Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.

Rzeszów

Opinie o Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.

Shiroh

Nie pracowałem tam bezpośrednio, ale współpracowałem długo, zlecając druki. Kontakt super, realizacja też w miarę możliwości bardzo szybka (wiadomo, przedświąteczna gorączka oznacza wydłużony czas oczekiwania, coś, czego moi klienci nie mogą nigdy pojąć ;)), jakość absolutnie bez zarzutu, nigdy nie zawiedli. To bierze się raczej z dobrze zorganizowanej firmy, prawda? :) Panie z którymi rozmawiałem zawsze miłe i pomocne. Czasem musiałem się upomnieć o wycenę, ale nigdy więcej niż raz, co się zdarza chyba wszędzie. Wydaje mi się, że to dużo mówi o firmie. :)

?

pracowalem tam jakis czas temu. Jest OK bardzo fajny szef - pozdrawiam go serdecznie.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Studio Kolor s.c.