T-HOUSE Poland Sp z o.o.

Toruń

Opinie o T-HOUSE Poland Sp z o.o.

Goska

Jasiu, przestań brać albo zmień dealera :) szczególnie jeżeli masz wrażenie, zapewne uzasadnione, ze jesteś nikim. Byłam tam na stażu w wakacje i nic takiego się nie dzieje. Super atmosfera, fajna zgrana ekipa. Będę tam składać papiery po studiach.

Jas

Bardzo nerwowa atmosfera, która jest wprowadzana przez szefa i starszych stażem pracowników, którzy "nowych" traktuja jak..... Ciągłe przekleństwa i krzyki. Czasami odnosisz wrazenie, że jesteś nikim. Lepiej dwa razy się zastanowić czy warto tam poświęcać swoje zdrowie.

Maja

@ufo rozumiem, że takie pozytywne wrażenie masz po obserwowaniu firmy. Rzeczywiście jeśli chodzi o negatywne komentarze to zdarzają się one częściej. Zdecydowanie łatwiej przychodzi nam krytykowanie i wskazywanie złych sytuacji i błędów, a dużo rzadziej widzimy dobre strony. Dlatego też zachęcam również do pisania o tym co lubicie w swojej pracy. Oczywiście, jeśli w firmie coś się dzieje warto o tym komunikować, jednak zawsze warto pamiętać o drugiej stronie.

Jogi

Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat firmy T-house w Markach. Atmosfera bardzo nerwowa, ciągle nadgodziny nawet jak wszystko zrobione, bo tak wypada i w innym przypadku prezes źle spojrzy. Wszystko na zasadzie kija, bez marchewki. Jedyny plus to pensja na czasna koncie, ale nie za cenę pracy w takiej atmosferze. Osobiście nie polecam.

ufo
@Jogi 07.03.2017 13:55

Trudno oprzeć się wrażeniu, ze autorem wszystkich negatywnych postów jest ta sama osoba. Pewnie się nie załapała i teraz wylewa gorzkie żale..... cóż myślenie to nie była mocna strona bajkowego Misia Yogi, podobnie jak autora powyższej opinii. Biorąc pod uwagę ogólnie dostępne materiały o tej firmie oraz info na różnych funpage Jogi mocno mija się z prawdą. Samochody służbowe, wyjazdy integracyjne - niektóre zagraniczne, ciągle te same osoby na fotach ( wiec ludzie się nie zwalniają, dochodzą tylko nowi ) to mówi samo za siebie. Wyglądają na zgraną ekipę - a to że nie każdy może się załapać to już inna sprawa.

haha

jak firma płaci na czas, to naprawde duży plus,to ważne

NOWA

z pensjami wszystko ok, nie ma kombinacji. kase dogadujesz indywidualnie, ale jest lepiej niż przeciętnie

NOWA

pracuje się jak w każdym biurze od 8:30 do ok 17, czasem trzeba zostać, ale to jak wszędzie, weekendy zawsze wolne. nie narzekam

NOWA

Nic się nie dzieje specjalnego. Wszystko w normie raz luźniej, innym razem zachrzan jak wszędzie. atmosfera OK, imprezy i wyjazdy firmowe super :)

NOWA

ja pracuje tam od miesiąca. miałam sporo wątpliwości po tym co tu wyczytałam. okazuje się ze większość to bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, a raczej wypociny osób które albo wyleciały albo się nie załapały. ci co sie wahają niech lookną na ich stronę na face. powodzenia:)

Ja

A, jeszcze jedno. Firma T-House Poland w Toruniu nie istnieje. Siedziba tej firmy jest tylko i wyłącznie w Markach. To tak w razie wątpliwości.

Ja

Wytrzymać wśród pracowników jest ciężko. Atmosfera w tej firmie jest wręcz przykra :-( Nie idź nawet na rozmowę rekrutacyjną, bo szkoda Twojego czasu. Idziesz do pracy i jesteś zostawiony sam sobie, Ty po jednej stronie barykady, a po drugiej stronie wszyscy inni- nastawieni przeciwko Tobie. Strach się nawet odezwać. A na konkretne pieniądze, premie czy nadgodziny- nie licz.

mokry

Szef wymagający i to bardzo, ale OK, w porządku. Ta laska to była dopiero jedza i kombinatorka. Wszyscy mieli jej dość. Ciekawe gdzie wyladowała. Ktoś wie gdzie jej unikać :) ?

niz

ja przez nią odszedłem, cala robotę spychała na mnie ale tez i na innych. wszystkie zasługi przypisywała sobie i wykorzystywała ludzi którzy na nią zasuwali. Nigdy nikomu nie pomogla, spychologie i robienie dobrego wrazenia miała opanowana do perfekcji. Na koniec jeszcze się postarała żebym nie zmienił zdania. teraz bym się nie dał podpuścić. Z reszta gdybym wiedział ze wyleci to bym został. Jak bedzie można to chetnie wroce, jeżeli ona już tam nie pracuje

Lily

Yolo, masa ludzi się przewinęła zanim zarząd nie przejrzał na oczy i nie pozbył się głównej przyczyny takiego stanu rzeczy - szefowej działu operacyjnego :) Od kiedy jej nie ma, nikt nie odszedł a stałych pracowników jest wiele więcej, wiec albo nie wiesz o czym piszesz albo masz nieaktualne dane

Lily

Ja mam w miarę dobre doświadczenia, wiele osób pracuje po kilka lat. Faktycznie bywało ciężko, ale w zamian normalne umowy o prace, atmosfera i kasa OK. Nie da się ukryć, że wiele osób nie daje rady i po okresie próbnym musi się pożegnać. Wdrożenie i szkolenie trwa ok półtora roku - o ile ktoś się w ogóle nadaje.

@Lily 30.09.2014 16:11

Lily. Pracując tam sama przecież sama wiesz,ze stałych pracowników jest może czworo. W tym prezes i jego siostra :) Poza tym kilka razy w roku przychodzą i uciekają w popłochu kolejne osoby. Czy to świadczy o tym ,ze coś nie tak jest z tą masą ludzi, która przewinęła się przez biuro czy z pracodawcą ?

Yolo

Podobnie jak MMM muszę potwierdzić ,że takie warunki i wątek na forum dotyczy T-House Poland z siedzibą w Markach przy Bandurskiego. Brak biznesowego podejścia do pracownika to ich wizytówka. Nie wspomnę o podejściu z dziedziny nowoczesnego HR ponieważ to już dla szefa i pracowników tej firmy abstrakcja.

Tim

MMM Ty chyba jakiś upośledzony/a jesteś skoro w miesiąc nie potrafisz ogarnąć tematu i do tego wypisujesz posty pod firmami których dane fora nie dotyczą - nic dziwnego ze miałeś/łaś doświadczenia z wieloma pracodawcami

MMM

Moja opinia dotyczy T-HOUSE Poland z siedzibą w MARKACH.

THOUSE

Niniejszym informujemy, że T-HOUSE Poland Sp z o.o. z siedzibą w Markach nie ma nic wspólnego z omawianą na niniejszym forum spółką z Torunia

Beata
@THOUSE 09.09.2014 20:11

Dobrze wiecie ,że to o Was :)

Yolo

Również miałam odczynienia z tą firmą, brak ogłady, przekleństwa jak z rynsztoku i ciągłe nadgodziny za które ani nie otrzymałam zapłaty ani nigdy ich nie odebrałam. Dla własnego doba polecam omijanie tego pracodawcy.

MMM

Nie polecam. Totalny brak szacunku dla pracownika, mimo że na rozmowie kwalifikacyjnej "szacunek" jest podkreślany. Brak solidnego szkolenia, a po miesiącu musisz już wszystko umieć, bo jeśli nie, to cię zagnębią. Nie można liczyć na pomoc współpracowników, a wręcz przeciwnie!... Wśród wielu doświadczeń z pracodawcami, nigdy nie było aż tak źle !!!

sunmachine
@MMM 05.05.2014 19:29

a na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku asystenta?

Zostaw opinię o T-HOUSE Poland Sp z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-HOUSE Poland Sp z o.o.