Train Electric Sp. z o.o.

Dobra

Train Electric Sp. z o.o.

Opinie o Train Electric Sp. z o.o.

XP

Train Electric Sp z o.o. zmieniła siedzibę i znajduje się w Szczecinie przy ul Tama Pomorzańska 14 d

Były Pracownik

W Dobrej Szczecinskiej jest tylko adres, tam nic juz nie ma. Firma jest w Locknitz w niemczech i tam sie pracuje. Komentarze na temat Traina sa w innym linku. Pod adresem Dobrej Szcz. Szefuje Pani Ewa ( i tak siedzi w locknitz), ktora jest tylko posrednikiem miedzy prawdziwym Trainem i prawdziwym szefem. Z uwagi na Pania Ewe daje najwyzsza ocene, ale to nie jest ocena firmy :)

Zostaw opinię o Train Electric Sp. z o.o. - Dobra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Train Electric Sp. z o.o.