Constans Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Nasze benefity i dodatkowe informacje

Nasze benefity i dodatkowe informacje

W naszej firmie stawiamy na jakość i doświadczenie, a więc i na ludzi, którzy ją tworzą. Aktualnie zatrudniamy 70 osób, z czego pond 50%  to osoby, które są z nami od ponad 10 lat, aż 30% - ponad 15 lat, a 18% - ponad 20 lat! Ten wynik bardzo nas cieszy, bo pracujemy w zespole specjalistów zaangażowanych w to, co robią oraz w działania firmy. Dlatego jako firma oferujemy naszym pracownikom szereg benefitów.

 

OPIEKA MEDYCZNA LUX MED

Naszym pracownikom oferujemy bezpłatną opiekę medyczną oferowaną przez Grupę LuxMed. Dzięki temu nasi pracownicy mogą korzystać z oferty grupy LuxMed na terenie całego kraju. Zapewnia to szybki dostęp do lekarzy specjalistów. Pracownicy mogą także włączyć do swoich pakietów członków rodziny na preferencyjnych warunkach.

 

KARTY MULTISPORT CLASSIC ORAZ PLUS

Nasza firma współfinansuje pracownikom karty MultiSport – już za cenę 50 zł miesięcznie nasi pracownicy mogą skorzystać z szerokiej gamy obiektów sportowych na terenie całego kraju. Umożliwiają one korzystanie z aktywności takich jak siłownie, zajęcia fitness, baseny, szkoły jogi i sztuk walki, tenis ziemny, taniec i wiele, wiele więcej.

 

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Nasza firma posiada ZFŚS, z którego na okoliczności Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia wypłacane są dodatkowe świadczenia pieniężne.

 

FINANSOWANIE NAUKI JĘZYKA OBCEGO 

Pracownikom, którzy do wykonywania swoich obowiązków potrzebują języka obcego (niemieckiego bądź angielskiego) firma oferuje 100% finansowania kursów językowych, jeżeli tylko pracownik wyrazi ochotę na uczęszczanie na taki kurs.

 

TELEFONY

Wszyscy pracownicy biurowi, jak również magazynierzy oraz brygadziści mają do dyspozycji smartfony z nieograniczonymi rozmowami krajowymi i pakietem danych ponad 10GB, z których mogą korzystać również do celów prywatnych.

 

PRACA ZDALNA

W przypadku pracy zdalnej firma zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do komunikacji oraz wykonywania swoich obowiązków zdalnie z miejsca zamieszkania. 

 

SPOTKANIA I WYJAZDY INTEGRACYJNE

Raz do roku organizujemy wycieczki (krajowe i zagraniczne) lub spotkania integracyjne dla naszych pracowników jak również spotkania Wigilijne, na których obdarowujemy pracowników podarunkami. Bo wspólne spędzanie czasu poza pracą też jest ważne. 

 

PŁACE

Wszyscy nasi pracownicy są wynagradzani legalnie, wszystkie premie i dodatki są na liście płac i zasilają fundusz emerytalny pracownika. Dla nas to oczywiste, ale ze strony kandydatów do pracy słyszymy pytanie o to bardzo często, gdyż jak się okazuje, w wielu firmach nie jest to takie oczywiste. 

 

PRACA JEDNOZMIANOWA

Cały dział produkcji pracuje u nas jednozmianowo, dlatego już o godzinie 14.00 nasi pracownicy produkcyjni kończą dzień pracy - i tak jest codziennie! Nie trzeba przychodzić do pracy popołudniami, wieczorami lub pracować w godzinach nocnych. 

 

SZKOLENIA

Naszym pracownikom zapewniamy możliwości szkoleń zawodowych, podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń z zakresu naszej branży. Są to zarówno szkolenia techniczne, sprzedażowe, z obsługi klienta jak również szkolenia z zakresu rozwoju osobistego.

 

BON Z OKAZJI NARODZIN DZIECKA

Z okazji narodzin dziecka przekazujemy na ręce pracowników bon podarunkowy do sklepu Pat i Maks, ponieważ wiemy, że dziecko to wielka radość, ale również dodatkowe wydatki.

 

OKNA I DRZWI DLA PRACOWNIKÓW

Nasi pracownicy mogą nabywać nasze produkty na własne cele mieszkaniowe na wyjątkowo preferencyjnych warunkach. Gwarantujemy im najwyższą jakość w doskonałej cenie.

 

DARMOWE SZCZEPIENIA DLA CHĘTNYCH

Wszyscy pracownicy naszej firmy mają możliwość co roku zaszczepić się bezpłatnie przeciw grypie.
 

 

 
Constans Sp. z o.o.