YABIMO

Opinie o YABIMO

Maria

Tam się dodzwonić to porażka, czy ktoś wie czy są wyjazdy teraz do Niemiec na liczenie?

@Maria

Dzień dobry, Przykro nam z powody nieudanego kontaktu. Zachęcam do wysłania wiadomości na naszego emaila praca@yabimo.com.

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko spawacza. Firma proponuje wyjazd do USA na minimum 3 miesiące. A czy jesteście w stanie powiedzieć, ile maksymalnie może trwać taki projekt? Bo ja to jestem nastawiony na dłuższą współpracę. Jeśli chodzi szkolenia przed rozpoczęciem pracy, to jak długo mają one miejsce? Pracownik ma wtedy płacone wynagrodzenie?

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 536 417 786 , przedstawimy wszystkie szczegóły. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Yabimo.

@YABIMO

Jaka jest szansa, że zaprosicie na rozmowę osobę z doświadczeniem? Czy język jest konieczny, bo ja nie bardzo się odnajduję w angielskim? Jak długo trwa załatwianie formalności przed wylotem?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Działem Rekrutacji. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiniemy każda wątpliwość :)

Wiecie, czy YABIMO udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Szukam pracy

Witam czy są jakieś zapotrzebowania jako monter izolacji do Norwegi 9 lat w zawodzie

@Szukam pracy

Dzień dobry! Jak najbardziej poszukujemy fachowców w tym zakresie, przesyłam link do ogłoszenia: https://work.yabimo.com/job/475/202308/. Powodzenia!

pracownik forman.
@YABIMO

oczywiscie ze sa,praca w norwegi rotacje 2 na3 wyzywienie,mieszkanie,przeloty.Potrzebujemy dobrych fachowcow

Polecam firmę, nie miałam nigdy problemu z kontaktem czy z rekruterami, czy koordynatorem. Jasne warunki współpracy i ekspresowe projekty. Na pewni wrócę i polecę innym.

@Andrzej

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość. :)

Misia
@Andrzej

A czy w razie problemu to całą dobę jest ktoś pod telefonem czy jaka jest forma kontaktu? W umowie jasno są wypisane wszystkie obowiązki i niczym więcej nie trzeba się zajmować?

@Misia

Dzień dobry! Umowa zawiera określone i jasne warunki pracy, nie wykonuje się więcej niż to, co jest objęte w umowie i należy do obowiązków. Jeśli chodzi o kontakt, koordynatorzy zapewniają całodobową możliwość pomocy pod wybranym numerem, w zależności od projektu.

EwaNJ

Firma, uczciwa. Nigdy wcześniej w takiej nie pracowałam mam doświadczenie kilkunastoletnie w innych podobnych firmach- tej nie zamierzam zmieniać.

Franek
@EwaNJ

Komentarze pracowników biura Yabimo się nie licza

Nie polecam

@EwaNJ

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoją opinię!

@Franek

Dzień dobry, pracownicy biura to również nasi pracownicy. Traktujemy wszystkich tak samo - z szacunkiem. Nie ważne czy to pracownik biurowy z Krakowa, czy wyjazdowy do Norwegii.

@Darek

Czy możesz powiedzieć coś więcej o swojej opinii? Z chęcią poznamy powód :)

Tomasz

Polecam firmę

Bambino

Firma widmo, numery telefonow podane sa chyba do Ugandy bo nikt nie odbiera, kontakt z firma strasznie ograniczony a jeśli udalo ci sie dodzwonic to lepiej zacznij grac w totolotka ????????

@Bambino

Dzień dobry, może powodem jest zły numer telefonu? Zachęcamy do ponownego kontaktu dzwoniąc pod naszą nową Centralę: (+48) 12 375 15 05. Pozdrawiam.

Seba

Pracuje od pół roku i moge smialo wystawic pozytywna opinie, jezeli chodzi o terminowe wypłaty i prace. Zarząd powinien doceniac dziewczyny, ktore pracuja w biurze, poniewaz duzo pomagaja w kwestiach zwiazanych z dokumentami.

Emilia
@Seba

Na jakim stanowisku pracujesz? Oprócz tego, że wypłaty są terminowo to ich wysokość też jest ok? Sugerujesz, że dziewczyny z biura nie są doceniane? Wiesz może o co konkretnie chodzi?

Donald
@Seba

Za bycie opryskliwymi i nie pomocnym to powinny byc zwolnione. Jak nie chcesz sie zgodzić na ich propozycje (usunięte przez administratora) roboty w szwecji to groźby ze sobie zapamietają i nie zadzwonia i fochy.

@Seba

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoją opinię. Cenimy i doceniamy wszystkich naszych pracowników za ich wkład w rozwój firmy.

Grażyna

Ojciec prosił mnie, żebym spytała o stanowisko montera izolacji, bo pamiętał ogłoszenie, że istniało kiedyś. Wie ktoś, czy nie zdarza się jeszcze wolny wakat czasem? Jest jedno stanowisko czy różne poziomy, np. młodszy, senior etc?

@Grażyna

Dzień dobry! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://work.yabimo.com/ gdzie znajdą Państwo najnowsze ogłoszenia o pracę.

Witam , mój partner obecnie pracuje w Niemczech jako pomocnik elektryka, jezyk zna bardzo dobrze czy mają państwo stanowisko w którym mógłby się odnaleźć ? Jest osobą która bardzo szybko się uczy i przykłada do powierzonych mu zadań. Ma również możliwość doszkolenia się jeżeli byłaby taka potrzeba w jakimś innym fachu :) potrzebuje tylko osoby która go troche pokieruje :)

Aga
@Karolina

Na stronie nic takiego nie widziałam a przeglądałam też oferty. No i właśnie ciekawe, czy do przyuczenia biorą, wiesz już coś? I czy ci z doświadczeniem lepsze stawki mają czy to wszystko jedno…?

@Karolina

and_221

Pracuje w Yabimo od dwoch lat. Wyplata jest na czas, praca w porzadku, zarobki duzo lepsze niz w Polsce. Ostatnio nawet bylem na szkoleniu z pomiarow ktore firma finansowala, takze fajnie ze daja rowniez mozliwosc rozwoju swoim pracownikom. Polecam

Jasiu
@and_221

Też pracuje 2 lata i nie ma co narzekać, mi jest dobrze, kasa się zgadza jest na czas i też fajnie ze robią kursy zawodowe i językowe.

@and_221

Dziękujemy za pozytywną opinię. Powiesz coś więcej? :)

Incognita
@and_221

Tak, zdecydowanie się z Tobą zgadzam! A do tego mamy świetnych ludzi w zespole. Kontaktowi, energiczni uśmiechnięci ;)

@and_221

Jak można porównywać zarobki w Polsce z Norwegia widać, komentarz osoby z firmy

@Jasiu

Bo nie pracowałeś w innych firmach

@YABIMO

Kiedy będziecie wypłacać ludziom zaległe pieniądze co wy myślicie że wy macie tylko pracę opamiętajcie się i nie okradajcie pracowników???

@and_221

Dzień dobry! Dziękujemy za Twoją opinię :)

Rumunia

Nie polecam foreman pijany uciekł przed kontrolą trzeźwości. Nagle cała grupa nie zdała testów spawalniczych i monterskich. Zero organizacji. Firma olała wszystko.

@Rumunia

A to sprawdzają, jakie się ma kwalifikacje i uprawnienia na stanowisko, na które się aplikuje? I co tam na miejscu się w sumie wydarzyło, że tak to podsumowałeś oraz, czy był tam jakiś koordynator z ramienia firmy?

Jerzy

Firma super. Pierwszy raz udało mi się załapać i nie narzekam. Wypłata na czas, nawet przed terminem. Kwatery super. Raz się zdarzyło do bani w hotelu ale ogólnie same plusy. Załoga niezbyt zgrana. Ogólnie chwalę sobie ten wyjazd. Pozdrawiam Biuro i wszystkich uczestników tego wyjazdu. Jestem zadowolony.

@Jerzy

Na jak długo są wyjazdy? Jest to jakoś z góry ustalane? Wysokość wynagrodzenia też ok wg Ciebie?

Jerzy

Z góry ustalane. Wynagrodzenie ok

Katarzyna
@Jerzy

A jakie masz dokładnie wynagrodzenie? Jakie wymagania mieli jak przyjmowali Cię do pracy? A w jakim standardzie jest nocleg na wyjazdach? Macie dodatkowo jakieś premie? Umowy polskie? A powiedz mi czy za cały przejazd płaci firma?

@Jerzy

Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania.

Koordynator Zespołu Kreślarzy ile ma osób w zespole? Aktualnie, chociaż nie wiem w sumie, czy jeszcze taka oferta jest, bo tylko kojarzę starszą rekrutację. Może akurat ma się coś zwolnić?

Alka

Skąd wiesz że tam wymagają próbek? To jest tak że jak się przejdzie te próby to od razu podpisują umowę? Czy jakiś okres trzeba czekać później?

Ja….

Banda (usunięte przez administratora) . Pracownicy projektu Niemcy inventaryzacje.Ludzie z biura to Zatrudnieni znajomi znajomych przez znajomych. Nic nie ogarniają .Nie znają się na wypełnianiu papierów Wszystko trzeba pokazywać palcem jak co wypełnić… PORAŻKA

Najgorsza agentura!!! Suczis z biura tną z każdego pracownika i nigdy się godziny pracy nie zgadzają. Koleżeństwo..jeśli donosisz na kolegów/ek jesteś lepiej traktowany a pozostali nie są poważnie traktowani oraz nie otrzymują informacji w sprawie mieszkań oraz pracy i są zdani na siebie. Koordynatorki les. nie reagują na zgłoszoną nieprawidłowość w pseudoagenturze. Kary za urlop. Krycie kierowców alkoholików dla swoich korzyści finansowych. Urlop płatny musi być zgłoszony dwa tygodnie wstecz czyli trzeba sobie zaplanować wcześniej chorobę, grypę żołądkową etc. Jeśli się zdaży już choroba niewykluczona kara 50€ lub do trzech razy zwolnienie z pracy. Wpłata od 200pln do 300pln na konto firmy za podjęcie współpracy i pracy. Mieszkania katastrofa po taniości czyli 90% na wsi z problemem zrobienia zakupów. Nie odbierają telefonów a jeśli już chamsko się odnoszą do pracowników. Logistyka porażka między sobą mają problemy z kontaktem tak jakby za sobą nie przepadali ponieważ jedną sprawę trzeba z oddzielna tłumaczyć jak chłop krowie na miedzy. Wiele było by wymieniać lecz szkoda mi cennego czasu. Ogólnie jedna wielka Katastrofa!!!

Mariusz Rusztowaniowiec

Dodam jeszcze, ze na szwecji obcinanie godzin z twoich wypracowanych to podstawa i yabimo nic z tym nie robi. Jedziesz do pracy, a na miejscu okazuje sie ze 80% pracownikow z yabimo to ludzie bez pojecia o pracy. Robisz codziennie w gorący i największym (usunięte przez administratora) a Szweda ciagle malo. Po czym jedziesz do domu na rotacje i dowiadujesz sie ze szwed postanowił obciąć Ci 5 godzin. Dzwonisz do yabimo mowia ze zalatwia, mijają tygodnie i zero reakcji. Nie polecam, lepiej omijać ta firme.

Sebastian

To nie mogłaś wyjaśnić sprawy tych obciętych godzin? Przecież jak twoje wyliczenia nie zgadzają się z ich to chyba jest jakiś wgląd w wypłatę i jak została naliczana? Czy nie miałaś takiej możliwości?

@Sebastian

Powiem to sperspektywy swojej osoby u nich w biurze zawsze się wszystko zgadza tyle w temacie.

old
@Sebastian

System naliczania jest taki że trudno coś zrozumieć.

Agnieszka

Zgadzam się u nich zawsze, tak jak jest na pasku tak jest i tyle że ci się nie zgadza to twój problem.

Bożena
@Agnieszka

a da radę jakiś przykład dla wyobrażenia podać? bo ciekawa jestem jak to wygląda. i co oni odpowiadają jak pytacie o to, czemu nie wyjaśnią?

@Bożena

Spisujesz sobie dzień w dzień godziny dojazdu i godziny jakie pracujesz, wychodzi ci np razem 130h, po czym dostajesz pasek i jest 120. Mówisz im więc że ci się nie zgadza, pokazujesz co gdzie jak pracowałaś, po czym oni stwierdzają ze tak jak jest na pasku tak jest dobrze i tyle.

Xxx
@Agnieszka

Pracuje 3 lata i zawsze mi się wszystko zgadzało to co spisywałem z paskiem wypłat ale często się spotkałem z tym że ludzie często źle spisują sobie godziny

Kornik
@Agnieszka

Generalnie to bardzo dużo osób gdy podliczają Swoje godziny to nie wiedzą, że czas który jest na paskach jest liczony do częściej setnej, tak więc w taki sposób większość pracowników mówi, że im się nie zgadza.

Zenek
@Xxx

Nie ludzie zle spisuje, tylko yabimo ma gdzies pracownika i nie walczy o twje przepracowa e godziny. Tak jest na szwecji, pracujesz tam 12 godz dziennie a highcon mowi ze nalezy ci sie 9 zglaszasz to do yabimo, a oni ci mowia, a co my mozemy zrobic. I umywają rece. Mam nadzieje, ze ludzie wkoncu zobacza jak jest i oleja ta zalosna firme, osobiscie zrobilem juz to dawno i jak dzwonia to odrazu im odmawiam, a nawet ostatnio nie odbieram juz od nich tel.

Gebelslechia

Firma krzak!!! Kiedy już u nich pracujesz, nic nie załatwisz!!! Nikt nic nie wie, nie odbierają telefonów, w poważaniu mają pracownika, z dnia na dzień zwalniają (bo taka jest sytuacja), nie chwapia się żeby pomóc, miesiąc w miesiąc problemy z wypłata, do dziś wiszą mi ok.20h w Norwegii. Problemy z wyplatami feriepenger, nie interesują się niczym, nie odpisują na maile, rozłączają telefony, nie oddzwaniają.....jeden wielki dramat!!!! Nie polecam nikomu, firma w której nie ma przyszłości, zresztą na większości projektach już ich wyrzucaja

Katarzyna
@Gebelslechia

Czego nie załatwisz? A podają chociaż powód zwolnień? Z tą wypłatą to długo się spóźniają czy to kwestia kilku dni?

Pozytywna

Pracowałam już w kilku firmach o podobnym zasięgu. Pracuję już tutaj pół roku i jestem szczerze zaskoczona. Zarząd w wielu sprawach pomaga. Wiele razy usłyszałam, że wykonałam dobrą robotę. To bardzo miłe. Widać, że zależy im na pracownikom. Wypłatę też mam na czas. Nigdy nie dostałam po. Na plus :)

@Pozytywna

Poczekaj jeszcze chwilę ja pracowałem dwa lata nie odbierają talefonu i na dowodzenia no płacą mam sprawę złożyć do związków w Norwegii nie polecaj nikomu 5akiej firmy sec to polecam.

Górnik
@Pozytywna

I o co kłamiesz??? Jeżeli jesteś osobą liczącą.

Marcin87
@Pozytywna

Ciekawe w jakich sprawach ci pomogła, chyba w motywacji do znalezienia innej pracy

Jacek

Dasz namiary na firmę

pero
@Pozytywna

To prawda. Choć zdarzył się też ochrzan za źle wykonaną robotę

tomasz
@Pozytywna

a jak jest z pracownikami bez doświadczenia mam porobione wszystkie szkolenia na Norwegie

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO