Opinie o SoftSystem Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SoftSystem Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SoftSystem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoftSystem Sp. z o.o. w Rzeszów

Informatyk

Ludzie to praca za stawkę niewiele wyższą niż pensja minimalna, nie dajcie się wykorzystywać !

ExSzarySzeregowiec

Po 2 latach pracy mogę stwierdzić, że był to czas stracony. Obiecywane podwyżki za wyniki to fikcja ( firma jest chronicznie w ciężkiej sytuacji finansowej ;) ), przynajmniej w początkowych latach pracy. Faktycznie starsi stażem koledzy (4lat+) dostawali jakiekolwiek podwyżki, ale i tak zarobki plasowały się grubo poniżej mediany. Około 1000 - 1500 zł netto mniej. Po 2 latach pracy pensja dalej oscyluje niewiele ponad najniższą krajową. Nowo przyjętym pracownikom proponowana jest podobna kwota. Nie ma większego znaczenia zaangażowanie, a za szybciej wykonaną pracę dostaniesz więcej pracy, nie podwyżkę ;) Od strony merytorycznej praca dotyczy bardzo starych projektów, a narzędzia do pracy są dosyć toporne (autorskie narzędzia). Atmosfera w zespole nie jest zła, ale na pewno nie jest bardzo przyjazna czy luźna. Istnieje możliwość pracy w 100% UoP ale należy się liczyć z faktem, że taki rodzaj zatrudnienia ogranicza znacząco elastyczność czasu pracy. Firma nie robi nic, żeby zatrzymać odpływ pracowników, a wręcz ich do tego zachęca tak zwanymi "podniżkami" ;)

asmodai

Pracuję w tej firmię parę lat i słyszałem o niej bardzo różne opinie wśród pracowników. Wygląda na to że wszystko zależy od zespołu do którego trafisz. Ja miałem szczęście i nie mam zastrzeżeń co do atmosfery i zarobków. Pracy jest dużo, czasami bardzo dużo. Na minus oceniam warunki zatrudnienia czyli uop + b2b (sic!), jednak są ludzie którzy nie dali sobie tego wcisnąć, czyli da się. Drugi minus to zacofanie technologiczne, co wynika z tego że główny produkt firmy jest rozwijany od kilkunastu lat i dopiero niedawno zaczęto podejmować jakieś próby poprawy jakości kodu. Firma ma nowy budynek, niestety przez covid i tak pracujemy zdalnie. A propos covidu, straciliśmy bonusy i integracje. Nie było obniżek pensji ani redukcji etatów, aczkolwiek nie ma rekrutacji nowych programistów nawet kiedy zwalnia się miejsce.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Softsystem odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej na praktycznie każde stanowisko weryfikowany jest również język angielski mówiony. W niektórych przypadkach, jeśli pierwszym etapem rekrutacji jest egzamin, to również kandydaci odpowiadają na pytania/rozwiązują zadania w języku angielskim. Pozdrawiam serdecznie

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kandydat

Czy wymagane jest doświadczenie na stanowisku testera?

exSoft
@kandydat

Raczej nie, za ich stawki nikt z doświadczeniem nie aplikuje.

Iwona

Dział rekrutacji dziala w tej firmie w mojej opinii bardzo profesjonalnie. Nie jestem programistą ale kandydatem na działy administracyjne/hr. Mimo, że firma nie prowadzo aktualnie takich rekrutacji, otrzymalam konkretny feedback na wysłaną aplikację od Pani K (usunięte przez administratora) z Hr. Bardzo doceni i szanuję.

rozczarowani

Prace w SoftSystem polecam tylko na przeczekanie. W firmie jest brak jakiegokolwiek zarzadzania. Zarobki bardzo niskie, podwyżki co pól roku są tylko na papierze. Zawsze znajdzie się jakaś wymówka. Menagerem zostaje się tylko na podstawie stażu pracy, nie ważna jest wiedza i kompetencje. Nie znam ani jednej osoby, który byłby zadowolona z pracy tutaj. Każdy szuka innej pracy cały czas. Na plus oceniam, ze w związku z brakiem zajęć w pracy można poświecić 8h na doszkalanie się do rozmów kwalifikacyjnych. Jeżeli potrzebujesz jakiegokolwiek źródła dochodu, zatrudnij się, ale nie przestawaj szukać innych ofert. Ciągła rekrutacja w firmie na większość stanowisk nie znaczy, ze firma się rozwija, średni czas pracy w tej firmie to 1-2 lat. - zarobki - brak możliwości awansu - brak rozwoju, a nawet uwstecznienie (nie możesz wiedzieć więcej niż menager) - konieczność prowadzenia działalności gospodarczej + elastyczny czas pracy

@rozczarowani

Co do ostatniego plusa "+ elastyczny czas pracy" to też już się pozmieniało. Elastyczność nie jest już tak elastyczna jak była na początku. Kiedyś można było przychodzić o której się chciało, byleby mieć te mniej więcej 8h w pracy. Teraz większość teamów każe przychodzić do 9-10 najpóźniej. Osobiście mi to nie przeszkadzało, ale wiem, ze byli ludzie przychodzący np na 12 i siedzieli do 20. Od zeszłego roku jest też bat w postaci SST "Start Stop Timer" który ma za zadanie ewidencjonować czas pracy. Na papierze wygląda to znośnie, wklikujemy to nad czym pracujemy i jak kończymy to klikamy stop. W praktyce, biorąc pod uwagę, że dziennie pracuje się nad wieloma różnymi rzeczami to przeklikujemy task za taskiem. Milion razy zapominamy kliknąć, a w niektórych teamach godziny przeznaczone na timeshhet są tak dozowane jakby to chodziło o własną nerkę dopisującego godziny. W sumie wszyscy wiedzą, że to jest fikcja, ale mimo to ci wyżej nic z tym nie robią, bo pomysł przyszedł ze STANÓW!!! i to wystarczy do tego, żeby nasi rządzący przytaknęli na wszystko. Ogólnie firma wygląda tak jakby wszyscy wyżej myśleli usilnie co by tutaj jeszcze (usunięte przez administratora) Bo to co jest złe (rotacja, kiepskie podwyżki, mała kasa, nieodpowiedni managerowie) nie jest poprawiane, za to coś co jest nawet czasem lepsze niż w innych firmach (np. brak sztywnego zapisywania swojej pracy oraz elastyczność pracy) są ukrócane. SS powinien dostać nagrodę: "Jak nie prowadzić firmy IT".

@rozczarowani

W początkach istnienia oddziału lubelskiego najczęstszym tematem rozmów między pracownikami oddziału były rekrutacje w innych firmach. Byli pracownicy, którzy podczas pracy potrafili przez godzinę (zmierzone!) dyskutować na temat pytań w testach rekrutacyjnych. Był też osobnik znany jako "Ściur", któremu ludzie życzyli powodzenia w innej firmie, bo już mieli dosyć wysłuchiwania jego przekleństw i tolerowania (usunięte przez administratora) Ciekawe, czy coś się zmieniło od tamtej pory pod względem kultury pracy.

ciekawski

Co to znaczy na Rzeszowskie warunki?

@ciekawski

@Stary wyjadacz miał pewnie na myśli ogół pracodawców w mieście Rzeszów. A jak jest z możliwością awansu w Softsystem?

@Irena

Stanowiska się mocno obsadzone swoimi ludźmi. Zazwyczaj awansują ludzie którzy już dłuższy czas pracują, a nie ci co się nadają. Awans w tej firmie odbywa się przez zmianę firmy ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Softsystem?

rozczarowny

Nie licz na dobrą atmosfere w SoftSystem. Jeżeli masz jakiekolwiek inne możliwości i nie musisz tam pracować to szkoda zdrowia na Soft

Krs

Atmosfera zalezy głównie od tego gdzie sie trafi i jak jest sie otwartym na innych. Ogólnie atmosfere robia ludzie i zarządzający. Czy jest pressing i czy jest ewentualne wsparcie. Pracując tam ponad 3 lata temu moge powiedziec, że im wiecej było spotkan poza praca tym lepiej ludzie się integrowali.

Arek

Atmosfera zależy od ludzi. Jak masz szczęście być przyjętym ze spoko ludźmi to będzie fajnie. Zazwyczaj ludzie trzymają się w grupkach z podobnych okresów przyjęcia do firmy. Ale jak wszędzie, są ludzie i "ludzie". O ile ludzi na podobnych stanowiskach programista/tester można zwyczajnie ignorować tak tych wyżej już niekoniecznie, a szkoda, bo duża część tych stanowisk jest obsadzona ludźmi "swoimi" a nie odpowiednimi do tego stanowiska. I niestety jest to obecne na każdym szczeblu, co powoduje duże zgrzyty. Są jednostki, które za wszelką cenę chcą się wykazać i zamiast stanąć po stronie podwładnych podlizują się tym wyżej. W konsekwencji rotacja w firmie jest ogromna. Softsystem jest dobrą firmą do przyuczenia się, wpisania doświadczenia w CV i pójścia dalej. Żadnych przydatnych na rynku umiejętności jednak się tutaj nie zdobędzie, jedynie podstawy.

Ciekawa

Czy aby pracowac w firmie konieczne jest zalozenie własnej działalności gospodarczej?

ka
@Ciekawa

Wszystko jest kwestią indywidualną i podlegającą negocjacjom w trakcie procesie rekrutacji także założenie nie działalności nie jest obligatoryjne :)

@Ciekawa

Najniższa krajowa dogoniła pensje proponowane w SS. Lepiej pójść do Lidla na kasę bo dają tam więcej.

@Gall

Naprawdę w Softsystem zarabia się pensję minimalną, dobrze zrozumiałam? A jeśli tak, to czy oprócz tego macie jakieś premie i dodatki? Interesuje mnie ta praca, odpisz jeśli możesz. Dzięki.

Rozczarowni
@ka

Z mojego doświadczenia. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie chciałem zakładać działalności gospodarczej, zostałem zapewniony że nie ma problemu. Po czym dostałem telefon o przyjęciu. I dopiero podczas podpisywania umowy o pracę zostałem poproszony o założenie działalności. Kpina.

Zal
@Irena

Premie w zależności od zespołu. Premie rzedu 200-500 zl. Śmiech.

@ka

Nie jest obligatoryjne? Nie znam przypadku, gdzie swobodnie pozwolonoby komuś pracować w Soft Systemie jedynie w oparciu o umowę o pracę. Jeśli ktoś tej działalności zakładać nie chce, nie zostanie do pracy przyjęty, tam nie ma żadnej dyskusji. Czyli jest wybór w stylu:zakładasz (usunięte przez administratora) a jeśli nie chcesz- wówczas szukasz innej firmy,miło było poznać :D Śliska sprawa generalnie baaardzo mocno z tą (usunięte przez administratora) i ich "bardzo mocno kreatywną księgowością". Na plus, że swego czasu pozwalali zacząć ludziom bez doświadczenia. Generalnie super zespół ludzi w firmie, która z tych ludzi robi sobie permanentne jaja pod względem zarówno finansowym jak i organizacyjnym, jeśli chodzi o ich pracę. Polecam na start.

@ka

Dział produkcji wymaga założenia działalności, dział administracji tego nie wymaga.

@Ciekawa

Bodajże pierwszy programista, którego zwolniono w Lublinie, był zatrudniony w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

Dziewczyny jaki styl panuje w Softsystem?

ex_soft

Styl dostosowany do pensji tak zwany bida styl.

Xardas

Bardzo dobra firma na start, przynajmniej jeśli chodzi o QA Eng (i to stanowisko bede opisywał). Nauczą, pokażą co kliknąć, każdy pomoże jeśli się ma wątpliwości. Zatrudnienie: podstawa to UoP plus działalnosc gospodarcza, da się wynegocjować inaczej, aczkolwiek raczej to nieopłacalne bo... Pensja: na start śmieszne okolice 2k zł albo i nawet mniej jeśli mamy doczynienia z testerem manualnym. Po trzech miesiącach jakaś podwyżka, potem co pół roku o ile pensja minimalna niepodniesie się zbyt wysoko. ALE imo adekwatna fo wykonywanej pracy, raczej się nie przemęczysz jeśli niebedziesz chciał, ale gdybys zmienił zdanie to możesz zostać doceniony, ale nie na poziomie krajowym. Obowiązki: To zależy, raczej calkowity brak wyzwań, praca taśmowa przy produkcji kodu we freamworku którego nikt więcej nie używa (wiec zdobyta wiedza jest nic nie warta), brak jiry, przestarzałe technologie, bardzo niestabilny freamwork plus okropne scenariusze testowe które trwają nawet kilka godzin(!) powodują ze często testowanie automatyczne jest tylko z nazwy. Calkowity brak komunikacji pomiędzy zespołami, brak informacji o wprowadzonych zmianach w aplikacji co powoduje ze testy automatyczne poprawia się „na prędce” wczasie testowania wersji, co odbija się na kolejnych wersjach. Firma: zdaje się oszczędzać na wszystkim włącznie z pracownikami (których jest za dużo, zasada ze da się jednego programistę zastąpić skończoną liczbą studentów jest chyba wmurowana w ścianę budynku), przedewszystkim używanie głównie swoich produktów na czele z jirą wyciągniętą z windowsa 98 i utrudniającą proces reportowania czegokolwiek do granic możliwości, tak ze modlisz się tylko żeby nie znaleść żadnego błędu. O takich rzeczach jak np. Jenkins czy github także zapomnij. Wyjścia integracyjne: są ale budżet firmowy pozwala na niewiele. Ale wiadomo ze liczą się ludzie, kręgle pluz pizza i można świetnie spędzić czas. Imprezy firmowe: w zaprzyjaźnionym hotelu poza miastem, bądź gotowy żeby zabrać własne piwo bo firmowe skończy się po 20min. I nikt z tym nic nie zrobi. Ogólnie polecam, miło wspominam tam prace. Raczej dla osób zaraz po studiach. Rekrutacji na MID albo Seniora i tak się tam chyba nigdy nie prowadziło.

Stary wyjadacz

Na rzeszowskie warunki nie jest zle. Plus to atmosfera w zespole. Za malo wyjsc integraxji na miescie.

@Stary wyjadacz

Atmosfera to bez wątpienia jeden z tych najbardziej istotnych elementów w każdej pracy. Wspomniałeś, iż warunki w Softsystem nie są złe, jednak przydałoby się więcej konkretów. Co powiesz o wysokości wynagrodzenia w tej firmie?

Irena

Softsystem poszukuje Specjalisty ds. Wdrożeń Aplikacji. Ogłoszenie znajdziecie na stronie internetowej firmy: https://www.softsystem.pl/pl/kariera/oferty-pracy/specjalista-ds-wdrozen-aplikacji-rzeszow/ Wymagana jest znajomość języka angielskiego oraz wykształcenie wyższe. Czy ktoś z Was zamierza aplikować?

Keys
@Irena

Szkoda, że w wymaganiach jest wykształcenie wyższe. Co prawda uczęszczałem na studia, ale z pewnych przyczyn nie podszedłem do obrony pracy inżynierskiej. Z powodu aktualnych zmian w oświacie nie mam szans na skończenie tego bez nadrabiania różnic programowych.

Zarobki działają na takiej samej zasadzie co zawsze czyli aktualnie teraz. 2450 na rękę - Programista AT, Programista Najniższa krajowa - tester i reszta stanowisk. Tutaj nie ma czegoś takiego jak negocjacja. Plus pracy jest taki, że pracujesz na 10% i tak Cię nie zwolnią, praca raczej na starość lub przeczekanie. Podwyżki ustawowe co pół roku plus po 10 latach pracy dostaniesz dyplom i bon na kiełbasę.

Antoni

Chcesz przez to napisać, że praca w firmie Softsystem jest pracą stabilną? Wracając do zarobków, chciałbym sprecyzować jeszcze, czy wynagrodzenia podstawowe uzupełniane jest o ewentualne świadczenia dodatkowe? Występują premię bądź nagrody? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Rocky Łoś
@Antoni

Dodatkowe świadczenia finansowe to raczej wyjątek niż reguła. Czasem, jak jest pilna potrzeba nadgodzin to możesz je sobie dodać do faktury (no chyba, że akurat się im odwidzi - wtedy tylko je sobie odbierzesz jako czas wolny). Premia/nagroda jest baaardzo niska, szkoda w ogóle o niej wspominać (wartości rzędu 100-200 zł półrocznie, jak Cię mng lubi i jesteś dobrym programistą to masz szansę na 400-500 zł - oczywiście dodane do faktury, więc minus dochodowy). Po 10 latach pracy wybrana nagroda chyba o wartości do 500 zł (oczywiście musisz zapłacić od tego podatek). Praca stabilna, w zależności od działu albo będziesz miał za dużo pracy albo wcale jej nie będziesz miał ale chyba w 25 letniej historii firmy nie zdarzyło się, żeby ktoś poleciał za 'słabe wyniki w pracy'. Będziesz pomijany przy 'bonusach', 'podwyżkach' ale nikt Cię nie zwolni. Właśnie...podwyżki...są co roku. Jeśli akurat rośnie minimalna krajowa. Z kontraktu też są. Ale jeśli akurat w Excelu stoi, że należy Ci się podwyżka 100 zł, a minimalna krajowa rośnie o 120 zł to z kontraktu pewnie będziesz sobie musiał odjąć...taka podniżka :)

@Rocky Łoś

Pisząc o dodawaniu nadgodzin do faktury, a potem płaceniu podatku masz na myśli samozatrudnienie? Masz własną działalność gospodarczą i współpracujesz z firmą, bo tak to zrozumiałem. Dodaj na jakich kontraktach pracują inni pracownicy? Każda informacja będzie pomocna.

@Antoni

Tak, dokładnie to miał na myśli, zatrudnienie na zasadzie umowa o pracę na 1/4 etatu, a reszta (3/4) wypracowywana na kontrakcie na działalności gospodarczej. Dzięki tej 1/4 etatu w SS nie trzeba płacić pełnego ZUS za DG, a jedynie ~330pln składki zdrowotnej. Aha, w ramach kontraktu wynajmuje się sprzęt od firmy więc co 3msc trzeba opłacić fakturę 120 pln netto.

@Gall

Dziękuję za wyjaśnienie. Załóżmy, że znajdzie się pracownik, któremu takie warunki pracy będą odpowiadały. Chciałbym wiedzieć, czy osoba nosząca się z zamiarem założenia własnej działalności gospodarczej będzie mogła liczyć na odpowiednią pomoc i wsparcie w pierwszych miesiącach jej prowadzenia? Napisz, proszę, jak to wygląda z Twojej wiedzy.

rozczarowani
@Antoni

Nie. Dostaniesz tylko informacje, które dokumenty nalezy dostarczyc. Proawdzenie dzialanosci, ksiegowanie, rozlicznie VAT itp wszystko jest na twojej glowie.

Rocky Łoś
@Gall

A to widzę, że się pozmieniało, bo za moich czasów było 1/2 etatu i reszta na działalność, widocznie i te 1/2 etatu to były zbyt wielkie stawki dla firmy, że poszukała oszczędności jeszcze bardziej. Zapomniałem o fakturach za sprzęt :) Ale podobno byli tacy, co nie płacili tych faktur dłuugie lata...jeśli chodzi o formę współpracy - 98% pracowników pracowała na tej zasadzie 1/2 etatu + DG i nie było możliwości inaczej, może się coś zmieniło.

Bio
@Rocky Łoś

Nie pozmieniało się, nadal jest 1/2 etat + 1/2 działalność (4h/4h), dodatkowo 5 dni płatnego chorobowego w roku w pełni, tj. pracodawca dopłaca za Twoje chorobowe z tej 1/2 działalności przez te 5 dni, potem już pokrywasz urlopem a jak Ci się urlop skończy to bezpłatne. Co miesiąc w każdą środę darmowe sałatki. A co do działalności to tak, wszystko jest na Twojej głowie, chyba, że zatrudnisz księgową za te kilkadziesiąt zł :)

@Bio

Zdaje się, że dla nowych już 3/4 i 1/4 bo stawka na fakturze z DG jest tak niska, że nie wychodzi minimalna stawka godzinowa przy 1/2.

double

Ocena 2/5 to w przypadku tej firmy zdecydowanie za duzo. Marne 1 by wystarczylo.

Witam, czy ktoś ma jakąś wiedzę jak wygląda praca na stanowisku system engineer ? Chciał bym tam aplikować a wolę się dowiedzieć wcześniej - z góry dzięki

gad

tester 5,5k brutto programista 7-11 k brutto więc nie wiem czy tak słabo płacą ... może trzeba lepiej negocjować.....

@gad

Albo przed wpisaniem takiego posta sprawdzić, czy dotyczy on właściwej firmy, bo podane zarobki są dużo wyższe niż w SoftSystemie.

@były_softsystemowiec

Ewentualnie zaznaczyć, że to są zarobki kwartalne, wtedy odpowiadałyby tym z SoftSystemu.

Modanasukces
@były_softsystemowiec

To pensje dla 4 osobowego zespołu.

Dzisiejszy
@gad

Poważnie to są dobre zarobki? No chyba że dla kogoś na początku swojej kariery zawodowej. Dzisiaj senior jeśli na b2b ma poniżej 15k + vat to sa to przecietne zarobki. W G2A stawki przekraczaja 20k na fakturze. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby dobry programista zarabiał 30k miesiecznie, tylko to juz zdalny kontrakt zagraniczny trzeba złapać przy stawce typu 50 usd/h, ktora to jest przecietna dla seniora. I teraz wrocmy do tego 7k brutto. Ile to jest na reke? To sa dobre zarobki na dzisiejsze czasy? Poszukajcie na facebooku grupy pod nazwa "Praca dla programistów - powyżej 20000zł". Są tam wyłącznie oferty pracy z jawnymi widełkami, które są zawsze powyżej 20k. Dzisiejszy rynek pracy nas rozpieszcza i tylko się cieszyć.

@Dzisiejszy

Rozumiem Twoje zdanie, że każdy specjalista w swojej dziedzinie chciałby uzyskać jak najwyższą pensję. A jak kształtuje się obecnie wynagrodzenie w firmie Softsystem i czy pracodawca oferuje jakieś bonusy? Masz informacje na ten temat? Na stronie pracodawcy https://www.softsystem.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ jest dużo ofert pracy z branży IT. Warto tam zajrzeć.

Bebek

OK

Damian

Pracowałem w Soft Stystemie jako front-end developer ponad 2.5 roku. Plusy: -elastyczny czas pracy, -karta Multisport, -praca dobra na początek, -dobry kontakt z działem HR, oraz niektórymi współpracownikami. Jeśli chodzi o minusy to przede wszystkim podejście menadżera do pracownika, który sam nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami, nie mówiąc już o zarządzaniu naprawdę małym zespołem. Nie jest to dobra firma, jeśli chcesz wprowadzić coś nowego, lub coś ulepszyć bo: „Po co?”, „Przecież działa?”, „Kto za to zapłaci?” , „Będzie tak jak ja to zrobiłem albo wcale”, dlatego też możliwości rozwoju w Sofcie niewielkie. Menadżer zamiast motywować do rozwoju, motywuje raczej do zmiany pracy. Jeśli chodzi o „mocne” strony menadżera to na pewno będzie to gnojenie pracownika przy całym openspace i przeglądanie gazetek z promocjami. W większości czasu, zajęcia trzeba było sobie szukać samemu. Atmosfera z teamie średnia. Kolejna kwestia to konieczność zakładania działalności gospodarczej, która przy zarobkach znacznie poniżej oczekiwań jest średnio opłacalna. Wraz z założeniem DG dochodzi konieczność opłacania faktury za korzystanie ze sprzętu, o czym nie było wspominane podczas podpisywania umowy. Bonusy raczej niskie, tak jak i podwyżki. Są dodatkowe kursy angielskiego, lecz nie są one wliczone do czasu pracy, więc chęć uczestnictwa w nich wiąże się z odrabianiem godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o SoftSystem Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w SoftSystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoftSystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SoftSystem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SoftSystem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SoftSystem Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SoftSystem Sp. z o.o.