YABIMO

Opinie o YABIMO

Tomasz

Siema wszystkim a co jest tym wyjazdem do islandi bo juz troche czekam i chyba nie tylko ja cos moze wie na te temat ??? I jakie sianko ta da sie zarobic w islandi ,piscie co wiecie pozdrawiam

Tomasz

gość
@Tomasz

w jakim charakterze masz tam jechać

co miesiąc tak jest zamiast 15 jest 24 tak jak wczoraj

jest 24 a wypłaty nima i co wy na to

GOŚĆ

Jest 23 a kasy niema nadal to jest jakaś paranoja i tak co miesiąc Jedni powiedzą czas przywyknąć było że to się nikt za to nie weznie

ozzy

Witam!Po raz kolejny wypłata jest opózniona.Chyba Szef zakupił dom lub super auto.Brak informacji z siedziby co się dzieje itylko lakoniczna informacja że pieniądze będą ok 20 sierpnia.Czekać trzeba bo chyba zapłacą,jednak niesmak i obniżone morale pozostają.A wydawało się że to firma stabilna jednak kasa i pazerność zawsze idą w jednej parze.Stanowczo odradzam ,chyba że są chętni pracować i martwić się o czas kiedy wpłyną ich własne pieniądze.Dam znać jak się sprawa zakończy.....

Kamil1975

Witam czy ktos cos wie o pracy w Islandii? Kiedy bedzie wyjazd ? Juz 3 tygodnie czekam na tel i nikt sie nie odzywa nic nie wiadomo

Robert

Witam czekam za wyjazdem do islandi już dobre 30 dni a obiecywali wyjazd od ręki widzę po wpisach że są mieszane opinię może kto już jest na miejscu w islandi w miejscowości hasavik jako cieśla zbrojaz i może się podzielić opiniami???

ozzy

Witam!Jestem obecnie na projekcie na Islandii.Parę kwestii:1 pieniądze przychodząna konto ok.20.

@ozzy

C.D.2 paski wypłat jeszcze pózniej.3 dużo niejasności z ubezpieczeniem.4 bilety lotnicze przysyłane są w przed dzień wylotu.Kwestie wyżej wymienione może nie są wyjątkowo straszne,jednak widząc profesionalnie zrobioną stronę internetową firmy można spodziewać się trochę innych standardów.

Marek L

mam numery ale admin kasuje wiadomość

Marek L

@nnnnn -tak jak napisałem, wypłaty na czas co do grosza (centa),podatek opłacony PIT11 (czekam na zwrot z US na dzieci) ZUS wykazuje wpłaty za dane miesiące składkowe (chociaż wcześniej wykazywał brak składek - może były opóźnienia albo system w ZUS zawodny) ponoć jedyny problem to brak ubezpieczenia za granicą (chłopaki się skarżyli że sami płacą za lekarza - ja nie miałem tego typu zdarzeń więc nie mogę potwierdzić i zaprzeczyć - mieli ponoć oddawać za rachunki takowych wizyt). Umowa była o pracę. Kadra tam bardzo normalna - ludzka. Ja byłem zadowolony z tego kontraktu.

Marek L

@nnnnn -tak jak napisałem, wypłaty na czas co do grosza (centa),podatek opłacony PIT11 (czekam na zwrot z US na dzieci) ZUS wykazuje wpłaty za dane miesiące składkowe (chociaż wcześniej wykazywał brak składek - może były opóźnienia albo system w ZUS zawodny) ponoć jedyny problem to brak ubezpieczenia za granicą (chłopaki się skarżyli że sami płacą za lekarza - ja nie miałem tego typu zdarzeń więc nie mogę potwierdzić i zaprzeczyć - mieli ponoć oddawać za rachunki takowych wizyt). Ja byłem zadowolony z tego kontraktu.

Marek L

Pracowałem dla Yabimo w delegacji do LNS Saga na Islandii. Wypłaty zgodnie z umową, opłacony ZUS i US.

legion
@Marek L

chyba tobie opłacałi albo po ułkadach do dzisiaj chłopaki się sądzą firma porazka

@legion

za tamten okres mam nie tylko ja opłacane składki, nie mam układów, obecnie pracowałem po raz kolejny dla nich - sprawdzę na dniach czy są opłacane składki w zus

@Marek L

NA pewno masz, ale zerówkę a co to jest to zapytaj w zusie ZBARANIEJESZ

@GOŚĆ

jest tak strona PUE ZUS i tam wyraźnie widać wpłaty lub brak wpłat.

@GOŚĆ

Sprawdzę twoje wersję, ale mam pytanie - otrzymałem PIT 11 za 2015 rozliczyłem się z US , dostałem zwrot (na dzieci) powiększony o składki społeczne i zdrowotne, czy to według ciebie fikcja - US wypłacił mi bezprawnie ....

nemo
@Marek L

składki zus nie są opłacone a jeśli tak to tylko od fikcyjnej umowy zlecenie(lojalki że nie będziesz pracował po zakończeniu projektu dla islandora lojalka to tylko 100,00 pln najczęściej podpisywana przez dupowłazów z południa polski) składki były tylko za 2015 kiedy byliśmy pracownikami delgowanymi ,teraz pracuje się na warunkach islandzkich i z tamtejszymi stawkami odnośnie pani co odbiera telefony to automat telefoniczny nigdy nic nie wie , odnośnie kasy jest wypłacana ale zawsze z odroczoną zapłatą tj 25 i jak w tej sytuacji najmniej do powiedzenia mają ci z południa co najlepiej mówią po angielsku najwybitniejszy to adaś i daruś co to niby strajk robił w norwegi ja byłem na dwóch rotacjach dobrze że trafiła mi się inna robota pozdrawiam 0

nemo

@nemo

Cześć. Nie twierdzę że twoje doświadczenie nie ma racji bytu. Ja stwierdziłem że moje składki są opłacone i widnieją w PUE ZUS. Kolego ja tam nie mam wujka i obecnie dla nich nie pracuję, mój kontrakt się skończył (fakt polska umowa zlecenie). Jeżeli kogoś oszukali to śmiało do ZUS - zrobią kontrolę. Pozdrawiam

Alek251
@nemo

Posłuchaj baranie jeden ja tam pracuje i jestem z południa i nie podpisywałem tzw lojalki a jak masz jakiś problem do ludzi z południa to możemy się spotkać i porozmawiać . jaro ?

mp
@Marek L

witam Panie marku. mam jechać na projekt z yabimo na islandię jako elektryk. Czy warto wchodzić z nimi w układ?? proszę o kontakt 515418496 mp

Ewa Ogrodnik, Yabimo
@mp

Jestem koordynatorkom islandzkiego projektu, w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszam do kontaktu. Dokładamy wszelkich starań by praca na projektach była zgodna z ustaleniami. Ewa Ogrodnik, Yabimo Mój numer telefonu: +48 533 814 714

xyz
@Ewa Ogrodnik, Yabimo

Może ktoś napisać na czym polega w praktyce praca jako Automation and Electrical Engineer w biurze w Krakowie ? Czy są jakieś wyjazdy jeśli tak to ile średnio rocznie?

ktosik

Siemka. Yabimo na Mongstad juz podobno nie ma być dostali kopa

Kazik

Witam wszystkich czy ktoś maluje dla Yabimo na Mongstad?

polska umowa (ja taką miałem) więc pit do końca lutego, taki jest polskie prawo

do tej pory nie widać opłat SKŁADEK za ZUS, teraz czekam na PIT

ktoś

po przepracowaniu 4 miesięcy w Islandi okazało się że nie płacili składek a wyszło to dopiero jak tam potrzebowałem lekarza i to samo było po powrocie do Polski .Czekam już miesiąc na zapłatę za urlop w środę ide do sądu pracy bo na chwile obecną nie odbierają żadnych telefonów i nie wspomne że w Islandi musiałem za lekarza sam płacić a dopiero po 3 miesiącach wielu ponagleniach łaskawie oddali nie polecam yabimo jedna wielka porażka

jankesss

Jakiego Zusu? Cos sie Ci pomylilo. Pracujac w danym kraju masz odprowadzane swiadczenia w tym kraju. Mnie sie wszytsko zgadza. Mam pasek wyplaty i wiem co i ile. Zarobki moglyby byc wieksze ale reszta ok.

Walą na kasie. Sami wystawiają sobie pozytywne opinie. Usuwają nie korzystne komentarze. To jest yabimo.

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 32 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO