Packfilm

Kraków

Opinie o Packfilm

Jerzy

Zastanawia mnie ta wielomiesięczna cisza na forum? Jest tego jakaś przyczyna?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Packfilm? Jakie pytania usłyszeliście? Czy na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

gh

@Wika a czemu założyłaś że Packfilm nie musi mieć chętnych?

chomik

wiem , że szukają też kogoś do Packfilm na stanowisko Key Account Managera. Mają jednak dla niego dość spore wymagania: wyższe wykształcenie minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu obsługi kluczowych klientów znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym pożądana znajomość języka rosyjskiego umiejętność organizowania pracy własnej i zespołowej odporność na stres

trop

wiecie, teraz szukają kogoś na stanowisko Starszy Specjalista BOK (biuro obsługi klienta) i wysyłając swoje dokumenty zgłoszeniowe zastanawiałem się co się stało z osobą, która obejmowała to stanowisko bo jeśli jest tak źle jak piszecie powyżej to ja się wcale nie dziwię że szukają kolejnej z drugiej strony piszą że ich wykwalifikowana i zaangażowana kadra specjalistów jest gwarantem najwyższej jakości pracy

Masło

Zamiast się domyślać kto, co, gdzie i jak, lepiej patrzeć na swoją pracę i ją komentować. Na własnej skórze wszystko się najlepiej odczuje.

Spółka

Myślę, że jeżeli ktoś ma nóż na gardle to nie pogardzi żadną pracą. Tym bardziej jeśli oferują stałe i chyba regularne pieniądze.

jopek

ma bodajże półtora, ale z 27 głosów, a nie wiadomo co to za ludzie jednak głosowali może zmówili się na te ocenę, a moze rzeczywiście nie jest w Packfilmie najlepiej

ja

szkoda ze niema już OPUS-a.

LadyBird

Witam, firma póki co istnieje, chociaż drukarnia w całości została wykupiona, na produkcji zostało ok. 10 osób ( mam na myśli operatorów głównych maszyn tj. Extruder, operatorów bobiniarek oraz trójkąta - jak na firmę produkcyjną lipton) a w biurze ok 3osób. Oczywiście powstał nowy twór - DB Polymer Group, który odkupuje folię z firmy PEX i sprzedaje do jej klientów ( btw folia którą sprzedaje PEX jest importowana z China town, więc faktycznie rodzimy wyrób BIAXFOl:) Życzę wytrwałości tym, którzy zostali pod rządem (usunięte przez administratora) w razie pytań służę pomocą.

jjjj

już chyba ta firma nie istnieje bynajmniej drukarnia bo zabrali drukarkę (usunięte przez administratora)

jjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeee

[usunięte przez moderatora] zostali zwolnieni, a nie zrezygnowali sami. Praca w firmach [usunięte przez moderatora] to totalna porażka, chyba, że ktoś lubi [usunięte przez moderatora]

stary

[usunięte przez moderatora] juz tam nie ma - walnęli tym interesem i dobrze!!! Żal tych którzy zostali.

demosctdhdhd

pack-film działa

krak

Julka 087 co Ty bredzisz???[usunięte przez moderatora] jak inne osoby z Zarządu, inni figuranci. Z nią nie da się współpracować. Wyznaje wiarę [usunięte przez moderatora] !! Ale trzeba przyznać że Pack-Film to szkoła życia jakich mało. Jak to przetrwasz, to przetrwasz już wszystko. Pytanie tylko czy warto sobie niszczyć zdrowie.

Proszę napiszcie jakie mieliście tam stanowiska , bo mam od nich propozycję pracy w sprzedaży ale się boję po przeczytaniu waszych opinii i ogólnie nie wygląda to ciekawie, niby pack film a wszystko sie dbywa w podpadajacym Opusie i Folmar...

O bonach na Święta nawet nikt nie pamięta, bo pieniędzy brak na wszystko. A OPUS i FOLMAR leżą dzięki temu że też nie było pieniędzy na nic. A to przecież ten sam właściciel. [usunięte przez moderatora]

Ja

Nic dodać. W 100% się zgadzam.

Niezadowolony

Zanim podejmiesz tam pracę poważnie się zastanów !!!

Bagno i tyle. Unikać.

Zostaw opinię o Packfilm - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Packfilm