pory.

Pytający ja

Witam pracuje ktoś w szwecji jako monter rusztowań w fabryce bateri rotacja 3na 3 jak warunki mieszkalne kasa ubezpieczenie praca i ogólnie atmosfera mi na start zaproponowali 140 korony i 240 korony dziennie diety prosze o odpowiedz

Monter
@Pytający ja

Praca spoko ,ludzie też ogólnie idzie się przyzwyczaić warunki mieszkaniowe różnie ,na łeb nie pada

Praca

Witam czy ktoś pracuje w Szwecji jako monter izolacji? Jak praca, płaca i ogólnie ?

Pracownik48

Zacznijcie odbierać telefony od pracowników, oddzwonić też byłoby miło. Możecie nie szanować naszej pracy ale tak wystawiacie świadectwo swojej kultury drogie Yabimo.

Łysy

Dzień dobry wszystkim, niestety na temat pracy dla tej agencji nie jestem w stanie nic powiedzieć, ponieważ zostałem skutecznie zniechęcony przez "wspaniałą" rekruterke PANIĄ ANNĘ. Możesz Ona chyba faktycznie, tak jak ktoś już napisał prawdopodobnie płacone za zrekrutowanie każdego, kto przystanie na Jej warunki pracy, lub raczej na brak informacji o warunkach pracy. Na dodatek, poza brakiem kompetencji jest dodatkowo wyjątkowo nieuprzjma. Generalnie jeżeli któraś z agencji chce zatrudniać osoby z "łapanki" , które przystaną na każde warunki, totalny brak informacji oraz impertynencję tej OSOBY, to proponuję tą PANIĄ jako "najlepszego" pracownika

Zibi

Pracowałem na inwestycji,kolesiostwo ,naciąganie prawa pracy tzn.niewypłacanie ekwiwalentu za urlop,niedotrzymywanie gwarantu godzin itp.PIP troszkę ich naprostował ????

Aga

Zadzwoń do związków zawodowych oni sprawę ci wyprostują, albo zgłoś do Akera, lub Kvaernera, ja miałem pobobna sytuację i szybko sprawę wyjaśnili.

Trump

Cześć. Na jakie stanowisko się ubiegałeś?

@Trump

Hej! Powiedz czy to na stanowisko montera rusztowań było?

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO