counter
3 14 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy można liczyć w T-HOUSE Poland Sp z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Kordian Nowy wpis

Ostatnio bardzo sporadycznie dzieliliście się informacjami o pracy w firmie. Jest dobrze i warto aplikować?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy T-HOUSE Poland Sp z o.o.?

Www Nowy wpis
@Pytanie

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, pensja na czas.

Kamil

Skoro zdobyli opinię dobrego pracodawcy to z pewnością firma musiała zapracować na to!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

FilcowaLala

Pracuję w firmie od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera naprawdę fajna, w przeciwieństwie do korpo. Zespół zgrany i chętny do pomocy. Owszem dużo wymagają, ale są też wymagający w stosunku do samych siebie. Jasne, że czasem jest ciężej, bo więcej pracy, bo coś niezależnie od nas nawali. Ale da się. Pensja na czas, umowa jest na dobrych warunkach.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w T-HOUSE Poland Sp z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Goska

Jasiu, przestań brać albo zmień dealera :) szczególnie jeżeli masz wrażenie, zapewne uzasadnione, ze jesteś nikim. Byłam tam na stażu w wakacje i nic takiego się nie dzieje. Super atmosfera, fajna zgrana ekipa. Będę tam składać papiery po studiach.

Jas

Bardzo nerwowa atmosfera, która jest wprowadzana przez szefa i starszych stażem pracowników, którzy "nowych" traktuja jak..... Ciągłe przekleństwa i krzyki. Czasami odnosisz wrazenie, że jesteś nikim. Lepiej dwa razy się zastanowić czy warto tam poświęcać swoje zdrowie.

Maja

@ufo rozumiem, że takie pozytywne wrażenie masz po obserwowaniu firmy. Rzeczywiście jeśli chodzi o negatywne komentarze to zdarzają się one częściej. Zdecydowanie łatwiej przychodzi nam krytykowanie i wskazywanie złych sytuacji i błędów, a dużo rzadziej widzimy dobre strony. Dlatego też zachęcam również do pisania o tym co lubicie w swojej pracy. Oczywiście, jeśli w firmie coś się dzieje warto o tym komunikować, jednak zawsze warto pamiętać o drugiej stronie.

Jogi

Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat firmy T-house w Markach. Atmosfera bardzo nerwowa, ciągle nadgodziny nawet jak wszystko zrobione, bo tak wypada i w innym przypadku prezes źle spojrzy. Wszystko na zasadzie kija, bez marchewki. Jedyny plus to pensja na czasna koncie, ale nie za cenę pracy w takiej atmosferze. Osobiście nie polecam.

ufo
@Jogi

Trudno oprzeć się wrażeniu, ze autorem wszystkich negatywnych postów jest ta sama osoba. Pewnie się nie załapała i teraz wylewa gorzkie żale..... cóż myślenie to nie była mocna strona bajkowego Misia Yogi, podobnie jak autora powyższej opinii. Biorąc pod uwagę ogólnie dostępne materiały o tej firmie oraz info na różnych funpage Jogi mocno mija się z prawdą. Samochody służbowe, wyjazdy integracyjne - niektóre zagraniczne, ciągle te same osoby na fotach ( wiec ludzie się nie zwalniają, dochodzą tylko nowi ) to mówi samo za siebie. Wyglądają na zgraną ekipę - a to że nie każdy może się załapać to już inna sprawa.

haha

jak firma płaci na czas, to naprawde duży plus,to ważne

NOWA

z pensjami wszystko ok, nie ma kombinacji. kase dogadujesz indywidualnie, ale jest lepiej niż przeciętnie

NOWA

pracuje się jak w każdym biurze od 8:30 do ok 17, czasem trzeba zostać, ale to jak wszędzie, weekendy zawsze wolne. nie narzekam

NOWA

Nic się nie dzieje specjalnego. Wszystko w normie raz luźniej, innym razem zachrzan jak wszędzie. atmosfera OK, imprezy i wyjazdy firmowe super :)

NOWA

ja pracuje tam od miesiąca. miałam sporo wątpliwości po tym co tu wyczytałam. okazuje się ze większość to bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, a raczej wypociny osób które albo wyleciały albo się nie załapały. ci co sie wahają niech lookną na ich stronę na face. powodzenia:)

Ja

A, jeszcze jedno. Firma T-House Poland w Toruniu nie istnieje. Siedziba tej firmy jest tylko i wyłącznie w Markach. To tak w razie wątpliwości.

Ja

Wytrzymać wśród pracowników jest ciężko. Atmosfera w tej firmie jest wręcz przykra :-( Nie idź nawet na rozmowę rekrutacyjną, bo szkoda Twojego czasu. Idziesz do pracy i jesteś zostawiony sam sobie, Ty po jednej stronie barykady, a po drugiej stronie wszyscy inni- nastawieni przeciwko Tobie. Strach się nawet odezwać. A na konkretne pieniądze, premie czy nadgodziny- nie licz.

mokry

Szef wymagający i to bardzo, ale OK, w porządku. Ta laska to była dopiero jedza i kombinatorka. Wszyscy mieli jej dość. Ciekawe gdzie wyladowała. Ktoś wie gdzie jej unikać :) ?

niz

ja przez nią odszedłem, cala robotę spychała na mnie ale tez i na innych. wszystkie zasługi przypisywała sobie i wykorzystywała ludzi którzy na nią zasuwali. Nigdy nikomu nie pomogla, spychologie i robienie dobrego wrazenia miała opanowana do perfekcji. Na koniec jeszcze się postarała żebym nie zmienił zdania. teraz bym się nie dał podpuścić. Z reszta gdybym wiedział ze wyleci to bym został. Jak bedzie można to chetnie wroce, jeżeli ona już tam nie pracuje

Lily

Yolo, masa ludzi się przewinęła zanim zarząd nie przejrzał na oczy i nie pozbył się głównej przyczyny takiego stanu rzeczy - szefowej działu operacyjnego :) Od kiedy jej nie ma, nikt nie odszedł a stałych pracowników jest wiele więcej, wiec albo nie wiesz o czym piszesz albo masz nieaktualne dane

Zostaw merytoryczną opinię o T-HOUSE Poland Sp z o.o. - Marki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

T-HOUSE Poland Sp z o.o.
3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bandurskiego 54 F