Opinie o YABIMO

Aga

czy zmieniło się coś w firmie?

Olek

Yabimo to bardzo dobra firma i pewnie dlatego trudno się dostać.

MB

Poszukuję roboty na monterkę albo izolację czy moze ktos mi podać namiary ( od pól roku siedze w chacie taka posucha ? )

Yabimo
@MB

Dzień dobry bardzo proszę o kontakt oczywiście postaramy się Panu pomóc znaleźć pracę (usunięte przez administratora) ( (usunięte przez administratora)

Def
@Yabimo

To i ja bym prosił o jaką robote, siedze juz od lutego taka posucha. Zdalem testy na Gine w Krapkowicach i w sumie nie wiadomo po co...

Agata

@Tony, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Yabimo w Tarnowie. Zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy? @artek, Ty również pytałeś o pracę w tym miejscu. Aplikowałeś na interesujące Cię stanowisko? A może już pracujesz w Yabimo i możesz powiedzieć coś na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje?

Prawda
@Agata

Praca tylko dla znajomych taka prawda

lechu

Bylem z nimi w Islandii i teras po przerwie ppnad 3 miesiace mam wyjazd do Norwegii. Nie jest to staly pracodawca ("podziekowania" naleza sie Tuskowi, ze dososowal nasz rynek do zachodniego) ale uwazam, ze jest wszystko ok. Pracuje, dostaje kase, jestem zadowolony. Nikt nie krzyczy, mozna sie dogadac. pewnie jak sie tu skonczy poszukam czegos innego. Jeszcze zeby Pogon Szczecin wygrywala..

l
@lechu

siemka Lechu.pozdrowienia .z szczecina

Tony

Witam szukam pracy jako monter izolacji Blacharz z dobrym j.Angielskim

artek

pracował ktoś jako spawacz ??

artek

jakieś oferty pracy spawacz mag, tig

db

czy rekrutują do jakiejś roboty ? ( zagranica )

@db

Rekrutujemy i zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół YABIMO.

Ewa Stolarz
@db

Witam, bardzo prosze o kontakt ze mna. Numer telefonu znajdzie Pan na naszej stronie (niestety w komentarzy nie moge podawac). Przedstawie informacje o naszych obecnych projektach.

Wątroba
@Ewa Stolarz

Szok!!!! Jednak czasem ktoś ma szczęście i może liczyć na rozmowę telefoniczną! To prawie jak szóstka w totka . Jednak świat jest piękny

@db

Yabimo to dobra firma , nie zatrudniają byle kogo... Sami młodzi ludzie byli w Korei i znalem na warsztacie mlodych i na budowie i kultura. Reszta z izolera i tinshmita to katastrofa ludzie.... Chyba jezyk angielski jest wyznacznikiem kultury.

Max

szukam roboty jako elektryk automatyk, czy jest jakaś praca dla mnie??

koksu

Witam w przyszłym tyg jest planowany wyjazd do Korei czy ktoś coś wie na ten temat jak to wyglada i czy firma jest wypłacalna ?

135/PF/PC
@koksu

W Korei stawka 20 rubli na godzine i wyjazd autokarem mile widziany rower wlasny

Izoler
@koksu

W Korei mieszani ludzie i połowa to ciężcy ludzie nie polecam tam lecieć , Szkoda nerwów W Yabimo sami dobrzy mlodzi mądrzy ludzie z angielskim i dobrze sie prowadzą. U nas same stare zawisłe ludzie pozdrawiam Izoler.

ktoś

jak teraz w Yabimo zmieniło się coś na jakich warunkach zatrudniają za granicą

Agata

Większość z was pisze tutaj o pracy wyjazdowej. A czy można dowiedzieć się czegoś o pracy stacjonarnej - szukają teraz pracownika do działu sprzedaży, oferta jest interesująca ze względu na możliwość premii więc pewnie wiele osób jest nią zainteresowanych. Czy ktoś na jakieś informacje na temat pensji na tym stanowisku?

@Agata

Dzień dobry Pani Agato Zapraszam do wysłania CV lub aplikowania przez stronę YABIMO. Skontaktuję się z Panią i odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Agnieszka Giemzik HR Manager | YABIMO Mobile: +48 570 114 599

A ktorego wyplata na koncie?

A jak jest na Stordzie?

lolo
@ja

zapierdziel na maxa :D tak jest na stordzie :)

Gruby

Ogólnie po kilku miesiącach na Nyhamnie złego słowa powiedzieć nie mogę wszystko jak najbardziej w porządku. Może ktoś się orientuje czy będą jakieś nowe projekty bo niestety od kwietnia susza.

@Gruby

A ktorego wyplata wplywa i kiedy paski wyplat?

Ciekawy

Witam wszystkich forumowiczów.otrzymalem oferte od YABIMO do norwegii czy ktos pracowal lub pracuje u nich na Skandynawii.?czy wasteful jest opłacane w sensie składki itd.z tego co wiem to na Islandii chłopaki mieli wszystko oplacone.czy ktos node pomoc lub sama firma.

koksu

Witam w przyszłym tyg jest wyjazd do Korei czy ktoś coś wie na ten temat jakie warunki i czy firma jest wypłacalna warto jechać?

coto

Dajcie sobie spokój!!!!!!!!!!1

valentin

Its ok!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 31 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.