Colorland (Cyfrowa Foto Sp. Z O.O.)

Opinie o Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Friedrich Nietzsche

Brak wyczucia paru osób, niestety pokazuje fajną firme w złym świetle. Jak dobrze traficie to zakochacie sie w atmosferze panującej tam, ale niestety mi się nie udało. Pozdrawiam :)

@Friedrich Nietzsche

Dlaczego atmosfera Cyfrowa Foto jest słaba? Napisz bardziej szczegółową opinię. Na jakim stanowisku pracowałeś?

MW

Nie polecam firmy Cyfrowa Foto. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że do 2 tygodni dostanę ostateczną odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną, żebym wiedziała na czym stoję. Minęło już 5 tygodni i mimo wiadomości z mojej strony nie dostałam żadnej odpowiedzi. Zero szacunku do osób starających się o pracę. Czy tak trudno jest napisać odpowiedź: dziękujemy za poświęcony nam czas, ale nie możemy zaoferować etatu? A może jest to wodzenie potencjalnego pracownika za nos? Jeśli tak wygląda załatwianie spraw, komunikacja w tej firmie, to cieszę się, że (prawdopodobnie) mi się nie udało tam dostać

@MW

Zadzwonia za pół roku jak sie okaze ze jednak nikt nie chce na tym stanowisku pracować hahahaha, tez tak mialem na produkcji po pol roku przed swietami nagle sobie przypomnieli

Małgorzata
@Anonim

Faktycznie - jeśli dana firma zapewnia, że poinformuje o wyniku rekrutacji, to oczywiście tak się powinno stać. Ja jednak i tak chciałabym zaryzykować i chyba zdecyduje się na aplikowanie do Cyfrowa Foto. Czy na etapie rozmowy mówiono Ci coś odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia?

Joanna

Cyfrowa Foto to nowatorska firma o międzynarodowych ambicjach. Szturmem podbija kolejne rynki zagraniczne - USA, Wielką Brytanię, Niemcy, Irlandię, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Portugalię, Francję, Włochy. Co ważne, działają w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa, a podstawą ich działania jest nowoczesny e-marketing i sprzedaż e-commerce, a sercem – dział IT. Nie dziwi zatem to, że właśnie poszukują nowych pracowników. Sami zobaczcie: https://www.cyfrowafoto.com/kariera Czy któraś z proponowanych ofert pracy przypadła Wam do gustu na tyle, iż postanowicie aplikować? Jestem ciekawa Waszego zdania!

BB

Rekrutacja. Pomimo doświadczenia i szerokich umiejętności zostałam "zmuszona" do rekrutowania na stanowisko Specjalista ds. administracji i obsługi sekretariatu, czyli praca raczej dla zaczynających aniżeli z grubo 10-letnim stażem. No ale na podkarpackim rynku pracy szału nie ma.... czasem lepiej zrobić krok w tym i dwa do przodu. Zrobiłam reserch firmy, ubrałam się zgodnie z dress codem i przybyłam na rozmowę. Trochę się zdziwiłam,(usunięte przez administratora) spóźniły się 15 min. Ubiór też pozostawiał do życzenia, bo mimo wszystko nie powinno się przychodzić na spotkanie zew.w szarych dżinsach i szarym swetrze.... Rozmowa z 2 młodziutkimi dziewczynami, szczerze, trochę stresująca sytuacja. Przez 50 min.zostałam maglowana nt.doświadczenia i opowiadałam o każdej dotychczasowej pracy. Na koniec oczywiscie miałam odp.po angielsku, chodź wcześniej (usunięte przez administratora)mówiła że nie na się kontaktu, nie przyjmuje się gości czyli w sumie nie jest potrzebny angielski ale na wszelki wypadek i z tego trzeba przemaglowac. Po wyjściu moje otrzucia były takie, że nie dostanę tej pracy bo mam za duże kwalifikacje jak na stanowisko recepcjonistki/sekretarki. Po niespełna półtora tyg.mailowo otrzymałam odp. gdzie dziękują za spotkanie,są pod wrażeniem doświadczenia i umiejętności interpersonalnych ale.... uwaga bo powód odmowy powala.... nie było chemii. Taką profesjonalną odp.otrzymalam, że mam super kwalifikacje ale nie zostane ich psiapsiółką bo nie zaiskrzyło :) Ludzie wykształceni i inteligentni, którzy szukają pracy POWODZENIA :***

das
@BB

u nas (usunięte przez administratora) dostala wylot z firmy za wydzwanienie po dawnych firmach kandydata bez jego zgody facet zglosil to do GIODO malo tego afere zrobil byly kierownik kandydata wkurzony ze mu ktos wydzwania w sobote(!) w takiej sprawie a ze byla to firma konkurujaca z nami narobil nam klopotow . takze ostroznie z zatrudnianiem samych rekruterow:)

Pracownik Produkcji

Rozmowa ok. Fajne dziewczyny z hr! Tego samego dnia wiedziałem co i jak. Chciałem tylko sezon a ze praca z lekkimi rzeczami to szybko zlecialo. Zaaplikuje raz jeszcze we wrześniu na zime..

Co robiłem. Co lubię- taka pogadanka

Antek

Szkoda, że @anonim 2018-11-19 11:39 nie miał odwagi podpisać się pod tymi bzdurami.

Produkcja: Zarobki - najniższa. System zmianowy. Atmosfera.. to zależy gdzie się trafi, ale dużo osób pod sobą "kopie dołki". Osoby rekrutujące ładnie ujmują na rozmowie nieład tam panujący, sporo też mija się z prawdą. Ciągła rotacja.

A karty multisport i znizki pracownicze są tylko dla "korpo".

Łobuzek

Zgadzam się w zupełności. System zmian porażka, kierownicy nie rozumieją chyba co to znaczy odpoczynek. Ja rozumiem, że sezon, zamówienia ale to jest chore. Na produkcji chaos, w środku sezonu dają nowe osoby do przyuczenia, gdzie starzy pracownicy nie mają po prostu czasu ich uczyć bo trzeba wyrobić "target". Atmosfera w miare w porządku, praktycznie wszyscy pracownicy na produkcji to młode osoby, (usunięte przez administratora)

Henryk

Zastanawiająca sytuacja. Pracownicy zamiast pracować chcieliby reformować firmę,!!

Kicia
@Henryk

A może warto podłuchać zwykłych szarych pracowników bo to właśnie oni tworzą firmę pytanie jak zostaje się menadzerem i czy każdy się po prostu do tego nadaje

polroku

Pracowałam tu pół roku. Rekrutacja nie była przeprowadzona wzrorowo, ale nie było tez dramatu. Gorzej już z samą pracą. Chaos komunikacyjny, managerzy najpierw delegują zadania, potem się z nich wycofują, dużo pracy robionej jest niepotrzebnie, nikt później jej nie wykorzystuje. Do tego wszystkiego presja oddania się pracy full time i pozbycia się życia prywatnego. A wystarczy lepiej zarządzać firmą i pracownikami. Rozsądnym polecam pracę gdze indziej.

Joanna

@Martyna Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Piszesz, że słyszałaś, że Cyfrowa Foto Sp. z o.o. jest dobrym pracodawcą. A co dobrego konkretnie słyszałaś? Podziel się, proszę swoją wiedzą, myślę, że wielu użytkowników będzie ci wdzięcznych. @Zgagowy Ty też wypowiadasz się z perspektywy obecnego pracownika i w dodatku odnoszę wrażenie, że Twoja opinia o Cyfrowa Foto jest pozytywna. A może Ty mógłbyś napisać nieco więcej o pracy w Cyfrowa Foto? Opinie o Cyfrowa Foto z ostatniego okresu są dość niekorzystne, ale te wcześniejsze są dużo bardziej przychylne. Czy macie jakieś bieżące informacje o Cyfrowa Foto?

Wystarczy

Nie polecam pracy w dziale niemieckim. Atmosfera kiepska, niepomocni pracownicy,(usunięte przez administratora)

rr
@Wystarczy

Można coś więcej w tym temacie ? Z tego co wiem, właśnie poszukiwane są osoby do działu niem. Ciężko ?

ok
@rr

Pracuję w jednym z dwóch działów językowych i jest spoko, nie ma korpo, każdy pomaga. Sporo produktów do ogarnięcia, ale nikt nie pogania przynajmniej

kicia
@ok

Koń by się uśmiał

Martyna

Ja słyszałam o firmie, że jest dobrym pracodawcą.

Boss
@Martyna

Należy się pracownicy podwójna premia!

zgaga

Ciągle szukają księgowych, co to oznacza? Ciągła rotacja. Dlaczego, każdy myślący księgowy na to sobie odpowie. Prawda?

Zgagowy
@zgaga

Taka widać jest jakość pracowników. Mimo doświadczenia i wieku księgowej jakość pracy była słaba - lucynko.

Szczupak

Płaca nieadekwatna do obowiązków. Najniższa krajowa na umowie. Kombinatorstwo. Ogólnie to tylko budynek robi wrażenie, że może to być fajne miejsce pracy, nic poza tym.

Remik

Czy macie jakiś powód, że nikt na zagląda na forum?

student

mam jakiś problem z dodaniem opinii i piszę ją trzeci raz ;/ Rozmowa spoko, 2 młode dziewczyny, luźna atmosfera i konkretne warunki od początku, bez ściemniania. Pracowałam przy pakowaniu paczek. Sporo pracy, ale podobało mi się - dużo ludzi, fajna atmosfera, nikt się nie darł na nikogo (a pracowałam w różnych firmach i różnie to było). Praca była sezonowa, chciałam tylko sobie dorobić. Koleżanka po filologii która tam pracuje dała mi znać że szukają na sezon. Jeśli w tym roku znowu będzie taka oferta to znowu zaaplikuję. Tyle że jak nie masz auta to musisz mpk jechać, albo z kimś, ale to nie problem

Joanna

@student a jak wyglądała atmosfera w pracy, rozmowa kwalifikacyjna? Obecnie Cyfrowa Foto prowadzi na swojej stronie liczne rekrutacje (https://www.cyfrowafoto.com/pl/praca) i Twoja opinia jako byłego pracownika byłaby bardzo cenna. Na jakim stanowisku pracowałaś?

@Joanna

rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna, prowadziły ją dziewczyny w moim wieku, wszystko na luzaka :) Pracowałam przy pakowaniu przesyłek, typowo sezonowo ale bez spiny - sporo pracy ale i ludzie mega spoko. Znajoma po filologii tam pracuje i mi poleciła tę firmę. Jak się uda to w tym roku też z chęcią pójdę tam na sezon

student

pracowałam na produkcji jako pracownik sezonowy, dobre miejsce dla studentów żeby sobie dorobić. Praca spoko. Nie mam auta i trzeba dojeżdżać mpk, ale to nie to nie problem bo przystanek jest pod samą firmą. Dobry zastrzyk finansowy

Anim

Firma nie oferuje żadnych kart multisport.(usunięte przez administratora) Kierownictwo wydaje różne polecenia i nie wiadomo kogo słuchać. Brak życia prywatnego. NIE POLECAM

Nie ogarniam
@Anim

a to ciekawe, bo karty multisport są dostępne dla pracowników, sam korzystam :P Na brak życia prywatnego też nie narzekam - moze po prostu masz problem z organizacją czasu? Żaden z moich znajomych nie przynosi pracy do domu :/ Dla mnie jest OK

@Nie ogarniam

karty Multisport są

Brak szacunku ze strony firmy. Mimo obietnicy powiadomienia o wynikach rozmowy kwalifikacyjnej zero odzewu.

kju

Nie polecam

LucB
@kju

a możesz coś więcej powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Zaczernie

• Jak się pracuje w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.