YABIMO

Its ok!!!

ssol

@Stolarz Ja mam info ze projekt rusza w kwietniu Pozdrawiam

stolarz

Witam. Wiecie coś może na temat wyjazdu jako cieśla okrętowy do Norwegii? Ponad miesiąc temu dzwonili do mnie a potem cisza. Nawet już tel. nie odbierają.

stolarz

Witam. Czy ktoś coś wie na temat wy.jazdu jako cieśla okrętowy do Norwegii ? Dzwonili do mnie w grudniu i do tej pory cisza.

Mariusz

wiecie moze na jakiej platformie jest ta oferta pracy na elektryka offshore? Trzeba znac norweski czy angielski wystarczy?

plettac
@Mariusz

Na offshore tylko z norweskim

Marko
@plettac

@plettac - bzdura, @Mariusz - wystarczy angielski

hatna

Witam! Wie ktoś czy jest możliwość dostania "do ręki'' Site Test'ow? Mają obowiązek udostępnić je pracownikowi czy maga trzymać na nich łapę bezkarnie? Słyszałem ze są one w bazie Beerenberg'a bo to on za nie płacił. Ma ktoś wiedzę na ten temat?

kit

Czy ktoś.wie.jak wyglada proces.rekrutacji.na stanowisko biurowe w krakowie?rozmowa po.polsku czy angielsku?

Stachu

Slyszal ktos o wyjazdach do Korei?

Bolo

Na miłość boską dlaczego Pejta został zatrudniuny do naszej firmy....a było tak fajnie

Zdawał ktoś się testy na izolacje? Jak to się odbywa?

pif

Hej, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na project manager, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne warunki pracy, a to dobry znak, że się u nich dobrze dzieje. Dziękuję za szybką odpowiedź

ania
@pif

Możesz napisać jak wygląda rozmowa?

Waldek

Zdawal ktos te testy po angielsku na stanowisko izoler ?? Ciezkie sa ?

arkadiusz

Dzis rozmawialem z bardzo miłA Pania Karolina z biura z Krakowa,nie pamietam jej nazwiska, szacun dla tej kobity chyba jako jedyna z tej firmy odbiera telefon nawet po pracy, do innych nie idzie sie dodzwonic. Planuja jakis projekt w Holandii szukaja monterów izolacji i blacharzy z angielskin lub niemieckim oferuja w miare dobre warunki.

pola

Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki

Tomasz

A to warto jechac ??? i normalnie sie odbywa kontrakt czyli 6 miesiecy czy robisz jak jest tylko praca ????

Tomasz

gość 2016-08-26 14:29:37 Ja mam jechać jako cieśla zbrojarz ale gadałem z kumplem co już był przez tą firmę właśnie w islandi i robią systemem 30 dni a 2 tygodni w kraju to jest ten minus i z tego co się dowiedział bo dzwonił do tej firmy i kadrowe mu powiedziały że kontraktu są 6 mis a roboty mają na 3,4 miesięcy a obiecują przez tel tyle praca i zastanawiam się czy jechać bo jak ma 30 dni robić a 2 tygodniu w kraju być i nie mieć za to płacone to lipca aa jeszcze jedno robi się w miesiącu 180 godz nie wiecej to wychodził mój kumpel 1900 euro to bardzo mało jak na warunki irlandzkie....

byly pracownik

Oszuści szkoda zaczynać z tą firmą Obiecują wysyłają umowę i każą czekać miesiącami na robotę a później gumka niema nawet kto telefonu odebrać frajerstwo, jak macie inne opcje Panowie Bez wachania brać olać tych kłamców !!!

gość
@byly pracownik

gdzie (miałeś) byłeś i w jakim charakterze

Tomasz

Siema wszystkim a co jest tym wyjazdem do islandi bo juz troche czekam i chyba nie tylko ja cos moze wie na te temat ??? I jakie sianko ta da sie zarobic w islandi ,piscie co wiecie pozdrawiam

gość
@Tomasz

w jakim charakterze masz tam jechać

GOŚĆ

co miesiąc tak jest zamiast 15 jest 24 tak jak wczoraj

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO