Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna

Gorzów Wielkopolski

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna

Czy mógłby ktoś polecić firmę Renchem Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Max

widać, że Renchem zbiera tu przeróżne opinie. Trochę mnie to podnosi na duchu szczerze mówiąc, bo widać, że nie są zbyt wyidealizowani :) Według mnie to dobrze o nich świadczy

?

Fioda :nie jest tak zle prscowalem w tej firmie idzie wytrzymsc [usunięte przez moderatora]

BOLO

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZATRUDNIENIEM SIE W TEJ POŻAL SIE BOŻE FIRMIE!!!!LUDZIE CHARUJĄ JAK WOŁY A WYPŁAT NIE DOSTAJĄ!!!!MAŁO TEGO,SZEF OBCIĄŻA PRACOWNIKÓW ZA WYSSANE Z PALCA SPRAWY!!!! TAKIE COŚ CO TAM SIE DZIEJE TO TYLKO W SPRAWIE DLA REPORTERA MOŻECIE OGLĄDAĆ!!!!! [usunięte przez moderatora]

Monik

UWAGA NA "SPÓŁKĘ" I PW RENCHEM! OSZUKUJĄ! OD WRZEŚNIA WSZYSTKIE WYPŁATY WSTRZYMANE! ZALEGAJĄ LUDZIOM PO 15 TYS. MRZONKI O JAKICHKOLWIEK ZAROBKACH! FIRMA NIEUCZCIWA!

muniek

tak, tak , tłumaczą się, że kontrahenci im nie płacą

Ona

Nie polecałabym wyjazdu z firmą Renchem Warunki mieszkalne są dobre klimat w pracy tez jest dobry mój Mąż tam pracował tylko firma Renchem ma problemy finansowe i nie wypłacają wynagrodzenia na czas a jak płaca to na kilkanaście rat

mrowa

Hej. Firma ogłasza się, że szuka ludzi do pracy w Niemczech Był ktoś może już na wyjeździe/ Jakie warunki mieszkaniowe, jaka płaca I czy firma wypłacalna? Proszę o informacje, bo nie chce się wkopać

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna