LARGO GROUP Sp. z o.o.

Opinie o LARGO GROUP Sp. z o.o.

Ktoś robi u nich karierę na stanowisku koordynatora regionu? Jak duży może być podległy region i liczba pracowników do "ogarnięcia"?

Ceres Nowy wpis

Cześć, czy jeśli pracowałam dwa pierwsze dni i nagle dostałam maila z systemu że zakończyli ze mną umowę to czy dostanę wypłatę za te dwa dni?

Luki

Koordynatorki w tej firmie to porażka. Pani (usunięte przez administratora) jednych toleruje jak nie przychodzą dom pracy regularnie, A drugich którym.zdardylo się to sporadycznie to blokuje w firmie . Dziwię się że firma się na to godzi . Psują dobra opinie firmy

Witold
@Luki

Nie bardzo rozumiem kontekst Twojej wypowiedzi, bo tak za przeproszeniem chaotycznie przedstawiłeś sprawę związaną z koordynatorkami, o których wspomniałeś w swoim wpisie. Chcę dowiedzieć się właśnie dzięki Tobie, o co dokładnie chodziło, więc może będziesz tak uprzejmy i to zrobisz? Bardzo na to liczę, że mi po prostu napiszesz.

Kit
@Luki

Też mam dużo zastrzeżeń do pani koordynator, robi wszystko na ostatnią chwilę raz nie możesz przyjść jesteś już pomijani wpisywany tak jak ona chce ,

Bronisław
@Kit

Ale nie możesz przyjść do pracy, czy jak? Przy czym jest się pomijanym? Napisz proszę bardziej rzeczowo, bo nie wiadomo, o co chodzi. I jeśli tyle osób ma zastrzeżenia, to może trzeba zgłosić to szefostwu?

Kit
@Bronisław

Nie pojawiłam się dwa razy w pracy z powodów prywatnych nie będę się tu rozpisywać z jakich bo to raczej nikogo nie obchodzi po czym koordynatorka zaczęła mnie wpisywać grafik bez konsultowania ze mną mojej dyspozycyjności przypomnę że to jest umowa zlecenie i koordynatorka powinna się pytać albo ustalić jakiś termin w jakich marzeń podać swoją dyspozycyjność a nie że koordynatorka hali wpisuje cię jak jej się podoba A ty nie możesz na przykład w tym dniu przyjść i nic się z tym nie da zrobić bo nie ma osób do pracy i tak każe ci przyjść do pracy , a kontakt z szefostwem powoduje to że ty dostajesz telefon po 15 minutach z ochrzanem że w ogóle odważyła się tam zadzwonić tak a koordynatorka nie ogarnia po prostu nic co się do niej mówi kiedy ją informujesz o tym że musisz mieć wolne na przykład bo masz jakieś sprawy do załatwienia i tyle.

Aleksander
@Kit

Przy podpisywaniu umowy zlecenia byłaś zapewniona że sama będziesz wybierała dni i godziny pracy? Bo zwykle pracodawca narzuca w jakim terminie się pracuje i nie można sobie wybierać. Wcześniej zanim wzięłaś wolne koordynatorka uwzględniała twoje życzenia jeśli chodzi o grafik?

Kit Nowy wpis
@Aleksander

Tak byłam zapewniana o tym że sama decyduje kiedy chodzę lecz rzeczywistość była czasami inna , wpisywanie kiedy się podoba pani koordynator lub kiedy się wpisywałam kiedy mogę były to inne dni niż zdeklarowałam , lub nie wpisywanie wogule a na następny tydzień miałam być wpisana ciągiem. Pani koordynator wiedziała jaka jest sytuacja u mnie i że nie dam rady chodzić dzień w dzień . Jeśli chodzi o wyprzedzenie informacji że mnie nie będzie to było minimum 24 h przed rozpoczęciem pracy jak jest w regulaminie umowy , natomiast byłam szkalowana za to i nie raz mi grożono a wiem że w innych przypadkach było to inaczej i żądanie l4 na umowy zlecenie to był dla mnie szok . Chciałam pracować ale z takim człowiekiem jak ta Pani koordynator się po prostu ode chciało

Aleksander Nowy wpis
@Kit

Nie było nikogo innego z przełożonych komu można by to zgłosić? W końcu firmie powinno zależeć na pracowniku a nie takie sytuacje. Dziwne że wymagano od ciebie L4 na zleceniu. Przecież za chorobowe na takich umowach nie płacą więc po co?

AP

Firma wysłała mi wczoraj maila, że rozwiązali ze mną umowę 15.09, czyli 2 tygodnie temu. Nie wiem, kto tam pracuje (telefonów nie odbiera nikt nigdy), ale to jest jakiś żart. Żenujący poziom firmy. Jak można zerwać z kimś umowę w czasie przeszłym?

Aleksandra
@AP

Witam, jak ta cała wspomniana sytuacja ostatecznie się zakończyła? Czy udało się może nawiązać jakikolwiek kontakt? Zastanawiam się nad "ważnością" rozwiązania w ten sposób sprawy, skoro przytoczony został tu czas przeszły...

hcgcyudsj

Zatrudniłem się przez tą agencję na kasie w Carefourze w Łodzi. W ogłoszeniu napisali o tygodniówkach przy rozmowie telefonicznej okazało się, że nie mają już takiej formy wypłat i wrócili do form wypłat miesięcznych więc w ogłoszeniu podali nieprawdziwą informację która miała tylko skusić potencjalnych pracowników. Pani przez telefon powiedziała mi, że jest możliwość dwutygodniówek w formie zaliczki. Teraz pytanie czy jest to dwutygodniówka jako zaliczka czy jest to zaliczka co dwa tygodnie ? Oczywiście, że opcja numer dwa. Nie miałbym nic do tego gdyby Pani która udzielała informacji przez telefon jasno wytłumaczyła, że jest ta zaliczka. Sama praca fajna, lekko co prawda za stawkę która sprawiała, że była to praca przejściowa zanim człowiek nie znajdzie sobie czegoś lepszego. Zostałem uwzględniony na grafik na kwiecień i zgodziłem się zostać w kwietniu, aby płynnie zmienić pracę i nie palić za sobą mostów. Kiedy zapytałem się w Carefourze parę dni po czy mogę zamienić się z kimś w okresie świątecznym okazało się, że jednak z całego kwietnia zostałem wykreślony na rzecz osoby która jest bezpośrednio zatrudniona w Carefourze i wraca do pracy. Gdybym nie podszedł i nie zapytał o święta to nie dowiedział bym się, że z dnia na dzień zostałem bez pracy. Naprawdę są lepsze możliwość znalezienia pracy niż agencja pracy bardziej bezpiecznie i stabilne. Ostatni raz skorzystałem z agencji pracy - szczególnie tej. Dezinformacja oraz w razie takich sytuacji mało profesjonalne podejście do pracownika.

Angel

Dostał ktoś już może zaliczkę za ostatni okres?

Jolanta
@Angel

Pytasz z ciekawości, czy są jakieś opóźnienia? Ile wynosi taki okres?

Daga00

Brak kontaktu z centrala. Nikt od miesiąca nie odbiera telefonu nie odpisuje na maile.

Wiktoria
@Daga00

Jak myślisz, jaka jest tego przyczyna?

Mireczek B

Pracuje na kasie od roku. Nie mam zastrzeżen, co tydzień zaliczki, pani koordynująca przemiła!!! Pomoże w każdym problemie, w tych czasach ciężko o życzliwość! Po roku pracy w largo, przechodzę na umowę o pracę, docenili mnie. Pozdrawiam cały carfur Mokotów oraz kadrę largo. Było mi niezmiernie miło pracować, będę polecać.

Maverick
@Mireczek B

Co tydzień zaliczki? Chyba wypłaty????????????

Ann
@Maverick

Nie, zaliczki 80%. Reszla do 21 każdego mc

Świeżak

O co chodzi z tym system crs? Miala tam widniec ewidencja czasu pracy. I miało wszystko odbywac się w systemie. Grafik mam w smsie. A tym czasem podpisuje się tylko w cerfie.Próbowałam zalogować się po kilku dniach pracy i moj login nie istnieje,?? O co tu chodzi??? Jakoś ta firma nie wzbudza we mnie zaufania :/ będę musiala pojechać i to wyjaśnić. Gdzie jakieś potwierdzenie dla mnie!?? Dobrze ze jeszcze są smsy.

Pracuś xd
@Świeżak

Działa to tak... Na Gmaila dostajesz link do umowy. Umowe wypełniasz na ich platformie czyli CRS. Potem dostajesz odpowiedź że umowa jest zawarta. Potem wedle grafiku chodzisz pracować i na koniec zmiany w biurze mówisz ile dziś byłeś i podpisujesz ewidencję czasu pracy. Przed wypłatami sprawdza wszystko główny kierownik carffa najważniejszy i potem wysyła twoje godziny koordynatorce. Ona wysyła je kadrą a potem w zależności ile godzin ci wyszło za stawkę x tyle ci wypłaca. Jak czegoś nie wiesz dzwonisz do koordynatorki czyli tej rekruterki

@Świeżak

Jak chcesz pracować w Largo to musisz po prostu zaufać, że jak przyjdzie co do czego to Ci zapłacą pomimo, że w umowie jest zapis, że nie będą płacić za nic co nie jest potwierdzone w systemie.

Krzysztof
@Świeżak

Też miałem tak samo = CRS to jak się okazuje wewnętrzny carrefurowski system informatyczny i zapomnij o tym, że po 1-m logowaniu w związku z podpisywaniem umowy będziesz miał potem jakikolwiek choćby minimalny dostęp do CRS-u ... moja była koordynatorka wyjaśniła mi to taktownie aczkolwiek jasno i dobitnie. W mniej więcej 2-j połowie listopada po 3 godzinach na "karpiu" stwierdzono iż sprzedaż idzie zbyt słabo ... więc dano mi "dyspensę" bym szedł do domu ... i na tym fakcie przysłowiowy słuch po firmie Largo oraz koordynatorce zaginął, która przysłowiowym półgębkiem przez telefon napomknęła bym sobie szukał w tzw. międzyczasie dodatkowej pracy / zajęcia = generalnie totalne 0 kontaktu z ich strony ... więc zatrudniłem się przez konkurencyjna agencję pracy tymczasowej w tym samym Carrefourze na kasie i sobie BARDZO chwalę ... podsumowując ... NIE POLECAM Largo ... choćby z tego względu iż nawet nie raczyli zgłosić mnie do ZUS-u z tytułu stosownym ubezpieczeń.

Kasik

Po tym co przeczytałam. Czyli opinie innych odechciało mi się pracy przez tą agencję.

Zazwyczaj do którego dnia pojawia się wynagrodzenie na koncie?

Sieminska

Czy ktoś tu posiada numer do koordynatora z Warszawy lub Łodzi

Maverick
@Sieminska

Z Warszawy posiadam

Alu

Nie jestem do końca zadowolona z współpracy z tą firmą. Począwszy od rekrutacji, po krótkiej rozmowie telefonicznej już na email dostałam do podpisania umowę online.Sama umowa i zawarte w niej informacje i warunki wprowadzają w błąd bo często nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Sposób układania grafiku rzekomo indywidualnego do potrzeb również nie zadowalający. Jeśli mówię że chce pracować od poniedziałku do czwartku to znaczy że chce pracować w ciągu tych dni, a nie nagle wpisana zostaje tylko na czwartek. Grafik ukladany z tygodnia na tydzień,wszystko na ostatnią chwilę. Nie do końca jestem też zadowolona z kordynatorki. Warunki pracy ma sklepie nkezachwycają, ale to też w dużej mierze wina sklepu. Warunki pracownicze również pozostawiają wiele do życzenia, szatnia to pomieszczenie z jednym stołem gdzie można zostawić torebke(przy dobrych wiatrach bo często rzeczy z braku miejsca muszą leżeć na brudnej podlodze) i ledwo działająca zarowka. Nikt tego pomieszczenia nie pilnuje przed kradzieżą, nie ma rozdziału na płcie więc trzeba mieć świadomość że przebierając chociażby bluzkę jakiś mężczyzna może otworzyć drzwi na oścież. Ogólnie szatnie to żart, nie ma tam nawet wieszaka na kurtkę,pomijam czystość, bardziej przypomina to składzik. Tylko nieliczni(kryteria nieznane) wybrani mogą dostać klucz do szafki na głównej szatni pracowników. Wprowadzenie nowego pracownika do pracy to następna porażka, nikt się nie przrdstawia, wszystko na szybko,wiesz tyle ile powie ci ta osoba,a często informacje są niepełne i jest zamieszanie. Dodam że trzeba wpisywać swoją obecność w pracy w aż 4 ewidencjach . Żartem jest też że largo z dnia na dzień przestaje płacić pracownikom za obowiązkowa 15 minutowa przerwę, płacone jest nie za 8h tylko 7,75h! To śmieszne i pokazuje szacunek, a raczej jego brak do pracownika. Wszystko po najmniejszej lini oporu. Jedyny plus to wypłata na czas. Podsumowując nie polecam nikomu współpracy z tą firmą.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Largolog

Żadnych XD

Dima

Możliwe zaliczki co tydzień na czas. Elastyczny grafik, polecam pracę w Warszawie.

Weronika

Super aplikacja do wypłat. Można brać zaliczki co tydzień kto chce. Fajnie, że firma się rozwija.

Jasiek

@Wixx0 to gdzie się podpisuje tą umowę?

Hiena
@Jasiek

Podpisujesz umowe przez meila

Wixx0

Czy tylko dla mnie brak możliwości podpisania umowy na miejscu jest dziwny ? I czy ktoś wie dlaczego po zakończeniu umowy w tej firmie nie dostaje się rachunku szczegółowego ?

Były pracownik Largo

Jeżeli chodzi o pracę to wszystko fajnie, umowa na maila, szybkie szkolenie, dobra wypłata. Jednak, jeżeli chodzi o jakiekolwiek dogadanie tragedia, zwłaszcza na koniec pracy. Nie wspominając już o wycieku danych, które miało miejsce, gdzie list przyszedł po tygodniu jakoś. Chciałam dostać Pit, dzwonię do firmy, dobra mają jeszcze tydzień na wysłanie okej. Czekam tydzień i nic. Piszę sms-a i dostaję odpowiedź zwrotną, aby reklamacje kierować na wskazany mail. Napisałam maila i muszę czekać kolejne 14 dni. Gdzie firma powinna już dawno dostarczyć pita. Pracowało mi się dobrze, ale koniec wymagał dużo nerwów.

Pracuś xd

Powiem tak.. ci co robią dłużej ode mnie na umowach przywykli do terminów wypłat. Do tego że kierownicy ciągle maja same problemy. Na to nie narzekają sama firma płaci , ludzie są zabawni ,mili , do biura się dodzwonisz z każdą sprawa. Na firmę bym nie narzekał. Natomiast na koordynatorów/rekruterow. Oni są pośrednikiem pracownik- sklep- largo. Jak kadry mogą się (usunięte przez administratora) no ludzie myślcie. Koordynator ma cię pilnować i twojej dokumentacji i w terminie dawać wszystko firmie. Muszą znać stawki ilość godzin numer umowy konta itd . Jak on nawali to reakcja łańcuchowa przez te osobę inne nie mogą czegoś zrobić. Firma okay ludzie też placa tylko żeby ogarnęli tych koordynatorów żeby odbierali odpisywali jeździli na sklep patrzeć kto pracuje kto nie to byłaby bajka.

Majka
@Pracuś xd

Oni nie są w stanie. Byłam świadkiem. Koordynatorzy są traktowani jak śmieci w tej firmie. Jedna ma kilkanaście sklepów. Kierownik wydzwania o której chce. Sama dyrektor powiedziałą, że zwalają na nich wszystkich. Podejdzcie i zapytajcie kierowników sklepu. Koordynatorka jest chora a nie może iść na zwolnienie bo nie ma kto jej zastąpić. Ja się nie dziwie

Zostaw merytoryczną opinię o LARGO GROUP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LARGO GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LARGO GROUP Sp. z o.o.