Biznes Polska Roland Jakubowski

Rzeszów

Opinie o Biznes Polska Roland Jakubowski

Misiu

Potwierdzam. To (usunięte przez administratora) i kombinator. Oszust chroniony prze tatusia starego milicjanta z ukladami. Budzi zaufanie wszyskich swoim pseudo szczerym gadaniem a to tylko słodkie pierdzenie. Wiem że kiedys tez okradl swojego wspolnika. Roland Jakubowski to zlodziej.

Krzysztof

Uwaga , zostałem okradziony prze tą pseudo firmę, tom oszuści, uważajcie na nią, wynajmują teren pod reklamę, potem nie płaca a następnie włamują się na posesję i kradną, Uważajcie to oszuści , z daleko od nich. Oszukani zgłaszajcie się , wytoczymy im proces 513097713

roki

ha ha ha śmiechu warte !!! jak on się trzyma ustaleń.

roko

człowiek jest ok, trzyma się ustalen !!

info

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

anon

nie POLCEAM - straszny krętacz i kombinator

Zostaw opinię o Biznes Polska Roland Jakubowski - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biznes Polska Roland Jakubowski