Constans Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm okiennych w naszym regionie - produkujemy okna od ponad dwudziestu pięciu lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych i trwałych.

Stawiamy przede wszystkim na jakość i doświadczenie, a więc i na ludzi, którzy tworzą tę firmę. Aktualnie zatrudniamy 70 osób, z czego pond 50% to osoby, które są z nami od ponad 10 lat, 30% - ponad 15 lat, a aż 18% - ponad 20 lat! Ten wynik bardzo nas cieszy, bo pracujemy w zespole specjalistów zaangażowanych w to, co robią oraz w działania firmy.

Współpracujemy wyłącznie dostawcami i producentami materiałów wysokiej klasy (REHAU i GEALAN- profile PVC, WINKHAUS - okucia, ALUPROF, REYNAERS - systemy aluminiowe) – bo nasza firma to przede wszystkim produkty wysokiej klasy.

Zajmujemy się produkcją okien i drzwi zarówno z PVC jak i aluminium. Nasze 3 nowoczesne hale produkcyjne o łącznej powierzchni prawie 3 500 m2 oraz skomputeryzowana linia technologiczna mieszczą się w Kłodawie koło Gorzowa Wlkp przy ul. Gorzowskiej 11..

Ponadprzeciętna jakość oferowanych produktów doceniana jest także przez odbiorców z krajów Europy Zachodniej. Constans stał się jednym z największych polskich eksporterów okien w województwie lubuskim. Udział eksportu w sprzedaży utrzymuje się na poziomie ponad 70%, a główne kierunki eksportu to Niemcy, Belgia, Holandia, Francja i Luksemburg.

Zapraszamy więc do nas tych, którzy chcą pracować w zespole zaangażowanym, trwałym i doświadczonym.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie zapraszamy na naszą stronę.

 
Constans Sp. z o.o.