Opinie o KJK Services Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Sergiej Nowy wpis

Krotko i na temat FIRMA JEST O K

Renata Nowy wpis
@Sergiej

Super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie KJK Services Sp. z o.o. Wiesz może na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik? Czy jest szansa na zdobycie premii?

Cezar Nowy wpis

Polecił mi znajomy wszystko gra i ja również moge polecać

Tak1Nie

Wiecie czy KJK Services Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bardzo śmieszne

Chyba tylko tobie i to jest bardzo smieszne NIEWIERYGODNE I NIE WIERZĘ

esab Nowy wpis
@Bardzo śmieszne

@smieszne też tak sądzę ja mam jak potrzebuje zawsze przed czasem , firma nie duża ale się starają , polecam

Pracownicy Szwecja

Dziwne zeczy tyle robie juz u prezesa i nie slyszalem o takim czyms zeby komus cos zalegal albo zeby nie mozna bylo sie dogadac Nawet na robocie z nim bylem zna sie na tym co robi i jest normalny Ci co pisza te kacapoly to z wami tez pewnie robilem albo robie Napewno kazdy z was to fachowiec ale tylko przy kielichu a potem na robocie wychodzi ha ha Taka prawda psy wieszacie ale jak trzeba zaliczke czy cos to przez tel calujecie im (usunięte przez administratora) falszywce !!! TAKA JEST PRAWDA JA POLECAM i pozdrawiam kolegow nie jeden raz dawali wam szanse pomogli ale jak ktos ma na robote wyje..... to sie niema co dziwic ps. Na kase do biedry idzcie jak wam sie nie podoba i nie piszcie Bzdur POZDRO

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
nie polecam

ogólnie może i płaca na czas ale jest straszny (usunięte przez administratora) i nie mozna sie niczego doprosic.. w dodatku najlepiej ich nagrywac bo jak sie na cos umowisz to potem juz pan prezes udaje ze nie pamieta i straszy karami chyba sami sobie pisza opinie bo 3 z nich sa z 5 wrzesnia, prawie z tej samej godziny atmosfera w pracy do (usunięte przez administratora) dziekuje i nie pozdrawiam

Weldmaster

Robię w firmie już jakiś czas, kasa albo na czas albo nawet przed, pieniądze fajne , robić trzeba jak wszędzie, ja mogę tylko polecić

PepsiCola

I ja się wtrące tak firma spoko idzie się dogadać ludzie też ok a jeśli chodzi o kasę to niewiele firm już zostało co płacą tak dobrze Polecam

Kasia

@nowy możesz więcej opowiedzieć o zarobkach w tej firmie ?

Nowy
@Kasia

Robie juz trzeci miesiąc kasa jak do tej pory przed czasem perwsza wypłata na czysto 12.5 tys a druga 14.2 tys zalezy ile godzin i z zaliczkami tez niema problemu ale marudza trochę. Ogólnie dla mnie bomba

Nowy

Mala firma ale super kasa

Zostaw opinię o KJK Services Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie