LARGO GROUP Sp. z o.o.

Opinie o LARGO GROUP Sp. z o.o.

Bronisław

Wasze opinie są dość skrajne, może jest to spowodowane stanowiskiem lub też okresem zatrudnienia? Możecie napisać, jak wygląda obecna sytuacja? Czy Largo zapewnia umowę o pracę? Czy przed zatrudnieniem w firmie oferowane są szkolenia?

Edyta

Również polecam. Umowa rozwiązana zgodnie z ustaleniami. Jak wrócę do Warszawy to z pewnością skorzystam. Carrefour w Zlotych Tarasach i w Galerii Wileńskiej polecam. Nie ma do czego się doczepic, może prócz braku wystarczającej ilości szafek. Kontakt z koordynatorkami szybki i sprawny. Wypłata na konto 2 dni przed czasem.

Polecam! Wypłata na czas. Umowa przez Internet. Wszystko się zgadza. Atmosfera w Galerii Targowej bardzo miła.

Bronisław

@Robakowski, czy często zdarzały się sytuacje, o których piszesz? Jak duże opóźnienia w płatnościach występowały? Rozmawiałeś na ten temat z pracodawcą? Czy poza tymi incydentami mógłbyś polecić pracę w Largo Gruop? Na jaki rodzaj umowy pracujesz/pracowałeś? @Lucky, co dokładnie rozumiesz przez zastraszanie? Możesz powiedzieć coś jeszcze na temat tej sprawy?

MB
@Bronisław

A ja Wam powiem ciekawszą rzecz. Pracowałam na warzywach co prawda kilka dni bo się uczę. Wypłata na czas, umowa podpisana przed. Do firmy nie mam zastrzeżeń. Ale atmosfera na hali żadna. Krzyczący kierownicy. Wchodząc na halę upewniłam się osób w Largo czy wypłata jest na czas. Oczywiście wszyscy potwierdzili i byli zadowoleni. Kontakt z koordynatorką Largo ok. Po tych dniach zadzwoniłam do koordynatorki i zapytałam się czy nie ma czegoś innego w postaci szybkiej wypłaty - przekazała, że tylko wypłaty miesięczne przelewem na konto. Podziękowałam, a po chwili zadzwoniła inna koordynatorka oferując gotówkę po pracy. Dostała kontakt od koordynatorki z Largo. Okazało się, że to firma GTS (na sklepach są 2). Okazało się, że to krętacze i (usunięte przez administratora) Pani Sylwia zapewniała, że wypłata po pracy. Potem nie odbierała telefonów, następnego dnia po wielu telefonach wypłaciła mi obiecane 150 zł. Po tym zadzwoniła koordynatorka z Wileńskiej również z GTS, po nocy okazało się, że Pani śpi. Wszyscy czekali. A jak przyjechała to przekazała, że dyrektor nie dał jej pieniędzy, sama narzekała na firmę i, że wypłaca ze swoich. Nie polecam GTS i minus dla Largo za dawanie kontaktów do firmy, która nie wypłaca pieniędzy. Byłam bardzo zadowolona, ale teraz nie skorzystam. Widać ze firmy są powiązane.

Robakowski

Pracodawca to zwykły (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy na czas oraz dzwoni po nocach i prosi o przyjazd na nocną zmianę.

Paulina
@Robakowski

Witam, Pracuję w Carrefour. Na Largo nie ma nocek. Maksymalnie 2 razy na 3 miesiące na dział warzywa. Zapewne mowa o firmie GTS. Jeżeli chodzi o to co piszesz to kłamstwo, ponieważ Pan Wojtek już dawno nie pracuje w Carrefour na Mokotowie, a na Północnej. Magda jest bardzo miła - być może miała gorszy dzień, Konrad z warzyw młody chłopak, aż dziwne to co piszesz.

admin

Opowiedz o firmie LARGO GROUP S.A na naszym forum. Wiele karier jest w Twoich rękach.

Kicki
@admin

Czy largo wyplaca pieniadze w terminie?

Kamil
@Kicki

Tak, ja pracuje na Mokotowie na warzywach i zawsze mam na czas i zgodnie z wypłatą. Jedynie odciągane 11,50 z wypłaty za koszta administracyjne czego nie rozumiem. Kolega na Promenadzie i tak samo. Mogłaby być stawka wyższa.

Lucky
@Kamil

Mi nie zapłacili za wszystkie godziny pracy nie polecam też pracowałem na Mokotowie w Carrefour jest tam kierowniczka Magda co zastrasza ludzi ze ciebie zwolni następny Wojtek i Kondrat też zastraszają

Lily

Firma wyplaca w terminie ale.oszukuja na wyplatach.

kateryna;****
@Lily

Ja dostałam dobrze za pracę na wędlinach, jednak Gruppo ich druga firma płaci lepiej, tam można za wykładanie na Wileńskiej dostać w gotówcę i wypłata za 2 dni. Można negocjować stawkę jak nie mają ludzi. Polecam GTS.

Zostaw merytoryczną opinię o LARGO GROUP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LARGO GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LARGO GROUP Sp. z o.o.