Centrum Aktywnej Rekreacji Okoński Aleksander

Kalisz

Opinie o Centrum Aktywnej Rekreacji Okoński Aleksander

Olga

organizują bardzo fajne obozy dla dzieci, mój syn b ył już dwa razy a w te ferie wybiera się kolejny raz. Dużo zajęć sportowych z róznych dziedzin, mnóstwo atrakcji, świetna organizacja i wyszkoleni trenerzy i opiekuni, wszystko tak jak powinno być.

Olga

Wysłałam swoje dziecko na ferie wraz z Centrum... ja mam spokój w domu a dziecko wspaniale spędza zimowe ferie w gronie przyjaciół na obozie snowboardowym.

Gosia

Brałam udział w obozie zorganiowanym przez CENTRUM AKTYWNEJ REKREACJI panowała tam świetna zabawa, doskonała organizacja, nie sposób było się nudzić, żeglarstwo, nurkowanie, kajakarstwo itp. dla każdego coś fajnego. W przyszłym roku też mam nadzieję tam pojechać. Polecam

Zostaw opinię o Centrum Aktywnej Rekreacji Okoński Aleksander - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Aktywnej Rekreacji Okoński Aleksander