LARGO GROUP Sp. z o.o.

Opinie o LARGO GROUP Sp. z o.o.

Nieznajoma

Dzień dobry Pani Danuto jak Pani została oszukana przez tą firmę to bym była wdzięczna jak by się Pani ze mną skontaktowała, bo ja też zostałam oszukana

Danuta
@Nieznajoma

Dziękuję za oznaczenie. Przeprosiłam za wystawiony komentarz. Chodziło o firmę Market Access. Dodałam tutaj bo juz sama nie wiedziałam, która firma obsługiwała Carrefour. Ja pracuje w Largo i jest w porządku. Późno wypłaty, ale zgodnie z umową do 21. Ale firma Largo się skontaktowała i wszystko zostało wyjaśnione, że to inna firma. U nich pracuje i polecam.

Wiola

Wypłata na czas. Niestety tylko 2 zmiany. Kontakt z koordynatorka dobry. Umowa zlecenie z odprowadzani składkami. Grafik miesięczny z dopasowana moja dyspozycyjnością. Kierownicy przeciętni Carrefour. Ale zawsze jest możliwość przeniesienia przez koordynatora na inny obiekt bądź dział. Polecam Skorosze.

Nieznajoma

Witam nie polecam tej firmy, bo jest koordynator który nie jest kopetentny nie potrafi niczego ogarnąć oszukuje w wypłaceniem wypłat. Myślałam że to jest dobra firma ale się pomyliłam co do tej firmy

@Nieznajoma

Panie (usunięte przez administratora)zabawne jest to, iż pracowałam z Panem w Carrefour w Galerii Mokotów. Nie przychodził Pan do pracy. Sklep dał Panu zakaz wstępu. Pisze Pan komentarz, a jednocześnie dalej w tej samej firmie pracuje Pan na Arkadii. Nie polecam takich nieuczciwych osób. Tygodniówki (zaliczki 80% ) są tylko wypłacane dla osób przychodzących zgodnie z grafikiem, Ponadto sam sklep twierdzi, iż osoby, które chcą szybkie wypłaty to w większości(usunięte przez administratora). Niestety. Nagle po wypłacie znikają. Atmosfera dobra. Zimno na sklepie. Wypłata zawsze do 21. (Pracuje 5 miesiąc)

nick

Moje pytanie dotyczy raczej procesu rekrutacji - gdy dzwonię, by dowiedzieć się o ofertę pracy i ewentualnie umówić na spotkanie, oczekuje się ode mnie podania danych typu imię i nazwisko, PESEL, do wypełnienia formularza, aby dopiero po tym umówić się na spotkanie. Brzmi jak niezłe krętactwo - kto rozsądnie myślący podaje takie dane tylko po to, by umówić się na spotkanie i być może zostać zatrudnionym? Ktoś miał podobne doświadczenia?

Alicja
@nick

Umowy są elektroniczne. Pracuje w tej firmie. Niestety tak jest. Ale proces przebiega pomyślnie. Ja pracuje na Głębockiej, wypełniasz umowę przez internet - jeżeli zrezygnujesz umowa jest kończona automatycznie. Na maila otrzymujesz w PDF umowę z podpisem firmy Largo. Wypłata na czas (tzn zgodnie z umową). Nigdy po terminie. Na sklepie masz szkolenie i otrzymujesz bluzę. Polecam prace na zamówieniach internetowych. Praca lekka, aczkolwiek trochę zimno na sklepie, ale pełen luz oprócz jednego naburmuszonego kierownika. Ogółem polecam - umowy takie ta firma posiada. Można podejść na sklep i nawet zwyczajnie zapytać pracowników. Polecam Carrefour na Głębockiej.

Dominik

Wypłaty na czas. Praca na Składkowskiego super. Możliwe szybkie wypłaty. Przez kilka dni siedzieliśmy i nic nie robiliśmy a i tak mieliśmy płacone.

Zuza

Moje sugestie dla Largo Group S.A.: Podczas 9 miesięcy pracy poznałam 3 koordynatorki - najlepiej pracowało się z tą, której firma się pozbyła, a najmniej ogarnięta przywozi pracowników swoim służbowym samochodem spóźniona do pracy. Wypłaty z opóźnieniem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepsza komunikacja z pracownikami.

Teresa
@Zuza

Ja mam na Wileńskim koordynatorkę od samego początku tą samą. Jestem zadowolona. Moja nazywa się Ola. Jak nie ma zmian to proponuje mi inną lokalizację. Z tego co rozmawiam z kierownikami tam nie ma problemu. Wypłaty dosyć późno, ale zgodnie z umową do 21. Polecam Galerię Wileńską. Możliwość wyboru zmian. Atmosfera nienajgorsza, aczkolwiek jedna liderka wiecznie na burmuszona. Kontakt z koordynatorką bez zastrzeżeń.

Małgorzata
@Teresa

A na jakie stanowiska pracy można liczyć podejmując współpracę z Largo Group? Piszesz o tym, że jak nie ma zmian, proponowana jest inna lokalizacja - wygląda więc na to, że firma oferuje dość stałe i stabilne zatrudnienie. Na jakie stawki można liczyć podejmując współpracę z Largo Group?

suli

Od 07.09.18 pracuje w largo wszystko ok wyplata nawet na czas mc temu.zgłosiłam ze chce miec składki chorobowe płacone i te wsteczne i bieżące i za wrzesień i październik nic nie zostałozaplacone i nie pobrali mi nic z wypłaty posze o nr telefonu do firmy

Pracowałam u tej koordynatorki. Mi nawet buty przywoziła jak była w okolicy, poszła do sklepu i kupiła, sklep zadzwonił ze mnie nie wpuści na szkolenie. Może i jest arogancka jak ktoś jest taki sam w stosunku do niej. Nie miałam z nią problemów. Słyszałam różne opinie. Sama nie byłam optymistycznie nastawiona na współpracę. Okazała się konkretna. Nie dyskutuje z pracownikami, trzyma dystans. Ale jak coś było nie tak, sama dzwoniła na sklep, żeby zwracali uwagę na danego pracownika bo się źle czuje i nie chce się przyznać. Kiedyś przyjechała na Arkadię o 23 w nocy, w sobotę rozliczyć się z pracownikami czekała do 1 w nocy na ostatniego aż wyjdzie z pracy, kogo mogła odwiozła na najbliższy dworzec. Recepcja na Arkadii potwierdzi.

Valentyna

Polecam. Wypłaty zawsze na czas, grafiki miesięczne. Trochę niska stawka. Umowa zlecenie z ubezpieczeniem. Możliwość wyboru zmian.

Zuza

Lubię atmosferę w Largo Group S.A. za: wypłaty przychodzą na czas, ale organizacja pracy niezbyt dobra, bo często zmieniają się koordynatorki

(usunięte przez administratora) Stawka minimalna. Błędy w kontakcie z kadrą bezpośrednią ( np: problem z odebraniem listy obecności pracownika od kierownika sklepu ). Jest jedna jedyna koordynatorka regionalna która zna się na swoim fachu. Miła i konkretna. Generalnie na dłuższą metę nie polecam. Moje sugestie dla Largo Group S.A.: Sugeruję wymianę pracowników z działu rekrutacji i koordynatorów Warszawskich. Przez zachowanie tych kilku ludzi tracą Państwo nie tylko pracowników ale również dobry wizerunek i opinie o firmie. Proponuje również szkolenia kompetencyjne oraz spotkanie profilaktyki mobbingu dla nowych pracowników aby uniknąć podobnych sytuacji na przyszłość. Pozdrawiam i mimo wszystko sukcesu życzę.

Witam. Również potrzebuję do nich numer telefonu. Proszę kto może o kontakt na michal_k@int.pl

Ja polecam. Pracuje u tej koordynatorki u jeżeli przychodzi się zgodnie z grafikiem to wszystko jest ok. Nie ma żadnych kar. Wypłata na czas. Minus, że mała stawka godzinowa. Atmosfera w Carrefour do przeżycia.

@Ania

Pani (usunięte przez administratora)to najmilsza osoba na świecie. Chyba to jasne, ze trzeba trzymać sie grafiku i przychodzić wtedy kiedy sie deklarowało ze przyjdzie. Chociaz i tak nie było problemu z odwołaniem jeśli uprzednio sie o tym poinformowało. Ja polecam

banana
@Bartek

A na wypłatę długo czekałyście?

@banana

To zależy jak się rozliczasz. Ja miesięcznie i zgodnie z umową wypłata do 21 kolejnego miesiąca, trochę długo, ale zawsze się wszystko zgadza. Pracuję od lutego. Często na weekendy są zwiększone stawki. Polecam przeglądać oferty,

banana
@Bartek

pytam ponieważ mam problem ... pracuje już od 3 tygodni i z panią (usunięte przez administratora)umówiłam się na tygodniowki ... ostatecznie nie dostałam jeszcze żadnych pieniędzy,a gdy pisze i pytam to leci śpiewka "nie dostałam jeszcze pieniędzy od księgowej " ...

@banana

Skontaktuj się lepiej z Panią (usunięte przez administratora), jeżeli tak napisała tzn. że tak jest. Pracowałem już niejednokrotnie na zleceniach za gotówkę. Jeżeli była możliwość, wypłaty były bez względu na porę, po zleceniu, w trakcie zlecenia. Przecież nie wypłacają gotówki ze swojego prywatnego budżetu tak jak im się podoba.

Teresa

Potrzebuję do nich nr tel, maila. Muszę coś wyjaśnić. Proszę o pomoc. Teresa, teresapolubiec5@gmail.com

Karola s

Polecam, dużo ofert i lokalizacji. Dostałam pracę i jestem zadowolona. Pracuję 2 miesiąc i wszystko na czas.

Włodzimierz
@Karola s

W jaki sposób zawarłaś umowę, ja pracuję ale umowy nie widziałem nie wiem co mama robić napisz

Karola s
@Włodzimierz

Umowa przez internet. Wypełniasz formularz. Skontaktuj się z koordynatorką. Wszystko bez problemu. Wypłata zawsze przed czasem, a pracuje od stycznia.

kxxxxx

Polecam, dużo ofert. Z początku bałam się być zatrudniona przez agencję z racji pracy w konkurencji na dziale kas. Miła odmiana. Super kontakt z koordynatorką. Szybko i konkretnie. Grafik na cały miesiąc. Polecam pracę w Carrefour Mokotów. Kierowniczka Justyna z działu kas miła - nie tak jak większość puszących się kierowników na sklepach.

Polecam, dużo ofert. Kasa na czas.

Kris

Polecam. Dostałem po miesiącu wypłatę na czas. Grafik na cały miesiąc wysyłany na maila. Polecam Largo.

Iwona

Polecam. Wypłata na czas. Umowa zlecenie. Firma nie oferuje umowy o pracę. Miła koordynatorka i mili kierownicy.

Dodo

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o LARGO GROUP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LARGO GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LARGO GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LARGO GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LARGO GROUP Sp. z o.o.