Opinie o ELOGIC w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELOGIC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ELOGIC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOGIC w Szczecin

Pracownikmiesiąca

Bardzo dobra filma, polecam. Na produkcji wszyscy uśmiechnięci i życzliwy. Kierownictwo kompetentne i pomocne. Zarobki dobre.

Bronek
@Pracownikmiesiąca

Firma spada na (usunięte przez administratora) ,to nie to co było za poprzedniej dyrekcji.

Jaka atmosfera jest między działami w ELOGIC?

ponury roman

Jeśli chcesz się zatrudnić to się nie martw, nowi pracownicy są lepiej traktowani niż starsi wieloletni pracownicy. Nie musisz być dobrym pracownikiem, wystarczy że będziesz przytakiwać przełożonym i jakoś pójdzie, może nawet dzięki temu zostaniesz leaderem. Rotacje zależą od tego na jakim dziale będziesz najmniej przeszkadzać. Umowa na czas nieokreślony zgodnie z kodeksem.

Nowy. Pół roku

Przecież tutaj jest dosyć normalnie, nikt ci nie stoi nad głową każdy wie co. Więc po co ten cyrk ? Szału nie ma ,ale przymusy też nie mile widziane . Człowiek pracujący w zespole u Ma...a kier i Moniki ... jest wstanie zrobić wszystko jak trzeba wystarczy nie przeszkadzać a przede wszystkim dostarczyć przewody I materiał na czas . Nasza najlepsza liderka M M dzięki niej mamy zapał i motywacje ☺️

Nowy. Pół roku Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ELOGIC?

Wanda

Hej, wiesz co, ja akurat serio jestem ciekawa :P Szukam pracy w finansach lub sprzedaży, a zauważyłam ze firma daje możliwość pracy w obu tych działach. Jak wspominasz swój proces rekrutacyjny? Ile było etapów, same rozmowy się odbywały czy jakieś zadania?

Otton
@Wanda

Wstrzymaj się z zatrudnieniem. Firma aktualnie ma mało ciekawa sytuację i zatrudnienie może skończyć się po okresie próbnym

@Otton

Tak przypuszczasz, ze względu na tę sytuację, czy faktycznie były już w ostatnim czasie takie przypadki, że nie przedłużali umowy po okresie próbnym? Sama chcę tu aplikować, ale mam jeszcze opcję b, więc niby mogłabym odpuścić. Tak z ciekawości, myślisz, że firma podniesie się z tego "kryzysu"? :P Mieszkam blisko, i może w przyszłości będzie lepszy czas na aplikowanie?

Romantyczny Edward Nowy wpis

Idź od razu do opcji ,,B" a Elogic traktuj jako opcję ,,Z". Ta firma długo jeśli w ogóle, się nie podniesie. A co dopiero mówić o poziomie sprzed 2/3 lat. Kiedyś to było....

@Otton

A ile trwa taki okres próbny? Osobiście szukam czegoś na przeczekanie, więc nawet te 3 miesiące będą dobre... Daj znać.

Jaka atmosfera jest między działami w ELOGIC?

Grzegorz

Jakie znaczenie mają stosunki między działami? Generalnie każda komórka organizacyjna dba o swoje interesy. Nic nowego. A specjaliści tutaj są w bardzo wązkiej specjalności i niechętni rozszerzenia swojego spektrum odpowiedzialności. Nie należy liczyć na otoczenie a tylko na swoją inteligencję.

Eee

Jest taka jaka sobie wyrobisz na jaką zasłużysz ? .... Jak wszędzie.....to zależy od człowieka jeden pracuje krótko jest kontaktowy to wszędzie gada i się odnajdzie a drugi to zamknięty w sobie i siedzi parę lat na jednej linii i nie wie co się dzieje u innych znam i takich ....

@Eee

Kolego nie dorastasz do pięt tym co pracują kilka lat na jednej lini lecz nie są komunikatywni. Do pracy przychodzi się aby pracować a nie lansować się i zawierać kontakty. Trochę szacunku dla tych co znają się na pracy ale są introwertykami.

Masz racje. Jak jest słaba atmosfera to ludzie zwykle są zdemotywowani. Tu nie ma żadnej integracji żeby poprawić relacje? Bo wiem z doświadczenia że takie spotkania firmowe mogą wiele poprawić. To jak? Firma organizuje takie wyjścia z ramach benefitów?

Edek

Na razie atmosfera jest do kitu ,sytuacja firmy to co się o niej słyszy jest poprostu depresyjna.Ludzie codziennie przychodzą do pracy i nie mają pewności czy jeszcze będą pracować ,już nie wspomnę o dziale HR który robi wszystko żeby ludzie ich nie szanowali.

@Edek

No masz, a ja myśle nad aplikowaniem:( Nie rozumiem, czemu nie macie pewności, czy dalej będziecie tu pracować? Coś dzieje się nie tak z firmą, coraz mniej pracy, czy po prostu dużo zwolnień za najmniejsze błędy się zdarza? Co ten HR takiego robi? Nie powinno być na odwrót?

@Adam

Firma to dramat przed duże (usunięte przez administratora) stabilność w niej zerowa, a atmosfera tragiczna. Zdecydowana większość rozgląda się za nową pracę. Nawet nie wdeptuj w to (usunięte przez administratora) póki jeszcze nie jest dla Ciebie za późno.

nie ma choćby najmniejszych szans, aby liczyć na stabilność w tej firmie? w czym przejawia się jej brak? są rotacje? jest możliwość umowy o pracę na czas nieokreślony? bardzo interesuje mnie ta kwestia...

Minio

Jak pracujesz i robisz swoje ,nie opierdzielasz się ,nie chodzisz co chwilę na L4 jak co niektóre osoby w tej firmie to możesz liczyć na dobre warunki

ponury roman

Pracownikmiesiąca

Pracownik kwartału
@Pracownikmiesiąca

To hipokryzja. Życzliwość się skończy jak dojdzie do oceny Twojej pracy. Nie licz wówczas na życzliwość, zostaniesz oceniony przez nieuprawnioną w tym aspekcie osobę w formie tzw. donoszenia. W obecnej sytuacji firmy zapomniałeś dodać, że płace się zredukowały z uwagi na brak zamówień i doszło również redukcji zatrudnienia osób, które były zatrudnione przez Agencję Pracy. Należy więc podkreślić, że Firma korzysta z elastycznego zatrudnienia poprzez Agencję. Ten sposób zatrudnienia bez etatu nie daje gwarancji pracy gdy firma ma kłopoty.

Bronek
@Pracownikmiesiąca

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ELOGIC? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Notorius praud

GAZELA biznesu ciekawe czy gazelom też pensje obcieli

Usman Blackwell
@Notorius praud

A dlaczego mieliby nie?

Elo
@Notorius praud

Może w końcu robota się zainteresować proszę to może się firma odbije z takich mało produktywnych ludzi , komentujących tylko w internecie.... nic nie obetną... za pracę się weźcie,a nie bzdury gadać na internecie.

@Elo

Czyli ty masz bardziej pozytywne zdanie o firmie? Gdy ktoś dobrze pracuje, jest produktywny ma tu szanse na spoko warunki, bez narzekania?:)

@Kamila

Jeżeli uważasz, że jesteś produktywna czyli jesteś "robotem" to Firma zaprasza ale zapewne po przejściu kryzysu. Obecnie nie radzę podejmować pracy. Terminu produktywność nie stosuje się do jednostki osobowej.

@Zxx

Nie no, jeśli produktywność to znaczy bycie robotem, to bez przesady:/ A czemu tak myślisz? W trakcie pracy trzeba dać z siebie 150%, czy praca w firmie wymaga dużo nadgodzin? To w firmie jest jakiś kryzys? Dlatego obcięli pensje? Na stronie firmy niby można aplikować na stanowiska, mnie by interesował dział HRu. Wiesz coś o warunkach tam? :)

Szczera

Jak można było tak postąpić z G. Niestety choćby nie wiem kto próbował go zastąpić , jak bardzo wykształcony i doświadczony człowiek niestety nigdy nie będzie mu dorównywał. Nigdy nie spotkałam tak mądrego i zawsze pomocnego brygadzisty jakim był G. Szkoda. Widać , ze w firmie dzieje się coraz gorzej.

@Szczera

Zapewne mało jeszcze widziałaś. Ta wcześniej "wycofana" brygadzistka była lepsza. On był zdecydowanie jej pomocnikiem i stanowił tło.

@Zxx

dobre tło to podstawa żeby zaistnieć

Grzegorz były B i obecny TL
@Szczera

Hej po raz pierwszy odpowiadam na post na tym portalu starałem się Wam być pomocny na tyle ile potrafiłem choć wiem że nie wszystkim pomogłem nie uważam się za mądrego choć coś nie coś wiem i starałem się dowiedzieć jeżeli czegoś nie wiedziałem wiem że nie jestem idealny ale kto z nas jest ? a z resztą chyba nie było tak źle skoro ze mną tyle wytrzymaliście i mimo zawieruch na dziale jesteśmy jednym zespołem. Dochodzą nowe osoby jest nas już 50 osób i będzie nas jeszcze więcej i wierze w to że będzie dobrze i damy radę jak zawsze kiedy rzucano nam kłody pod nogi i mogłem zawsze na Was liczyć, Fajnie jest z wami pracować i w miarę swoich możliwości ze swojej strony i tak będę Wam pomagał jeżeli będziecie pomocy chcieli , a ja osobiście lepiej czuję się na linii niż za biurkiem. A teraz czekam na fale hejtu i zawiści, ale mam prośbę, jeżeli macie odwagę to powiedzcie co macie do powiedzenia prosto w twarz ,a nie incognito na portalu na którym ludzie szukają rzetelnych informacji o firmie.

@Grzegorz były B i obecny TL

Co to za metafora dot. rzucania kłód pod nogi. Są to tpowe zadania produkcyjne, w których każdy funkcyjny na jakieś zadanie, przełożony kieruje procesem i nie nazywa się to pomocą. Oczywiście należy stwożyć warunki pracownikowi do wykonywania przedsięwzięć, jest to jakaś forma pomocy jednak wynikająca z zadania przełożonego.

Kloc

Ciekawe

@Szczera

Wielka krzywda się nie stała. Powierzchownie tylko zademonstrował zmianą koszulki.

aa
@Szczera

Ostatecznie został beneficjentem nowych zmian. Po co te łzy? Dalej zasiada w gronie "personelu zarządzającego". Gdzie Jego deklaracje , że nie lubił pracy za biurkiem - HIPOKRYTA !!!

Ale jak? Jest OK!

@Szczera

Niestety Twój autorytet odchodzi? Firma upadnie!

Ktoś
@Szczera

Szczera, G.zastąpił wykształcony i doświadczony człowiek,dorównał a nawet ,,przegonił ,,G.i wszystkich swoich poprzedników , rozwiązując problemy na linii i traktował nas wszystkich jak współpracowników.A jednak?

Czy my nie zasługujemy na wyjaśnienia ,czy nie zasługujemy aby ktoś z góry zszedł i powiedział nam prosto w oczy jaka jest sytuacja ,czy mamy się domyślać ,plotkować,i snuć domysły ,żyć z niepewnością.Dla wielu ludzi ten zakład jest jedynym środkiem utrzymania ,baa pracują tu nawet małżeństwa i pary dla których jest to jedyny dochód .Czy my jesteśmy według zarządu stadem (usunięte przez administratora) ? Widocznie po zmianach na górze przestaliśmy się liczyć ,kiedyś pracownik był doceniany ,był informowany ,teraz się z nas robi (usunięte przez administratora)

nadgoB

Tylko po co, wyjdzie Pan dyrektor, jak zwykle zrobi stand up że jest dobrze, lekki kryzys i zaraz będzie super. Moim zdaniem nie mają odwagi powiedzieć jak naprawdę wygląda sytuacja.

Abc

Pokazanie jak się traktuje pracownika przedstawia najlepiej zwolnienie wielu osób w piątek na koniec dnia, a na olx wystawianie ogłoszeń że szuka się ludzi na ich stanowisko... To firma w upadku czy nowa hala bo jakoś jedno drugiemu zaprzecza, no ale kto by się zwykłymi pracownikami interesował, grunt że pieniądze na paliwo są mimo że na obowiązkowe składki nie ma

@Abc

Czy te zwolnienia były z grona personelu biurowego? Tam ostatnio skumulowało się trochę nadwyżek nadmiernie konsumujących budżet finansowy Firmy. W firmie ok 200 osobowej HR i płace prowadzą dwie osoby oraz zewnętrzna firma ASD. Dalej, szeroko rozrośnięte struktury planistyczno-zarządzające Produkcją. Kolejno, wirtualne stanowiska w logistyce. Długo by jeszcze wyliczać....

Grzegorz

Czy te rodziny faktycznie całe muszą tam pracować?

Nikt w Elogic
@Grzegorz

Powinieneś Grzesiek zmienić początek nazwiska z B na CH, będzie pasować. Jak można zadawać takie pytanie. Komentuj jeżeli sam będziesz w takiej sytuacji, czego ci nie życzę.

@Nikt w Elogic

????

Nikt w Elogic

Tak, dokładnie tak się tutaj czuję w obecnej sytuacji i tym miejscu pracy, ale na szczęście firma pada i będę zmuszony poszukać pracy gdzie indziej.

Xx

Jak okazuje się to w kraju mamy jeszcze Covid 19, to nie spełnia 3 lata i firma korzysta z ustaw aby się ratować. Duże opóźnienie jeżeli chodzi o skutki oddziaływania wirusa na stan finansowy Firmy. Ciekawe tylko, że kumulację pandemi odnotowaliśmy jako społeczeństwo przynajmniej 2, 5 roku temu. Coś tu nie gra. Może to kwestia braku środków z UE, ale to tylko Polska ich nie otrzymała? Duńczycy nie mają tarcz do osłony swojego kapitału. Tak powierzyli Polakom bez nadzoru swoje środki, to nieroztropne.

Q

Bardzo pogorszył się stan przechowywania odzieży w szatniach. Szafki odzieżowe stoją nawet na hali głównej. Czy to jest zgodne z przepisami? Zaopatrzenie w odzież roboczą jest niezorganizowane i niewystarczające.

@Q

A zgłaszane to było jakoś szczególnie wprost? Albo tak w sumie zrobili coś z tym odkąd tak publicznie na forum to padło? I skąd aż ta dużo tej odzieży się wzięło tak właściwie?

@Monika

Co tutaj zgłaszać? Wszystko widać!

El

Witam, biorąc udział w rekrutacji wszystko wyglądało normalnie, dopiero potem się zdziwiłam jak zadzwoniła jakaś nie wiem czy nowa/młoda/niezbyt znająca temat babka z HR i dała mi feedback w stylu ma Pani za mało doświadczenia i proszę nas polecać....dziwne też, bo akurat doświadczenia 10 lat....więc wypada podać poważny powód...np. za dużo Pani chce, szukamy tańszego do roboty i ok....Nie będę nikomu polecać firmy ze względu na nierzetelne podejście.

@El

To prawda HR firmy pracuje nieprofesjonalnie. Pracownik firmy nie ma powodu aby być pewnym, że HR zadba o Jego interes. Brak troski i empatii. Te cechy powinny być domeną działu HR.

@Ccc

HR w Elogic powinien dostać order z ziemniaka. Jeszcze nigdy w żadnej firmie nie widziałem, ani nie słyszałem, by organizować loterię prezentów na święta. Albo wszystkim skromnie, albo nikomu. A ponoć wg dyrektora jesteśmy jak rodzina, tak kiedyś rzekł.

kcin
@Ddd

Tak samo jak kiedyś twierdził że jego drzwi są otwarte dla wszystkich, a teraz podobno nie lubi jak ktoś z produkcji do niego przyjdzie...

@kcin

On ma swoich, których sam odwiedza na hali. Nic dziwnego, że nie rozmawia z proletariatem, już odpłynął w górę i rozmawia z Górą. Typowa korporacja się zrobiła. Pracownik ma otwartą drogę kontaktu z pracowadcą poprzez tzw. wybracych przedstawicieli pracowników. To wszystko.

@kcin

Dwa lata temu jak potrzebował wsparcia pracowniczego, chcąc zdobyć lojalność pracownika to mówił, że jest otwarty na rozmowę ale to się skończyło. Teraz pracownik odda wszystko za nadgodziny z obiadokolacją. To również było nieopłacalne. Smacznego!

Produkcja
@Ddd

A skąd ten pomysł, ze to HR wymyślił ? Może dostali takie polecenie!

W wielu komentarzach widziałem, że nadgodziny są, ale tylko dla wybranych pracowników. Rzeczywiście tak jest? Od czego to zależy, jak są wybierani pracownicy i jak to wygląda na ten moment? Ktoś coś?

Bonifacy

Zazwyczaj wiedza, umiejętności i doświadczenie.

Ddd

Aby pracownik mógł otrzymać zadanie pracy po godzinach pracodawca musi dążyć Go zaufaniem. Zaufanie musi wynikać z kompetencji i zadaniowości pracownika. Pracodawca musi mieć pewność, że pracownik spełni oczekiwania firmy. Termin "nadgodziny dla wybranych" to ludzkia zazdrość niedowartościowanych i odrzuconych Wstyd!

Bartek
@Ddd

Niestety na nadgodzinach często są osoby byle jakie, które nie są rozliczane ze swojej pracy..

Hanna
@Bartek

Jak nie są rozliczane że swojej pracy? To przychodzą i nic nie robią czy o co chodzi?

Barbara
@Ddd

Ma to swój sens. A powiedz, takie nadgodziny są jakoś lepiej płatne? Czy standardowa stawka za nie przysługuje?

Pipi

Czy tylko ja mam wrażenie, że kiedy nie bylo pani brygadzistki to było jakos spokojniej i praca przyjemniejsza?

Szare Kalosze
@Pipi

Zgadzam się, z Panem brygadzista było o niebo lepiej. Świetna atmosfera, przyjemna praca. Bez stresów i niepotrzebnej gonitwy

Niebieskie kalosze

Nie chodzi tutaj o nadgodziny, tylko o spokoj. Czego nie rozumiesz? Naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo w tym wieku juz by wypadalo.

Pipi

Ale chyba nadgodziny i niedziela to raczej nie zasługa brygadzistka???!!! Kazdy wiedzial co ma robić, nie było rzucania z projektu na projekt, każdy wiedział co ma robić i nie było zbędnej dyskusji. Każdy miał szansę wykończyć szafe a nie tylko wybrani....

Lipa
@Pipi

Na nadgodziny przychodzą wybrańcy,kto inny jak nie brygadzista ich wybiera.Skoro tak piszesz to jesteś jednym/ą z wyróżnionych.A tak na marginesie to za dużo gadasz

Teraz jest lepiej?

Xyz

Już nie powiem jak lepiej. Bałagan, brak komunikacji, spychologia, X osób zatrudnionych na nowo utworzonych stanowiskach, które odsyłają jeden do drugiego i standardowy tekst "nie jestem za to odpowiedzialna". Tutaj nikt nie jest odpowiedzialny za nic. Przerost ambicji "zarządzających" dzieciaków co skutkuje brakiem szacunku pracowników do takich osób. I wiadomo jakie awanse. Jest się czym pochwalić.

@Xyz

Co znaczy, wiadomo jakie awanse? Ja nie wiem. Niezasłużone czy co...

Bałagan adv
@Xyz

Spychologia i brak współpracy pomiędzy działami co skutkuje na nie korzyść firmy ( powinny patrzeć żeby wypchać jak najwięcej i firma powinna zarabiać ?... to potrafią zrobić tak byle dla zasady żeby pokazać aby inni byli gorsi , ludzie pilnujący od wielu lat komputerów a nie roboty i planu uważają się za nie zastąpionych , zamiast pchać firmę do przodu to ja Cofają i wiecznie kłamią górę *? jednemu Panu od wielu lat szczególnie odpowiada tam wygodnictwo a niby techniczny miał pracować* ? szkoda że góra tego nie widzi ...... ludzi nie potrafią motywować co skutkuje brakiem współpracy pomocy nadgodzin wszystkiego

@Bałagan adv

Już spokojnie, G odchodzi? Ponoć jak wyznał dostał hemoroidów od siedzenia przed komputerem i woli pracę na linii. Nawet popełnił takie wyznanie on-line. Ale rosną nowe szeregi wysiadywaczy przed Jego komputerem to dopiero godni zastępcy. Wylewarowali Go.

Xxx

Czy ktoś wie ile się zarabia na produkcji . Że nie ma podanych zarobków przy ofercie

.......

Chyba za duża wymagania miałam bo nie zadzwonił nikt

@.......

Serio tak myślisz? To ja ciekawa jestem ile zawołałaś. Dasz znać?

Wiecie, czy ELOGIC udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

My

Wiemy

@My

Skoro tak, to udostępnia czy nie? To chyba nie żadna tajemnica?

P.
@Aleksandra

Zależy na jakie stanowisko. Na produkcji ciężko by było pracować zdalnie przy pomocy laptopa.

@P.

No wiadomo. A wiesz coś o pracy na produkcji? Bo interesują mnie zarobki. Jaka jest teraz stawka?

@Adam

Stawka ustalana jest indywidualnie ,zależnie od doświadczenia. Najlepiej złożyć CV :)

Na rozmowie ci powiedzą.

Irena

Powiedzą? A może będzie można dyskutować odnośnie zarobków? I samemu zaproponować jakieś? :D

@Irena

Pytać i próbować zawsze warto. Zwłaszcza jeśli ma się jakieś umiejętności lub doświadczenie. Po to jest rozmowa kwalifikacyjna.

O to dobrze wiedzieć, że są otwarci na to, bo to różnie niestety czasem bywa, widziałam firmy gdzie negocjacje to dość drażliwy temat. To ogólnie jest w formie takiej luźnej rozmowy? Niczym się człowiek nie zaskoczy?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ELOGIC? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Były

Głównie sami rezygnują. Elogic raczej nie zwalnia chyba, że ociera się to o paragraf. A powody? Rozczarowanie stawką, dużo ludzi, nie z każdym się da się dogadać. Błędy w dokumentacjach, braki w komponentach. Mimo to mi się pracowało tam bardzo dobrze, czasem nawet tęsknię.

Zbigniew
@Były

Tęsknisz mimo niskich stawek i tych wszelkich braków? :D To co Cię przekonywało do tej pracy? Dobra atmosfera?

Krzysiek K.
@Zbigniew

A i owszem, pracowałem w bardzo fajnym zespole, mimo, iż nie zawsze się zgadzaliśmy i nie wszystko grało jak powinno. Jednak zawsze można było sobie dorobić nadgodzinami. Zawsze powtarzałem, że sztuka to zarabiać stawką a nie godzinami, ale brało się co było. I mega dużo się nauczyłem. Odszedłem z zupełnie innych względów niż pieniądze i jeśli pracowaliśmy razem to znasz doskonale powód. I prośba, nie szargaj opinii Zbycha, bo to bardzo miły i życzliwy facet.

Zbigniew
@Krzysiek K.

Nie nie, jestem kandydatem, nie pracowaliśmy razem. To z jakich powodów odszedłeś?

@Krzysiek K.

Wiesz o tym że rok temu nikt z Tobą nie chciał pracować. Nikt z liderów nie chciał Cię w grupie. Więc ta atmosfera była raczej przeceniona. Pozdrawiam i powodzenia we Warszawie

@Ccc

Ooo a to ciekawe. A czemu go nikt nie chciał?

Aaa
@Aleksandra

Nie bądź taka ciekawa to była wiadomość do Krzyśka.

@Aaa

Często jest tu tak, że ludzie niestety mają problem z dogadywaniem się? Bo raczej osłabia to atmosferę pewnie

On
@Monika

No niestety niektóre osoby mają tu problem z komunikacja. Obgadywanie się nawzajem, teorie spiskowe i fałszywe bycie miłym tylko po to żeby zaraz Cię obgadać to częste zjawisko.

@On

I tylko takie zjawisko występuje wśród pracowników, czy liderzy też mają swoje za uszami? :)

@Kamila

Myślę, że po ostatnich wydarzeniach wiadomo co liderzy mają za uszami.

Dobra to teraz pytanie ,jak mamy robić miesięcznie po 18 mln żeby dostać podwyżki jak wiecznie są braki ,jak mamy zarabiać jak nie ma wysyłek takich jakie mają być,więc jeżeli tak jest to raczej wątpię żeby podwyżki były ,a i wcale się nie zdziwię jak i premi na święta nie będzie ,wszystko się ukraca pracownikom ,a zatrudnia się osoby nie potrzebne do biur ,planiści liderzy i suoerwaizory ,do czego to potrzebne ,kiedyś było parę osób w zielonych koszulkach i wszystko szło bardzo dobrze (teraz wielu z was pewnie powie szkoda Irminy i tu się zgodzę). No o nowym kierowniku lepiej się nie bede wypowiadał ,czy on wogule wie coś o nas ,czy cokolwiek go interesuje ,widocznie liczą się tylko słupki ,a te niestety lecą w dół

Xx

Chcesz pracować w "nowocześnie" zarządzanej firmie na miarę XXI dołącz do Elogic. Tu zapoznasz się z nowoczesnymi metodami produkcji w ergonomicznie urządzonym środowisku pracy.

Renata
@Xx

Co to znaczy nowocześnie zarządzana? Brzmi zbyt dobrze nawet bym powiedziała? :P

Aaa
@Renata

Cudzysłów wszystko wyjaśnia. Po prostu taka paralela. Wszystko to rozdmuchane megalomaństwo dyrektora. Jemu się wydaje, że firmę postawił na nogi tymczasem jest zupełny bałagan w zarządaniu. Może to ta nowoczesność?

@Aaa

Haha :D Nikt nie próbuje tego bałaganu okiełznać? Albo powiedzieć słówko dyrektorowi że jego metody niekoniecznie są dobre?

@Aleksandra

Dyrektor nie ma nic do powiedzenia. Jest tylko narzędziem w rękach duńskich. Wykonuje ich polecenia i jest tylko prokurentem czyli przedstawicielem prawnym właścicieli. Nawet krzeseł warsztatowych nie potrafi zakupić od dłuższego już czasu. Dobrze wychodzą natomiast spotkacia integracyjne. Jest to niezbędne bo nie wiadomo kto jest kto we Firmie.

Eustachy
@Ccc

Te spotkania i imprezy są potrzebne jak siodło dla osła ,przy tej inflacji za to co wyda na imprezę w lipcu mógłby dać ludziom premie na urlopy to im się bardziej przyda niż zjedzenie kiełbasy i schlaniu się na maxa.O podwyżkach niech nie słychać choć ceny poszybowały w górę a nasze wypłaty niestety nie

Q

Metody nowoczesnego zarządzania, wprowadzane obecnie to pomysły właścicieli duńskich. Nasi "managerowie" nie znają nawet tłumaczeń z angielskiego nazw nowotworzoych stanowisk. Stworzono wiele stanowisk oraz haos w zarządzaniu bo nie występuje korelacja obowiązków nałożonych na poszczególnych funkcyjnych. Najgorsze jest to, że nad obszarem produkcyjnym nie ma nadzoru techniczno-logistycznego. Taką rolę powinni wypełniać organizatorzy, technolodzy produkcji. W chwili obecnej zajmują się jak twierdzą szkoleniami i co rzeczywiście widać tabliczkami wyznaczającymi kierunki lokalizacji komórek organizacyjnych Firmy. Tym jednak powinien zająć się odministrator obiektu. Aby to spełnić potrzebny jest mu do pomocy konserwator. Jest to niezbędne aby personel sprzątający nie musiał przepychać kanalizacji odpływowej w toaletach i jednocześnie podawać do stołu w przypadku przyjmowania gości.

go

W jakich godzinach pracuje się w elogic ?

Olga
@go

Jesteś zainteresowany tą firmą nawet po przeczytaniu komentarzy tutaj? Bo mnie one bardzo zmartwiły, szczególnie o zaginionej bieliźnie, czy braku szacunku do pracowników. Czy ty masz może inne informacje ze środka?

Piesek Leszek
@Olga

Wiecznie komuś coś nie pasuje gdziekolwiek by kto nie pracował , zawsze znajdzie się ktoś marudzący , leniwy , sprzedajny , podpie.....jący , liżący (usunięte przez administratora) Zazdrosny , brudny, śmierdzący . I to są juz pojedyńcze no ewentualnie kilka takich osób na ponad 200 ludzi.. Mimo wszystko jest mnóstwo ludzi pracujących tam po kupe lat...

@Olga

Faktycznie warunki przechowywania odzieży przedstawia wiele życzenia. Ślepe szatnie i skrytki a nie szafki ubraniowe. Jeżeli chodzi o szacunek to jest tak jak sami sobie pracownicy zgotują. Kadra jest na poziomie, gorzej jak idziemy do dołu.

@go

6-14, 7-15 do ustalenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ELOGIC - Szczecin

• Jak się pracuje w ELOGIC?

Zobacz opinie na temat firmy ELOGIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELOGIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELOGIC