YABIMO

Opinie o YABIMO

Rafał

Jadę pierwszy raz, zobaczymy jak będzie, potem tu napisze i czy będę polecał czy odradzał

Dawid 122
@Rafał

Kolego jedziesz pracować pierwszy raz jak kto...bo myślę o zatrudnieniu w tej firmie

Mike
@Dawid 122

Inwentaryzacja

GZK
@Rafał

I POLECASZ? DOSTAŁEŚ SIĘ Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM CZY ŻÓŁTODZIÓB?

@GZK

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji. :)

Team Yabimo

Polecam, lokacje super, można w weekendy pozwiedzać, praca lekka ale trzeba być skupiony, nie robić błędów, bo niektórzy myślą że przyjechali urlopowac ciągle i imprezować, jak wyżej ktoś napisał Asmir super prowadzący, inni też na plus,atmosfera ok, jeszcze wroce

@Team Yabimo

Dziękujemy za Twoją opinię :)

Kristofel1975@

Siema wszystkich na temat firmy to mało kto tu się wypowiada tylko narzekajom zamiast na pisać czy firma jak kończy dany projekt dalej się przejmują ludźmi czy wysyłajom na permity czy poprostu olewka bo dlamnie jest wszystko ważne ma każdy znas rodziny bo moim zdaniem jest dużo leprzych firm tylko ja nie lubię zmieniać a morze będzie lepiej.

@Kristofel1975@

Dzień dobry! Dbamy o naszych pracowników nie tylko przed i podczas rotacji ale także po zakończonym projekcie - dajemy nowe możliwości. Coś co na wyróżnia, to STABILNOŚĆ. Nasze projekty trwają różny okres czasu, ale zawsze staramy się zadowolić pracowników, dajemy możliwości ciągłości wyjazdów do pracy. Jeśli ktoś stawia na stabilność pracy - YABIMO to najlepszy wybór.

Monter izolacji

Witam czy są wyjazdy z yabimo do Norwegii jako monter izolacji już 10 lat pracuje w tym zawodzie i poproszę o jakiś numer jak są wyjazdy

@Monter izolacji

Witam, zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem 536415786.

Martysia

wyjazd był fajny, fajna atmosfera, mało godzin można odpocząć, kasa taka sobie, jak na te prace to nawet może być,statystyki są ale nie patrzec na nie, gdy chcą coś od nas to jesteśmy, kiedy my coś chcemy to koordynator wymyśla słabe rzeczy, za wyjazd do Niemiec nie dostałam za flixa kasy teraz znów wracałam flixem to chce aby pieniążki były do 10stycznia i ta chora kaucja która zwracają po projekcie, ja już więcej nie pojadę bo rezygnuje z stycznia więc chce aby mi za wszystko oddali, poznałam fajnych ludzi w pracy ale nie koniecznie z firmy, i uważac co się przy kim gada bo potem spowiadają się pseudo koordynatorowi w Niemczech, człowiek widmo, tylko coś chce ale jak on ma coś dać to go ni ma, oddaje 2 gwiazdki jedna za lokacje a druga za ludzi i mało godzin

@Martysia

Koordynator co jest w Polsce wiecej pomoże niż ten co był na miejscu w Niemczech, jeszcze strasznie przemadrzaly

paula

Jest ok, praca fajna, ludzie niekoniecznie zwłaszcza ci w czarnych kamizelkach, lokacje super, byłoby jeszcze lepiej gdyby nie nagonka że albo dobre pph albo wyjazd do domu, mam mieszane uczucia

Indolo

Praca fajna, kasa taka sobie, bo zarobisz 4 a wydasz tu 2,fajni lufzie(oprócz oczywiście vipow) no i idzie pozwiedzac

Kornik
@Indolo

4 tysiące?? O czym Pan pisze ? To jaki sens wyjeżdżać do pracy zagranicę. Wydaje mi się, że grubo przesadzone

@Kornik

A jak inaczej, zazwyczaj jest niepełny miesiąc turnus, 80h gdzieś to policz sobie, chyba że piszesz ze za wyjazd że 3tyg w jednym miesiącu i dwa w drugim to razem jest ponad 5,ale to wtedy w 5tyg to z 400 euro idzie na jedzenie

Paulinka
@Mario

I jeszcze straszenie że za słabe skanowanie do domu wyjazd, powinni odrazu to mówić przez telefon że praca na akord, albo że nie potrzebują tyle ludzi by potem wymyślać i ludzi wysyłać do domu!

@Mario

A czy zdarza się, że godzin jest mniej niż było to ustalane przed wyjazdem? Wolałabym uniknąć sytuacji gdzie nie byloby roboty, a jednak utrzymać na miejscu nadal się trzeba. Wspominacie też o kosztach, które ponosicie w trakcie pracy. Chodzi tylko o jedzenie? Zakwaterowanie i dojazdy zapewnia firma w całości?

Gabi

Ludzie uciekajcie jak najdalej, straszenie że wyjazd do domu, (usunięte przez administratora) na sklepach i bałagan a oni że norma 1700 pph hahaha, jedzcie z Zimmermanna lub inventu, porobicie więcej godzin za lepsza kase ale nie będzie takiej nagonki, ludzie z rgisu strasznie przemadrzali robią babole a ci z yabimo to tacy ludzie do brudnej roboty, mam nadzieję że mój bus pojedzie do domu, mam parę rzeczy nagranych jak traktuje się ludzi i jaki bałagan, nie polecam, uciekać, komentarz pewnie zniknie ale to są inne strony na których to napisze

Wiki

Polecam

Gosia

Bardzo długo czeka się na zwroty pieniędzy za bilety za dojazdy na inwentaryzację, wysłałam dawno a nie otrzymałam kasy, i ciągle słyszę zwrot będzie innym przelewem, pani w biurze chyba spi

K
@Gosia

Po zakończeniu projektu będzie wypłacony .

Patryk
@Gosia

Też czekam... No z biurem to ciężko, tyle na głowie ma że jak o coś prosi to szybko ale jak biuro ma coś wysłać to miesiąc albo i ponad

Patryk

Serdecznie polecam inwentaryzację w Niemczech, super ludzie, pomocni, nie jest tak napięte wszystko jak w firmie konkurencyjnej, fajne lokacje i pieniądze na czas

O mało a bym nie dojechał na święta do rodziny, powód... zepsute auto jadąc tam dużo godzin a wracają o mało byśmy nie byli stratowani przez tira bo turbina siadła, 6h w zimnie i deszcze na pasie awaryjnym bez świateł i trojkata, bezczelność szefa busów który jak to powiedział przez fona'to może ja przyjadę was ogrzac'... adac nam nie pomógł, szef busów nie chciał nawet szlysiec byśmy skądś pomoc wzięli, strach był ale mam nadzieję że od tego pana z busów już korzystać nie będą, praca ok, ludzie OK, lokacja również, oprócz zepsutego busa to wyjazd udany

Bolo

Polecam inwentaryzację w Niemczech

Inga
@Bolo

Hej, super, że piszą pracownicy, ale możecie napisać dlaczego? Z jakiego powodu? No bo ja może tez bym pojechała, ale no szukam informacji. Jaka była kasa i na jakiej posadzie? I czy jak to praca w DE, to umowa jest polska czy niemiecka? I napisana jest w jakim języku?

Tomacy

Jest ok, kasa nie za duża za inwentaryzację ale praca spoko, fajne lokacje i super atmosfera

@Tomacy

Dziękujemy za Twoją opinię :)

Inwenture

Ja jestem zadowolony firma jest naprawdę w porządku nawet dla nie których aż za dobrą bo wielu powinno dostać dyscyplinarkę a firma idzie im na reke

Lewy
@Inwenture

Haha gorszych bzdur nie słyszałem :DDD

Zgadza się ....

Bogdan

Czemu porażka? Nic mi to nie mówi, może napiszesz więcej czemu masz takie zdanie?

Urszula
@Lewy

To jaka jest prawda, skoro z tym się nie zgadzasz?

Inwenture
@Lewy

Widziałem wiele osób które bez problemu nadawały się do natychmiastowego wywalenia ale biuro z nimi rozmawiali tłumaczyło itp itd

Bożena
@Inwenture

Ale skoro serio był powód, że powinni to czemu ono ich tłumaczyło, bo chyba nie rozumiem?

Agnieszka
@Bogdan

Porażka bo kwatery to jeden wielki (usunięte przez administratora) i melina, nic z tym nie robią, z wyjazdu na wyjazd było tylko gorzej, twierdzą że oszczane materace, brak ogrzewania, klitki na 2-3osoby w pokoju, potrafią nawet łaskę z facetem wsadzić, zarobki lipa, zawsze robią coś żeby Ci ukręcić na czymś a jak im to mówisz to mówią że u nich się zgadza wszystko. No ogólny brak szacunku do człowieka, nie dbają o stałych pracowników, zmiana kadr to już wnogole cios w kolano bo tak źle tam jak jest teraz to jeszcze nie było.

Tim fjurer

Uczciwych pracowników?? Ty chyba nie widziałeś jaki sort ludzi przyjeżdża na inwentaryzacje i do pracy za granicę...

kkdlska
@Tim fjurer

w punkt! Jakieś dziwne elementy chlejace w hotelach pracowniczych, palacze i alkoholicy którym mało wypłaty bo na używki nie starcza, lesery które podają się za znajomych koordynatorów i myślą że są tam dla zabawy zamiast pracować, ludzie smutni, sfrustrowani, narzeka że, szczerbole, byli więźniowie - no ale to robota dla każdego, nawet bez CV, czego się tu spodziewać

@Inwenture

Dziękujemy za Twoją opinię - staramy się dawać szansę każdemu.

@Agnieszka

Racja! słabe wynagrodzenie jak na umowę niemiecka

@Mario

Stawkę podasz za godzinę pracy? I co z jakością kwater oraz kosztami wynajmu? Przydałoby się skalkulować, ile na czysto można zarobić w tego typu robocie?

Martysia

Wszystko fajnie mało godzin ale też mało pieniążków... Ma być podwyżka mam nadzieję że z 13 na 15 euro bo inaczej ja i znajomi już nie pojedziemy, pozdrawiam Gucia

Krystyna

Powiem tak, plus to tylko ze mało godzin się pracuje i to na tyle, bo 5tys to malutko, zarobisz tyle a wydasz na zakupy połowę, lokacje takie sobie, i trzeba uważać na taką jedną niemke B co kieruję ludźmi, a dojazd z domu na Niemcy to się nie wypowiadam już bo obiecują dojazdy zjazdy a zawiozą 500km od domu i se radź, inne firmy lepiej płacą i się zastanowcie

asdf
@Krystyna

Mało godzin się pracuje, a zarobek to 5 koła na rękę? To ile tych godzin wychodzi w tygodniu, czy miesiącu, no i czy jest szansa robić ich więcej? Napiszesz jeszcze w jakim stanie lokum i czy zakwaterowanie oraz dojazdy do zakładu coś kosztują?

A ja chciałam zapytać o pracę dla koordynatora ds. projektów zagranicznych, bo znalazła ofertę na pracuj.pl. Jaki program z Office'a w praktyce używa się najczęściej, bo nie zostało to sprecyzowane? Czy osoba, która zna język musi mieć to potwierdzone papierami, bo ja akurat jestem samoukiem? Proszę powiedźcie jakie można atrakcyjne wynagrodzenie dostać na początek.

Witam. Program office - typu Exel, Word, to są najczęściej używane programy. Znajomość języka angielskiego weryfikujemy podczas bezpośredniej rozmowy. Zapraszamy do aplikowania. :)

byly

Firma leci po kosztach ,zabrali bagaze nadawane twierdza ze to dla dobra ludzi :DDD A PO DRUGIE TAKIE LOTY DAJA ZE TO PORAZKA .NIE POLECAM PS.ZAPYTAJCIE SIE JAK JEST W INNYCH FIRMACH TYPU SEC,WNS ITP.

Monter
@byly

Dosyć że loty i zakwaterowanie oraz jedzenie darmo to narzekasz

@byly

Dzień dobry, niestety nie mamy wpływu na jakość lotów, ponieważ jest to firma zewnętrzna. W kwestii bagaży, staramy się dostosować do potrzeb i czasu długości rotacji.

@YABIMO

A jak wygląda standard zakwaterowania, bo na to chyba macie wiekszy wpływ? Oczywiście uśredniony, wiadomo że zależy od kraju czy miejsca. Miałem już okazje mieszkac w skromnych, acz przytulnych pokojach, ale doswiadczylem tez watpliwej przyjemnosci 16 chłopa w pokoju takiego metrażu że w zasadzie po wstawieniu łóżek wiele miejsca nie zostało. Ciekawy jestem jak jest u Was. Jestem spawaczem jeśli to ma jakies znaczenie

@byly

Dzień dobry, Jeśli chodzi o loty, dokładamy wszelkich starań, aby każdy był zadowolony. Natomiast są to kwestie niezależne od nas: jak np. opóźnienia czy jakość lotów.

Kamilgos

Jak wygląda praca na stanowisku koordynatora ? Praca jest w systemie 2 tygodnie za granicą, dwa w Polsce. Jak wygląda w Polsce ? Jest zdalna? Czy w biurze? Jak atmosfera i wynagrodzenie ?

@Kamilgos

Tez właśnie mnie to interesuje, pojawiła się teraz oferta na rynek niemiecki. Ty już rekrutowałeś może? jak rozmowa wygląda? co do tej zdalności to u mnie jest wpisana stacjonarka, czy to zależy od rynku? I czemu nie ma oferowanego trybu chociażby hybrydowego?

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO