Constans Sp. z o.o.

Opinie o Constans Sp. z o.o.

Mirek

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę i czy bardzo utrudniona jest praca z powodu eidemii?

Czy Constans Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Magda

Karty są, można skorzystać, w większej części dofinansowane przez firmę.

Miro

Fajna praca i od razu nie ma chętnej osoby, która podzieliłaby się informacją o pracy?

Jaro

ile mozna zarobic na produkcji? jest jakis firmowy bus dowozacy ludzi z gorzowa?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Constans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Pewnie każdy ma troch racji w swojej opinii. Wiadomo, że idealnie nigdzie nie jest więc można jedynie poprawiać żeby lepiej się pracowało.

qwased

Do nadzoru powinny być odpowiednie osoby. Przede wszystkim neutralne wobec pracowników i mające pojęcia o tym jak rozwiązywać problemy w strukturach pracowniczych, a takich osób nie ma w firmie. Nadzór w tej firmie "jest bo jest", ale pewnym osobom jest wygodniej udawać, że się nie widzi pewnych rzeczy bo ważne żeby robota była zrobiona. Ze sprawą zazdrości to NEMO ma rację, ale raczej nie powinien wypowiadać się na temat kto jest jaki skoro nie zna osoby i motywów jakimi kierowała się pisząc opinię co jest bardzo logiczne i wnioskuję, że chyba Henio trafił w Twój czuły punkt NEMO skoro oceniasz ludzi nie znając ich, jak tak w ogóle można?....co również świadczy jaką osobą Ty jesteś, chyba nic więcej nie muszę dodawać. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to od biedy można się na kilka miesięcy zatrudnić i szukać czegoś innego w międzyczasie bo henio ma w 80% rację.

Qwe
@qwased

Qwased W 100 % procentach masz racje. A jeżeli chodzi o wcześniejsze wypowiedzi, chciałbym pozdrowić nemo i pracowitego. Wnioskując po stylistyce i doborze słów, bez problemu można poznać, że są to opinie osób o których pisze Qwased Pana K i Pana M Żyjemy w XXI wieku, Panowie musicie się bardziej postarać aby być wiarygodnymi i incognito na takim portalu.

Pracowity
@Qwe

Witam. Długo tu nie zaglądałem ponieważ u mnie w firmie warunki się poprawiły. Natomiast widzę że u was w firmie zatrudniacie jeszcze detektywów którzy po charakterze pisma potrafią wywnioskować kto jest po drugiej stronie. Nie Qwe nie jestem ani (usunięte przez administratora) . Ale gdyby cię to ciekawiło jeszcze to jestem(usunięte przez administratora) i wszystko idzie w dobrą stronę że się może w najbliższym czasie poznamy. Pozdrawiam.

Pytania ;)

Do Halowiec a raczej BIUROWIEC bo zadnen halowiec by tak nie napisal  W jakim ty swiecie zyjesz? Podaj mi firme gdzie nie ma wyplaty na czas ;) nie masz pojecia jak wyglądają realia pracy gdzie indziej bo tak jak napisal PRL pracujesz tutaj cala swoja kariere zawodowa i kazdy wie kim jestes, ten sam argument od 20 lat? czasy sie zmienily a ty zostales w latach 90 ;) Mamy wypalte na czas, super i do tego cieplo na hali, powinniśmy dziękować za to na kleczkach, w innych firmach przeciez tego nie ma ;). Wiesz co robia pracownicy jak nie dostaja wyplaty raz drugi na czas? Odchodza z tej firmy lub Ida z tym do sadu ;) To jest już od dawna standard w firmach ale przeciez ty wiesz lepiej bo pracowales w tylu firmach ;) Nowe maszyny? Firma się rozwija? To się chwali ale która firma w tych czasach się nie rozwija i nie kupuje nowych maszyn? Mylisz się bo jest to doceniane bo ulatwia nam prace. Takie głupoty piszesz ze wstyd na twoim stanowisku ;) Wiesz co utrudnia prace? Albo raczej kto? Zgadnij o kim tak wszyscy pisza? Zapraszam teraz na plac albo do magazyny, zobaczysz jaki cyrk się dzieje ;) W takim razie wytłumacz mi dlaczego ludzie odchodza? I jest problem żeby znaleźć kogos w ich miejsce? ;) Teraz to pracownik wybiera sobie pracodawce, nie odwrotnie. Rynek pracy się zmienil i to na korzysc pracowanika. Wiesz gdzie jest problem? Wewnatrz. po X latach pracy zarabia się smieszne pieniadze a nowy nawet nie chce pracowac za zblizona stawke. W GW maja wiecej i dlatego niektórzy odchodza. I skoro tak pieknie jest i nie doceniamy tego co mamy to jeszcze wytłumacz mi dlaczego 2 biurowych tez szuka sobie nowej pracy? ;) plotki szybko się rozchodza ;) a przeciez zawsze maja wyplate na czas i do tego cieplo ;) Odnosnie dyrektora to na takie stanowisko powinno się zatrudniac osobe z branzy z wieloletnim doświadczeniem , chyba logiczne? ;) ale co ja tam wiem, przykrecam tylko śrubki ;) ach te znajomości ;)

Biurowiec

Niestety, kompetentne i normalne osoby szybko odchodzą z firmy, a szkoda, bo bylo kilka zangarzowanych i pracowitych osób. Zgadzam się z większością opinii. Pani o której mowa, brak wiedzy, jest niekompetntna i zawistna, a jej podwładni boją sie, więc się nie odzywają, ale nie tylko ona jest calym zlem tego swiata !!!! Myślę, że tekst z bolcem jest mocno niestosowny... tak jak i rzekomy romans(swoja droga o tych realnych nikt nie ma pojecia ;)), który jest wyssany z pewnoscia z palca..... można dużo powiedzieć o ich kompetencjach i chyba o to tu chodzi...

Halowiec :)

Rzeczowo. Każdy chce zarabiać więcej, jasna sprawa. Nadgodzin mało, to fakt i ogólnie szału nie ma, ale za to 1-go zawsze jest, na papierze jest , a nie pod stołem, warunki pracy przez lata też się poprawiły (nowe hale, maszyny, sprzęt itd) ale tego się nie docenia, a każdemu nie dogodzisz. Ludzie, wiadomo, zawsze ktoś komuś nie podpasuje. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? to idź gdzie indziej i się przekonaj jak jest pięknie na tym świecie, może wtedy zobaczysz i docenisz to co tu masz, bo chyba mało w życiu widziałeś. Co do biura, to wiadomo, że pewnie zarabiają więcej, ale stres i kompetencje (choćby języki obce) pewnie większe niż przy "wkręcaniu śrubki". Wszyscy płyniemy na tym samym okręcie i każdy ma swoją robotę. Jak oni nie sprzedadzą okien, albo my na hali bedziemy odwalać chałę i klienci niezadowoleni pójdą gdzie indziej, to wszyscy prędzej czy później będziemy pracować gdzie indziej, takie prawo natury, choć jak widać niektórym się wydaje, że to z nieba leci, a stary tylko rozdziela, to nie PRL człowieku, najpierw trzeba zdobyć zamówienie, potem wyprodukować i na końcu sprzedać, tak by zostało coś po odliczeniu kosztów - czysta ekonomia. Zatrudniają dyrektora? widocznie mają powód albo pomysł na rozwój, niech zarobi na siebie, znajdzie klientów, może będzie więcej roboty, to i pewnie nam będzie trochę lepiej, chyba logiczne? Po co mu i innym w kieszeń zaglądać? od tego nam nie przybędzie. Teksty o bolcach i inne podobnie żenujące są poniżej pasa, słoma z butów.

PRL
@Halowiec :)

To już nie te czasy, żeby płacić pracownikowi pod stołem i ta zmian zaszła już kilkanaście lat temu, chyba jesteś jednym z tych co dużo widzieli spędzając całe swoje życie zawodowe w jednej firmie albo częścią zarządu bo to ich argument od lat. Nowe maszyny, sprzęt i pracownicy z pozrywanymi kręgosłupami, ktoś się nimi interesuje!!!!!!!!? Nikt o nich nie myśli, bo teraz mamy nowy park, a co się stało z tymi co zapracowali na ten park? z ich zdrowiem?... ekonomia!? w stylu kolonialistów..... ale zawsze możemy wesprzeć kogoś na pokaz, za sponsorować, pokazać się w gazetce. Hipokryzja! Co do kompetencji biura, czasami język bywa jedynym atutem, a i z tym różnie bywa. Pytanie gdzie częściej odwalana jest chała?Znany tekst "następnym razem doliczę klientowi" problem, że klient też się doliczy i pójdzie gdzie indziej ale o tym nikt nie mówi, bo każdy to praktykuje. Jeżeli chodzi o pójście gdzie indziej, to ciągle ktoś odchodzi i nikt nie chce przyjść do pracy, na handlowca zgłasza się jedna osoba i nie mają wyboru muszą zatrudnić. Więc nie jest to miejsce w którym ludzie biją się o stanowisko.

Niedoszly pracownik

Zasiegnalem opini u znajomego co tam pracuje i tez to potwierdzil wszystko o tej kobiecie do tego gowniana stawka dla nowych pracownikow. Nic dziwnego ze nikt nie chce tam pracowac. I dziekuje za wszystkie komentarze, tyle mi wystarczy zeby nie przyjezdzac na rozmowe. I wytrwalosci dla ciebie szwagierku kochany, mecz sie dalej w tym kolchozie.

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Constans Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Wszystkie opis są potwierdzone i autentyczne.

Ala

Hej :) znalazalam ogloszenie o prace na stanowisko handlowiec. Czy ktos moze sie wypowiedziec o zarobkach? idzie wyciagnac 4 tys na reke z bieglym niemieckim? ludziach? atmosferze? i czy trzeba pracowac z ta osoba ktora tak opisuja nizej? kto jest kierownikiem?

Igor wyslij CV do biura prawdopodobnie niedlugo beda przyjecia. ale za to ja mam skarge do zarzadu. w firmie nie ma komu sie pozalic bo i tak nic z tego nie trafi do szefa a niekrozy pracownicy tutaj sie udzielaja. mam rodzine na utrzymani, dziecko, kredyt. zalezy mi na pracy i chce pracowac ale dlaczego jak cos trzeba zrobic recznie i wymaga to nadgodzin czy nawet przyjscia w soboty to firma nie chce tego robic? mlodzi w firmie skarza sie do brygadzistow ze oni tego nei beda robic bo a duzo recznej roboty. to neich sie zwolnia jak nie chca pracowac. i kto jest w koncu kierownikiem produkcji? bo znowu byla sytuacja ze jedyna wredna kobieta wiadomo o kogo chodzi biegala po produkcji i krzyczala, ze tego nie ma, tamtego nei ma, tego nie robcie teraz, macie zrobic to. o co tu chodzi? kazdy teraz jest naszym kierownikiem? niech sie zajmuje swoimi sprawami i niech zamawiaja material na czas to nie byloby przestojow w firmie i ludzie by nie narzekali ze nie ma pracy. rozmawialem anwet z moim kierownikiem i i tak z tym nic nie zrobil, kazdy wie ze z ta kobieta sie nie dogada bo jest nienormalna i tak jest od lat, ile jeszcze firma bedzie zwlekac zeby ja wyrzucic? jak tak dalej bedzie to mimo tego ze pracuje ponad 10 lat to sie zwalniam, moze to co napsialem trafi do szefa i zrobi z tym porzadek i niech kazdy zajmuje sie swoja robota a nie wtraca w sprawy produkcyjne. albo po prostu moze trzeba wymienic w koncu starych pracownikow? moze warto o tym pomyslec.

Rozgoryczony

Ta kobieta prowadzi do wielu konfliktów w firmie, brakuje jej kompetencji do piastowania obecnego stanowiska! Może wreszcie ktoś to zauważy i uwolni nas od niej?

Pepek
@Rozgoryczony

To prawda! Kłamstwa i intrygi, jak z z brazylijskiego serialu.. Takie zachowanie nie przystojną osobie na tym stanowisku ale mimo, że szefostwo zdaje sobie z tego sprawę, nic z tym nie robi.... ciekawe dlaczego ;) O jej brak kompetencji obwiniane są inne osoby. Nikt normalny nie wytrzyma współpracując z nią, kłamstw i robienia z człowieka idioty.

Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdzwie. Takie sytuacje jak nizej zdarzaja sie czesto ale w duzo wiekszych zakladach w Gorzowie. U nas jest mala firma i jest to bardzo dziwne ze tak sie dzieje. Jak ktos nie wierzy to niech sie zapyta dowolnej osoby prcujacej jaka jest atmosfera w firmie i zwlaszcza jaka jest ta kobieta. Gwarantuje ze nie spotka sie z pozytywna opinia. I wlasnie przez takie osoby nam sie dostaje od kierownika albo nie mamy pracy bo przez durny blad zapominaja o kluczowych kwestiach dla spraw produkcyjnych. Nikt nie chce w koncu zrobic z tym porzadku bo ojcu dyrektorowi brakuje przyslowiowych "jaj". Nauczcie sie w koncu ze ludzie zanim pojda do pracy to czytaja o firmach i w koncu trafia tez tutaj. Ile jest juz negatywnych opini? nie sa bezpodstawne. I tak jak napisalem: pracujemy w malej firmie i takie akcje nie powinny miec miejsca!!! proponuje wyslalc cala kadre umyslowych na doksztalcenie sie bo to sa o prostu jaja. Teraz sa jeszcze wieksze jaja bo szefostwo zdecydowalo sie kupic nowa maszyne ale na alu chlopaki dzialaja na przedpotopowych maszynach i juz sa wysmiewajki. Brawo... gratulacje dla osoby tym zarzadzajacej. Ale tak to jest jak obsadza sie na wysokich stanowiskach cwiecmozgow.

Pracownik2

Igor najlepiej staraj sie na hale alu. Teraz jest duzo roboty. i P. jest normalny, zero problemow i robota duzo lzejsza. Bylem razem z Pracowitym jak ona darla pape. I tez sie pytam dlaczego firma zwleka z jej wyrzuceniem? tak jak napisal Rozczarowany brakuje jej kompetencji, nie potrafi rozmawiaci wtyka nos wszedzie tylko nie zajmuje sie swoja robota a na nas sie to odbija, powinni ja dac na plac do zamiatania lisci bo tylko do tego sie nadaje zolza. Najlepsze jak wieszalismy tabliczke informacyjna i musielismy stara zdjac to darla pape ze nie powinnismy tego robic bo procedury sa inne ze nie znamy i ona tego tak nie zostawi ale jak sama kaze tuszowac przed szefem braki to jest w porzadku i nic o procedurach nie mowi. Ja sie pytam gdzie jest zarzad? kiedy w koncu ja wyrzuca? 90% problemow w firmie to ona stwaza! Ilona atmosfera sie poprawi jak w koncu ktos zrobi z nia porzadek a my bedziemy pisac takie opinie dopoki nei zrobicie z nia porzadku a juz wiekszosc wie o tym poratlu i bedzie sie udzielac!

Ilona

@Igor, czy wybrałeś się już na rozmowę rekrutacyjną/ Jeżeli tak to opisz proszę tutaj jaki był jej przebieg i czego konkretnego się z niej dowiedziałeś. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące pracy i atmosfery w tej firmie.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Kamila

Witam. Pracuję w konkurencyjnej firmie w Szczecinie na stanowisku specjalista ds. eksportu na rynek niemiecki. Znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko: handlowca ze znajomością języka niemieckiego. Czy to jest nadal aktualne? nie mogę wysłać CV bo przycisk jest na szaro i nie da się kliknąć. I na jakie zarobki można liczyć? jak wygląda specyfikacja pracy? i czy praca jest również w weekendy? Musiałabym dojeżdżać bo przeprowadzka nie wchodzi w grę. Mój staż pracy to ponad 3 lata. Obecnie moje zarobki kształtują się w przedziale 3800-4200 netto zależy od premii. Jednak mimo, że firma bije rekordy sprzedaży i się rozbudowuje to nie ma szans za podwyżki i szukam czegoś podobnego w okolicach. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Kamila

Przepraszam, że odpowiadam tak późno, ale bardzo rzadko tu zaglądam. Niestety to stanowisko jest już zajęte. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Zarząd

monter

Teraz zaczeli jeszcze lepiej płacić, bo chyba sie boją, że ludzie gdzieś pójdą. Nawet ukraińcy już nie są dla nas konkurencją, bo muszą im płacić prawie tak jak wszyscy. Podobno nowe przepisy to wymusiły. Ogólnie nie jest źle, w Gorzowie nie ma szans na taką kasę w takich warunkach.

Skoro budują nowa hale to czy potrzebują fachowców na stałe? Czy dalej nie ma szansy nowy pracownik sie przebić?

Chodzą plotki,że budujecie nową hale. Prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Constans Sp. z o.o. - Kłodawa

• Jak się pracuje w Constans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Constans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constans Sp. z o.o.?

Constans Sp. z o.o.