Opinie o Credit Agricole Bank Polska S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Credit Agricole Bank Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Credit Agricole Bank Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Credit Agricole Bank Polska S.A. w Wrocław

Zainteresowana

Cześć, ile mniej więcej zarabia pracownik back office? Chodzi mi o AML. Czy 5500 brutto to realna stawka?

adam
@Zainteresowana

Chyba żartujesz ! Kobieto zejdź na ziemię ! Nikt ci tyle nie da ! buahhaaa

bułka
@adam

2000 na reke max

Aleksis
@bułka

Nie przesadzaj, 2700 zł plus premie. Tak jest w moim przypadku.

Joanna

@Zniesmaczony, rozumiem, że osoby, które rekrutowały Cie do pracy w firmie Credit Agricole Bank Polska uznały, że nie spełniasz wymagań, które były zawarte w ogłoszeniu o pracę? Czy któraś z osób biorących udział w rekrutacji dostała propozycję pracy? @Analde Stroyer, a Ty osobiście masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Credit Agricole Bank Polska?

Zniesmaczony
@Joanna

W czasach Google i Internetu nie mam potrzeby być dosłownie chodzącą encyklopedią, wystarczy mi wiedzą gdzie szukać informacji i jak je wykorzystać w praktyce, jednak osoby z CA szukają encyklopedii, więc nie, nie powiodło mi się, a nawet gdyby, to bym się mocno zastanowił nad podjęciem pracy, bo to jak zostałem potraktowany jednoznacznie już na rozmowie mi zapaliło czerwoną lampkę aby jednak dać sobie spokój z CA. Nie wiem czy ktoś przeszedł rekrutację i jakaś chodząca encyklopedia została przyjęta - nikt mi nie udzielił takich informacji, bo kto i na jakiej podstawie niby miałby to zrobić w czasach RODO?

Była Kandydatka do pracy

Dziękuję.

Ad

Opinie klientów tego Banku też nie są pozytywne.

Nie warto tam wysyłać CV. Zgadza się , ludzie tam pracujący nie mają szacunku do kandydata . Cały czas pojawiające się ogłoszenia o czymś świadczą. Kiedy zabraknie im ludzi do pracy, zaczną może wreszcie szanować potencjalnego kandydata.

Doradca Klienta

Ok. 20 minutowa rozmowa rekrutacyjna z HR (umówiona 2 dni wcześniej na konkretną godzinę), pytania o motywację, doświadczenie w obsłudze klienta, co wiem o CA, oczekiwania w zakresie pracy. Następnego dnia zostałem zaproszony do Oddziału na rozmowę z Dyrektorem ustaliliśmy termin spotkania na kolejny dzień. Tam rozmowa trwała ok. 30 minut, podobne pytania plus zaaranżowana scenka sprzedażowa. Atmosfera w pierwszej i drugiej rozmowie przyjemna, bez napięcia, profesjonalnie. Zostałem również poproszony o pokazanie świadectw pacy i referencji. W mojej ocenie wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Swoje CV wysłałem z portalu z ogłoszeniami o pracę.

- co mnie motywuje do pacy - jaki portfel klientów obsługiwałem - w jaki sposób pozyskuję klientów - od kiedy jestem dostępny - moje oczekiwania od nowego pracodawcy - dlaczego szukam nowego zajęcia

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

@Była kandydatka do pracy, rozumiem i dziękuję za odpowiedź, Nie miałam na myśli, że zmyślasz to, co napisałaś na temat sytuacji, która spotkała Cię z firmą Credit Agricole Bank Polska, jednak chodziło mi o to, że dziwnym jest, że tak została rozwiązana ta sytuacja przez bank wobec Ciebie. @adam, więc na jakie warunki zatrudnienia może liczyć pracownik na stanowisku "back office"? @Bankowe że stazem, czy możesz do swojej opinii dodać, jak wygląda atmosfera, która panuje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w firmie? Można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek w trudnych momentach, które niewątpliwie się zdarzają? @anonymous, poczyniłeś już jakieś kroki względem zatrudnienia na tym stanowisku?

Była Kandydatka do pracy
@Joanna

Niestety dla mnie jest to przykre, że tak ze mną postąpili tym bardziej, że odrzuciłam inną ofertę pracy, mając słowo ,że mnie zatrudnią oraz odbyte badania lekarskie- Medycyny Pracy. A teraz jestem i bez pracy i bez choćby cienia nadziei , że szybko ją znajdę.

Jaka podstawa na stanowisku Doradca Klienta Indywidualnego w Warszawie? Ktoś może podzielić się doświadczeniem? Dzięki.

Joanna

@anonymous, rozważasz podjęcie zatrudniania w Credit Agricole Polska? Jakie stanowisko pracy jest dla Ciebie interesujące? Przedstaw swoje doświadczenia związane z pracą w podobnym charakterze.

obsługa klienta brak doświadczenia

Witam mam pytanie jakie są warunki pracy w banku CA na stanowisku doradca klienta .Jak wygląda plan sprzedażowy jak jest z szkoleniami ,jaka atmosfera w pracy .Na rozmowie dyrektor regionalny mówił o premiach za plany sprzedażowe.Czy faktycznie tak jest i czy młody pracownik jest w stanie wypracować te limity . Czy program jest do ogarnięcia i cała reszta czy w placówka małych trzeba zostawać po godzinach a jak czy to jest płatne .Proszę o opinie bo zastanawiam czy warto zaryzykować .

Bankowe że stazem
@anonymous

Plany jak planu w każdym banku pod tym kątem podobnie, spójrz post niżej napisałam moje przemyślenia po roku pracy....

Gregor

Kolejka na 10 osób jeden pracownik 30min czekam ostatni raz ty przyszłem Rybnik godz 11 50

Klient
@Gregor

w placowce w Gorzowie, dwie osoby to cały personel i obie obsługują ludzi w pokojach, a na sali kolejka do kasy czeka godzinę... Żenada

Bankowe że stazem

Pracuje w CA rok czasu, wcześniej moja kariera zawodowa była związana z bankowiscia. Po roku mogę wystawić opinie o pracy w CA i nie jest to opinia pełna zachwytu, a raczej krytyki. *Po pierwsze bank ma zaszłe procesy zw z obsługą kasowo - gotówkowa, co wieże się z tona papierów i ciągłymi nadgodzinami. *po drugie wieczne wakaty, teraz się nie dziwię klientom, którzy na początku mojej pracy mówili, "znowu nowa osoba", "czemu u Was ciągle się zmieniają ludzie *po trzecie praca na stanowisku Doradcy Klienta to orka, ciągle kolejki, a w międzyczasie oczywiście trzeba dzwonić w każdej przerwie, najlepiej nie sikac i nie jeść. Tylko dzwonić i dzwonić. *po czwarte słaby system premiowy, a jak się zrobi plan to się okazuje że ucinaja go za to że oddział nie zrobił planu, że się mialo urlop. I kwota premii maleje o 30 %. *po piąte :na premie maja wpływ dziwne czynniki, których nie jesteśmy w stanie kontrolować. Ludzie się zwalniają, bo mają dość ciągłych nadgodzin i śmiesznych kwot premii po calomiesiecznym zapierniczaniu. To moja opinia, mam nadzieję że będzie pomocna zanim ktoś podejmie pracę w CA. *

Joanna

@Była Kandydatka do Pracy, wydaje mi się to dziwne co piszesz, ponieważ, jak napisałaś przeszłaś pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną i otrzymałaś decyzję pozytywną, więc co takiego wydarzyło się później, że jednak nie zostałaś zatrudniona do pracy w Credit Agricole Bank Polska? Napisz, jak pracodawca argumentował tę decyzję.

Była kandydatka do pracy
@Joanna

Nic dziwnego tutaj nie ma ! Zachorowałam i nie zostałam przyjęta ! Choroba nie jest sytuacją zależną ode mnie więc nic dziwnego tutaj nie widzę ! Pomimo tego że odbyłam badania i można było przesunąć termin rozpoczęcia na dzień 15 , gdyż dwa razy w miesiącu są zatrudnienia 1 i 15 dzień miesiąca to kierowniczka się nie zgodziła. Mało tego krzyczała do mnie przez telefon choć poinformowałam zawczasu , iż się rozchorowałam. Niestety rozłączyła się i nie sposób było się z nią porozumieć. Nadal dla ciebie jest to dziwne ?

Była kandydatka do pracy
@Joanna

Żadnej argumentacji nie było z jej strony, powiedziała , że nie będzie na mnie czekać i że mogłam chora przyjść do pracy co dla mnie jest niezrozumiałe wręcz niepoważne ! Proszę zatem nie używać słownictwa typu " dziwne to co piszesz" gdyż jestem osobą poważną i nie miałabym celu pisać jakiś bredni na tym forum.

gość
@Joanna

Czytaj ze zrozumieniem. W komentarzu z dnia 14.08.2018 12:52 wszystko jest napisane szczegółowo.

Joanna

@Anonimek, jakie kryteria należało spełnić, aby otrzymać premie, którą przedstawiał pracodawca, czyli bank Credit Agricole Bank Polska? Jakiego rodzaju produkty bankowe należało sprzedać, aby móc liczyć na premię? Były to realne cele do zrealizowania, czy raczej niemożliwe z Twojego punktu widzenia? @Była Kandydatka do Pracy, widzę, że byłaś na etapie zatrudnienia w Credit Agricole Bank Polska. Czy możesz napisać, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna na stanowisko, które aplikowałaś? Opowiedz, jak ona wyglądała.

Była Kandydatka do Pracy
@Joanna

Najpierw zadzwoniła do mnie pani z Działu Hr , parę dni potem miałam rozmowę z kierowniczką jednego z Departamentów, zapytała dlaczego akurat wybrałam to stanowisko ( na które się ubiegałam) oraz musiałam krótki test . Otrzymałam odpowiedź pozytywną jakoś dwa dni potem . Oczywiście zawiozłam wszystkie potrzebne dokumenty, odebrałam skierowanie na badania, te badania odbyłam no i niestety mnie nie zatrudniła.

Anonimek

Witam, NIE POLECAM pracy na stanowisku telefoniczny doradca klienta. Zatrudnia Was bank, a płaci (na umowie o pracę) niecałe 11 złotych. To jest skandal !!! Już nawet w jakichś zwykłych call center dają więcej, a do tego macie elastyczny grafik, a tutaj możecie wybrać jedynie kilka dni. Klienci są oczywiście niezainteresowani produktami, które chcecie im sprzedać, a szefostwo obiecuje premie do 900 zł...mydlenie oczu. Do tego na sali wysiadła klimatyzacja, albo nie zawsze ją włączają :) (a na zewnątrz 36 stopni w cieniu). Uciekajcie stamtąd proszę!

Aleksander

Dzień dobry, Czy ktoś się wypowie na temat pracy w Dziale Obsługi Skarg ?

Witam jakie jest podstawa dla osoby początkującej

Joanna

@Pracownik, dziękuję za kontynuację rozmowy w temacie o pracy w Credit Agricole Polska. Napisałeś, iż pracownicy, często pomagają sobie w realizowaniu planów nałożonych przez pracodawcę. Czy pracownik, który wykona określone plany może liczyć na odpowiednio wyższe wynagrodzenie? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Joanna

@Prawda, czy możesz napisać coś na temat atmosfery panującej w pracy w banku Credit Agricole Polska? Jak wyglądają relacje pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tym miejscu pracy? Czy można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników w pierwszych dniach pracy? Napisz proszę coś na ten temat.

@Joanna

Nie wiem jak w innych placowkach, ale u mnie w PB kazdy na kazdego moze liczyc. Kazdy kazdemu pomaga i nawet nawzajem pomagamy sobie dociagnac plany.

Mazia88

Jak wygląda szkolenie do pracy w placówce ? Są jakieś wyjazdy ?

Prawda
@Mazia88

Beznadziejnie. Uczą jak gadać z klientem, żeby sprzedać mu jak najwiecej. Nic z programów komputerowych które w pracy są skomplikowane i wszystkiego musisz szukać. Przykładowo uruchomienie karty jest w uwaga Zastrzeżeniu karty. Gry i zabawy jak w przedszkolu.

Mazia88
@Prawda

A gdzie odbywają się szkolenia i ile trwają ?

Prawda
@Mazia88

Zależy. Wrocław lub Warszawa. Pierwsze trwało 3 dni potem cały tydzien

@Prawda

Program wcale nie jest skomolikowany. Pracuje juz troche w CA i wystarczy ruszyc glowa. W innych bankach o wiele bardziej sa systemy skomplikowaneCo do szkolen to jak wyzej Wroclaw lub Warszawa.

Joanna

@Prawda, czy pracownik w trakcie odbywania szkoleń o których wspomniałeś sam pokrywa opłaty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem? Czy może bank Credit Agricole Polska bierze te opłaty na siebie? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Joanna

@Mazia88, jesteś zainteresowany pracą w banku Credit Agricole Polska? Składałeś może swoje CV i aplikowałeś na któreś z wolnych stanowisk? Napisz, proszę, swoją motywację odnośnie poszukiwania informacji na temat tej firmy. Wiele osób może być w podobnym położeniu jak Ty i Twoje informacje mogą okazać się bardzo przydatne dla tych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Credit Agricole Bank Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Credit Agricole Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Credit Agricole Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Credit Agricole Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 7 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Credit Agricole Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Credit Agricole Bank Polska S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Credit Agricole Bank Polska S.A.
3.7/5 Na podstawie 363 ocen.

Credit Agricole Bank Polska S.A.