Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

My

Na Ciebie też przyjdzie pora wypowiedzenia

My

No niestety ale tym na stolkach tez sie ukroci jakby byli zwolnieni to gdzie by do pracy poszli przeciez oni nic nie potrafia nawet kultury nie maja chodzą po hali jak te cieloki u nich najważniejsze są porządki a nie produkcja ile towaru poszło na marne tak myślą tak doprowadzili że ludzie nie chcą przychodzić do tego zakładu taka opinie ma ten zaklad już się nie podniesie jak prezes zamknie firmę to już jej nie odbuduje bo ludzie będą patrzeć w swojej okolicy pracy szukać wtedy menadzezy beda robić na produkcji i reszta umysłowych każdy chyba by chciał zobaczyć

@My

Jak Ci tak źle to czemu do tej pory się nie rozglądałeś za czymś lepszym?? A bo teraz jak firma padnie 3000 ludzi zostanie bez pracy to dopiero zaczna się pojawiać oferty pracy? Tylko uważaj, żeby jedna z tych 3000 osób Cię nie wyprzedziła :)

@Tytan Ml

Mi jest wszystko jedno jak będzie to Ty się martw

@My

Wszystko jedno? Bo mieszkasz jeszcze z rodzicami którzy Cię utrzymują :)

@Tytan Ml

Nie z rodzicamì trzeba było sobie odkladac

@My

Zaimponowałeś mi:) To chyba w innym zakładzie odkładałeś, skoro gdzieś wcześniej pisałeś, że tu za darmo robisz :)

Tytan Ml

Słuchaj tak sobie przemyślałem wszystko co Ty piszesz, Ty byś był najlepszym pracodawcą, jak będziesz otwierał jakąś działalność to pamiętaj o mnie:) Już po twoich wpisach widać, że byś oferował miła i przyjazną atmosferę pracy, wysokie wynagrodzenie. BHP? Na co komu BHP. Taki honorowy człowiek jak Ty nawet w dobie kryzysu by nie pozwolił sobie by pracownik na postojowym dostawał mniej jak podczas produkcji:)

@Tytan Ml

Każdy ma swoje wymogi jak mi coś nie pasuje to dochodzę nie bede czekał a ktoś mnie bedzie zbywac bajki w tym zakładzie to niech opowiadają nowo przyjętym albo Ukraińcom to co mówią na zebraniach i później nam to jest śmiech na sali kto może mieć pojęcie o produkcji i jest menadżerem jak śrubki przykrecal śmiech na sali ani prezentacji ani myślenia albo gościu co przyszedł z z zewnątrz i zaraz został kierownikiem produkcji gdzie nie miał pojęcia to też jest porazka

Walec

Ten co pisze correktowe bydelko musi dobrze trzymac palec w (usunięte przez administratora) u przelozonego i brac po same jaja (usunięte przez administratora)

Siema

W sprawie komentarza tak wysoko postawionej osoby to mało prawdopodobne żeby to pisała osoba za którą się podaje. Więc albo ktoś się podszywa za tą osobę albo nie wiem o co tu chodzi i za jego małżonke

Walec
@Siema

Dobrze pisze chociaz prawde

Mam nadzieje że zakład ruszy,to całe moje życie. Gdzie mnie później zatrudnią ,zbyt wiele nie potrafię.

Czy wiadomo już czy jest wiecej osób zarazonych?

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak będzie miesiąc postojowego zakładając taka możliwość. To mamy 80% minimalnej krajowej. Czy minimum minimalna krajowa?

El
@Piotr

80% twojej stawki godzinowej liczonej bez premii

Ipn
@El

Mahle maja 100% postojowe ( osoby majace umowę na pełen etat) fajnie co ?

@El

A nie 100% tego co na umowie, bez premii?

Y
@El

80%z stawki i jeszcze od tego 30%podatku tak????

My

Jak beda zwolnienia niech zaczną od kadry zarządzającej bo sztuczne stanowiska są tu nie potrzebne jakiś menadżer do czego oni są potrzebni żeby zamieszania robić i glupotami się zajmować wrócić do tego co było kiedyś jeden mistrz i jeden brygadzista był na zmianę i lepiej to wszystko szło niż teraz oni nie umieją podstawowych decyzji podejmować kto ich dał na te stanowiska żal na to patrzeć niektórzy z nich to nawet wykształcenia nie mają dobrego tylko są albo dobrymi kumplami albo pociotkami

@Y

Tak ale podam tu swój przykład, mam 18 zł na godzinę, przy 80 % to koło 14,50zł, ale najniższa krajowa wynosi 17 więc automatycznie musi być 17zl na godzinę.

My

Niech zamkną ten zaklad najlepsze wyjście bo za darmo nikt robić nie bedzie a ktoś będzie się milionów dorabia w tym zakładzie lepiej już nie bedzie nie umieli uszanować pracowników to się zemscilo niech więcej Ukraińców zatrudnia to im produkcja pójdzie ten zaklad taka renomę sobie wyrobił i opinie ze wstyd się przyznać że się tam pracuje sami sobie na to zasłużyli tak doprowadziła do tego kadra zarządzająca a właściciel zamiotl to pod dywan

@My

Jeżeli ten zakład zostanie zamknięty na amen to możesz być pewien że za szybko pracy w regionie nie znajdziemy bezrobocie będzie tak wielkie że się nie pozbieramy wyobraź sobie że nasz zakład bankrutuje i jakimś cudem pozostałe w okolicy przetrwały idziesz złożyć tam podanie o prace to myślisz że zarobisz tam kokosy.Nie bo powiedzą ci że pracujesz za najniższą krajową a jak się nie podoba to na twoje miejsce jest wielu chętnych ludzie będą się łapać najniższych pensji żeby mieć co do garnka włożyć

@Tom

To siedź dalej nawet jak będziesz pracował za najniższą krajową to nie starczy Ci na zycie jak masz rodzinę a gdzie opłaty chyba że nie będziesz ich robił jesteś niewolnikiem tego zakladu

@My

Źle mnie zrozumiałeś nie jestem niewolnikiem chodziło mi o to że jeżeli padnie zakład i firmy które były podwykonawcami to parę tysięcy osób nagle zostaną bez miejsca pracy a firmy które przetrwają będą mogły dyktować swoje warunki wynagrodzeń wykorzystując osoby pozbawione jakichkolwiek dochodów będą mogli przebierać w pracownikach płacąc im najniższą czyli twoim zdaniem lepiej nie zarabiać wcale

Uku
@El

Postojowe to goła stawka 100% tylko predzej wrecza ci wypowiedzenie badz urlop bezpłatny - znam ten zaklad

Tom

Tak ale wtedy trochę inaczej wyglądała sytuacja teraz większe zakłady w okolicy nie zwalniają pracowników ale też nie przyjmują nowych więc jak ci padnie jeden zakład to do innych się nie dostaniesz rozumiesz?Co wtedy zrobisz jeżeli będziesz musiał/a mieć płynność finansową na te chwilę najniższej nie zarabiamy i mam nadzieję że tak zostanie a mniejsza premia będzie tylko w tym miesiącu

@Tom

Ja mam inne zdanie niż twoje ale jak chcesz robić za najniższą krajową ok to rób ale znajdź sobie lżejsza pracę a nie za te ochlapy i zarobiony zadać i wymagać to sobie mogą mam to gdzieś co się stanie z tą firma

@Uku

Masz rację ten zaklad jest załamany jak i nasi przełożeni boją się nam wprost powiedzieć o niektórych rzeczach nie umieją rozmawiać z pracownikami bezpłatnego nie musisz podpisywać i nie może Cię nikt zmusić dosyć na nas zarobił gdzie są nasze pieniądze z funduszu socjalnego

@My

Nikt nie chce zarabiać najniższej krajowej każdy chce żyć na jakimś poziomie i mieć godziwe wynagrodzenie za swoją pracę ale jak pracodawca ma to zagwarantować jeżeli zakład stoi i nie produkuje zgadzam się z tobą że polityka zatrudnienia Ukraińców kosztem Polaków to słabe rozwiązanie ale to tylko nasze zdanie każdy pracodawca patrzy zarabiać jak najmniejszym nakładem finansowym każda firma tak robi nasza nie jest wyjątkiem

@Tom

Jak ktoś ma na utrzymaniu rodzinę nie będzie pracował za najniższą bo w tych czasach nie da się przeżyć za to. Jak nie w tym to w innym regionie albo za granicą nie można być uwiązanym do jednego miejsca.Pracy nie zabraknie jeśli ktoś będzie chciał pracować i posiada jakieś umiejętności.

@Andrzej

Jest tak jak powiedziałeś i tego się trzymajmy myślę że temat został już wystarczająco opisany i można go zakończyć

Uku
@My

Zgadza się teoretycznie nie musisz wypisać bezpłatnego ale znam takich co już wypisywali bo bali się zwolnień i co jak nam powiedzą że to jest jakieś rozwiązanie aby firma przetrwała chyba tylko l4 bo psycha siadzie , z tego co wynika z tv to marne szanse na szybki powrót do pracy

@Tom

A wszędzie indziej miejsc pracy też nie będzie bo po epidemii każdy będzie szanował co kto ma.

@Uku

Zostaje l4 ale jakby przyszło że bezpłatny albo zwolnienie to lepiej to drugie z tego względu że zaklad by mógł Cię zbywac z miesiąca na miesiąc a z czegoś trzeba żyć on się nami martwić nie bedzie jeżeli sytuacja by się poprawiła to i tak będzie że mówione że jest źle bo będzie się trzeba odkuc naszym kosztem więc ja tej firmie nie ufam i zrobię tak jak mysle

Odlewnik
@Ipn

Kto ci takich głupot naopowiadal że w Mahle mają 100% człowieku ogarnij się 1 dwa tygodnie mam normalne postojowe następny tydzień bezpłatny A jak będzie 4 tydzień to 60%

Lol
@Y

80% od stawki godzinowej to mi wychodzi z jakies 1200 zl jak z tego przezyc

Mirek

Piszecie o 80 procentach tego co na umowie bez premi a co jeżeli w umowie stawka godzinowa to nie daje nawet najniższej krajowej bo takie stawki są w correkcie ????

Komisja Romana

Byli wspolpracownicy ta sytuacja bylo do przewidzenia. Czas epidemi swiatowej a praca w tym mrowisku to czyste samobójstwo. Zaklad zawsze dbał tylko o swoje imie a nie o zwyklego szaraka, numerka w systemie. Dali 500,zabrali 20%. Zarzad czekal na pierwsza ofiare bo liczy na rekompensate z PL. W obecnej sytuacji firmie na rękę ten wirus. Produkcja leży, zamowień pewnie dużo mniej, magazyny pełne, ludzie na etatach ktorym trzeba płacić zus i wyplatkę. Firma liczy co zrobic zeby po kryzysie wyjsc z tego z plusem na swoim koncie. Czasy sie zmieniły, gosodarkasie zmienia, nie liczcie na to że firma wam zagwarantuje spokojną kwarantanne za 3 tys bo jestescie naiwni. Chcecie dowodowy na uczciwosc zakladu ? Napisz email to Ci wysle

ncik
@Komisja Romana

a Ty co bys zrobil w tej sytuacji? smieszne jest gdy czlowiek ktory nigdy nic nie osiagnal, chce nauczac tego co osiagnal wszystko.

@Komisja Romana

I co z tego że magazyny pełne, jak prawie nikt nie odbiera towaru bo granice są zamknięte... Poza tym z punktu widzenia statystycznego Kowalskiego firma zawsze nas będzie dy*ać. Tyle żeby prowadzić taką firmę to trzeba mieć dobry plan i się go trzymać. Nie każdemu w gusta trafisz...parę lat temu było tak że zmuszali ludzi do nadgodzin, bobbing był na porządku dziennym. Teraz trochę się pilnują, jeszcze dużo muszą się nauczyć, ale cały czas się rozwijają. Liczę na to ze mimo tego co się teraz dzieje firma będzie istnieć a my będziemy mieli prace. A ze nie zawsze to będzie na moich warunkach to tylko i wyłącznie moja sprawa. Bo to ja chcę być zwykłym pracownikiem i nie robię nic żeby to zmienić. Wiec dlaczego mam się obrażać na kogoś kto zapie*dala żeby coś konkretnego osiągnąć?

@Komisja Romana

Do 3 tysięcy to dużo bo dają najniższą co wynosi około 1900-2000 tysiące na rękę i nic nie zrobisz bo najniższą ci firma zagwarantowała i możesz sobie iść żalić się do Pana Boga bądz ewentualnie się zwolnić a firma jest w takim przypadku czysta.

Szary człowiek
@ncik

Mógłbym prosić Cię o definicję " człowieka który nic nie osiągnął" a także " człowieka który osiągnął już wszystko" ? Może inaczej: twoje synonimy słów " wszystko" i " nic"?

Korek

Przestańcie już. Paragrafy możecie siebie wsadzić w (usunięte przez administratora) . Sytuacja jest ciężką nie tylko u nas. Co będzie dalej to góra ma już opracowanie warianty. Niektórzy z nas mogą się już pakować. Poczekajcie do końca kwietnia... Jest już lista kto leci w pierwszej kolejności.

Mistrz sprenrzyn
@Korek

Tak też to słyszałem że lista jest kto w ostatnim czasie był na L4 lub opiece to na czarnej liście jest. I proszę mi tu się nie tłumaczyć na początku roku planujecie opiekę urlop itp. a w dobie kryzysu i pandemii sporo osób uciekło na opiekę. Sami sobie winni.

Korek

Nie jestem jasnowidzem, jestem dobrze poinformowany.

X
@Mistrz sprenrzyn

(usunięte przez administratora)tą opiekę rodzic każdy miał prawo wsiąść czy to matka czy ojciec byle nie oboje razem na dziecko lub dzieci które chodzi do żłobka,przedszkola czy też podstawówki i to im się w myśl przepisów prawa należy tak więc jeśli firma za to patrzy ludzi zwolnić za co nie mogą no ale w tej firmie nie ma czegoś takiego jak kodeks pracy czy związku zawodowe to niech najlepiej za jednym razem zwolnią ze sto osób z tej przyczyny tak aby te osoby mogły złożyć przeciwko firmie pozew zbiorowy do sądu.

@Mistrz sprenrzyn

A jesteś świadomy, że opiekę opłaca ZUS i firmie na rękę, że zamiast postojowego czy urlopu pracownik poszedł na opiekę? Pewnie nie jesteś bo się nie uczysz:)

@Mistrz sprenrzyn

Szczupły sam mówił na zebraniu że kto ma możliwość, niech idzie na opiekę. Więc za to raczej nie będą zwalniać.

tratratra

tak ale ta opieke SPECJALNA DO LAT 8, ze caly ten czas oplaca ZUS a nie pracodawca.

xyz
@tratratra

Każdą opiekę opłaca ZUS

były

dobrze że w tym (usunięte przez administratora) już nie siedzę od paru lat. ale wchodzę tu czasem żeby utwierdzić się w przekonaniu ze w tej firmie moze się zmienić tylko na gorsze

Abc
@były

lepiej już było kilka lat temu i te czasy nie wrócą

Hop

Trza było mówić żeby szli na l4 po miesiącu ZUS by im płacił nie stary

lola

czy to prawda ze nie będą nikomu przedłużać umowy ?

Ciekaw

Ciekawe co z ludźmi którzy mają umowy np do listopada, grudnia lub stycznia ?

Smutny

Globalna recesja,katastrofalne bezrobocie,ogromny spadek pensji taka będzie rzeczywistość kiedy ta zaraza już minie.szkoda.

Olek

Wiadomo ile osób jest na kwarantannie po tej akcji.

Ltx

Każdy rozumie że zakład w tym momencie nie ma produkcji takiej jak zazwyczaj mniej zarabia i ma swoje problemy ale my też łatwo nie mamy i nikt raczej na to nie patrzy pracujemy po 7 h dlatego żeby były odstępy między zmianami ale także dlatego że jeśli zakład przestał pracować na pełen etat zakład dostaje dofinansowanie od państwa jeśli nie zwalnia to dostaje 40 % od państwa jeśli wysyła na postojowe to też dofinansowanie od państwa i bardzo dobrze niech państwo ratuje firmy ale nie rozumiem 40 40 i my 20% na ratowanie zakładu już pierwsze 20%mniej za absencję

TYLKO ZYSKI SIĘ LICZĄ

To jest nie prawda że cały Correct jest zamknięty ! to jest kłamstwo w mediach dwie hale pracują ( Fizelina i Lateks ) niestety liczą się zyski a nie zdrowie ludzi niby tak pracodawca dba o dobro pracowników to jest kłamstwo :/

@TYLKO ZYSKI SIĘ LICZĄ

Nie wiem ile czasu pracujesz w tej firmie ale jeżeli długo to nie powinna cie dziwic różnica w tym co mówią pracownikom a w tym co czynią

Pracownikkkk

Ponoć swoim samochodem

Odnoszac sie do wielu komentarzy w ostatnim czasie na temat panujacego wirusa, a wy co byscie zrobili? zamkneli zaklad juz 2 tygodnie temu? Przewidzieli wszystko? Prawda jest taka ze zasuwalismy do samego konca tylko i wylacznie dlatego zeby jak najmniej osob stracilo prace, to nie jest tak ze wlasciciele chca jak najwiecej zarobic (w tym okresie i tak sie nie da zarobic w naszej branzy) To bylo jedyne wyjscie by jak najwiecej ludzi uchronic przed zwolnieniami. Ale wy nie majac pojecia o prowadzeniu biznesu wiecie jak najwiecej :) To co sie wydarzylo w firmie bylo nieuniknione patrzac na ilos osob ktora tutaj pracuje, ale nie siejmy paranoi, kazdy z nas moze byc chory, zarazajac sie od najblizszej rodziny, sasiadow czy ludzi z pracy. CIESZMY SIE ZE MAMY JESZCZE PRACE I JAKIES ZAROBKI BO NIE WIADOMO NA JAK DLUGO TO BEDZIE. POZDRAWIAM

Interere

Czy w takiej m przypadku firma ma prawo wysyłać na urlop?? Który chcą nam wcisnąć od poniedziałku???

Rereterere
@Interere

Jeżeli objęty jesteś kwarantanna to jest jak l4 A z tego co wiem tylko objęci kwarantanna są te osoby co miały bezpośredni kontakt z zakazonym reszcie życzę udanych urlopów wypoczynkowych

Robol

Brawo zakład! Zaczynamy masówke , jeden zarazony, ludzie z zmiany , lini , ludzie z autobusu jak nim jeździł plus rodzina chorego .. ludzie jeszcze pracują na chwilę obecną od jutra zakład stoi , a wyniki pozytywne i dopiero decyzja o zamknięciu... To teraz czekamy na rozwój wydarzeń ciekawe czy znajdą tyle testów jak się to roznioslo ...

@Robol

A czego wy panikujcie?? To była kwestia czasu. I nie ma nic do tego czy zakład byłby zamknięty czy nie. Jakby zamknęli zakład od 16 marca do połowy maja to byłby płacz, że nie starczy im na życie. Zakład otwarty i przeciągana produkcja , żeby jakoś to było też źle. Ludzie mają w nosie koronowirusa i sobie chodzą jeszcze na spacerki , grille , witają się etc. Co więcej większość osób ma.w (usunięte przez administratora) całe społeczeństwo i jakby nawet miał objawy to by do roboty przyszedł i pozarazal innych, ale on by premii nie stracił. Przykładów jest mnóstwo, że kobieta z koronowirusem (usunięte przez administratora) z kwarantanny autokarem, lub jeszcze do roboty do Niemiec chce się dostać. Każdy komu zależało na ochronie samego siebie to by nie jeździł autobusem pracowniczym tylko swoim lub z kimś jeździł. I proszę mi nie mówić , że bez busa nie ma.jak się dostać, bo kiedyś ich nie było. I wtedy osoby ,które naprawdę nie miały jak się dostać do roboty to by były jednostki w autobusach. Jak było każdy wie, ale 30 zł płacił za busa, więc nie wyrzuca się kasy w błoto. Do niedawna się wszyscy śmiali i wrzucali wykresy ile głód, rąk etc zabija ludzi dziennie i się wyśmiewali z Ciebie , że ręki nie chcesz podać i media ci mieszają w głowie. Zachowując zdrowy rozsądek, dbając o higienę i trzymając odpowiedni dystans ( nikt dzióbek do dzióbka nie pracuje) , używając w czasie pracy rękawiczek chociażby to się nie zarazi. Wymadrzanie się teraz nic nie zmieni, i tak już pewnie sporo osób wirusa przeszło zanim porządnie testy zaczęli robić. Od tego jest zaostrzenie rygoru, żeby ograniczyć rozsiewanie, a kto się stosował to wie, a do roboty chodzić trzeba bo za chwilę nie będzie do czego wracać.

Powiedz
@Bibuły

To powiedz to ludziom z sanepidu że do roboty trzeba chodzic

@Bibuły

Osoba chora w szpitalu ok .. osoby z którymi miał kontakt kwarantanna podobno ok (Nie wszyscy musieli to złapać ok) ale te osoby miały kontakt z innymi osobami w szatni , na produkcji , na stołówce, w autobusach nie są w stanie wyłapać wszystkich tu już jest piramida . Mogli się zarazić ale nie musieli to takie gdybanie , rodzina chorego , znajomi ,kobieta i inni największe ryzyko zakażenia i to sięgnie na większą skalę... testów brakuje już przy tych kilku przypadkach a teraz ryzyko jest dużo dużo większe jak widać

Bibuły

Z 2 pensji postojowe to nie jest tracenie większości środków do życia??

@Hahaha

Dlatego piszę o higienie osobistej i zdrowemu rozsądkowi. Idąc innym tropem, pan poluje rękę w sklepie dotknie pomidora ,ale mu się nie spodoba ,przejdzie na inne pomidorki ktoś również dotknie, wsadzi do wózka , przywita się na zakupach etc wróci do domu, wsadzi do lodówki, żona skróci pomidora wytrze w spodnie, pójdzie do pracy dotknie kłami w firmie i.mamy łańcuszek. I tak można w kółko. Co to zmieni?? Albo do pracy chodzą osoby dorosłe i świadome zagrożenia, albo wiesz...

@Powiedz

To powiedz to ludziom z sanepidu, którzy muszą chodzić do roboty i od początku użerać się z ludźmi którzy nawet katar mieli i w kółko tłumaczyć i wypraszać interesantów. Się dzwoni do sanepidu, nie chodzi i roznosi wirusa

????
@Bibuły

To po co rząd wszystko prawie zamyka i zabrania z domu wychodzić skoro to nic takiego?

Hahaha

Nie są w stqnie takich sytuacji przewidzieć, celowo nikt nikogo nie zaraża chyba, tu nie trzeba się tulić czasami rozmowa wystarczy wirusy bakterie przenoszą się drogą kropelkowa też . Teraz zabiorą nam urlopy , później postojowe na końcu redukcja etatów zanim to wszystko ruszy ponownie i się rozkręci to czasu trochę minie , granicę się zamykają dodatkowo nie wiadomo jak długo .. największe (usunięte przez administratora) przed nami jeszcze przypadków coraz więcej ,ofiar śmiertelnych też przybywa .. tyczy się to wszystkiego nie tylko tego zakładu

Seb
@Hahaha

Hala 7 to rozładunek czego?

@????

Bo Rząd był przygotowany na wszystko, a ludzie i celebryci muszą robić zrzutki na testy, odzież ochronna i płacić laboratoriom za badanie próbek. A zamknąć na prościej , słusznie mimo wszystko, ale trzeba pomóc firmom, jak narazie konkretów dla takich molochów nie ma.

@Hahaha

Jakby Państwo odrazu wdrożyło plan pomocy firmom, to by się nikt nie zastanawiał czy zamknąć zakład, a prywaciarz zawsze jest zostawiony samemu sobie.

###
@Robol

Zakład stoi, ale nie wszystkie działy.

Abc
@###

A które działy nie stoją ?

Ludzie od pon leży chory zakazony w szpitalu z potwierdzajacym testem A my pracujemy podajcie dalej

Choree, będzie masowka

@Robol

Wiadomo z której hali ? Albo działu?

Kris

Z rozładunku

Z 7 z rozladunku

Zdziwiony

Jak pracujecie? W mediach napisali że sanepid wstrzymał produkcję? To media kłamią?

Gościu

jak to chyba dopiero dzis bylo info o pozytywnym tescie, po co gadanie ze od poniedzialku wiadome?

ktos

Hala 7 czym się zajmowała?

@ktos

Produkcja materacy , sprężyn praktycznie większością co szło do Ikea

@Hahaha

Jest ktoś na kwarantannie z produkcji ? Ktoś wie czy zarażony jeździł autobusem czy chodził na palarnie ?

@Andrzej

Wyjdzie w praniu wszystko jak zachorowalność wzrośnie niedługo , nie są w stanie wyłapać wszystkich co mieli z tym człowiekiem kontakt przecież . Poczekamy zobaczymy co dalej

Seb

A hala 7 to rozładunek czego?

Megi
@Kris

I co sprężyna napierdalala dziś od rana wiadome ale co jechać chory zaklad nikt niczego się nie boi z rozładunku to nie ma kontaktu z nikim

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 463.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.