Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

egon

wielu fachowców naprawdę dobrych odeszło z różnych przyczyn i to jest przykre, ale co się dziwić w takiej organizacji tak właśnie się dzieje uczciwą robotą w Rami mozna co najwyzej sie narazic i kopa dostać :) obserwujac kariery pewnych osob w sumie ciesze się, ze teraz te osoby kopa dostaly ... czyli rzec mozna : przyszła kryska na Matyska

olo

Pewne jest tylko jedno odkąd pogonili tego małego kogucika co stał na czele po kawałku wywalają resztę tych niedojdów i robią to bardzo powoli ale stanowczo i skutecznie. Odkąd pamietam zawsze był syf i nieład ale teraz jest szansa, że przyjdą nowi ludzi z zewnątrz i zaprowadzą jakiś porządek nie będą patrzyli na to z czyjego polecenia kto jest a na to co potrafi i wnosi do organizacji. Ja osobiście bardzo kibicuje aby zwolnienia nadal trwały jest jeszcze kilku takich z zasiedzenia co kompletnie nie robią nic a biorą pieniądze ale wierze, że już niedługo ich los podobnie jak i kolegów będzie podobny :)

ster

No cóż, czytając to forum i znając realia, każdy normalny ucziwy obywatel się ucieszy na wiadomość o opuszczeniu firmy kolejnego fachowca. Ucieszy się pracujący jak i dawny pracownik, który przez tych fachowców był "doceniany". Śmiesznie się czyta posty obronne w temacie rzekomej fachowości owych osób, mówiąc krótko żednada. Ileś to już "tyłowłazów" odeszło z tej firmy :), a im podobni pewnie sobie dodają da lepszego samopoczucia tymi postami. Firma była zarządzana typowym kolesiowym systemem, owszem ciepłostołkowcy coś tam robili, poza przyspisywaniem sobie zasług roboty innych, swoich podwładnych, lub nic nie robili, albo udawali, bo się po układzie w tej firmie zwyczajnie było. Generalnie to ta firma jest dobra dla nowego zakochanego w tym, że autko dostanie, nadzór raportami itp. Ci z góry niech się tylko cieszą, że pewne raporty Deloitte za nimi się nie pociągną, że tak słabo zostały podsumowane i tylko wywalanie ze stołków jest ich długofalowym efektem. Wyczyścić do "0" śmieci i rozwijać pozycję firmy od początku, zdrowiej :)

HaEr
@ster

Błagam dział HR, niech nowym dyrem w centrum nie będzie Szwagier ustępującego. Ustępujący robotę mu już załatwił innych wywalając - raz na szczęście nieskutecznie. CartonNetwork to maks co powinno z niego być. Układy układami ale Szwagier nowym dyrem to przesada nawet jak na naszą firmę.

HR_MARKETING

tak tak to prawda to najwspanialsza firma na świecie .. ba a nawet wszechświecie.... dementując niepochlebne komentarze to ja naprawdę nie pije i nie wylewam... :)

Ramz

Czystki czystki.. zaczęły się porządki...

Mlody

Panowie, proszę o opinię - Oddział Wrocław, nastroje, klimat, kadra, na kogo uważać, ile można wyciągnąć, kto rządzi oficjalnie a kto stoi w cieniu.

ramz

To dyr z południa pakuje się do centrum.. to się handlowcy ucieszą :)

Gg

No i na południu za chwile będzie rekrutacja na dyrektora ☺ HR najbardziej zapracowany dział ☺

Lolek

Myślę, że ta barbi z hr co za kołnierz nie wylewa nie pozwoli aby szwagier wlazł za szwagra to byłby skandal kolejny i pewnie by przypieczetował jej nikły byt w tej firmie ;) czego osobiście jej życzę ;)

Rrrr

Co w rodzinie to nie zginie...szwagry pewnie zadbali o swoja karierę

ramz

Słyszałem że wiele osób z wewnątrz stara się o stołek, nawet ci co nigdy nie mieli styczności z działaniami handlowymi, chyba boją się ze ich dni też są policzone i próbują zmienić stanowisko dla nie poznaki..

aaa

Ponoć szwagier co został się szykuje.. ja myślę że najrozsądniejszym będzie kandydatura kogoś z zewnątrz jeszcze nieprzesiąkniętego tym syfem

ramz

Czyli wolne miejsce.. Ciekawe kto będzie chętny zostać nowym dyr.. Zaskoczy wszystkich?

bbb

czyli, że co on miał pojecie o rent-cie buhahahahahahhaha no to mi poprawiłeś humor na cały dzień ha ha ha ha nie wiem czy dostrzegasz, że w niewyjaśnionych okolicznościach ci wszyscy specjaliści od jakiegoś czasu zaczynają robić kariere poza firmą i oczywiście wszyscy sami odchodzą :-)

aaa

Oj coś mi się wydaje, że jednak to ta firma jego rzuciła z tego co usłyszałem choć faktycznie oficjalna wersja jest jak napisałeś, zresztą on zawsze tak kręcił aby wydawało się inaczej niż jest. tak czy siak to bardzo dobra decyzja ze strony firmy jednego niewiele wartego mniej do utrzymania. W końcu ktoś kiedyś wpadnie na pomysł aby te fajtłapy powywalać a kasa jaka zostanie z ich gigantycznych pensji pójdzie do tych co faktycznie pracują.

Www

Ale sensację wykryłeś.Nie wyleciał tylko rzucił tą badziewską firmę i poszedł w innej robić karierę. Jeszcze trochę czasu minie to nie zostanie w Rami nikt kto ma pojęcie o rent-cie

aaa

Alleee jaja czy to prawda, że jeden ze szwagrów wyleciał z roboty ??? hahaha Daro a taki był pewny siebie i taką kariere miał robić a tu klops hahaha

ww

ile zarabia mechanik w Ramirencie?

Witek

Do aras. Nie idź tą drogą. Mechanik to tylko hasło. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Będziesz wykonywał zupełnie inne czynności np: załadunek czy rozładunek różnego rodzaju żelastwa. Karzą Ci zamiatać plac itp. Będziesz pracował na rozdymaną czapę która zarabia kokosy,a ty dostaniesz tyle że nie starczy Ci do końca miesiąca. Odradzam Ci podjęcia pracy w tej firmie. po prostu szkoda czasu.

jjjj

zgadzam się firma jest ok (jak to w korpo regulaminy itp) ale tak być musi przy takiej ilości pracowników ..........ale niektórych pracowników to można tylko z kwitować określeniem z blok ekipy "tępe dzidy"

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.