Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

sdasd

jak tam autobusy nadal jada jak sardynki? czy wreszcie jest po ludzku i polowa miejsc siedzacych wolna?

Leserów krul

Najwidoczniej Ukraina wyrabia więcej od was. Wstyd dla całego correctu żeby przyjeżdżali goście z wschodniej granicy i robili szybciej sprawniej i elastyczniej . Ano sami sobie winni jesteście. Siedzicie na palarni i plotkujecir o (usunięte przez administratora) Martynie a ukraina w tym czasie robi swoje !

Ttt

Jakby tego było mało, istnieje także przepis regulujący wprost, co w sytuacji gdy pracownik zgłasza gotowość do pracy a brak możliwości leży z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Mowa o art. 81 kodeksu pracy. W takim przypadku pracownikowi przysługuje „wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania – 60% wynagrodzenia„. To tak zwane „wynagrodzenie postojowe” nie może być niższe od wynagrodzenia minimalnego. To szczególnie istotna regulacja w przypadku tych pracowników, którzy w tej chwili nie mają już możliwości wykorzystania urlopów wypoczynkowych. A także tych, którzy zwyczajnie nie chcą robić tego teraz – urlop w trakcie epidemii to w końcu żaden wypoczynek.

Tak
@Ttt

Zgadza się ale ludziom podsuneli pod ryj bezpłatne bo wszyscy boją się o pracę i podpisywali więc firma czysta jak zawsze żezbienie ludzi z kasy to specjalność tej firmy

@Tak

Na zebraniu ze szczupłym byliśmy poinformowani jasno w jakiej kolejności wykorzystywane są opcje na wolne. Urlop bezpłatny był na samym końcu tej listy. No chyba ze ktoś JUŻ nie ma innej możliwości.(usunięte przez administratora).

????️

Kiedy ta pandemia się już skończy i wszystko ruszy od nowa to nie liczcie na wypłaty rzędu 2,5-3 tysiące te wypłaty drastycznie spadną tak jak i redukcja etatów będzie za pewne nieunikniona z czasem????jak zarobimy 2 tys to będzie super a ludzi na nasze miejsce będzie sporo i to Polaków zobaczycie że firma tą sytuację z jaką mamy do czynienia napewno odpowiednio wykorzysta

????

No to się bardzo mocno zdziwisz kolego.

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obcy

Planowane urlopy przesunięte, umowa mi się kończy, urlopu zostało niewiele, i nie dość że mi go zabiorą, to jeszcze pewnie resztę każą wypisać bezpłatny. No cóż, lider pracodawców na rynku lokalnym...

Com40

Porządany pracodawca wozi pracowników przepełnionymi autobusami do pracy jak bydło w czasie epidemii , brawo firma

Niska

Jakaś pot...ba.a na ksm-ach? Chodzi zaczepia ludzi nie wiadomo o co jej chodzi robi zamieszanie kto to jest i po co? Jakaś znerwicowana czerwona się robi. Zawału dostanie niedługo. Co to ma znaczyc? Chyba kierowniczka kierowniczej. Zamęt zrobiła ludzi nie było a ona nic nie wiedziała chodźi do ludzi pyta się co się dzieje nic nie widzi. Z kąd ci ludzie są brani. Skończyła ona chociaż jakąś szkołę? Bo poziom rozmowy niższy od pracownika

Zdejmnąc takie cos
@Niska

Też ją zauważyłem. Dwa dni chyba była a zdążyła się pokłucic z kilkoma pracownikami dlatego że pozakłucała całą produkcję. Zamiast usprawnić bo chyba od tego jest w sumie nie wiadomo od czego to tak namieszała że wszystko staneło

Heloł
@Zdejmnąc takie cos

Linie poniewyrabiali norm bo pomieszała decyzjami w produkcji że szkoda słów

Stra
@Zdejmnąc takie cos

Ja zauważyłem że podchodzi do pracowników i wymyśla jakieś pytania na które to ona powinna znać odpowiedź ale kolejna osoba nie ogarnięte a podobno długo tu robi w zakładzie to taki nie ogar?

Jakak
@Stra

Udaje że sprawdza by się dowiedzieć bo to widać. Troszkę nie grzeszy orezentacją

Xxxx
@Niska

Jak wygląda? Albo imię chociaż.. brunetka w okularach ? Czy blondynka ?

Wyszek
@Niska

Wszystkie komentarze powyżej piszę jedna i ta sama osoba. Widać to po stylu pisania. Ktoś kogoś szkaluje tu, a to jest karalne.

Karina

Chce ostrzec przed ludzmi wracającymi z Białorusi LUDZIE!!!! tam wirus szaleje a jest to kraj gdzie nie robią nic tylku ukrywają faktyczne wyniki zarażonych

Wason

Tydzień pandemii A wam wbili do głów że firma bankrutuje- taka firma? To gdzie te oszczędności?

od6latzwami
@Wason

Od razu widać że w życiu niczego się nie dorobisz bo nie kumasz na czym biznes polega. Zarabiasz jak produkujesz a produkujesz jak są zamówienia. Skoro ikea nie zamawia to nie ma co produkować. Proste jak budowa cepa. A oszczedności należą do właściciela a nie do jego pracowników. Wykonują swoją pracę to zarabiają a jak nie pracują bo nie ma zamówien to nie dostają wynagrodzenia. Czego nie rozumiesz?

Kit
@od6latzwami

Gdzie pieniądze od rządu dla pracowników skoro państwo tak się chwali że wspiera finansowo firmy w sprawie pensji dla pracowników

Jsskdk
@Wason

Oni mają takie zabezpieczenia że ho ho a ciemnotom wciskają kity że kryzys zanim jeszcze zamknęli firmę. Małe firmy nie płaczą a co oni wyprawiają

Jsskdk
@Jsskdk

Najbardziej się boją na stanowiskach bez szkół bo gdzie znajdą takie stołki w innych zakładach bez wyższego wykształcenia jak większość żądzących

Jaja
@Wason

Małe ogłasza zamknięcie dla dobra pracownika a nie napiszą że z powodu braku zamówień Tak szanują praciwnikow

Damian
@Jaja

Ciekawe kiedy nasi się ogłoszą i co napiszą z jakiego powodu?

Kaziu

Pewnie odmawiają Ikei że względu na dobro pracownika i mu zapłaci postojowe poprosi nie wypisuje urlopu my zapłacimy rząd daje to spokojnie chyba że małe straty wtedy się nie załapiemy na pomoc rządów ale to znaczy że dużo nie stracimy więc spokojnie

Rumi
@Kaziu

Ja podejrzewam że na zebraniu zarządu jak by nagrać potajemnie to tak jak ten nasz rząd mówią jedno przed kamerami a na nagraniach z ukrycia to coś innego

Rewit
@Rumi

A co ty myślisz że na zebraniu zarządu mówią dla dobra pracownika trzeba problem rozwiązać żeby dużo nie stracił czy jak tu uniknąć płacenia postojowego? Może kierownictwo z mniejszym ajkju też uwieżyło w to co miało przekazać pracownikom to może to też im w mówili a ci przekazywali. Mógłby się przyznać jakiś odpowiedzialny człowiek na wysokim stanowisku prawidłowo myślący nie podlizujący się tym wyższym stopniem od siebie mający swoje zdanie że to prawda

Jajarodo
@Rewit

Kara spotka całą firmę za to co wszyscy wyrabiali. Chodzi mi o przełożonych od lidera po mistrza.Wyżej to już decyzję prezesa ale od lidera do mistrza to sami wymyślają i to takie rzeczy że w głowie się nie mieści nie znając się na produkcji. Pobrali na stanowiska ludzi z zewnątrz co się nie znają na produkcji. Nie to co kiedyś od produkcji do stanowiska. Nawet taki menadżer z comforty który był menadżerem w correctcie zaczynał jako pracownik na produkcji nie uwłaczając mu niczego nawet popierając bo taka osoba zna produkcję od podstawy a teraz co taki jego następca wie zjawiając się z nikąd nie pracując prawdopodobnie na produkcji bo nikt tego nigdy nie widział

Gosia
@Jajarodo

Przykład mistrza jest najlepszy. Wrypali o z zewnątrz od razu na mistrza nie pracował na produkcji ani jednego dnia.oj sory dwa dni odpinał zamki w pokrowcach na Lini dzieciaków a nikt nie wiedział kto to jest i od czego. Myśleliśmy że nowy pracownik i dali go narazie na odpinanie zamków a później mu przydzielą stanowisko. A to to był człowiek że znajomościami i zaraz awans po kilku dniach i taka osoba co nie znała się na produkcji od początku teraz zarządza produkcją tak że każdy ma go dosyc

Obudzić sie
@Gosia

Byli kiedyś z powołania produkcyjnego przełożeni ale albo nie wytrzymali psychicznie albo ich przenieśli lub zwolnili za byle co a teraz tacy rządzą co utrudniają produkcję ale nie do ruszenia bo po znajomości w zakładzie

@Kit

To poczytaj dobrze,co ten rząd planuje podkreślam p l a n u j e ,zrobić dla przedsiębiorców i pracowników jakie trzeba spełnić warunki ,żeby na taką pomoc móc liczyć i od kiedy to zacznie obowiązywać,bo to nie jest tak ,że dziś wymyślą jutro wchodzi w życie.

@Damian

A nie ogłosili? Na moim dziale na zebraniu było jasne powiedziane ,że zamówienia z dnia na dzień spadły i że szef jest w stanie wytrzymać 2-3 miesiące nie zwalniając pracowników ,ale tnąc koszty . Ale co będzie jak jak sytuacja potrwa dłużej. Nikomu nie uśmiecha się obniżka płac ,ale naprawdę wystarczy logicznie myśleć , patrzeć co się dzieję na świecie w gospodarce ,żeby zrozumieć . To że firma jest w dobrej kondycji finansowej,że nie przejadała wszystkich zysków ,to sprawia ,że szef może sobie pozwolić na przestój bez redukcji zatrudnienia ,ale każde oszczędności kiedyś się skończą. Zdajecie sobie sprawę jakie każdego miesiąca są koszty utrzymania kilku tys. pracowników?! Jak komuś nie odpowiadają propozycję szefostwa co za problem zwolnijcie się zawsze to jakaś oszczędność dla szefa. I żeby była jasność nie piszę tego ze stołka kierowniczego,ale jako zwykły pracownik produkcji. Popatrzcie dale niż czubek własnego nosa, na to co wirus wywołał na całym świecie ,poza zachorowaniami!

>>>

A co mam Ci podać nr.maszyny (i żeby było śmieszniej) przy której STOJĘ -posiedzieć to sobie co najwyżej na stołówce mogę

@Wason

Sądzisz że na tygodniu to się skończy?bo jeśli tak to chyba jesteś w ogromnym błędzie,ale obawiam się że jeżeli to wszystko potrwa dłużej to pan Kaczmarek może ogłosić niewypłacalność i splajtę tylko po to aby zwolnić około 20 procent ludzi z umowami na stałe po czym po paru tygodniach a może miesiącach wznowi działalność i zacznie wszystko od nowa bo może tak zrobić ,umowa na stałe nie jest żadną gwarancją na pracę zwłaszcza w tej firmie o czym doskonale wiecie.

Ogarnięty
@>>>

Jak chcą to potrafią wdrożyć w ciągu kilku godzin

@Ogarnięty

Tak ,gdyby wprowadzili stan wyjątkowy ,takie decyzje podejmowałby rząd/premier nie musieliby czekać na uchwalenie ustawy.

Pati
@Kit

Nie rozumiesz że zakład wykorzystuje sytuacje bybcię wydymac

XXL

Odpowiedzcie mi czy wszystkim zabierają nadgodziny ??

@XXL

Zabiorą ci premię,urlop, nadgodziny a na końcu jeszcze wypłatę obniża przed ratowaniem miejsc pracy bo niestety ale mają takie prawo w trakcie trwania epidemii.

Pracodawca odbiera nadgodziny i wysyla cie na wolne to powinien liczyć 1,5 godzi za 1 godzine.czyli za 2 godzin masz 3

Pati

Ludzie !!!!! Zabiorą wam premie bez waszej winy zabiorą wasze urlopy bezprawnie bo pracodawca ma prawo tylko do połowy wymiaru urlopu i gadka pani z HR nic tu nie da bo oni kłamiąnwszyscy zakład chce brac pomoc rządową i dlatego musi byc praca po p.8 wymiaru etatu czyli po 7 godzin a z ludzi chcą zedrzec jak najwięcej LUDZIE OBEDRĄ WAS Z GODNOŚCI SZACUNKU I MORALNOSCI sytuacja z koronawirusem będzie w tym zakładzie wykorzystana tak że własciciel zarobi na tym wirusie setki milionów złotych a z ludzi zrobi to co do tej pory czyli okradnie z premy urlopu z szacunku z godności LUDZIE!!!!!!

Inja
@Pati

Premia nie jest obowiązkowa w tym zakładzie wiec mogą dac Nie musza- to raz , dwa to my wpisujemy wniosek o urlop WNIOSEK! CZYLI na nasza prosbe go nam daja nie ze pracodawca nas wysyła . To sa te haczyki moi drodzy wiec o co kaman ? Zatrudniając sie w tym zakładzie powinniśmy znac zasady tej firmy podpisujac umowe zgadzasz sie na ich warunki proste czy nie?

były
@Pati

Puknij się w łeb!!!!!!!!! I się zwolnij skoro cie pozbawiaja godnosci. Ale nie nie zrobisz tego za to bediesz łaził i wszystkich obrazał, a sa nic nie zmiensiz boś d..pa

Remik
@Inja

Na naszą prośbę pod przymusem. Co to. Ma byc

Życie
@Remik

Powinno być na wniosku urlop przymusowy

Ridu
@Życie

Może jeszcze z dopiskiem w urlopie że z powodu niechęci wypłacenia postojowego

Zielony
@Inja

To po co dawali do tej pory premie jak nie muszą. Pewnie dla dobra pracownika

Piotrek
@Zielony

Żebyś człowieku miał chęci do wydajniejszej pracy, dodatkowa forma wynagrodzenia. Niektórzy muszą wyjść poza swoje zaściankowe myślenie i spojrzeć prawdzie w oczy- jesteśmy w czarnej (usunięte przez administratora) I nie można.miec do zakładu pretensji , że się nie kwapi za (usunięte przez administratora) płacić tobie za siedzenie w domu postojowego. Firma jakoś próbuje coś ugrać jak najmniejszym kosztem nas wszystkich, od firmy to będzie wymagało przyciśnięcia pasa jak i u nas zacisnąć zęby i nie mieć urlopów latem. Ta sytuacja jest bezprecedensowa na przestrzeni kilkudziesięciu lat i módlmy się , żeby po świętach wszystko w miarę wróciło do normy, a nie żeby firma dochodziła do siebie przez wiele miesięcy, bo my również na tym ucierpimy.

Lalala

Jak sytuacja z pracą na produkcji? Przychodzicie do świąt? MWG prawdopodobnie cały kwiecień tylko jedna zmiana

Irek
@Lalala

A co to magazyn MWG to jakiś wyjątek ?? To tez powinni zamknąć jak wszyscy to wszyscy , a ilu osoba się kończy umowa i zostaną bez pracy to tego nikt nie mówi

Miki
@Irek

Ciekawe kto za te osoby bedzie robil skoro sa to tez wozkowi i tetkowe

...nkm
@Lalala

No wiesz sytuacja jest dynamiczna na obecną chwile będą zabrane premie urlopy itd.jak to powiedział ludzie mają zapłacic za to by własciciel nie był stratny ani złotówki

Pryszcz
@Irek

Magazyn już pełny. Wy sobie od tygodnia produkowaliscie a my nie ładowaliśmy bo kolejne samochody odwołane. Będzie wysyłka tam gdzie można żeby minimalizować straty. A jak potrafisz czytać to przychodzi jedna zmiana i to jeszcze nie cała bo nie potrzeba tyle. A cała reszta w domu

A
@...nkm

No tak nie będzie stratny jak nas wyśle na wolne... a jeszcze zarobi co nie?! Virus paraliżuje cały świat kraje przeznaczają miliardy żeby się ratować ale u nas nie będzie strat! Głupcy tak myśląc i tak robiąc będą biegały kury po halach za rok! Zarabiając 10 mln co miesiąc przy kosztach 8 milionów jest ok ale nie zarabiając ponosić 8 mln kosztów to jest drogą tylko w jedno miejsce dla nas urząd pracy. A nie tam nas też nie przyjmą bo zamknięte a jak otworzą to będą setki, tysiące jak my. Kto lepszy dostanie pracę jak wogóle będzie

kasia

na hali 16 ponoć pracują .Ponoć dużo zamówień

Ryży
@kasia

To tam nie obowiązuje dobro człowieka?

Prawnik

Życie

A pracownik z czego ma żyć? To kto by dłużej przeżył z oszczędności? Ile czasu by żył pracownik a ile pracodawca skoro tak ma ciężko. Pracownik kilka miesięcy może kilkanaście i to ten co coś tam odłożył przez kilka lub kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat pracy a właściciel do końca życia bo ma zabezpieczony byt na siebie i na kilka pokolen.

Hej
@Życie

Jak go przycisnie to helikopter się sprzeda po kosztach

:)))
@Życie

To załóż firmę zostań właścicielem . To prawda ,że szef ma większe oszczędności niż my wszyscy razem wzięci ,ale czy to oznacza ,że ma zacząć dokładać do tego interesu ?! A co on wolontariat prowadzi!

Żarty na obłokach

Tylko niech helikopterem nie przylatuje ogłosić że panowie nie jest lekko

Dke
@Żarty na obłokach

To kupi tańszy helikopter i będzie żadziej latał chociaż paliwo staniało

Mostowiak Marek

Zabieracie ludziom premie obecnosciowa, wysyłacie na postojowe, urlopy... każdy choć trochę inteligentny człek jest to wstanie zrozumieć bo nastał ciężki okres, który trzeba przetrwać. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy - przeprowadzacie nadal szybkie audyty bhp doszukując się byle pierdoły. Plujecie tym sposobem pracownikom w twarz. Skoro już to robicie to Panie, które przeprowadzają audyt bhp powinny świecić przykładem dla innych pracowników czyli stosować do określonych zasad i ubierac buty robocze, czapko-kask itd. tymczasem pięknie wymalowane, od*ebane w kozaczkach latają po magazynach lub między maszynami. Szanujmy się nawzajem.

Kwestia czasu

Ikea pozamykała sklepy powód oczywisty koronawirus ,firma mahle z Ostrowa lada moment postój bo fabryki aut w Niemczech zawiesiły produkcję tyle wiem od kolegi, firmy transportowe stoją,nic nie wyjedzie nic nie przyjedzie może ewentualnie poza żywnością ,chorych codziennie przybywa,ludzie bierzcie i buntójcie się bo jak dojdzie do czegoś takiego że trafia kogoś na terenie firmy zakażonego tak sanepid zamknie was w tej firmie i prędko nie wypuści bo firma jest w potencjalnie dużym zagrożeniu ze względu na ilość ludzi tu pracujących,halfen zamknęli,Ikea sklepy pozamykała,mahle zaraz zamkną pomimo tego że nie stwierdzono u żadnego z pracowników tego wirusa bo napewno słyszeliście o tym że były tam przypadki niedawno tak więc pytam się na co czeka firma correct i comforty???chcecie mieć tu wylęgarnie tego wirusa?bo jeśli tak to jesteśmy na najlepszej drodze do celu.

Xxxx
@Kwestia czasu

Halfen czekał za wynikami tych dwóch panów , które wyszły negatywnie i ruszył z produkcją już z tego co wiem ... u nas godziny pracy skrócone ranna zmiana do 13 popołudniu na 15 .. 2 godziny panie sprzątaczki będą dezynfekowac podobno wszystko

CP
@Xxxx

I tak powinno być

@Xxxx

I one dostaną 20 procent premii

Comfederacja
@Kwestia czasu

Zamkno i zawirusujo. Zamkną w zagrodach na kwarantannie i przymusowo każo lepić materace, bój się panie boga !! straszna pani z sanepidu przyjdzie i da po głowie i zamknie zakuad. Kolega bujdy wyssane z palca to dzieciom na dobrano, widać wysyp ubergimnazjalistów odrobić pszyrodę i do spania póki jeszcze mama dobranockę pozwala obejrzeć jak również obowiązkowo foliową czapeczkę na głowę a w ogródku proszę uzbroić działo orgonowe.

Wesoło

Ooo com 40 przekazuje pół miliona na sprzęt brawo, brawo .. W sumie to inwestycja w swoje , bo jak u nas się ten wirus rozejdzie to pewnie w Ostrowie i tak się nie pomieści tyle ludzi ... Ale liczy się gest brawo góra mimo wszystko

G
@Wesoło

Uważam ,że super inicjatywa. Firma będzie miała na pewno spore straty przez to wszystko a mimo to pomaga Brawo!

@Wesoło

to za tą naszą premie którą nam zabiorą za wziętą opiekę 14-dniową a tak na marginesie to szpital w ostrowie nie został wytypowany do leczenia koronowirusa

Megi
@G

W czym pomaga wczoraj zebranie osoba miała kontakt z osobą za granicy nikt nie wysłał jej do domu tylko pytanie co tu robi więc dalej pracuje nie odpowiedzialność ciemnogród

Megi
@Megi

Pani A do lekarza nie chcę się zarazić moje zdrowie i Pani myśl przewodnia kwarantanna

Śmiechu
@Wesoło

Firma na nas wyrabia sobie dobre IMIE bo te pół banki to szpital Ostrów powinien podziękować nam pracownikom którzy proszą się od kilku lat o podwyżki, nie umiecie docenić dobrych pracowników potraficie tylko zabierać premię za byle co, zmieniliscie system motywacyjny który nic nam nie dał, porobiliscie sztuczne stanowiska że tyłu teraz jest od rządzenie że nie wiadomo kogo słuchać

Nonmatopeje
@Śmiechu

Nie, nie wyrabia. Oblicz sobie ile jest potrzebne pieniążków na miesiąc netto. Jeśli chcesz dać 1 zł na godzinę podwyżki dla 4 tysięcy osób. 1 x 168 x 4000 = około 650 tysięcy. Więc jeśli chcesz dać 5 zł to jest okolo 3250000. Także na rok około 40 milionów. Pomyśl o tym. Tu ci policzyłem tyle co ty chcesz na rękę. Pamiętaj że jeszcze jest kwota brutto i to co jeszcze państwo bierze. Więc 5 zł podwyżki na godzinę daje rocznie 70 milionów.

Dynia
@Nonmatopeje

A ile mają zysku na czysto z tych materacy. Pomysl. To nie miliony tylko miliardy rocznie

Śmiechu
@Nonmatopeje

To Ty pomysl bo ja myślę i czasy się zmieniają wiem że materace nie tanieja tylko drożeją jak wszystko więc twoja teoria jest wyssana z palca, kogo jak kogo ale jednego z najbogatszych Polaków stać aby nam pracownikom żyło się troszkę lepiej więc nie pisz głupot

Ksm
@Śmiechu

Super, brawo firma!

Fghh
@Nonmatopeje

A oblicz ile zysku ma ten właściciel jak ceny towarów idą w górę i jak oszczędza kosztem tyłu pracowników?

CUKIER

Ile wynosi obecnie postojowe w naszej firmie :) ? Różne są wersje więc pytam.?

Życie w realu
@CUKIER

Powinni płacić 100 procent pełnej pensji przy wirusie

Cukier BIAŁY
@Życie w realu

To ciekawe bo liderzy informują że 60% wynagrodzenia zasadniczego (bez premii). Zobaczymy 10tego

Juri
@CUKIER

To lepiej cyknąć L4 i wtedy masz płatne 80%

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 45 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.