Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna w Gorzów Wielkopolski

counter
Administrator Nowy wpis

Czy mógłby ktoś polecić firmę Renchem Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Max Nowy wpis

widać, że Renchem zbiera tu przeróżne opinie. Trochę mnie to podnosi na duchu szczerze mówiąc, bo widać, że nie są zbyt wyidealizowani :) Według mnie to dobrze o nich świadczy

? Nowy wpis

Fioda :nie jest tak zle prscowalem w tej firmie idzie wytrzymsc [usunięte przez moderatora]

BOLO Nowy wpis

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZATRUDNIENIEM SIE W TEJ POŻAL SIE BOŻE FIRMIE!!!!LUDZIE CHARUJĄ JAK WOŁY A WYPŁAT NIE DOSTAJĄ!!!!MAŁO TEGO,SZEF OBCIĄŻA PRACOWNIKÓW ZA WYSSANE Z PALCA SPRAWY!!!! TAKIE COŚ CO TAM SIE DZIEJE TO TYLKO W SPRAWIE DLA REPORTERA MOŻECIE OGLĄDAĆ!!!!! [usunięte przez moderatora]

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Monik

UWAGA NA "SPÓŁKĘ" I PW RENCHEM! OSZUKUJĄ! OD WRZEŚNIA WSZYSTKIE WYPŁATY WSTRZYMANE! ZALEGAJĄ LUDZIOM PO 15 TYS. MRZONKI O JAKICHKOLWIEK ZAROBKACH! FIRMA NIEUCZCIWA!

muniek

tak, tak , tłumaczą się, że kontrahenci im nie płacą

Ona

Nie polecałabym wyjazdu z firmą Renchem Warunki mieszkalne są dobre klimat w pracy tez jest dobry mój Mąż tam pracował tylko firma Renchem ma problemy finansowe i nie wypłacają wynagrodzenia na czas a jak płaca to na kilkanaście rat

mrowa

Hej. Firma ogłasza się, że szuka ludzi do pracy w Niemczech Był ktoś może już na wyjeździe/ Jakie warunki mieszkaniowe, jaka płaca I czy firma wypłacalna? Proszę o informacje, bo nie chce się wkopać

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Renchem Elżbieta Kałużna - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad