MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Czy firma MediaExpert udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

KB

Nie udziela takich kredytów, dobrze płatne masz nadgodziny i standardowo multisport dodatkowe ubezpieczenie refundacja okularów.

Free
@KB

Dobrze płatne masz nadgodziny to znaczy ile? Tyle ile wymagają przepisy prawa pracy? Dokładnie tak jak z okularami? Sory ale jak poszedłem do innej pracy z zagranicznym kapitałem to mam w niej 7 różnych benefitów - nie liczac tego co i tak jest prawnie wymagane. I każdy z nich co miesiąc realnie przrzelicza się na zaoszczędzone pieniądze.

WA

Dlaczego firma nie kontaktuje się z kandydatami? Wysyłam już cv od pół roku i nic... warto byłoby chociaż porozmawiać z potencjalnym kandydatem na pracownika przez telefon. Ja np nie mam totalnie talentu do pisania, za to nadrabiam w rozmowie. Trochę to przykre, że firma szuka pracownika na jedno stanowisko kilka miesięcy, a być może wystarczyłoby porozmawiać, dać szansę większej ilości osób. Zwłaszcza, że piszecie, że doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Xxx
@WA

Może byłeś za (usunięte przez administratora) po prostu do tej pracy to zawsze możesz w żabce popracować

Free
@Xxx

W sumie to te prace są siebie warte. Użeranie się z ludźmi za grosze 1 vs użeranie się z ludźmi za grosze 2. Co to za różnica czy zielona czy żółta koszula? Ja wole prace do której zakładam swoją.

Gda

Ktoś wie jak jest w Gdańsku Np na Metropolii czy Alfie? Chciałbym zmienić pracę.Ale czy warto? Teraz pracuje w MM, ale to o się (usunięte przez administratora) Warto przejść?

Aaaaa

Hej, to szacun. A ile miałeś w bonusie?

Szogun

To idz po kredyt na mieszkanie w tej żółtej koszuli i powiedz ze miałeś wypłatę 8 tysiecy. My tutaj to wiadomo - każdy ma swoje poczucie humoru. Ale mina gościa w banku - bezcenna. Może nawet stwierdzi ze czas prace i koszule zmienić :p

handlowiec w żółtej koszulce
@Aaaaa

bonus prawie 7k, premia z puli dzieli kierownik parę stówek, kilka nadgodzin i się uzbierało. Żeby było jasne, nie każdy miesiąc tak wychodzi, ten był najlepszy w tym roku. Kredytu to i tak z tego nie będzie bo przy obecnych stopach i zarobkach rzędu 7-8k netto to i tak jakieś śmieszne 300 tyś... a tyle to nawet na kawalerkę w dużym mieście nie starczy, także taki mamy klimat

Ernest

Szacun. Ja dobiłem do 7000, ale to i tak było mega osiągnięcie po niecałym roku pracy

Barbara
@Ernest

Ale to jak wy dobijacie do takich kwot, to są jakieś prowizje ze sprzedaży czy o co chodzi? Bo weszłam tu poczytać o pracy i widzę takie kwoty że oczy mi się zaświeciły. Po jakim czasie takie zarobki macie?

handlowiec w żółtej koszulce
@Barbara

oczywiście że prowizje od sprzedaży, same podstawy są mizerne. Można tyle zarabiać po miesiącu jak ogarniasz temat ale jest i mnóstwo ludzi co pracują po 5 lat i zarabiają max 4k

Życie
@handlowiec w żółtej koszulce

Życie nie traktuje wszystkich równo - starasz się, pracujesz, to masz efekty. W pracy, w życiu prywatnym, wszędzie.

@handlowiec w żółtej koszulce

Ale te ich zarobki wynikają z ich własnych predyspozycji nic z zewnątrz już nie ma na to jakiegoś większego wpływu?

hehe
@Życie

Albo masz 5 lat albo na głowę upadłeś i życia nie znasz.

Doradca Klienta

Po przywitaniu się i przedstawieniu zakresu obowiązków i mojej przeszłości, przeszliśmy do tzw scenki sprzedażowej, w której musiałem przedstawić propozycje jak największej ilości produktów dla klienta, uzasadnić dlaczego ma kupić droższy produkt oraz powiedzieć coś o nowym laptopie. Dodatkowo później przekonać go do zakupu na raty i zachęcić do skorzystania z promocji. Ogólnie rozmowa trwała ponad godzinę, czułem się swobodnie a kierownik sklepu doceniał moje doświadczenie oraz wiedzę.

1. Jak przekonać klienta do wyboru laptopa za 6 tysięcy, gdy on chce tego za 4 tysiące? 2. Co w przypadku agresywnego klienta, któremu nie działa sprzęt i chce go reklamować? 3. Jak namówić klienta na wybór ubezpieczenia za 1,5 tysiąca? 4. Jakie dodatkowe produkty można zaproponować do laptopa?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ola

Cześć Jaka jest podstawa wynagrodzenie w ME?

Tytan
@Ola

Podstawa to minimalną krajową.

Ola

Prawda

@Ola

Jeśli tego typu problemy występują to pracownicy nie mają możliwości do wystosowania jakiegoś oficjalnego pisma na ten temat? nikt nie próbował?

Praca mm

Czy warto zmienić pracę,? Pracuje teraz Media Markt Robi się nieciekawie Xhcialbym zmienić pracę Warto?

Bartekk

Hej Dostałem propozycje pracy w Warszawie Jaka jest podstawa wynagrodzeni?

W skrócie
@Bartekk

Nie patrz na podstawę. To od ciebie zalezy twoja wypłata. Naprawdę potrafi zrobić wrażenie. Jedni piszą ze średnio 6 tysiecy netto a inni ze 8 tysiecy. Jak ktoś pisze z salonu w Złotowie za Dworcem 1D to myśle ze nawet więcej. Poza tym zyskasz biznesowe doświadczenie - poczytaj na forum ilu jest przedsiębiorców po Media Expert, np od rękodzieła. Z resztą wielu nie rozumie co jest rzeczywiście ważne w życiu. Po co ten cały wyścig? Jak będziesz miał swoje lata to zrozumiesz. Ważne ze ta praca to przygoda życia. Pozdrawiam.

Bartelk
@W skrócie

Dzięki za info Ale postawa wynagrodzenia jest istotna bo premie raz są a raz nie ma Zależy to od miesiąca

Get Rich or

Plus 9300 na koncie w tym miesiącu. Trochę pralek i lodówek sprzedane to się ma. Plus jakieś tam ubezpieczenia i przedłużone gwarancje. No wiecie o co chodzi. Wystarczy chcieć. Starasz się to masz. Im bardziej się starasz tym lepiej. Tak jest w tej pracy. To ode mnie zależy ile zarobię. Ale jak ktoś już tu gdzieś napisał to nie pieniądze są najważniejsze. Po co komu tem cały wyścig? Nie to się w życiu liczy. Super atmosfera! Na pewno wiecie o co chodzi. Polecam!

@Get Rich or

Poważnie 9,3 się wyciągnie? To w którymś konkretnym punkcie tak się wyciąga czy jak? A jest jakiś rekord?

Petr

9300 to już ładnie, rekordzista ze Śląska 14500 na grubym agd. Ja w tym miesiącu 6300 ale zaraz 13stka wjedzie :) Pozdro z drobnego :)

dział IT

Dostałam prace w Media Expert na dziale IT, jest tu ktoś kto pracuje na tym dziale i mógłby się wypowiedzieć co się na nim robi i jak to wyglada wszystko? Bo na rozmowie w ogóle o takim dziale nie mówili.

Doradca

Cześć, wie ktoś jakie mniej więcej są stawki na stanowisku doradcy klienta w Poznaniu? +/- podstawa +jak wygląda system premiowy

Klienta
@Doradca

Kwot ci nie podam, ale jeśli lokalizacja jest spoko, a klientów trochę się kręci, to możesz wyciągnąć naprawdę dobre pieniądze. To jest własnie to w ME - dużo zależy do ciebie samego.

Baju Baj
@Klienta

Ważne ze kwot konkretnych nie podasz. Bo ważne ze naprawdę dobre pieniądze. Czy ktoś jeszcze kupuje taki kit? Pytam serio bo w czasach śmieciowego pieniądza trzeba i tak realnie przeliczać wypłatę na twardą walutę (np. USD, CHF itd) jeśli na coś konkretnego chcesz odkładać a nie od zakupów w biedzie do zakupów w biedzie i od wynajmu do wynajmu. I jak już ja przeliczysz to wiesz ze w Media Expert jestes stratny do tego co było np 2-3 lata temu bo podstawa nie jest waloryzowana i jest goniona przez minimalna krajowa. Pracuj w taki sposob i za tyle by moc sobie stawiać konkretne cele - np za 2 lata nowe auto a za 10 działka. A jak się nie da to kombinuj tak by nie pracowac w ogóle bo czasy są takie ze państwo da pieniądze na przeżycie jak nauczysz się z tego korzystać.

Ok
@Doradca

To głównie zależy od lokalizacji,możesz być najlepszym sprzedawcą ale w kiepskim miejscu nie zarobisz a możesz zarobić fajne pieniądze nawet bez dużej wiedzy w dobrym punkcie.

Doradca
@Ok

a kwestia zakresu obowiązków? Poprzednio przez 3 lata pracowałem u konkurencji i no cóż by powiedzieć byłem doradcą,magazynierem ratalnym, kasjerem i wiele więcej jak to wygląda w Media Expert?

Laik
@Doradca

W zależności od punktu tak samo.. nie istotne czy sklep duży czy mały

Promil
@Baju Baj

Zgadzam się z kolegą w 100%

Oli
@Doradca

Do obowiązków należy:przyjmowanie towaru-dostawy,wykładnie dostaw na półki,sprawdzanie listy top-zmiany sprzętów na półkach,sprawdzanie listy slw- wystawianie towaru z owej listy,zgłaszanie sprzętów npw,pomaganie na kasie,cięcie cen które się zmieniają,zmiana cen na dziale,sprzątanie pomieszczenia socjalnego,porządki na magazynie,wydawanie zamówień internetowych,zmiana wkładek z rabatami-promocjami,dbanie o porządek -wycieranie kurzy z towarów na półkach,odkurzanie itd,zabezpieczanie towarów przed kradzieżą,wydawanie zwrotów- odtowarowanie,inwentaryzacje co miesięczne i potem główne,obsługa klienta według standardów firmy,wyrabianie zamierzonych celów sprzedażowych.Bez obaw nie robisz tego tylko ty,praca fizyczna do przełknięcia,musisz być wytrwały psychicznie bo te obowiązki łączysz z obsługą klientów a jak wiadomo ludzie są różni są kobiet 40-50 lat z klimakterium,menopauzą haha nie jest to łatwe ani dla tych pań ani dla nas,na szczęście najwięcej tych klientek jest na drobnym agd,nie mój dział,to typ klienta który przychodzi nic nie kupić ale pochłania twoją energię.Są ludzie z demencją też nie łatwy klient ale my też tacy kiedyś będziemy więc trzeba mieć sporo wyrozumiałości i mężczyźni najkonkretniejszy klient bo zazwyczaj wie po co przychodzi i nie lubi tracić czasu.Podejścia i obsługi uczysz się w trakcie z wiekiem to nie przychodzi od razu ,potem jest zdecydowanie łatwiej.Handel nigdy nie był lekką pracą nie zależnie od salonu -firmy to praca dla ludzie raczej wytrwałych tylko część społeczeństwa nadaje się do tego fachu.Można dobrze zarobić jak się postarasz,nie można się zrażać na początku bo one nie są łatwe i przyjemne potem już leci dzień za dniem.

Jasne,jansne
@Laik

Tak samo jak wyrabianie parametrów jest na każdym dziale "równe" bzdura goni bzdurę w tych opiniach.Są działy gdzie się lepiej zarabia i gorzej są działy gdzie łatwiej wyrobić kpi i gorzej itd(usunięte przez administratora) to można zrobić po przejedzeniu.

Beata
@Jasne,jansne

Tak jest , działy lepiej i mniej zarabiające, hardkor na małym agd.

Niko
@Beata

Małe agd to paskudny dział,nikt tam nie chce pracować,dlaczego ?haha każdy wie...

To specyficzny dział
@Beata

Pralkę człowiek musi kupić.lodówkę,telewizor.telefon bez tego nie da się funkcjonować ale ekspres do kawy robot sprzątający,depilator świetlny,air fryer i pełno innych produktów na małym agd to poniekąd zachcianki,fanaberia i żeby w gorszych okresach to sprzedać trzeba się bardzo postarać,to dział bardziej wymagający,tu dużo zależy od doradcy,bo klient może wyjść z robotem sprzątającym a nie musi,lodówkę natomiast jak mu się zepsuje,musi kupić i to na już.Więc na tym dziale umiejętności sprzedażowe to podstawa jeśli chcesz zarobić i oczywiście "ruch" bez tego twoje umiejętności nie mają znaczenia.Na pytanie dlaczego na tym dziale jest najmniej chętnych do pracy ?Otóż dlatego że jest tam dużo więcej obowiązków,więcej topek to zmiany,więcej towaru do wystawiania,większy asortyment,więcej inwentaryzacji cząstkowych,więcej cen do zmian itp...itd...długo by wymieniać .na ogół na tym dziale pracuje jedna osoba na zmianie więc pracy ma 3x więcej,niż działy gdzie tych pracowników jest kilku.No i nie ma się co (usunięte przez administratora) premie sprzedażowe też s zdecydowanie mniejsze.Tyle dla zainteresowanych.

Klient...

Przy zakupie kuchni gazowej tańszej o 200 zł (cena promocyjna) była informacja, że montaż za 1zł. Przy podejściu do sprzedawcy okazało się, że promocje się nie łączą i trzeba za dostawę wniesienie oraz montaż zapłacić 200zł, pomijając już koszt płatność przy odbiorze. Za 2 dni została dostarczona kuchnia monter stwierdził,że przewód gazowy jest za krótki i trzeba kupić dłuższy. Na dokumencie potwierdzającym odbiór Pan "monter" Zamieścił adnotację iż montaż został przełożony na dzień następny. Poinformował, że ktoś przyjedzie i ją podłączy, a może jeszcze on tego samego dnia przyjedzie jak się wyrobi.Odrazu pojechaliśmy do sklepu kupiliśmy co trzeba dzwonimy do montera oczywiście bez skutku bo nie raczył nawet odebrać telefonu,ok pewnie się nie wyrobił.Cała kwota za kuchnię wraz z montażem została zapłacona przy odbiorze. Dnia następnego nikt się nie odzywa więc zadzwoniliśmy na infolinię Pani konsultant poinformowała nas, że zweryfikuję sprawę i oddzwoni.Po jakimś czasie oddzwoniła i poinformowa,że zlecenie jest na dziś w realizacji, zapytała czy ktoś się kontaktował w tej sprawie po czym podała 2 numery do monterów żeby się z nimi z kontaktować, jeden nr był wyłączony pod drugi po kilku próbach się dodzwoniliśmy, oczywiście poinformował, że nie ma zlecenia na montaż na nasz adres. Po kolejnym telefonie na infolinię Pani powiedziała, że trzeba poczekać i nic więcej nie może zrobić.Oczywiście nikt się nie odezwał pojawił.Przez wiarę w prawdomówność Pana montera zostaliśmy na weekend bez wykonanej usługi oraz bałaganem w kuchni. NIE POLECAM

A.N.

Na rozmowie kwalifikacyjnej zadawane są naprawdę bardzo nieprzyzwoite pytania. Rekruter bardzo naciska, aby uzyskać odpowiedź, nawet jeśli mówi mu się, że "wolałbym nie poruszać tego tematu". Zamiast kompetencji wnikają bardzo w życie prywatne. Nie chcą rozmawiać nt. wynagrodzenia. Nie polecam.

Krysia

Robiłam zakupy w sklepie mediaexpert w Piasecznie, obsługiwał mnie bardzo miły, sympatyczny i najważniejsze bardzo kompetentny pracownik Kuba. Wszystkim którzy robią zakupy w tym sklepie szczerze polecam tego pracownika do obsługi.

@Krysia

Kuba pozdrawia. Napisz proszę czy kupiłaś coś z ubezpieczeniem, dodatkowymi usługami, dodatkowymi rzeczami? Jak tak, to Kuba docenia. Dzięki Tobie wyrobi plany.

Ciekawa

Witam. Czy ktoś może się podzielić jak wygląda praca w punkcie obsługi klienta i jakie są zarobki? Będę wdziena

Nika

Pracuje w firmie 3 rok jest ciężko po 3 pracowników na sklep (brak kadry) 2 sala 1 pok gdzie do ogarnięcia wszystkiego bo oczywiście od pon-pt są dostawy potrzeba przynajmniej 6-7… plus praca 11 h kilka dni pod rząd…

Filip

Odradzam pracę w tej firmie w której odpowiedzialność jest rozmywana na poszczególnych szczeblach, a koniec końców to szeregowy pracownik zwany: DORADCA KLIENTA jest odpowiedzialny za wszystko. Z doświadczenia z innymi mniejszymi firmami jestem zaskoczony, że korporacja do wszystkiego wykorzystuje pracowników (magazyn, sprzątanie, przebudowa ekspozycji, codzienne stosy nowych cen, tygodniowe inwentaryzacje, reklamacje, utylizacja odpadów itd. jeśli starczy czasu to można sprzedawać i zarobić - maksymalnie 2/3 tys. premii (oczywiście jeśli wam nie zrobią korekty za nie wykonane zadania lub braki z inwentaryzacji). Podsumowując strata czasu dla osób ceniących swoją pracę i brak jakichkolwiek nowych kompetencji - można zacząć tutaj przygodę z handlem lecz równocześnie zniechęcić się do sprzedaży.

@Filip

Pracowałem w ME 7 lat, w końcu otworzyłem wymarzoną fimę. To coś zuepłnie innego, ale czujęże tamta praca sporo mi dała i daje.. Nie wiem o jakim rozmywaniu mówisz. nie czułem tego. Trzbe pracowa, jak wszedzie, alezasady są jasne, a kasa jaką mozna wyrobić potrafi zrobić wrażenie. Pozdrawiam

Dawno, dawno temu...
@Komor

Daj już sobie spokój człowieku, ciagle udajesz kogoś kto nie istnieje. Ja rozumiem ze po znajomosci, płacą i tak ale słabe to. Te bajki o swojej firmie i przygotowaniu do jej prowadzenia przez lata pracy w media expert to możesz opowiadać dzieciom do snu. Taka praca uczy co najwyżej posłuszeństwa i braku własnego zdania. A żeby inwestować w biznes to trzeba mieć konkretną kasę z jakiegoś innego źródła a nie taniej pracy czy w media czy lidlu czy jakiejs fabryce od wypłaty do wypłaty.

@Dawno, dawno temu...

Jeśli cię to interesuje, to robię w rękodziele, o czym zawsze marzyłem. Trochę odłożyłem z pracy w Media, ale sporo się też nauczyłem ,poznałem ludzi... I działam, a nie marudzę i obrzydzam życie innym

Wszystko jest cacy
@Komor

Ty działasz... ty tak działasz ze siedzisz przy komputerze i wymyślasz bzdurne i nierealne historie na tym forum, żeby manipulować kierunkiem dyskusji, a media expert ci za to płaci. Ale dalej udawaj głupiego albo kogoś kto nigdy nie istniał. Ale najważniejsze ze media expert jest cacy i mówi to doświadczony, przepracowany na swoim przedsiębiorca bo ma na to czas w poniedziałek o 13. Czytający to nie zawsze idioci. Naprawdę...

@Wszystko jest cacy

Widać jak mało wiesz o świecie. O sprzedaży on-line... Nie wszystko co nie jest anty musi być podejrzane. Więcej optymizmu, zwłaszcza dzisiaj:)

Nie przepracuj się
@Komor

Mało wie przede wszystkim ten co nie wie ile jest w internecie podstawionych wpisów które maja kierować dyskusje na inny tor i zakrzyczeć to co faktycznie istotne. Pozdrawiam i życzę miłej pracy etatowego cenzora-propagandysty. Albo miłego „rękodzieła” jak tam wolisz.

MarduK
@Komor

Oj Dorotki i Iwonki,.. zamiast dyskutować na temat 365 dni i promocji na Zalando to się przeszkolcie z tych postów bo tego czytać się nie da. A tak na marginesie - politologia czy socjologia?

Stary kartofel
@Komor

Ja swój pierwszy milion zarobiłem w Media Expert. Pozdrawiam wszystkich milionerów po Media Expert

Chuwe, pozdrawiam
@MarduK

Haha. (usunięte przez administratora)z działu propagandy robią wytrwale swoją robotę :) nic tylko im pogratulować ambicji w tworzeniu alternatywnej wersji rzeczywistosci :)

JasneJasne
@Komor

Ale ty tak na powaznie? I skąd ta kasa która potrafi zrobić wrażenie? Z bycia pracownikiem od sprzedaży detalicznej sprzętu po który przychodzą klienci bo i tak go chcą kupić? Czy prowizja ze sprzedaży rozchwytywanych ubezpieczeń i przedłużonych gwarancji to takie kokosy? Naprawdę mam w to uwierzyć? Zwykła praca - przerzucić towar, rozkleić ceny, doradzić klientowi i spróbować wcisnąć jakieś dodatki. Skąd tu niby maja być te wielkie pieniądze? Odpowiesz?

Opowieści złotowskie

Jestem przedsiębiorcą. Pisze przed 6 bo jak się napisze o 13 to niedowiarki mówią ze ściema. Moja żyłka do biznesu zaczęła się od pracy w media expert bo tu każdy jest panem swojego losu i sam decyduje ile zarabia. Z resztą zapytajcie to nożyce się odezwą. Poza tym ta praca to przygoda. Elastyczny grafik i sam decydujesz ile pracujesz (pan swojego losu II). Ważne też, że są szanse na awans ze sprzedawcy w żółtej koszuli na sprzedawcę w czarnej koszuli (pan swojego losu III). Polecam.

@Opowieści złotowskie

Opowieści z kosmosu wziete

@Adam

Piszesz to pod prawie każdym postem. Nie znudziło ci się? Sfrustrowany jesteś czy o co chodzi? Jako były pracownik, a obecnie z własnym biznesem, mogę podpisać się pod każdym zdaniem. Skąd tyle zwątpienia? Nie zatruwaj dyskusji swoim anty-spamem bo nie każdy musi być wiecznym pesymistą.

@Ania

A Tobie nie znudziło się już pisanie tych bajek pod każdym postem? Śmieszne to troche

Nożyce
@Opowieści złotowskie

Dobra wypłata ale nie powiem ile. Z reszta i tak nie pamietam bo dzięki umiejętnościom nabytym w pracy w ME dzisiaj jestem przedsiębiorcą. Taki self-made. Indywidualista, człowiek sukcesu z nutką socjopaty. Oczywiscie branża tak samo rękodzieło. Coś jest że po tym ME wyrabiają się umiejętności szycia, rzeźbienia czy strugania drewna. Ale żeby być uczciwym to znam tez po ME rentierów, influencerów a nawet pilota myśliwca. Oni naprawdę są na szczycie. W sumie to calkiem logiczne bo umiejętności nabyte w tej pracy są bezcenne a zarobki rewelacyjne ale nie powiem ile.

bu

bo w media exspert drozejjj masz masz masz oł jee drożej masz

Jan

Być klientem tej firmy to tragedia pół biedy gdy osobiście w sklepie kupisz internetowo odradzam i ostrzegam! Czekalem na telewizor tlc cztery miesiące i wiele razy trzeba było dzwonić nie można się było doprosić.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Warszawa

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert