Opinie o SAP Renovation sp. z o.o w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SAP Renovation sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SAP Renovation sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAP Renovation sp. z o.o w Kalisz

Dusia Nowy wpis

Z braku komentarzy od lat pomyślałam, że pomyliłam forum, ale to chyba tutaj szukają właśnie pracownika biurowego jako opiekuna klienta na rynku włoskim, zgadza się? chce się dowiedzieć jaka macie ocenę celów sprzedażowych z opisu, na ile są wysokie i w jaki sposób wynagradzane?

były pracownik Nowy wpis

same ciekawostki - może i się coś poprawiło - mnie wywalili za to, że ośmieliłem się przy pracownikach parę razy zapytać kiedy otrzymam (zaległe) wynagrodzenie - wcale tego nie żałuję :)

de Nowy wpis

Jak tam Piotr? Godnie się żyje pracując dla firmy SAP? ;)

Piotr Nowy wpis

Wiesz co, no to są faktycznie te pieniądze, które można dostać, wiem, że brzmi to dziwnie, ale jednak tak jest, to jest dobra kasa, nie ma co się oszukować, dla mnie ta praca to szansa jest na godne życie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Opiekun klienta z językiem francuskim - praca w Kaliszu w firmie SAP Renovation sp. z o.o? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Kamikaze

Pisali ze 4000 - 5000 brutto na umowę o prace. Najpierw trzeba przejść okres próbny na umowę zlecenie. Proponuje złożyć CV! Napisz później o doświadczeniach, i czy dotarłeś do tej umowy o prace! :) :)

Obcy

Dobre! JA TEZ DARKA NIE ZNAM. A MOZE ZNAM?

Prosigo al blanco

(usunięte przez administratora) Te umowy o prace po 45 dniach to już dajecie? To dziwne ze od lutego nikt się na załapał na te duże zarobki - dla jednego 1000 złotych będzie dużo - a dla drugiego nie... :) :) :)

kamikaze

Czy ktoś wie czy jeszcze te dowody zabierają podczas pracy? Jaki był sens tego zabierania dowodów?

nick

I ciekawe czemu znów sa ogłoszenia i znów szukają nowych pracowników- takich, dla których szklanka jest do połowy pełna. Ludzie, nie dajcie się zwieść, tutaj chodzi o ludzi, którzy 10.tego dostaną AŻ pół wypłaty, a nie TYLKO pół ;)

Byly

A kto mówi że Sap jest biedny , widziałeś jak się oni ostatnio rozwijają . byłem nie dawno po papiery i nie poznałem firmy mimo że tam kiedyś pracowałem . Biedy to tam nie widać .

żal.pl
@Byly

ciekawe tylko czyim kosztem sie wzbogacacie!!!!!!!

paranoja

ja tam pracuje i jestem mega zadowolony, najbardziej byłem jednak zadowolony gdy w ciagu pracy zabrano mi dowód osobisty............

me
@paranoja

I ciekawe co jeszcze wymyślisz... Gdyby ktoś zabrał dowód, to by poszedł siedzieć.... Ludzie wszystko wymyślą, by pokazać jaki SAP jest zły.

be
@me

Biedny Sap! Połowa Kalisza jest nastawiona przeciwko firmie i bezzasadnie zmyśla jak np o zabieranych premiach, niewypłacaniu wynagrodzen na czas, poniżaniu pracowników czy zatrudnianiu na umowie zlecenie bez skierowania na badania lekarskie i szkolenia bhp. A teraz akcja odnośnie zabraniu wszystkim pracownikom dowodów. Jacy źli ludzie tylko zarząd Sapu mówi prawdę reszta się zmówiła i kłamie. Biedny SAP

abc

Skoro są tutaj obecni pracownicy, to może rozjaśnią kilka spraw o które pytały się osoby powyżej. Jak to jest z tym ubezpieczeniem? Jaki rodzaj umowy mają pracownicy? I jak płatne są nadgodziny czy są do odebrania?

k.z
@abc

Ja jestem na kontrakcie ponieważ tak mi wygodniej , czasami jak się trafi dobra okazja i pilne zlecenie wykonuję usługi dla innych firm. Z tego co wiem to są różne warunki zatrudnienia kontrakty , umowy o pracę , zlecenia i dzieło

k.z

Ja w Sap pracuje 17 lat , od dwóch lat dostaję pensję w terminie , nie raz, nie dwa przed terminem i to nie małą pensję mimo że jestem pracownikiem produkcji .W Sap pracuje prawie 80 ludzi i jakoś tu nie słychać o jakimś wyzysku czy poniżaniu i nie wiem o jaką nie stabilną kadrę chodzi , skoro od iluś lat widzi się tych samych ludzi Jak by było tak żle, to w Kaliszu firm fortepianowych nie brakuje poszedł bym pracować do innej firmy już nie raz dostawałem propozycję zmiany pracy , zresztą nie tylko ja a dalej pracuje w Sapie . outside - Z drugiej strony to dobrze że tak piszesz , po co na produkcję mają przychodzić nowi , czym mniej ludzi zna się na naszej robocie tym lepiej dla nas ,na dużej jej nam starczy i to my możemy sobie wybierać w której firmie z fortepianami możemy pracować, -w Kaliszu jest ich co najmniej 30 . Dobrego fachowca każdy weźmie i to za dobra pieniądze

ale jaja

dobre premie? hahhaha które? te zabierane czy te obniżane? dla kogo dobre? dla pracowników czy dla Was?

a

Czyli sami obecni pracownicy firmy potwierdzają, że "znajomości na górze" czy "wchodzenie w tyłek" to sposób, by w firmie zostać dłużej nawet zaniedbując swoje obowiązki? Dziwi trochę anonimowość tego obraźliwego komentarza, bo jeden z pracowników Adam SKWAREK pisał "Pozostawiam osądowi ludzi rozsądnych, czy bardziej wiarygodny jest tchórz, który anonimowo opluwa, bo myśli, że nikt się nie dowie kto to " ;)

antiSAP
@a

hahhahaha sami sobie gola strzelili hahhahhaha

Artur Lewandowski

Obcy ,nie rozumiem o co Ci chodzi . Ja nigdy nie robiłem wpisów na tym forum . Pozdrawiam . Artur Lewandowski

obecny

Artur, masz rację najlepiej przyjść i się zapytać nas ,którzy pracujemy w tej firmie już parę lat i nie narzekamy , nie spóźniamy się co dziennie do pracy , nie zaczynamy dnia w pracy od słów "a się nie chce ... Artur siałeś zamęt w naszym zespole a teraz siejesz na forum , to że trzymali Cię w tej firmie tyle czasu zawdzięczasz albo znajomościami na górze albo tym że chodziłeś i właziłeś w tyłek co niektórym ... a teraz jak się rozstali z Tobą jedziesz na firmę i masz pretensje do całego świata

kamikaze

z tego co wiem to nie daja umowy o prace, ani po 45 dniach and po roku :). jeżeli ktoś nie wierzy to niech, jak zacznie pracowac, zapyta handlowców jak długo siedzią na umowę zlecenie, jeżeli ktoś z nich powie ze ponad rok, to sprawa powinna byc jasna :). Ewentualnie może powiedzą, ze umowa o prace będzie przy dobrych wynikach - zapomnij!!! :):):). Przez pierwszy rok będzie ciężko - potem zapomnisz ze jest takie coś jak umowa o prace!!! :):):) Ostatnie dwa handlowcy wytrzymali gdzieś po 4 tygodnie - daje to do myślenia, no nie? Praca jest dobra dla ludzi bez doświadczenia, po to by załapać doświadczenie, porobić maksymalnie 6-9 miesięcy i myk do innej firmy. Firma jako pracodawca ma bardzo słabą opinie. Nie tylko na tym forum!!!

a

I co dziwne, poplecznicy firmy milkną gdy pojawiają się pytania o obniżanie premii, ubezpieczenie czy rodzaj umowy. Jedyne na co ich stać, to ogólniki, typu "Firma jest porządna". A dlaczego porządna? Brak argumentacji.

Cała Prawda o SAP

stawka - niska i na dodatek zabierają część premii lub obniżają podstawę za byle co

Zostaw merytoryczną opinię o SAP Renovation sp. z o.o - Kalisz

SAP Renovation sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Obozowa 18
    62-800 Kalisz