Opinie o ELOGIC w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELOGIC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ELOGIC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOGIC w Szczecin

gimbus

Dzisiaj przyjeli 5 nowych :-) A gdzie chcesz ogłoszenia znaleźć, w Kurierze lub Głosie ? Randstadt :-) I wszystko jasne. Oni rekrutują dla nas pracowników.

sprawiedliwy

O widzę , że jakieś " rozmowy w toku" :-)) Poczekajmy trochę , zmienił się dyrektor, może będzie "na lepiej" płacowo... Chociaż.... Z drugiej strony wszyscy wiemy jak dostać podwyżkę :-) Tak jak to zademonstrował kolega,który powiedział że jak rano szedł po bułki do sklepu, to taki ptak Sroka mu powiedziała ludzkim głosem, że jak pójdzie na rok na zwolnienie lekarskie L4 , to po powrocie do firmy dostanie podwyżkę. Oczywiście on w to nie uwierzył , bo niby dlaczego ktoś kogo nie było w pracy rok miałby dostać podwyżkę? Ku....wa za co? Pech sprawił że kolegę nóżka zabolała i poszedł do lekarza. Lekarz dał L4 bo człowiek chodzić nie może... I tak nie mógł przez rok... Biedactwo... W końcu nauczył się chodzić :-)) Huraaaaaa:-)) I wrócił do firmy jako dobry ( dlaczedgo?) pracownik , z doświadczeniem (kiedy je zdobył- na zwolnieniu??? wtf?) I ku jemu zdziwieniu dostał ładną podwyżkę :-)) Sam się dziwił - "nie rozumiem czemu dostałem podwyżkę skoro nie byłem ROK w pracy ". Firma daje podwyżki temu komu chce, a nie temu kto dobrze pracuje , lub we ogóle pracuje ha ha ha :-)) Bo można nie pracować i dostać:-))) Ewenement w skali światowej :-)) Chcesz podwyżkę - idź na zwolnienie L4, a na bank ją dostaniesz:-)) Jedyna firma na świecie która daje podwyżki za zwolnienia lekarskie :-))) Ciekawe czy Elogic.dk wie , za co daje podwyżki Elogic.pl ? A może ma się dowiedzieć?

tato

No przecież napisałem, że się pracownicy zwalniają , tak bardzo boli czytanie ze zrozumieniem? A skoro się zwalniają to nie odpowiadają nam warunki płacowe. Proste. Jakiś dziwny jesteś... Buka?? :-))

konik

Elogic nigdy nie potrzebował ludzi dobrych, dobrych fachowców. Zawsze wolał ludzi tanich . Dla Duńczyka dobry Polak to tani Polak ...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ELOGIC? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
witcher

A to zapraszamy bo akurat się u nas zwalniają ludzie :-) I to z wieloletnim doświadczeniem, i jakoś te "dobre zarobki" nie powstrzymują ich przed położeniem na biurko wypowiedzenia :-)) A będą następni :-)) Bo to dopiero początek. Ale nie ma co się martwić, przecież na miejsce doświadczonych zawodników firma zatrudni całą armię ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o robieniu szaf, i wszystko się ułoży ha ha ha :-))) Elogic traci dobrych pracowników bo nie opłaca się w nich inwestować, jako w dobrych fachowców. Szkoda na nich 5 zł podwyżki do godziny, aby zostali w firmie, bo wolą zatrudnić 10 ludzików za 12zł/h na miejsce jednego wyjadacza. I to nie ważne że będą firmę kosztowali 20 000zł/ mies , i to nie ważne nie zrobią żadnej szafy , ważne że uważają że nie ma ludzi niezastąpionych. Na całym świecie w różnych zawodach w których doświadczeniem zdobywa się gole, wygrywa wyścigi, inwestuje w akcje, zabija na wojnach, gotuje potrawy, maluje obrazy, komponuje muzykę, gra w szachy, i w milionach innych zawodów doświadczenie jest wyznacznikiem sukcesu. Oczywiście jest jeszcze talent, ale to tylko jednostki go mają dlatego wygrywają. W Elogicu nie ma co wygrać, ale z upływem czasu można mieć coraz większe doświadczenie, coraz więcej wiedzieć i stać się dobrym w swoim zawodzie. A po kilku czy kilkunastu latach się zwolnić bo mało płacą i nie doceniają dobrych pracowników...

AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa
@witcher

Napisałeś, że najważniejsi ludzie w firmie to ci z doświadczeniem... Oczywiście, do Elogica nie przychodzą monterzy z doświadczeniem, tylko "świeżaki", dynamitem oderwani od kasy w Biedzie :-) I mamy ich uczyć jak być dobrym monterem :-) ha ha ha :-)) Niestety sprawy potoczyły się dalej, jest nowy(a) brygadzistka , która nie ma żadnego doświadczenia na takim stanowisku bo na takim nigdy nie była. A została brygadzistką bo jest do dupy monterem (starała się robić szafy jak monter ale jej nie wyszło, bo nie umiała... biedactwo...) Umiała tylko drzeć jadaczkę i płakać jak ktoś coś złego powiedział na temat jej zajebistej szafy :-) Co sprawiło że jest brygadzistką? Pewien pan RL który dał jej kopniaka z montera na brygadzistkę :-) I teraz mamy brygadzistke która nic nie wie o szafach, nie ma pojęcia o zarządzaniu ludzmi nowymi, którzy będą się ją pytali o wykonanie szafy... A najlepsze jest stanowisko jakie będzie pani K piastowała "lider" :-))))))))) Sorki ale lider powinien być najlepszy z pracowników!!!! Bo jest liderem :-)) Proste :-) A mamy lidera który kó...wa nic nie umie ha ha ha :-0_)) Sorki, umie płakać, jak ktoś jej zwróci uwagę , że nie ma racji :-)) Ale mamy też nowego kierownika :-) Fajnie bo może człowiek z doświadczeniem ma jakieś fajne pomysły aby polepszyć naszą pracę :-) Dajmy mu czas niech się zapozna z Elogic'owskimi standardami pracy i niech je zmieni na lepsze. Dla nas czyli Elogic.pl I dla Elogic,dk. I to byłoby normalne....gdyby.. nie fakt... iż...... Nowy "kierownik" jest byłym planistą , który jako planista był nieudolnym kubusiem :-) Kubuś nic nie potrafił zaplanować bo na niczym się nie znał i nie słuchał ludzi... Teraz jako kierownik ma szkolenie przez montera (czyli podwładnego ) jak kur....wa robić szafy:-)) Monter uczy swojego kierownika o swojej pracy :-)) Ha ha ha :-)))))) Pytanie po co ? I tak kierownik będzie go je...bał, że się nie wyrobił... Przecież i tak za 6-mcy nic nie będzie pamiętał , a będzie nas gnoił za niewyrabianie się w czasie :-) Oferta pracy : "poszukujemy osoby na stanowisko kierownika elektromonterów", doświadczenie nie wymagane, znajomość branży nie wymagana:-) Jeżeli jesteś "zerem czyli menelem" , a chcesz kierować ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, i zarabiać więcej od nich, zapraszamy do Elogica....;-) Dostaniesz kilka tys." na ręke" za to że nic nie umiesz :-=)) Na początek można zawsze zostać planistą bez doświadczenia, a potem kierownikiem bez doświadczenia:-) I je..ać ludzi :-)))

white

W Polsce nie istnieją zgodne z prawem bezpłatne nadgodziny. Za nadgodziny musisz dostać albo wolne albo wynagrodzenie. Inaczej łamany jest kodeks pracy. Proponuję telefon do Inspekcji Pracy aby przyszli na kontrolę. Oczywiście fajnie jakbyś miał jakieś dowody na wykorzystywanie pracowników (ksera grafików itp)

Black

Ludzie,co za bzdury piszecie,myślicie że taka praca na takich warunkach czeka Was wszędzie?Macie tu jak u mamy,spokój,szacunek,pensja na czas,nadgodziny,urlop.Myślicie że tak jest wszędzie?popatrzcie za płot-do KK.Szanujcie to co macie i przestańcie narzekać i grozić bo chyba wam się nigdy do d.... w pracy nie nalalo,myślicie że inne zakłady nie mają pracy zmianowej?w jakim śnie żyjecie albo co bierzecie?

white
@Black

Jak u mamy??? Co Ty gadasz?? Nadgodziny robimy bo nie ma zmian, jak będą zmiany to nie będzie nadgodzin i będą o wiele mniejsze zarobki. Zasady premii też ulegną zmianie i pewne jest to, że nie po to aby pracownicy zarabiali więcej hi hi hi :-)) Zero spokoju i szacunku bo pracujemy wiecznie pod presją czasu, cały czas pilne szafy. Czasy na projekty są pozaniżane - tłumaczymy się dlaczego się nie wyrabiamy (ba sam Chuck Norris by sie nie wyrobił). Jedyny plus to wynagrodzenie na czas, ale w KK też jest na czas. Nikt nie narzeka ani nie grozi, po prostu wymieniamy swoje opinie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma w Elogic, więc jak ktoś będzie chciał odejść to odejdzie z pracy i koniec. Oczywiście że inne zakłady mają pracę zmianową :-) Ale też są takie które nie mają :-) Nie wiem czemu "black", ale chyba ci ciśnienie skoczyło, weź "Stoperan" może pomoże :-) Albo przytul się do swojego chłopaka :-)

monter

Pracuje tu bo jest jedna zmiana. Jak zrobią dwie to się zwolnię , bo zapomnę jak wygląda moja rodzina :-(

prorok

Jak będą "zmiany" to sam odejdę. Niech na moje miejsce zatrudnią 100 ludzików którzy nic nie umieją to ciekawe ile szaf pojedzie do Danii? Młodzi nie będą mieli skąd się uczyć, jak ja i inni ludzie z doświadczeniem odejdą zanim ich cokolwiek nauczymy (jak będą w ogóle chcieli uczyć) - bo nie będziemy pracować na zmiany, więc Elogic zostanie z dwoma zmianami pracowników którzy nie potrafią robić Tabul i Cubiców :-)))

gaga

Tak to prawda. Kilka dobrych lat tu pracuję i jak wprowadzą zmiany to się zwolnię, a doświadczenie mam spore, to pracę gdzieś indziej znajdę. Nie tylko ja zresztą myślę o odejściu z firmy jak wprowadzą zmiany.

maria

Ma być podobno wprowadzona praca zmianowa, czy to prawda ?

Black

Żeby zarabiać 15 trzeba pracować z 3 lata...chyba że jesteś elektromonterem i pokażesz że sam szafę zrobisz,ale takich chętnych do pracy nie ma bo za granicą pracują,więc możesz najwyżej bez doświadczenia dostać 11 i to jak Pani M uzna że zaslugujesz,w sumie słusznie bo jakaś hierarchia powinna być,a wszyscy chcieliby od razu nie wiadomo jaką kasę

jajko

Nie ma ofert pracy bo i tak już się nie mieścimy z szafami które robimy. Jest mało miejsca, za mała jest hala aby nabijać ją jeszcze bardziej nowymi ludźmi i szafami bo bo prostu nie ma miejsca. Podwyżki "marko" , tak jak poprzednik którego czytałeś (vader) napisał były. Tak bardzo boli czytanie ze zrozumieniem tekstu? A nadal się zarabia 1600zł bo te wielkie zyski nie zostają w Elogic-Polska tylko trafiają do Micro-Matic , a on z kolei płaci też dobre pieniądze Elogic-Dania. Elogic-Polska nie ma zysku ze sprzedaży szaf, ma ją Micro-Matic. Elogic-Polska sprzedaje do Danii godziny przepracowane na projekt, a nie sam projekt czyli nie szafę. Dlatego zarabia się 1600zł.

Mama
@jajko

Cała prawda, cała smutna prawda. Jesteśmy tanią siłą roboczą dla bogatych państw.

xx

coz nie pracujesz tutaj zapewne wiecej niz dwa lata, wierz mi ten "poczestunek" owszem jak najbardziej pozytywny i na plus dla firmy to jednak kropla w morzu w skali historii tej firmy.

Vader

Firma odkąd odłączyła się od KK zaczęła przynosić zyski :-) Więcej zamówień , więcej pracy , większy zysk dla firmy:-) I to jest dobre :-) W skali miesięcznej Elogic na dzień dzisiejszy generuje zyski liczące w skali miesięcznej kilkaset tysięcy zł. Ogólnie firma finansowo stoi bardzo dobrze:-) I pani M zrobiła coś , czego inni dyrektorzy Elogica nie zrobili - poczęstunek wigilijny :-) Niby nic takiego , ale bardzo fajnie było spotkać się i skosztować kulinarnych produków razem z kolegami i koleżankami z pracy i mieć namiastkę wigilinej kolacji:-) I to było bardzo dobre bo znaczyło o wiele więcej, niż jak rok temu - dać taniego szampana i tani ala termiczny kubek :-)) To była żenada :-)) Ogólnie nikt nie wierzył że M zrobi coś dobrego dla firmy Elogic. Ale na dzień dzisieszy możemy powiedzieć , że pani M .... jest błogosławieństwem dla firmy , bo to co robi to jest dobre :-) Poprzednicy mogliby się od niej uczyć ;-) Kobieta z twardymi jajami:-) Która wie co znaczy powiedzieć duńczykom "sorki , ale wasze wymagania są popieprzone i szafa nie pojedzie:-) Pojedzie wtedy kiedy jesteśmy ją w stanie zrobić , a nie wedłóg waszego chorego wyliczenia czasu :-) Wszyscy pracownicy Elogic zauważyli , że odkąd pani M zaistniała w Elogicu - jest lepiej :-) Na dowód tego można przytoczyć fajną reorganizację stanowisk pracy (szkoda że poprzednicy na to nie wpadli hi hi hi:-) ) No i były podwyżki , co dla poprzedniej ekipy zarzącającej podwyżki były solą w oku. Teraz były podwyżki , ale pytanie czy one zaistniały tylko dlatego ,że wypadało je dać, bo jest nowy przełożony? Czy faktycznie nowy przełożony docenił naszą pracę? Pytanie, kiedy będą kolejne podwyżki-jeżeli będą? Raz w roku powinny być , bo co roku drożeje chleb, rachunki itp... Pani M wie, że im kto zarabia więcej, tym pracuje więcej ,bo mu się to opłaca i firmie, bo zrobi więcej szaf:-) Więc podwyżki dla pracownikow w naszej firmie , są bardzo dobre dla Micro-Matic:-) Im więcej pracownik za swoją stawkę godzinową jest dać od siebie , tym więcej Elogic -Dania jest w stanie zarobić , a im więcej Elogić-Dania jest zarobić , tym więcej dać kasy dla Micro-Matic :-) To szary elektromonter generuje zyski dla ElogicDania I Micro-Matric:-))

White

Pożyjemy zobaczymy :-)

White

Jakby M uważała że 1600zł to stanowczo za mało, to nie dałaby mi 50gr podwyżki która po odjęciu 30% podatku wynosi 35gr. 35gr razy 168 godzin w miesiącu = 58,8 zł. Różnica pomiędzy wynagrodzeniem 1600zł a 1658 jest malutka i niezauważalna. Jakby dla M 1600 było mało to zaoferowałaby 2zł podwyżki co byłoby już zauważalne.

do Black

a czemu pytasz?

Black

I co teraz powiecie o M? Nadal myślicie że M uważa 1600 za wystarczającą pensję?

monter

Nie wiem ile prawdy jest w tym , że Pani M uważa , że "na dzień dzisiejszy elektromonterzy zarabiają ZA DUŻO" , więc podwyżki raczej są abstrakcją i się nikomu nie należą. Takie chodzą pogłoski w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o ELOGIC - Szczecin

• Jak się pracuje w ELOGIC?

Zobacz opinie na temat firmy ELOGIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELOGIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELOGIC