Opinie o T-HOUSE Poland Sp z o.o. w Marki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie T-HOUSE Poland Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w T-HOUSE Poland Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-HOUSE Poland Sp z o.o. w Marki

Kobieta Nowy wpis

Widzę, że ktoś w styczniu już pytał o to stanowisko, niestety nikt nie odpowiedział. Na stronie firmy wisi oferta dla asystenta ds operacyjnych. Zastanawiam się czy ta oferta jest w ogóle aktualna, skoro były już o nią zapytania. Ktoś aplikował na to stanowisko? Może jakiś pracownik wie, czy nadal poszukują asystenta?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w T-HOUSE Poland Sp z o.o.? Chętnie zatrudniają?

M Nowy wpis

Wpadła nowa oferta pracy właśnie. Studentów bardzo chętnie

Nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy oprócz jednej już raczej nieaktualnej na stanowisko asystenta ds. operacyjnych. Orientujecie się, jak często poszukują kogoś? Chętnie bym się przyjęła. Firma wymaga od kandydata znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego. Na jakim poziomie musi ona być? Oferowana jest możliwość awansu. Na jakiej zasadzie? Jaki okres czasu od zatrudnienia musi minąć?

Krystian

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Marek. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie T-HOUSE Poland Sp z o.o.? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Krystian

Aneta
@Krystian

Ten wpis pojawia się pod wieloma profilami firm i nietrudno się domyślić, że ma się rozwinąć w wątek reklamujący inną firmę, niezwiązaną z tą, którą się ocenia. Więc admin powinien panu odpowiedzieć z użyciem nożyczek :)

Pola
@Krystian

Cześć Krystianie. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to zwracam uwagę na firmę Lallemand z Płochocina. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Pozdrawiam. Pola.

Firma T-HOUSE Poland Sp z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka spedytora. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Aneta

Ktoś z Was orientuje się, czy praca asystenta ds operacyjnych to wciąż aktualne jest? Jeżeli ogłoszenie to staroć, to czy w tym roku będzie nabór tego typu? I chodzi mi o zarobki :) Może ktoś coś...

mateusz dworczak

która kancelaria ?

Urszula

Często nie miałeś płaconych pieniędzy w terminie?

Sławomir

Bardzo dziwne, że nadawca towaru kontrolował przewoźnika. Jeśli dostałeś zlecenie od spedycji to tylko z nią się kontaktujesz w sprawie ładunku, a ona przekazuje informacje do nadawcy. Przynajmniej zawsze tak się to odbywa. Jak się w końcu skończyła ta historia z zapłatą za towar? Musiałeś ponosić jakieś koszty?

Kordian

Ostatnio bardzo sporadycznie dzieliliście się informacjami o pracy w firmie. Jest dobrze i warto aplikować?

Jakie są mocne strony pracodawcy T-HOUSE Poland Sp z o.o.?

Www

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, pensja na czas.

Kamil

Skoro zdobyli opinię dobrego pracodawcy to z pewnością firma musiała zapracować na to!

FilcowaLala

Pracuję w firmie od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera naprawdę fajna, w przeciwieństwie do korpo. Zespół zgrany i chętny do pomocy. Owszem dużo wymagają, ale są też wymagający w stosunku do samych siebie. Jasne, że czasem jest ciężej, bo więcej pracy, bo coś niezależnie od nas nawali. Ale da się. Pensja na czas, umowa jest na dobrych warunkach.

Goska

Jasiu, przestań brać albo zmień dealera :) szczególnie jeżeli masz wrażenie, zapewne uzasadnione, ze jesteś nikim. Byłam tam na stażu w wakacje i nic takiego się nie dzieje. Super atmosfera, fajna zgrana ekipa. Będę tam składać papiery po studiach.

Jas

Bardzo nerwowa atmosfera, która jest wprowadzana przez szefa i starszych stażem pracowników, którzy "nowych" traktuja jak..... Ciągłe przekleństwa i krzyki. Czasami odnosisz wrazenie, że jesteś nikim. Lepiej dwa razy się zastanowić czy warto tam poświęcać swoje zdrowie.

Maja

@ufo rozumiem, że takie pozytywne wrażenie masz po obserwowaniu firmy. Rzeczywiście jeśli chodzi o negatywne komentarze to zdarzają się one częściej. Zdecydowanie łatwiej przychodzi nam krytykowanie i wskazywanie złych sytuacji i błędów, a dużo rzadziej widzimy dobre strony. Dlatego też zachęcam również do pisania o tym co lubicie w swojej pracy. Oczywiście, jeśli w firmie coś się dzieje warto o tym komunikować, jednak zawsze warto pamiętać o drugiej stronie.

Jogi

Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat firmy T-house w Markach. Atmosfera bardzo nerwowa, ciągle nadgodziny nawet jak wszystko zrobione, bo tak wypada i w innym przypadku prezes źle spojrzy. Wszystko na zasadzie kija, bez marchewki. Jedyny plus to pensja na czasna koncie, ale nie za cenę pracy w takiej atmosferze. Osobiście nie polecam.

ufo
@Jogi

Trudno oprzeć się wrażeniu, ze autorem wszystkich negatywnych postów jest ta sama osoba. Pewnie się nie załapała i teraz wylewa gorzkie żale..... cóż myślenie to nie była mocna strona bajkowego Misia Yogi, podobnie jak autora powyższej opinii. Biorąc pod uwagę ogólnie dostępne materiały o tej firmie oraz info na różnych funpage Jogi mocno mija się z prawdą. Samochody służbowe, wyjazdy integracyjne - niektóre zagraniczne, ciągle te same osoby na fotach ( wiec ludzie się nie zwalniają, dochodzą tylko nowi ) to mówi samo za siebie. Wyglądają na zgraną ekipę - a to że nie każdy może się załapać to już inna sprawa.

haha

jak firma płaci na czas, to naprawde duży plus,to ważne

NOWA

z pensjami wszystko ok, nie ma kombinacji. kase dogadujesz indywidualnie, ale jest lepiej niż przeciętnie

NOWA

pracuje się jak w każdym biurze od 8:30 do ok 17, czasem trzeba zostać, ale to jak wszędzie, weekendy zawsze wolne. nie narzekam

NOWA

Nic się nie dzieje specjalnego. Wszystko w normie raz luźniej, innym razem zachrzan jak wszędzie. atmosfera OK, imprezy i wyjazdy firmowe super :)

NOWA

ja pracuje tam od miesiąca. miałam sporo wątpliwości po tym co tu wyczytałam. okazuje się ze większość to bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, a raczej wypociny osób które albo wyleciały albo się nie załapały. ci co sie wahają niech lookną na ich stronę na face. powodzenia:)

Zostaw merytoryczną opinię o T-HOUSE Poland Sp z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w T-HOUSE Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy T-HOUSE Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

T-HOUSE Poland Sp z o.o.
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Bandurskiego 54 F
    05-270 Marki