YABIMO

Opinie o YABIMO

Bogdan

Jak myślisz dlaczego tak się dzieje? Może potrzebują osób o innych kwalifikacjach, może niekoniecznie znajomość angielskiego na poziomie c1 to główne wymaganie? O jakie konkretnie stanowisko się starałeś? Może proces rekrutacyjny jest dalej w toku i wkrótce firma się do Ciebie odezwie, nie warto załamywać rąk.

Ormianin

A wpadłeś na to, ze na przykład jesteś konfliktowym i kłopotliwym pracownikiem ? Może dlatego cię nie chca

Renata
@Ormianin

@Ormianin Uważam, że o tym czy ktoś jest konfliktowym pracownikiem można dowiedzieć się dopiero wtedy, kiedy przyjmie się go do pracy. Powiedz, jesteś pracownikiem Yabimo? Co możesz napisac od siebie na temat warunków pracy w tej firmie?

Ormianin

Ten co pisze negatywne komentarze zawsze się znajdzie. U nas natomiast na projekcie jest 100 ludzi i jakoś wszyscy zadowoleni i pracujemy już kturaś z rzędu rotacje, kasa na czas, były jakieś problemy ale już wszystko naprawione. Koordynatorzy zaczęli działać lepiej a Zasada jest prosta że dla dobrych fachowców robota zawsze będzie. Pozdro dla kumatych

Byk

Witam . Pracuję jako monter rusztowań.Kasa na czas .Bilety jedzenie za darmo .Żyć nie umierać.Polecam.

Paulina
@Byk

To znakomicie! Cieszymy się, że Yabimo jako pracodawca spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania. I właśnie w związku z tym chętnie dowiemy się nieco więcej na temat specyfiki pracy w tej firmie. Ważna jest tu chociażby kwestia związana z ubezpieczeniem. Czy pracując tam masz zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki lekarskiej bez większych ograniczeń?

Markoz
@Byk

Podajcie jakiś numer kontaktowy do nich w sprawie tego Monstad. Pozdrawiam

@Markoz

Poszukujesz numeru telefonu do siedziby firmy Yabimo? Numer jest ogólnodostępny w wyszukiwarce google. Wystarczy wpisać nazwę firmy i numer pokazuje się jako pierwszy. Chciałbym również dostać się do pracy za ich pośrednictwem? Czy może potrzebujesz kontaktu w innej sprawie?

...

Czy ktoś wyjeżdża na dniach do Mongstad przez Yabimo? Beerenberg

@...

Brałaś może w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacyjnym do pracy za pośrednictwem firmy Yabimo? Będziesz tak uprzejma i przedstawisz, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? W ostatnim czasie brakuje informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że opiszesz nam, czego można się spodziewać. Z góry dziękuję.

Jolanta

Rozumiem, że musisz czuć się trochę rozczarowany zaistniałą sytuacją, ale jednak bardzo Cię proszę, żebyś na forum wypowiadał się w nieco bardziej kulturalny i spokojny sposób. W przeciwnym razie Twoje komentarze będą usuwane przez administratora GoWork.pl. Widać wyraźnie, iż warunki pracy oferowane przez Yabimo nie spełniają stawianych przez Ciebie oczekiwań. Wspomniałeś o zakwaterowaniu, a jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem. Czy firma je w ogóle zapewnia?

jajko

Dlaczego niewypłacalna? Czy reguluje płatności z umów o pracę i faktury?

Jarosław

Jakie według Ciebie zmiany powinny zostać wprowadzone, aby praca w biurze była lepiej zorganizowana? Czy rotacja pracowników, o której wspomniałeś, ma wpływ na jakość pracy? Osoby nowe wprowadzane są w zakres obowiązków przez szefostwo firmy, czy może przez doświadczonych pracowników? Wyjaśnij nam, jak to wygląda.

Monter

Najgorszy "posrednik" w jakim kiedykolwiek pracowalem. Jesli juz maja prace to panie ktore dzwonia sa bardzo mile i wszystko jest ok. Przed wyjazdem kiedy im na kims zalezy to odbierają telefony i odpisuja na maile. Gdy praca sie skonczyla, zero dopowiedzi na wiadomości i telefonow tez nikt nie odbiera. Robia sobie kpiny z ludzi. Brakuje mi godzin i po zgloszeniu do dzialu "wynagrodzenie" bo oczywiscie dodzwonic sie nie da, dostalem odpowiedz ze klient twierdzi ze odmowilem pracy... Zero zadbania o swojego pracownika i checi wyjasnienia sprawy a to nie sa male pieniadze. Najwazniejszy jest klient.. (usunięte przez administratora)

Monter izo
@Monter

Skoro odmówiłeś pracy to czego się spodziewałeś :))))))) Że na kolanach będą za Tobą chodzić ? Ja pracowałem w wielu firmach i m.in. w Yabimo. Brak zastrzeżeń. A czemu uważasz ze jest to pseudo firma ? Może Twoje kwalifikację nie były zbyt wysokie, aby w niej dalej pracować :P

Montet
@Monter izo

Po pierwsze nie odmowilem pracy. Bylem w pracy ale ten klient twierdzi ze mnie nie bylo. Pracuje ponad 10 lat na tym stanowisku i nie wydaje mi sie ze moje kwalifikacje sa zbyt niskie, raczej są zbyt wysokie jak na taka firme. Również pracowalem w wielu firmach i pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem.

Montet
@Monter izo

Prosze czytac zezrozumieniem. W pierwszym poscie napisalem ze to "klient twierdzi ze odmowilem pracy"

Gdghj

Nie oczekujcie kokosów polska firma, więc sytuacja jest jasna

fachura

Pracuje juz od 2 lat. Raz w Belgii raz w Holandii. Dla dobrych pracownikow zawsze bedzie robota .Wyplaty na czas. Pozdrawiam.

Witam. Szczerze mówiąc odradzam prace w firmie yabimo, ciężko jest się doprosić i jakie kolwiek dokumenty o wypłacie nie wspomnę. Po mimo ciągłego pobytu w pracy i nadgodzin wypłata nie jest cała. Umowy podpisywane z innymi datami, co chwile zmieniane. Na prośbę o kontakt i jakie kolwiek wyjaśnienia brak odzewu, nikt nie odbiera .

Islandor

Jeżeli kto kolwiek jest zainteresowany pracą w Yabimo.To niech się dobrze zastanowi.(usunięte przez administratora)

islandor

Nie tylko na izolacjach tak jest.Bo w każdym innym fachu.

Wojciech Lauk

Witam. Od trzech miesięcy proszę się o wypłatę zaległego wynagrodzenia i słyszę tylko pana sprawa jest w toku. (usunięte przez administratora) UWAGA!!!

Czy jest jakaś oferta for plumbers in Iceland?

Po co te sms wysylacie na norwegie na izolacje jak i tak sie nie odzywacie:DDDDD wszystko to pic na wode fotomontaz

Czija

CZy aktualna jest jeszcze oferta dla montera wentylacji i czy to jakiś dłuższy projekt

Krystyna
@Czija

W poszukiwaniu aktualnych ofert warto zaglądać na stronę pracodawcy, bądź też portale pracy. Możesz także zadzwonić do firmy i spytać bezpośrednio u nich o aktualne oferty. Może już na jakąś z nich zaaplikowałeś? Jeśli tak, to opowiedz o procesie rekrutacji. Wiele innych osób z chęcią dowie się, jak on przebiega. Jakie warunki oferuje Yabimo nowym pracownikom? Można liczyć na stabilną umowę o pracę?

Byk

Witam czy pracuje ktoś na rusztowaniach w Szwecji jak wygląda sprawa z transportem z Polski.I ile miesięcznie się zarobi.

Monter wentylacji

Z tego co Wiem to potrzebują teraz dużo osób na 3.01.2019 ale dopiero dziś dali znać. Papierów cała masa do ogarnięcia... :/

Luck

Nie orientuje cię się czy przyjmują bez doświadczenia na pomocników albo po kursie montera

Ruszt

Nie jest to jaka super firma ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, kasa słaba, dziwna umowa

misterminit

Dlaczego nie spróbujecie przez NAV – norweski urząd pracy ? (usunięte przez administratora) Ja tak znalazłem pracę w Oslo.

Zostaw merytoryczną opinię o YABIMO - Kraków

• Jak się pracuje w YABIMO?

Zobacz opinie na temat firmy YABIMO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YABIMO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 32 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy YABIMO?

Kandydaci do pracy w YABIMO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

YABIMO