Renchem Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Renchem Sp. z o.o.

Max

widać, że Renchem zbiera tu przeróżne opinie. Trochę mnie to podnosi na duchu szczerze mówiąc, bo widać, że nie są zbyt wyidealizowani :) Według mnie to dobrze o nich świadczy

?

Fioda :nie jest tak zle prscowalem w tej firmie idzie wytrzymsc [usunięte przez moderatora]

BOLO

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZATRUDNIENIEM SIE W TEJ POŻAL SIE BOŻE FIRMIE!!!!LUDZIE CHARUJĄ JAK WOŁY A WYPŁAT NIE DOSTAJĄ!!!!MAŁO TEGO,SZEF OBCIĄŻA PRACOWNIKÓW ZA WYSSANE Z PALCA SPRAWY!!!! TAKIE COŚ CO TAM SIE DZIEJE TO TYLKO W SPRAWIE DLA REPORTERA MOŻECIE OGLĄDAĆ!!!!! [usunięte przez moderatora]

Monik

UWAGA NA "SPÓŁKĘ" I PW RENCHEM! OSZUKUJĄ! OD WRZEŚNIA WSZYSTKIE WYPŁATY WSTRZYMANE! ZALEGAJĄ LUDZIOM PO 15 TYS. MRZONKI O JAKICHKOLWIEK ZAROBKACH! FIRMA NIEUCZCIWA!

muniek

tak, tak , tłumaczą się, że kontrahenci im nie płacą

Ona

Nie polecałabym wyjazdu z firmą Renchem Warunki mieszkalne są dobre klimat w pracy tez jest dobry mój Mąż tam pracował tylko firma Renchem ma problemy finansowe i nie wypłacają wynagrodzenia na czas a jak płaca to na kilkanaście rat

mrowa

Hej. Firma ogłasza się, że szuka ludzi do pracy w Niemczech Był ktoś może już na wyjeździe/ Jakie warunki mieszkaniowe, jaka płaca I czy firma wypłacalna? Proszę o informacje, bo nie chce się wkopać

Zostaw opinię o Renchem Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renchem Sp. z o.o.