LARGO GROUP Sp. z o.o.

Opinie o LARGO GROUP Sp. z o.o.

Dolores095

Witam, niestety nie polecam tej firmy byłam na szkoleniu wcześniej poinformowano mnie przez osobę wprowadzająca, że wypłaty są co tydzień, a potem od dziewczyn ze sklepu dowiedziałam się, że wypłaty są do 25-go każdego miesiąca . Za szkolenie nie otrzymałam żadnych pieniążków ( niby nie są płatne ), a porównując inne firmy pośredniczące w których pracowałam, to całkiem inne organizacje i wszystko co było mówione było prawdą. Jestem bardzo nie zadowolona, gdyż przez tą firmę musiałam się męczyć ponad miesiąc żeby otrzymać od osoby która mnie zatrudniała zaświadczenie, o ukończeniu pracy i tak nawet go nie otrzymałam, a takie zaświadczenie wymagane było w urzędzie pracy. Dla mnie, to jest wielka jedna porażka, nigdy nie spotkałam się z tak niewiarygodną firmą jaka jest firmą Largo Grup.

Justyna

Powiem tak, zapisałam się na dwa zlecenia na pierwsze się spóźniłam, gdyż nie było żadnych wskazówek jak dostać się do sklepu w galerii po 22, więc pracę zaczełam od 22.30 (7,5h z 8h) . Na następny dzień nie poszłam ponieważ źle się czułam i powiadomiłam o tym w mailu panią koordynatorkę . Na następny dzień dana pani stwierdziła, że w ogóle nie pojawiłam się w pracy i nie mam prawa żądać zapłaty za pierwszy dzień. Zamiast wyjaśnić sytuację z pierwszym dniem po prostu zerwała ze mną kontakt. Idąc do tej pracy osobiście chciałam ich sprawdzić, czy mogą być moim alternatywnym źródłem dochodu. Po takim potraktowaniu odradzam wszystkim osobom, które mają możliwość w wyborze innego pracodawcy.

Helmut

Jeśli firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy to znaczy, że zapracowali na to. Po co piać jakieś bzdury na forum?

Karol

Wypłata na czas!

Kaczorro

Przyjemna konkretna firma, praca w przejrzystych warunkach i bez stresu.

Xcff

Wypłaty nie na czas.. Ciągle proszenie o wypłaty, często brak jakiego kolwiek kontaktu, nie odpisują na wiadomości, nie odbierają telefonów, nie odpisują na email... Porażka. Pod koniec pracy również problemy z grafikiem, według sklepu w którym pracowałam nie było ludzi do pracy, a Pani koordynator wpisywala 7 dni pracy na cały miesiąc. Śmiech na sali. Nie wiem czy normalnie żyjąca osoba może utrzymać się w Warszawie pracując 60 godzin..

Micky
@Xcff

Moja koordynatorka pyta o dyspozycyjność, w przypadku braku godzin, przenosi na inne lokalizacje. Dziwi mnie ta wypowiedź. Wypłaty zawsze są wg tego, co widnieje w umowie. Współpracuję z nimi od dawna nie było takiego problemu. Sklepy twierdzą, że nie ma pracy sami tną godziny. Koordynator nie ma na to wpływu.

Xcff
@Micky

Też nas pytała, po czym wpisując cały miesiąc dostawałam 7 dni pracujących.. Wypłaty na czas? Na pewno nie tygodniowki.. Obcinanie przy każdej wypłacie 30% przy wpisywania swoich niedoborów od razu. Sklepy nie tną godzin, sami pytają dlaczego tak mało godzin.

kate

Praca ok, wypłata na czas.

EliTro

Z reguły wypłaty na czas. Stawka minimalna, pod tym względem to tragedia. Od tygodnia też nie mogę się doprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu. Nikt w tej firmie przez cały tydzień nie ma czasu, żeby wstawić moje dane w szablon. Jest to tragiczne. Moje sugestie dla Largo Group S.A.: Niech się w tej firmie ktoś w końcu ogarnie. Śmiech na sali, żeby czekać tydzień na jedną kartkę, mimo że prosi się o to by pilnie to zrobić. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ogarnąć się.

Kaja

Płaca na czas. Polecam. Niska stawka. Koordyntorka w Warszawie bez zastrzeżeń.

Ona 89

Też pracowałam w Carrefourze. Praca ogólnie ok, ale nie polecam Largo. Dalej nie otrzymałam grudniowej wypłaty, dramat. Ktoś jeszcze nie dostał?

Maciek
@Ona 89

Może warto skontaktować się bezpośrednio z Largo. Sytuację należy wyjaśnić indywidualnie. Przyczyna może mieć różne źródło. Być może jest jakiś problem z nr konta podanym w umowie ( warto zweryfikować poprawność), zajęciem komorniczym ( o którym zleceniobiorca często nie wie ( ponieważ nie odbiera korespondencji poleconych z takich instytucji) lub inne przesłanki.

Daniel
@Ona 89

Niemożliwe, wszyscy dostają. Musisz mieć coś nie tak z umową bądź zajęcie komornicze.Polecam. Zawsze wypłata na czas choć powinna firma umożliwić szybsze przelewy. Wypłata jest do 21 kolejnego miesiąca. Nigdy po terminie jednak to sporo czekania.

@Ona 89

Ja nadal nie mam wypłaty za Grudzień.

Ona
@Kara51

Ja dostałam wczoraj wiadomość że ponoć wyszły wczoraj przelewy, więc dziś powinnam mieć... Ale się okaże... Panowie którzy twierdzą że wina jest po mojej stronie (w sensie zajęcie komornicze, błędny numer konta itd.) otóż nie, wszystko wporzadku. Poprostu nie dostałam wynagrodzenia i to z ich winy, trochę im zajęło rozwiązanie problemu chociaż przelewu jeszcze nie dostałam. Więc w dalszym ciągu nie polecam Largo

@Ona

Ja również dostałam taka informacje i również nie mam komornika ani innych problemów, jestem czysta jak łza, nr konta był też ok sami przyznali, że wina leży po ich stronie, zobaczymy, czekam na przelew.

Czy masz już przelew?

@Kara51

Ja już dostałam przelew. ????

Ona
@Kara51

Nie bo jednak mam zajęcie komornika. Jednak komornik nie wysłał mi pisma tylko do firmy. A twierdzi ze wysłał. Rozmawiałam z księgową.

@Ona

Dobrem najpierw się Pani kłóci, a potem piszę, że ma Pani komornika.

Marlena

Pan piszę o innej firmie. W Largo są te same. Pewnie chodzi o GTS. W Largo jest numer podany, można dodzwonic. Moge wysłać. GTS to 2 firma w Carrefour

ola
@Ona 89

Ona 89..powaznie nie dostała Pani/n wyplaty za prace w carefour za prace ?Ja włąsnie podpisałąm z nimi umowe na 24.02.19 do carefour abraham ..Ale po komentarzach zrezygnowaąm trzeba tej agencji wysłąc PiP moze wtey zaczan placic wam . Dziekuje .

Były pracownik grr

Pracowałem u nich tydzień i jeden dzień (tzn od poniedziałku do piątku czyli łącznie sześć dni roboczych) przy przebudowie Carrefoura w Szczecinie. Za 5 dni czyli teoretycznie pierwszy tydzień mi zapłacili, a za pozostały jeden dzień do dzisiaj nie dostałem pieniędzy a minęło już ze 3 tygodnie albo więcej. O pieniądze za pierwszy tydzień musiałem się upominać, a później koordynatorka z którą miałem kontakt się zwolniła. Dzwoniłem na numer, który mi podała, ale tam nikt nie odbiera. Próbuję znaleźć do nich numer telefonu w internecie, do ich siedziby w Warszawie żeby wydusić z nich te pieniądze ale nigdzie nie jest podany - ani w krs ani nigdzie indziej. Nieźle się kamuflują. Za sam przelew zarobionych pieniędzy liczą sobie 14 zł i nie ważne kto w jakim banku ma konto. Olewają pracowników. Dla nich pracownik to tania siła robocza, którą jeszcze na koniec próbują oszukać. Nie po to siedziałem w pracy 8 godzin żeby im odpuścić tą dniówkę. Wyciągnę ją z nich. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą agencją zatrudnienia. Brak profesjonalizmu i jeden wielki chaos. Jeśli nie chcesz pracować za darmo, albo upominać się tygodniami o swoje to sobie odpuść. To jest skandaliczne, że to ja jako pracownik się teraz muszę tym zajmować żeby dostać wypłatę. Ja muszę teraz tracić czas. Cenny czas, który mógłbym spędzić z bliskimi, przyjaciółmi, zajmując się swoją pasją. Ich "psim obowiązkiem" jest prowadzić księgowość tak, żebym ja nie musiał się z nimi użerać. Jeszcze raz powtarzam. Nie polecam. Unikać. Trzymać się z daleka. Odradzać wszystkim. Moje sugestie dla Largo Group S.A.: Wypłacajcie terminowo pieniądze ludziom i dajcie jakiś kontakt do siebie, bo w internecie nie można go nigdzie znaleźć. Wygląda na to, że specjalnie nie dajecie do siebie kontaktu, bo dobrze wiecie co robicie i po co. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać pieniądze pracownikom i dać kontakt do siebie w internecie, albo gdzieś.

Dorota
@Były pracownik grr

Dzień dobry Bardzo proszę o jakiś kontakt do Pana aby móc wyjaśnić nieprawidłowość z wypłatą. Każdej osobie która przepracowała chociażby jedną godzinę należy się terminowa wypłata wynagrodzenia.

Marlena

Wypłata na czas co najważniejsze. Jedynie inne osoby, które zatrudniacie to jakaś (usunięte przez administratora). Przychodzą dostają z tego co widzę zaliczki i później piją przez kilka dni i my często przez takie osoby zostajemy dłużej. Przez te zaliczki macie negatywne wpisy bo osoby a to chcą znowu, a to wymyślają, że się nie zgadza, Nie ma żadnej osoby na Złotych której by się nie zgadzało otrzymując wypłatę miesięczną. wywalcie tą patologię bo to wstyd. Ja polecam. Szkoda że zmiany wieczorne.

Karol

Praca ok, stawka 13 zł do ręki. Wypłata na czas. Koordynator ok. Dziwię się tym komentarzon

Wasz Pan

Witam, Wykonywalem zlecenie w Grudniu 2018r były to trzy zlecenia. Z poczatku koordynator poinformowal, ze jest mozliwosc tygodniowki. Mowie "ooo super" oki nie otrzymalem tygodniowki, jego slowo bylo tyle warte co najwyzej papiper toaletowy zurzyty. No oki, umowa jasno okreslala 21go stycznia wynagrodzenie takze nie robilem z tego "dramatu" czekam cierpliwie ... jest 21 stycznia przychodzi przelew uwaga 3*23h (2 dni po 8h + 1 dzien po 7h) kwota: 74zl 10groszy. Pisze do tego "koordynatora" wysylam mu fotkę z podpisami na liscie w sklepie + ochrony. Mial sie zajac i uregulowac UWAGA do konca stycznia! Haa... powinni to zrobic jeszcze w tym dniu ale oki.. Jest dzisiaj 1 luty 2019r przelewu nie ma. Pisze/dzwonie do koordynatora nie odpisuje, olewa totalnie. Szukam numeru bezposrednio do Largo, wchodze na strone wpisuje ich numer telefonu a tam "Polaczenie przerwane" jakby telefon wylaczony i tak ciagle. Oki szukam dalej... znalazlem spolke ktora jest ich częscią wrescie sie dodzwoniłem.. miła Pani podała numer do kobiety ktora zajmuje sie LARGO. (Kontaktowalem sie 31 Stycznia) wysluchala mojej sytuacji poinformowala, że "przekaze moj numer do kadrowej i sie skontaktuje" przychodzi nowy dzien 1 luty nikt nie dzwoni, oki.... dzwonie znowu poinformowala mnie o tym, ze "wysle potwierdzenie przelewu na email" mijają godziny... heheeh nic nie otrzymalem ;). I tak czekać do usranej smierci. Krotko nie wywiazują się z umowy, wysylam wezwanie do zaplaty brak reakcji... kierowana sprawa do sadu cywilnego. NIKOMU powtarzam NIKOMU nie polecam tej firmy. Na wszystko jakby co mam potwierdzenia :).

@Wasz Pan

korekta: zużyty*. PS. Brak wynagrodzenia za 2dni.

@Wasz Pan

Aa... i zapomniałem zadnych zajęć komorniczych nie posiadam.

Katja
@Wasz Pan

Napisz do koordynatorki z Warszawy. Ona Ci pomoże. Ja napisałam i sprawa się wyjaśniła. Pomyliłam numer konta. U mnie to był mój błąd. Mazowieckie1@largogroup.pl

Karina

Wypłata ba czas. Kierownictwo w porządku. Minus same 2 zmiany. Wypłata na czas choć późno ale zgodnie z umowa przed czasem do 21 każdego miesiąca. Grafik miesięczny. Umowa zlecenie z pełnymi składkami.

Darem

Polecam. Wypłata z możliwymi zaliczkami. Robota jak robota, ważne że płacą. Koordynatorka ok. W porównaniu do konkurencji gdzie mnie oszukani Market Access wszystko zorganizowane. Grafik miesięczny. Możliwość wyboru zmian.

dario boretti

Brak wypłaty na czas, a raczej 70% jej brak mimo wypełnienia listy ewidencji. Koordynator nie rozgarnięty brak jakichkolwiek informacji z jego strony oczywiście podejmuję stosowne kroki celem wyegzekwowania wynagrodzenia które mi się nalezy. Ale dla wszystkich nowych i tych ktorzy są zainteresowani podjęciem wspolpracy z LARGO nie POLECAM. Zwodzenie, zero kontaktu. Jest wiele innych agencji które wypłacają na czas. A smieszne i załosne jest to, że mają az 21 dni na wypłate wynagrodzenia od zakonczenia miesiąca woła to o pomstę do nieba.

@dario boretti

Też pracowałam w Largo i nie otrzymałam Grudniowej wypłaty jeszcze, z koordynatorka nie mogę się dogadać, po mojej prośbie sprawdzenia dlaczego nie ma przelewu, nie odzywa się. Co robić!!!

Daniel
@dario boretti

Napisz na maila mazowieckie1@largogroup.pl - to jest mail który obsługuje Warszawę. Szybko i na czas. Wypłata jest późno, ale widział Pan co podpisuje.

Dominika

Jestem zdziwiona Waszymi komentarzami. U mnie wszystko ok. Pracuje już prawie rok. Tygodniowki są wyłącznie a raczej zaliczki 70% możliwe dla osób, które przychodzą zgodnie z grafikiem. Często jest tak ze osoba po jednym dniu znika i się kłóci. Są jasne warunki. Oczywoscie warunek to umowa zaakceptowana na czas i dostarczenie wszystkich dokumento. I polecam. Ja zawsze mam do 21 na koncie. Nigdy po. Polecam kontakt z koordynatorka. Wszystko wytłumaczy. Dzwonić do 17 bo do tej pracują.

Mati

Largo to moja firma od dawna, jestem zadowolona z pracy. Czasami poczytam wpisy na forum i aż się nie chce mówić. Wszystko można przedstawić w złym świetle. Myślę, że niektóre osoby w ten sposób muszą się rozładować i piszą ludzie z innych agencji.

Pati

Zdecydowanie nie polecam.(usunięte przez administratora) gdy się chce tę kwestię wyjaśnić, koordynatorka nie odbiera telefonu. Nie tylko ja ale wiele moich znajomych zostało oszukanych.

Maciek
@Pati

Pati napisz do swojego koordynatora informacje mailową w związku z rozbieżnościami. U mnie nie ma problemów. Koordynatorka na indywidualną prośbę przesyła potwierdzenia godzin z hali, na podstawie, których można ustalić finalne wynagrodzenie ( 21 wg. umowy). Grafiki są elastyczne, dopasowane do dyspozycyjności. Nie narzucają nic ze swojej strony. Dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku studentów.

Pati
@Maciek

Powiem Ci ze już nie chce mi sie z nią pisać. Mam dosyć tych oszustw i nie chce mi się walczyć z bardzo bezczelną (usunięte przez administratora). Ale dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy. Ani ja ani nikt z moich znajomych już nie skorzystają na pewno z jej usług.

Zostaw merytoryczną opinię o LARGO GROUP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LARGO GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LARGO GROUP Sp. z o.o.