Opinie o Credit Agricole Bank Polska S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Credit Agricole Bank Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Credit Agricole Bank Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Credit Agricole Bank Polska S.A. w Wrocław

Pela

Dyrektorzy placówek niekompetenti regionalni awansują swoich ulubieńców będących na końcu listy wyników sprzedażowych . Zatrudniani sa ludzie z zewnątrz na stanowiska kierownicze nie mający pojęcia o strukturze CA .Tragiczna świadomość biznesowa i chęć wykazania sie dobrymi wynikami nowych pracowników ma się nijak do jakości i etyki ,nie mówiąc o łamaniu procedur. Nikt z Zarządu ,HR nie analizuje dlaczego w niektorych placówkach zwalniają sie doradcy którzy nie mają pracy.Pani Dyrektor Regionu nawet nie podziękuje pracownikom za 18,20,itd...lat pracy .Nasuwa sie jedno określenie sfizofrenia .Na spotkaniach, zebraniach pięknie mówią a na zapleczu placówki czlowiek po rozmowie wychodzi z depresją.Nie ma zrozumienia liczy sie wynik aby panie dyrektor placowki i regionu wziely premię. I NAJWAŻNIEJSZE PO KILKUNASTU LATACH PRACY UWAŻAM ZE OBECNE DZIALANIA SĄ NA SZKODĘ BANKU.Mielenie tych samych kredytów zamykanie i otwieranie kont i ubezpieczeń to standard. Wieloletni pracownicy mieli wiedzę kompetencje i przede wszystkim relacje z klientami ,ale.niestety nie liczy sie wiedza doswiadczenie,wiedza liczy sie wynik nie istotne jak go osiagniesz ,najważniejsze żeby przełożony dal spokój tak wyglada praca w CA .Zwalniając się żal mi bylo relacji z klientami ,zespołu nie bo wszyscy sie sami zwolnili, podsumowując byla to najlepsza decyzja w życiu ,przez ułamek sekundy nie żałuję ,czuję spokój,radość,i najważniejsze mam czas dla rodziny .Nie polecam pracy w CA .Dyrektorzy którzy mieli kompetencje,wiedzę,kulturę i świadomość biznesową też sie sami zwolnili .Przeraża mnie fakt że firma pozwala sobie na stratę takich pracowników.

Wszystko zależy od dyrektora.(usunięte przez administratora) Kolesiostwo, przekręty , naciągarstwo. Zero poszanowania klienta. Liczy się jak z nowego klienta zrobić frajera. Sam się o tym przekonałem.

Toni

Moja sugestia: zwolnić wszystkich dyrektorów oddziałów Credit Agricole, u których jest duża rotacja, czyli np. pracownicy uciekają po 2, 3 miesiącach, bądź masowo (3 osoby na raz) się zwalniają, bądź idą na zwolnienie od psychiatry, bo nie wytrzymują nerwowo. Ciekawe, że nikogo to nie zastanawia, co się dzieje w tych miejscach.

pytanie do ludzi z centrali

Cześć, zastanawiam się czy nie aplikować do pracy do centrali, możecie pokrótce powiedzieć, jakie są zarobki, jacy przełożeni? Chodzi mi o działy niezwiązane ze sprzedażą, a bardziej z analizą. Z góry dzięki! :)

Doradca Klienta

Ok. 20 minutowa rozmowa rekrutacyjna z HR (umówiona 2 dni wcześniej na konkretną godzinę), pytania o motywację, doświadczenie w obsłudze klienta, co wiem o CA, oczekiwania w zakresie pracy. Następnego dnia zostałem zaproszony do Oddziału na rozmowę z Dyrektorem ustaliliśmy termin spotkania na kolejny dzień. Tam rozmowa trwała ok. 30 minut, podobne pytania plus zaaranżowana scenka sprzedażowa. Atmosfera w pierwszej i drugiej rozmowie przyjemna, bez napięcia, profesjonalnie. Zostałem również poproszony o pokazanie świadectw pacy i referencji. W mojej ocenie wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Swoje CV wysłałem z portalu z ogłoszeniami o pracę.

- co mnie motywuje do pacy - jaki portfel klientów obsługiwałem - w jaki sposób pozyskuję klientów - od kiedy jestem dostępny - moje oczekiwania od nowego pracodawcy - dlaczego szukam nowego zajęcia

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
To Ja.

Nie rozumiem skąd w ludziach tyle nienawiści. Przecież ktoś kto szuka pracy , szuka jej w różnych miejscach, żeby cokolwiek znaleźć bo żyć z czegoś trzeba, a z tego co piszecie, w banku o jakim mowa, nie ma normalnych ludzi, a jakieś dziwne osoby, którym satysfakcję sprawia to ,że próbują kogoś poniżyć, poszydzić i nie zatrudnić tej osoby. To jest jakiś absurd. Nigdy tego nie zrozumiem.

xyzlena

Prawda, potwierdzam. Po rozmowie kwalifikacyjnej czułam się jak skończona idiotka. Wtedy już powinno mi się zapalić czerwone światełko i powinnam była uciekać, ale niestety nie zrobiłam tego. Dzięki czemu przeżyłam najgorsze 6 mcy w swoim zyciu. (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś jest bardzo zdesperowany to moze tam pójść. Jednak polecam na nie wiecej nic 2 mce. Dłuższy staż może się wiązać z koniecznością brania leków na uspokojenie i wizytami u psychologa. (usunięte przez administratora)

@xyzlena

Dodam, ze zrezygnowałam sama. Oni Cię nie zwolnią, nie wiem, co by trzeba było zrobić, zeby Cię zwolnili. Jak już "złapią" kandydata to gnębią do upadłego. Chyba sprawia im to jakąś frajdę, moze czują się lepsi. Moze przykład idzie z góry. Nie wiem, i już nie chcę wiedzieć. Mam to za sobą i wszystkich przestrzegam przed pracą w tym obozie. Natomiast jest to wymarzona praca dla socjopatów, ludzi wyzutych z empatii i emocji. Tacy na pewno się w CA odnajdą.

Iwka
@To Ja.

Wiem że to przykre, ale niestety tak to wgląda

DK

Witajcie, naprawdę jest aż tak źle? Czy ktoś ma może doświadczenie jako DK w Bydgoszczy? Dzięki za jakiekolwiek informację

a
@DK

jest jeszcze gorzej... uciekaj i nie pytaj o drogę..

DK
@a

Kurczę ???? A czekam na rozmowę

Toni
@DK

Hahahaha, to powodzenia. Polecam przed rozmową wziąć coś na uspokojenie. A tak naprawdę to polecam olać ich. Szkoda Twojego zdrowia i nerwów. Jest wiele innych banków. Płace takie same (poza np. Stefczykiem i PKO BP - tu śmiesznie niskie).

Patryk

Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. (usunięte przez administratora)zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. (usunięte przez administratora) Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.

Jak wygląda praca w oddziale fizycznym? Chodzi mi bardziej o sprecyzowanie pojęcia "sprzedaż" :)? Mam jakieś tam plany i muszę je wykonać? Jak nie ma klientów to gdzie mam ich szukać? Proszę o jakąś nawet pobieżną informacje jak wygląda taka praca w oddziale.

@.,

Nie polecam pracy w CA. (usunięte przez administratora) Nikogo nie interesuje, jak sprzedasz. Masz sprzedać określone produkty i koniec. Rano "odprawa" - tłumaczysz się, dlaczego dnia poprzedniego jakiś klient nie przyszedł albo dlaczego zamiast 2 kont, pożyczki, produktów oszczędnościowych, sprzedałaś tylko 1 konto. Nie mozesz dokończyc obsługi klienta, bo już słyszysz pytanie od kierownika, dlaczego nie dzwonisz. Bazy obdzwonione po 100 razy. Na koniec dnia idziesz do tablicy i wpisujesz co sprzedałaś.(usunięte przez administratora) Pracowałam tam 6 mcy, najgorsza praca w moim życiu. Poleciłabym tylko wrogowi.(usunięte przez administratora)

@xyzlena

Dodatkowo 15 minut przerwy na 8 h pracy. Jeśli za często chodzisz do toalety (według przełożonego) to nie zawaha się zapytac, co tam robisz. (usunięte przez administratora). Nie masz prawa odezwać się do kolezanki, jeśli pójdziesz do pokoju obok (nie w sprawach prywatnych) - od razu telefon od kierownika z pytaniem, co tam robisz.

Joanna

@Kasia, składałaś może dokumenty aplikacyjne do pracy w Credit Agricole Bank Polska na stanowisku doradcy klienta indywidualnego? Czy dopiero nosisz się z takim zamiarem? @Była Kandydatka do pracy, mam nadzieję, że w Twoim przypadku wszystko skończy się dobrze. Masz zamiar w dalszym ciągu walczyć o zatrudnienie w Credit Agricole Bank Polska? Czy raczej będziesz szukać pracy w innym miejscu?

@Joanna

Jeżeli chodzi o pracę to wysyłam już gdziekolwiek byle by tylko szybko coś znaleźć. Odnośnie Credit Agricole nie odpowiedzieli mi nawet na skargę , która została złożona w związku z niewłaściwym zachowaniem pani kierownik Departamentu w którym docelowo miałam być zatrudniona. Zatem odpowiedź nasuwa się sama.

aha
@Była Kandydatka do pracy

Cóż, skoro sama przyznajesz, że wysyłasz byle gdzie i "nie ma nadziei, że szybko znajdziesz pracę", to może dobrze, że Cie jednak nie zatrudnili.

Prawda

byle gdzie to ty jesteś

@aha

Gdziekolwiek to również Banki, Butiki, Stacje Benzynowe etc. etc. także nie widzę w tym nic złego. A niestety nie ma tak ,że od razu rozdzwoni się mnóstwo telefonów i pracę znajdę od ręki w godzinę czy w tydzień. Czasem trzeba szukać dłużej. Czy wysyłanie gdziekolwiek dla ciebie to jakaś ujma czy coś złego! Bo dla mnie nie! Więc nie rozumiem co miała znaczyć ta twoja chamska docinka "to może dobrze, że Cie jednak nie zatrudnili." Ja nie wstydzę się i nie boję żadnej pracy i nie jest dla mnie istotne czy jest to praca w Butiku, Barze czy Banku. Bank nie jest dla mnie instytucją wyższej rangi zawodowej tak więc mam nadzieję, że dotrze wreszcie do ciebie, że nie istotne jest gdzie się pracuje, a jakim się jest człowiekiem. A ty pokazałaś jaka jesteś . Pamiętaj karma wraca, wróci do ciebie na bank !

@aha

Pani , która przeprowadzała ze mną rozmowę w tym Banku powiedziała, że ma dysleksję ,więc niekoniecznie w Banku pracują ludzie wysoce inteligentni. Ty jak widać również do nich nie należysz :)

Aro
@aha

Oj chyba ktoś tu ma straszne kompleksy. Po co taki chory tekst? Frajdę sprawia ci pisanie takich bzdur? no weź pomyśl zanim coś równie głupiego napiszesz.

Proszę się zapoznać z prawem

Zgodnie z kodeksem pracy, jeżeli składa się kandydatowi ofertę pracy o terminie rozpoczęcia np. 1 wrzesień i kandydat tej pracy nie podejmie od 1 września to oferta traci ważność. Nikt nie jest zobowiązany czekać na kandydata aż będzie gotowy do pracy, niezależnie od powodu. Nie ma Pani racji mając pretensje do firmy. Oferta niepodjęta w terminie TRACI WAŻNOŚĆ.

@Proszę się zapoznać z prawem

A kim pani jest? Tą niegrzeczną panią kierownik, która nawet nie raczyła przeprosić za swoje niegrzeczne zachowanie? Krzyczenie do mnie przez telefon po czym rozłączenie się uważa pani za normalne i adekwatne do zajmowanego stanowiska?! Uważam, że jeżeli firma jest poważna to powinna odpowiedzieć na skargę złożoną na panią kierowniczkę , która nie zachowała się przyzwoicie , ale wręcz chamsko i bezczelnie. Jeżeli nie chciała na mnie czekać do drugiego terminu zatrudnienia to przynajmniej mogła to powiedzieć w sposób kulturalny i grzeczny a nie wydzierać się przez telefon po czym się rozłączając. Gratulacje dla tej pani, faktycznie zatrudniacie ludzi , którzy nie potrafią przyzwoicie się zachować. I odnosząc się do pani wypowiedzi, znam doskonale Kodeks Pracy ( pisze się z dużej litery a nie jak pani napisała z małej ) i zagadnienia prawne więc nie muszę się z nimi zapoznawać. Nie napisałam , że Bank ma mnie obowiązek zatrudnić , ale zgodnie z zasadami kultury pracownica Banku a w tym przypadku pani kierowniczka powinna odnosić się do mnie z szacunkiem i kulturą, którą się nie popisała tak więc proszę mnie nie pouczać bo znam doskonale swoje prawa . Gdybym wiedziała , że mam do czynienia z niepoważną osobą, podjęłabym inną ofertę pracy , u poważnego pracodawcy, którą niestety odrzuciłam z racji tego, iż miałam podjąć pracę w Credit Agricole. Przełożona tejże pani nawet nie raczyła odpowiedzieć na skargę, więc sama sobie wystawiła opinię. Poważny pracodawca tak się nie zachowuje. Domniemywam ,że tę złośliwą, wredną opinię nick : ah mogła napisać również pani. Nie jest to normalne zachowanie, kulturalna i poważna osoba tak się nie zachowuje. Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś pani tej pracy nie będzie musiała szukać. Proszę zatem przemyśleć swoje zachowanie i podejście do człowieka bo z taką postawą daleko pani nie zajdzie. ŻEGNAM.

@Proszę się zapoznać z prawem

INFORMUJĘ , iż wolność słowa i swoboda wypowiedzi jest zagwarantowana art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Analde Stroyer
@Joanna

"Masz zamiar w dalszym ciągu walczyć o zatrudnienie w Credit Agricole Bank Polska? Czy raczej będziesz szukać pracy w innym miejscu?" @Joanna - po tym jak została potraktowana Była Kandydatka do pracy i jeżeli jest to prawda, to z tą firmą nie warto walczyć nawet o przysłowiowe ubicie muchy w toalecie, a co dopiero o pracę.

@Analde Stroyer

Napisałam całą prawdę . Nie mam żadnego celu , aby pisać nieprawdę.

Analde Stroyer

Wierzę :-)

@Była Kandydatka do pracy

W tym banku nie szanuje się ani pracowników ani potencjalnych pracowników ani klientów.

Iza

Czy ktoś wie jakie są mniej więcej widełki jeśli chodzi o zarobki w placówce we Wrocławiu?

@Iza

Ok 4000

@Nowa

Stawka, którą podałeś, jest brutto, czy netto? Doliczyłeś do niej również ewentualne premie i bonusy, czy jest to tylko podstawowa stawka bez uwzględnienia ewentualnych dodatków? Sprecyzuj proszę swój komentarz na temat zarobków w Credit Agricole Bank Polska S.A.

Iza
@Nowa

rozumiem, że 4000 jest to stawka brutto podstawa?

@Iza

Tak brutto

@Nowa

4000 brutto podstawy, czy jeszcze premia do tego? Zastanawiam się rekrutować na młodszego specjalistę.

@Anna

Wiesz może, czy z upływem czasu podana przez Ciebie stawka wynagrodzenia może ulec zwiększeniu? Czy Credit Agricole Bank Polska w trakcie trwania umowy praktykuje dawanie podwyżek swoim pracownikom? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

@Jerzy

Właśnie chciałabym wiedzieć czy te 4000 brutto to jest podstawa, czy już wynagrodzenie z premią. Przypuszczam, że wraz ze zmianą stanowiska z młodszego doradcy na doradcę itd. stawka się zwiększa.

@Anna

Zdecydowałaś się na rekrutację do pracy w banku Credit Agricole Bank Polska na stanowisku młodszego specjalisty? Zaciekawiło mnie, czy masz jakieś doświadczenie w pracy w banku, czy może byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Jakie masz oczekiwania względem tego miejsca pracy? Odpowiedz, proszę.

@Jerzy

Pracowałam wcześniej przez 4 miesiące w contact center w banku, ale dyspozycyjność oraz efekty nie były adekwatne do niskich zarobków. Ale "łyknęłam bakcyla" i chciałabym rozpocząć pracę w placówce bankowej, stąd moja ciekawość jeśli chodzi o zarobki w CA, bo nie czarując - do pracy idzie się by zarabiać, a jeśli praca będzie dodatkowo przyjemna i wiązała się również z jakimiś banefitami to dlaczego nie.

mała

Które stanowisko jest wyższe: doradca klienta czy młodszy doradca klienta? Domyślam się, że doradca, ale wolę się upewnić. A czy ktoś z Was wie, jakie proponują zarobki na tych stanowiskach?

@mała

Na logikę doradca ???? na doradcy na dostałam 4000 myślę że analogicznie tak samo

mała
@Nowa

I dlatego zapytałam o hierarchię - ze względu na zarobki. Dziękuję za odpowiedź.

Tomasz

Cześć. Jakich widełek wynagrodzenia może spodziewać się absolwent informatyki z dwuletnim doświadczeniem w IT na pozycji starszego specjalisty help desk (2nd line) w Credit Agricole?

;)

2100 brutto

Admin
@Tomasz

2100 ? Pracuje obok helpdesku i slyszalem za maja miedzy 3500 a 4000 :)

@Admin

Wiesz może coś więcej na temat tego stanowiska pracy w Credit Agricole Bank Polska S.A.? Jakie umiejętności i kwalifikację należy mieć, aby móc z powodzeniem dostać się na to stanowisko? Często są przyjęcia?

Tośka

Bank jest niesumienny i nie szanuje swoich klientów . Z powodu jak twierdzą przerw technicznych , moi kierowcy stoją no stacjach benzynowych , autostradach albo obojętnie gdzie trzeba uzyć karty płatnicznej . Skoro są takie problemy należało by uprzedzić

Joanna

@Tomasz, jakiego dnia jesteś umówiony na rozmowę rekrutacyjną do pracy w firmie Credit Agricole Bank Polska? Jak będziesz już po rozmowie, to zachęcam do tego, abyś podzielił się tym, jak ona wyglądała. @;), poza stawką, którą podałeś, są jeszcze możliwości otrzymania premii bądź nagród kwartalnych? Są jakieś dodatki do wynagrodzenia?

On

1640 zł na rękę. Nie polecam

Key
@On

Naprawdę tak mało? Przecież od stycznia tyle będzie wynosić płaca minimalna

@On

W placowce to niemożliwe, chyba ze nie przepracowano pełnych godzin albo to franczyza

@Kasia

Nie ma szans, aby otrzymać wyższe wynagrodzenie podstawowe w firmie Credit Agricole Bank Polska? Chętnie poznam, jak wyglądają ewentualne premie bądź bonusy, które oferuje pracodawca zatrudnionym pracownikom. Jeżeli możesz, to napisz, co o tym wiesz.

Joanna

@Lianna, rozumiem, że rozważasz aplikowanie do pracy w firmie Credit Agricole Bank Polska na stanowisko młodszego doradcy klienta? Mogłabyś napisać, dlaczego praca akurat w tym banku Cie zainteresowała? Przedstaw, proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Lianna

Witam Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Młodszego Doradcy Klienta i Doradcy Klienta? Czy jest socjal w postaci dofinansowania do wczasów, do świąt, premie roczne itp? Czy ubranie do Pracy trzeba samemu kupować, czy pracodawca zapewnia pracownikowi środki na to?

Joanna

@Tomasz, masz zamiar brać udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisku starszego specjalisty help desk w firmie Credit Agricole Bank Polska? Dlaczego akurat praca w tym banku Cie zainteresowała? @Kris, Twoje opisane doświadczenie pochodzi z pracy w różnych bankach, czy może w kompletnie innej branży?

Tomasz
@Joanna

Joanno, ponieważ czas na zmiany, a pracy szukam od trzech tygodni, wysłałem około 50 CV, z czego jednym z 3 pracodawców, który odpowiedział i zaprosił mnie na rozmowę w przyszłym tygodniu był Credit Agricole. To przykre, że nawet po moim kierunku i z dwuletnim doświadczeniem w IT mam problem ze znalezieniem pracy.. :( Być może stawka, która mnie interesuje, czyli 4000-5000zł, którą podaję w formularzach na pracuj.pl aplikując na dane stanowisko jest zbyt duża, dlatego jestem odrzucany i nawet niezapraszany na rozmowę. Pozdrawiam

ONA
@Tomasz

To zaniż stawkę. Ja nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych a i tak mało kto do mnie dzwoni z zaproszeniem na rozmowę

Kris

Na jakie widełki może liczyc tester oprogramoeania z 3 letnim doświadczeniem?

Joanna

@Zniesmaczony, dziękuję za odpowiedź. @anonymous, rozważasz zatrudnienie w banku Credit Agricole Bank Polska na stanowisku windykatora terenowego? Masz doświadczenie na tym stanowisku, czy może po prostu chciałbyś spróbować swoich sił w tym zawodzie? Opisz, jak to wygląda.

Witam , pytanie do windykatorów terenowych , jak wyglądają plany ? Jaka podstawa dają ? Czy zależy ona od doświadczenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Credit Agricole Bank Polska S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Credit Agricole Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Credit Agricole Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Credit Agricole Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 7 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Credit Agricole Bank Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Credit Agricole Bank Polska S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Credit Agricole Bank Polska S.A.
3.7/5 Na podstawie 363 ocen.

Credit Agricole Bank Polska S.A.