Constans Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Constans Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry,

GoWork daje nam wszystkim możliwość komunikacji, wyrażania opinii związanych z pracą lub przekazywania informacji. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki - analizujemy każdą merytoryczną informację.

Pamiętajmy wszyscy, że wspólny dialog nie jest możliwy bez wzajemnego szacunku. Zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Constans. Jednocześnie prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza swobody naruszania czyjejś godności, czy obrażania kogokolwiek. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy Was do rozejrzenia się po naszym profilu:)

Pozdrawiamy serdecznie,
Constans
Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Constans Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry. Zapraszamy tutaj na Gowork do zakładki "nasz benefity..." gdzie można zapoznać się z oferowanymi przez nas bonusami. Pozdrawiamy Constans

Czy w Constans Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Pytanie

Dzień dobry. Mamy dodatkowe świadczenia/bonusy. Np. standardowo co roku w okresie przedświątecznym wszyscy dostają bonus w postaci dodatkowego świadczenia pieniężnego. Pozdrawiamy Zespół Constans

P Nowy wpis
@Constans Sp. z o.o.

Jak w każdej innej firmie. Nic nadzwyczajnego. Lepiej napiszcie dlaczego nie ma podwyżek? koszty zycia coraz drozsze a podwyzek jak nie bylo tak nie ma.

Nowy wpis

@P

Dzień dobry. Jako nasz pracownik zapewne Pan/Pani wie, że w firmie oprócz podstawy wypłacane są comiesięczne premie. Płace i premie kalkulowane są tak, by z roku na rok wynagrodzenia rosły. I tak się dzieje niezmiennie od lat, czyli z roku na rok wynagrodzenia rosną – proszę porównać sobie ostatnie lata. Jesteśmy firmą produkcyjną, a więc duże znaczenie ma u nas poziom produkcji. Przy zachowanym poziomie produkcji zapewniamy, że tak jak w roku 2021 również w roku 2022 wypłaty wzrosną. Jeśli czuje się Pan/Pani w jakiś sposób indywidualnie poszkodowany/a, pominięty/a lub uważa, że wynagrodzenie z roku na rok nie wzrasta to zapraszamy na rozmowę do bezpośredniego przełożonego. Zależy nam by takie kwestie wyjaśniać, ale tutaj ciężko jest o konkretną merytoryczną rozmowę, gdyż każda sytuacja jest trochę inna, a pamiętajmy, że jest to forum publiczne. Pozdrawiamy Constans

Aktualność
Dzień dobry,

Zachęcamy Was do rozejrzenia się po naszym profilu:)

Pozdrawiamy serdecznie,
Constans

Jak wygląda ścieżka kariery w Constans Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

@Pytanie

Nie ma żadnej ścieżki, ani możliwości na awans.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Constans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Dziki
Klient

Witam przymierzam się do zmiany pracy . w obecnej firmie pracuje jako montażysta i serwisant więc mam pytanie czy firma constans jest solidnym pracodawcą? I jakie są zarobki?

Hugo

Szefie kraza plotki ze pomalu sie wycofujesz. Kto bedzie teraz zarzadzal firma? Nikt z kierownikow nie ma odpowiednich kwalifikacji ani pojecia o zarzadzaniu zeby ja pociagnac swiadczy o tym brak rozwoju i klientow. Firma przechodzi stagnacje,wsytarczy ze 3 najwazniejszych odejdzie i firma tonie, stracenie holandii juz prawie nic z profili holdenerskich nie robimy. Kto ma to rozwinac jak te darmozjazdy co pracuja po 20 lat nie potrafia? jak to bedzie dalej? mamy szukac nowej pracy u kolegow za miedza? co z podwyzkami? o wszystko trzeba sie upominac zycie coraz drozsze a perspektywy liche

@Hugo

Nie słuchaj plotek. Jak w każdej rozwijającej się firmie w pewnym momencie obowiązki są dzielone, koordynowane, a skupia się na innych działaniach. Niektóre działania po prostu nie są widoczne z codziennej perspektywy pracownika. Stagnacja? Ostatnie lata to ciągły wzrost sprzedaży, poszerzyliśmy ofertę o montaże w niektórych regionach Niemiec, pracowników coraz więcej... i to wszystko mimo covid'u. To, że jedni klienci odchodzą a inni przychodzą - tak zazwyczaj jest w biznesie. Ważne jest aby firmie zapewnić stabilny rozwój, a nie za wszelką cenę utrzymać konkretny kierunek sprzedaży. Co do płac, odpisałam już w podobnym temacie 19 marca. Płace regularnie rosną - porównaj sobie 2019 - 2020 - ile wpłynęło na konto w każdym roku.

Produkcja
@magda

Magda skoro ostatnie lata to ciagly wzrost sprzedazy i poszerzenie oferty o montaze, pracownikow coraz wiecej i to wszystko mimo covidu to jak wytlumaczysz odpowiedz dla nas odnosnie podwyzek? podwzyki nie zostaly nam przyznane z powodu sytuacji ekonomicznej firmy. Skoro tak pieknie i wspaniale sie rozwijamy to cos tutaj nie gra prawda? Roboty w trakcie coivdu bylo bardzo duzo i nawet go nie odczulismy ale podywzek nie ma bo firma jest w zlej kondycji. Wszystko drozeje tylko nasze pensje sa mniejsze zalezy jaki miesiac i robia z nas durni. Rozwoj i podejscie zarzadu godne podziwu naprawde.

Pytanie?
Kandydat

Dzień dobry. Jak w firmie Constant jest wypłacane wynagrodzenie? Jest to stawka godzinowa + premia? Premia jest uznaniowa czy regulaminową? Dziękuję za odpowiedź, która pomoże mi zdecydować o starcie w rekrutacji do Państwa firmy.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Constans Sp. z o.o.?

Produkcja

Witam. Czy będą jakieś podwyżki? Inflacja przez nasz obecny rząd rośnie nieustannie a nasze pensje w ogóle. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Produkcja

Poziom wynagrodzeń w firmie jest uzależniony od sytuacji rynkowej. W ostatnich latach sytuacja była dobra, dlatego corocznie poziom wynagrodzeń we wszystkich działach Constans rósł. Jeśli Pana wynagrodzenie w ostatnim roku rzeczywiście nie uległo zmianie proszę zwrócić się do przełożonego, który zobowiązany będzie do wyjaśnienia tej sytuacji, gdyż zgodnie z moją wiedzą nie ma takiego przypadku.

Witamy szefa! kto napisal, ze fajna praca? bo sa same negatywne opinie wiec jak praca z (usunięte przez administratora) kobieta moze byc fajna? beda podwyżki? bo od nowego roku ludzie zaczna odchodzic lacznie ze mna. Czekamy tylko na becikowe. Prosze podziekowac za to szanownej pani (usunięte przez administratora) wiadomo o kogo chodzi.I po co sa skrzynki na skargi skoro i tak z tym nic nie robicie? bez sens. (usunięte przez administratora)

Ilona
@Pracownik

@Pracownik Na forum publicznym każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Możesz napisać na jakiej kwocie oscyluje wynagrodzenie w Constans?

@Pracownik

Źle Pan zrozumiał, skrzynki nie są na skargi personalne czy też donosy, tylko na propozycje i informacje co można zmienić aby lepiej się pracowało, co można ulepszyć, poprawić, czego brakuje itp. Wiem, bo sama je tam postawiłam:) Pozdrawiam.

@magda

Magda skoro tak sie udzialasz na forum i widac po komentarzach ze zarzad probuje jakos ratowac tutaj opinie to do kogo sie zwrocic jak jest taka sytuacja: powtarzajacy sie problem na produkcji, pewna kobieta wymaga procedur a sama ich nie przestrzega. Kierownik nic nie robi w tym temacie bo nic nie zdziala. Problem jest ciegle olewany i kadzy to widzi a nikt nic nie robi. Do skrzynek zostaly wrzucone juz kilkakrotnie skargi i jak to nazwalas DONOSY. Wytlumacz mi jak to jest ze jednych procedury obowiazuja a drudzy maja je w nosie ale tobie wypomna a sami moga je olewac? ale to nam sie obrywa albo dostaje po premii. Do kogo sie zwrocic z tym problemem skoro nikt nie reaguje? szefostwo doskonale o tym wie i co? i nic. I takie jest podejscie do pracownikow, oni tez maja to w nosie wazne zeby kasa sie zgadzala a jak sie nie podoba to na twoje miejsce znajdziemy kogos innego. i nic madrego nie napsizesz bo wiesz ze mam racje. Problem jest taki ze nikt nie chce przyjsc do pracy albo popracuje 2 dni i koniec ciekawe czemu. Przeciez trzeba pokazac w firmie kto tak naprawde rzadzi, komuna, kolesiostwo i nic wiecej. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie jak zycie go do tego nie zmusza. Niech sie konczy wirus i won gdzies indziej.

@pracownik

Dzień dobry. Ja akurat w samych procedurach i systemie funkcjonowania działu produkcji nie siedzę, więc tak „na już” ciężko mi się odnieść do tego co piszesz. Chętnie uzyskałabym więcej konkretów, jednak wchodzenie w szczegóły na forum chyba nie ma sensu - czasami wymiana zdań ze względu na „publiczność” może iść w nie do końca właściwym kierunku, taka jest przynajmniej moja opinia. Jeśli chcemy wyjaśnić to o czym piszesz (a zakładam, że po to to piszesz) to trzeba rozmowę przenieść na inny grunt i ja to chętnie zrobię i ogarnę. Najlepiej napisz do mnie maila, mr@constans.pl. Oczywiście może być póki co dalej anonimowo. Z tymi „2 dniami” się nie zgodzę – w każdym razie to co napisałeś brzmi tak, jakby do firmy ludzie tylko przychodzili i zaraz odchodzili i nikt tu dłużej nie zagrzał miejsca, a przecież tak nie jest. Jak w każdej firmie są jakieś rotacje pracowników, niemniej jednak ok. 3/4 osób jest w firmie ponad 5 lat, z czego ok. połowa ponad 10 lat, no i są przecież też osoby, które są w firmie ponad 20 lat. Co do skrzynek - pandemia ogranicza mi teraz mocno ich opróżnianie (mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy) ale w październiku przeglądałam i nie kojarzę tematu. Fajnie by było jakbyś odezwał się na maila. Pozdrawiam.

@magda

Nie zgodzę się z tym co napisałaś. Wszyscy widzą opinie i to zle swiadczy o firmie. Trudno, gdyby zarzad szanowal zdanie i odpowiednio regowal na problemy a nie je olewal to nikt by nic nie pisal. Wymiana zdań na forum spowodowała to że odpowiedziałaś na mój komentarz. A to już coś, bo wszyscy temat olewaja, ktoś się w końcu zainteresował i musialem napisac az na forum, szefostwo boi sie ze duzo ludzi to zobaczy i nagle jest reakcja? Uwazasz ze tak powinno byc w firmie? I dlaczego ty jako osoba zupelnie obca sama napsialas ze nie masz pojecie o systemie funkcjonowania produkci zainteresowalas sie tym a przelozeni olewaja ciagle temat? ciekawe, prawda? NIkt nie zagrzewa dluzej miejsca. Osoby pracujace ponad 10 lat to stare wygi, gdzie znajda prace w tym wieku?. Wiesz ilu juz mlodych widzialem ktorzy przychodzili i odchodzili? hitem byl ten 2 dniowy jak wspomnialem, o czym nawet widocznie nie wiesz. Osoby ponad 20 lat to samo, starych drzew sie nie przesadza, znam je wszystkie. Tym bardziej mnie dziwi ze taka osobo po 20 latach pracy na stanowisku kierowniczym dalej nie ma kompetencji do piastowania stanowiska. Jakby mi placili taka pensje to tez nie oplacalo by sie zmienic pracy. Dalej chcesz podyskutowac na temat stazu pracy pracownikow? Widzisz mozna duzo napsiac na temat ich kompetencji i o to tutaj chodzi, brakuje ich po tylu latach. U mojego syna w firmie tez byl bardzo podobny przypadek i po wielu skargach osoba zostala zwolniona i firma odzyla ale tak jak wspomnialem kolesiostwo i komuna. Chcialem wyrazic swoja opinie na forum i to zrobilem. Dziekuje na maila, na pewno napisze.

@pracownik

Z tym stażem chodziło mi o to, że są jakieś rotacje ale większość osób w firmie to osoby pracujące wiele lat. Odpisałam na post, bo aż taka zupełnie obca nie jestem:) Czekam w takim razie na maila. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku.

Filip

@magda dla każdego pracownika?

@Filip

tak, dla każdego, którego praca tego wymaga.

Laura
Kandydat

Hej, na olx znalazłam ofertę pracy na stanowisko handlowca z j.niemieckim. Nie moglam sie dodzwonic. Jak wyglada praca? czy jest mozliwsoc calkowitej pracy zdalnej? wynagrodzenie? szanse awansu na wyzsze stanowisko? interesuja mnie widelki 4500-5200.Czytajac komentarze nie jestem przekonana do wyslania aplikacji i rozmowy dlatego prosze kogos kto pracuje na tym stanowisku o odpowiedz. Szanujmy swoj czas i siebie nawzajem w czasach pandemii. Dodam ze pracuje na tym samym stanowisku tylko w innej branzy. mam wyksztalcenie wyzsze mgr.inz., biegly niemiecki

Wiecie czy Constans Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Magda

Tak, udostępnia.

Mirek

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę i czy bardzo utrudniona jest praca z powodu eidemii?

Czy Constans Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Magda
@Pytanie

Karty są, można skorzystać, w większej części dofinansowane przez firmę.

Miro

Fajna praca i od razu nie ma chętnej osoby, która podzieliłaby się informacją o pracy?

Jaro

ile mozna zarobic na produkcji? jest jakis firmowy bus dowozacy ludzi z gorzowa?

Marek

Pewnie każdy ma troch racji w swojej opinii. Wiadomo, że idealnie nigdzie nie jest więc można jedynie poprawiać żeby lepiej się pracowało.

qwased

Do nadzoru powinny być odpowiednie osoby. Przede wszystkim neutralne wobec pracowników i mające pojęcia o tym jak rozwiązywać problemy w strukturach pracowniczych, a takich osób nie ma w firmie. Nadzór w tej firmie "jest bo jest", ale pewnym osobom jest wygodniej udawać, że się nie widzi pewnych rzeczy bo ważne żeby robota była zrobiona. Ze sprawą zazdrości to NEMO ma rację, ale raczej nie powinien wypowiadać się na temat kto jest jaki skoro nie zna osoby i motywów jakimi kierowała się pisząc opinię co jest bardzo logiczne i wnioskuję, że chyba Henio trafił w Twój czuły punkt NEMO skoro oceniasz ludzi nie znając ich, jak tak w ogóle można?....co również świadczy jaką osobą Ty jesteś, chyba nic więcej nie muszę dodawać. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to od biedy można się na kilka miesięcy zatrudnić i szukać czegoś innego w międzyczasie bo henio ma w 80% rację.

Qwe
@qwased

Qwased W 100 % procentach masz racje. A jeżeli chodzi o wcześniejsze wypowiedzi, chciałbym pozdrowić nemo i pracowitego. Wnioskując po stylistyce i doborze słów, bez problemu można poznać, że są to opinie osób o których pisze Qwased Pana K i Pana M Żyjemy w XXI wieku, Panowie musicie się bardziej postarać aby być wiarygodnymi i incognito na takim portalu.

Pracowity
@Qwe

Witam. Długo tu nie zaglądałem ponieważ u mnie w firmie warunki się poprawiły. Natomiast widzę że u was w firmie zatrudniacie jeszcze detektywów którzy po charakterze pisma potrafią wywnioskować kto jest po drugiej stronie. Nie Qwe nie jestem ani (usunięte przez administratora) . Ale gdyby cię to ciekawiło jeszcze to jestem(usunięte przez administratora) i wszystko idzie w dobrą stronę że się może w najbliższym czasie poznamy. Pozdrawiam.

Pytania ;)

Do Halowiec a raczej BIUROWIEC bo zadnen halowiec by tak nie napisal  W jakim ty swiecie zyjesz? Podaj mi firme gdzie nie ma wyplaty na czas ;) nie masz pojecia jak wyglądają realia pracy gdzie indziej bo tak jak napisal PRL pracujesz tutaj cala swoja kariere zawodowa i kazdy wie kim jestes, ten sam argument od 20 lat? czasy sie zmienily a ty zostales w latach 90 ;) Mamy wypalte na czas, super i do tego cieplo na hali, powinniśmy dziękować za to na kleczkach, w innych firmach przeciez tego nie ma ;). Wiesz co robia pracownicy jak nie dostaja wyplaty raz drugi na czas? Odchodza z tej firmy lub Ida z tym do sadu ;) To jest już od dawna standard w firmach ale przeciez ty wiesz lepiej bo pracowales w tylu firmach ;) Nowe maszyny? Firma się rozwija? To się chwali ale która firma w tych czasach się nie rozwija i nie kupuje nowych maszyn? Mylisz się bo jest to doceniane bo ulatwia nam prace. Takie głupoty piszesz ze wstyd na twoim stanowisku ;) Wiesz co utrudnia prace? Albo raczej kto? Zgadnij o kim tak wszyscy pisza? Zapraszam teraz na plac albo do magazyny, zobaczysz jaki cyrk się dzieje ;) W takim razie wytłumacz mi dlaczego ludzie odchodza? I jest problem żeby znaleźć kogos w ich miejsce? ;) Teraz to pracownik wybiera sobie pracodawce, nie odwrotnie. Rynek pracy się zmienil i to na korzysc pracowanika. Wiesz gdzie jest problem? Wewnatrz. po X latach pracy zarabia się smieszne pieniadze a nowy nawet nie chce pracowac za zblizona stawke. W GW maja wiecej i dlatego niektórzy odchodza. I skoro tak pieknie jest i nie doceniamy tego co mamy to jeszcze wytłumacz mi dlaczego 2 biurowych tez szuka sobie nowej pracy? ;) plotki szybko się rozchodza ;) a przeciez zawsze maja wyplate na czas i do tego cieplo ;) Odnosnie dyrektora to na takie stanowisko powinno się zatrudniac osobe z branzy z wieloletnim doświadczeniem , chyba logiczne? ;) ale co ja tam wiem, przykrecam tylko śrubki ;) ach te znajomości ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Constans Sp. z o.o. - Kłodawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Constans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Constans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Constans Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Constans Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Constans Sp. z o.o.