Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

GTGT

Byłem w tej firmie na rozmowie o pracę. Rozmowy w tej branży trwają 1-2 godziny. Tutaj max 15 minut i to tylko dlatego, że zadawałem jakieś pytania dot. charakteru pracy i samej firmy. Zero pytań dot. umiejętności i doświadczenia. Dodatkowo rozmowa nie była prowadzona przez specjalistę w danej dziedzinie, tylko przez panią psycholog. Trochę dziwne podejście, ale może tutaj się to sprawdza.

TGTG
@GTGT

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna jest tylko wstępem do pełnej rekrutacji. Kandydat jest zaproszony do firmy i spotyka się z osobami z którymi przyjdzie mu pracować. To oni określają poziom jego kompetencji i czy chcą z nim współpracować czy też nie. Po drugim spotkaniu pracownicy decydują czy zatrudnić kandydata do firmy. Z tym z pewnością też się nie spotkałeś. Mogę również tutaj dodać taką ciekawostkę że zasady wynagrodzeń i powiązaną z nimi drogę rozwoju zostały określone w firmie przez samych pracowników. Łącznie z wysokością wypłat na każdym poziomie kompetencyjnym. Z tym z pewnością też się nie spotkałeś. Ostatecznie to pracownicy firmy decydują ile zarabiają, czy ich wzrost poziomu kwalifikacji pozwala na otrzymanie wyższego wynagrodzenia.

Księgowa

To firma stworzona dla osób którzy chcą się czegoś nauczyć i żyją tym! Jak ktoś mówi, że praca zabiera życie prywatne tzn. ze nie robi tego z pasji a tylko po to zeby robić i sie nie narobić a zarobić. Ta firma to życie. Dużo wymaga ale jeszcze wiecej daje! Nie wiem kto trzaska drzwiami bo nie zdarzyła się taka sytuacja a pracuję już w tej firmie ponad rok i nie zamierzam się z nią rozstawać wiec to opowieści wyssane z palca. Firma stawia na pracę zespołową, nikt nie stoi nad Tobą z batem, nikt nie powie Tobie co masz robić - samemu czuje się i wie co jest do zrobienia. Jak zależy Tobie na pracy, to będziesz wysyłany/a na szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne. Ok sa pisane artykuły, często w czasie wolnym po pracy - przyznaję. Ale mozesz zostać ekspertem na poradniku który czytają tysiące! jak nie miliony ludzi! A to już inwestowanie w siebie i swój wizerunek! Więc przestańcie narzekać bo zniechęcacie ludzi którzy chcą zrobić ze swoim zyciem coś sensownego! Ja osobiście polecam i zapraszam :) Trzeba pamiętać ze okres próbny jest dla obu stron, niczego nie ukrywamy, ani różnorodności pracy ani tego, że trzeba cały czas się dokształcać - ale czy nie o to właśnie chodzi żeby sie rozwijać i dostawać do tego ogrom okazji i mozliwości? :)

@Księgowa

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco, szczególnie dla tych osób, które szukają pracy, w której mogą się rozwijać. Opiszesz proszę jak wygląda typowy dzień pracownika w Wfirma.Pl? Od czego zaczynacie pracę, jakie najczęściej obowiązki są Wam powierzane?

Księgowa

To się nazywa ambicja i nie, to nie jest chora ambicja ale chęć rozwoju i kariery, robienia czegoś co faktycznie ma znaczenie i czego nikt nigdy Tobie nie odbierze czyli wiedzy. Nie każdemu musi to pasować ale z tego powodu nie można nikogo obrażać.

Katarzyna
@Księgowa

Niestety, ale Korporacjonista ma rację. Ambicję się ceni, i pracę z pasją też; ale mimo wszystko to praca. Nie można stawiać wszystkiego na jedną kartę, warto mieć też inne pasje i życie towarzyskie czy rodzinne. Jednocześnie to wcale nie oznacza, że chodzę do pracy tylko po to żeby się nie narobić - angażuję się w pracę, rozwijam się (także po godzinach), przez osiem godzin jestem w pełni zaangażowana w interesy pracodawcy; nie godzę się jednak na zarządzanie moim czasem wolnym przez pracodawcę pod przykrywką pasji i rozwoju, bo tu zaczyna się tyrania.

@Katarzyna

Katarzyno, rozumiem, jednak - czy uważasz, że pracodawca firmy Wfirma.Pl wymaga pracy poza obowiązkowymi ośmiogodzinnymi ustaleniami? Jeśli tak, to czy za niespełnienie ponad godzinowych obowiązków, naliczane są jakiekolwiek kary na pracowników, czy wręcz przeciwnie. Niewykonaną w danym dniu pracę można przełożyć na dzień następny?

Alpaka
@Katarzyna

Zgadzam się z tym całkowicie, nie warto w życiu stawiać wszystkiego na pracę.

Katarzyna
@Agata

Nie chodzi o niewykonaną pracę - bo możesz wywiązywać się ze swoich obowiązków w 100%, ale jeśli nie robisz więcej, to zostanie Ci to wytknięte. Jeśli nie czytasz literatury fachowej po godzinach, nie masz własnych pomysłów (i nie mówię tu wyłącznie o działach kreatywnych, co do których takie podejście można zrozumieć), nie chcesz przeczytać Coveya - musisz liczyć się z niezadowoleniem kadry zarządzającej. Z drugiej strony, i tak wszystko musi być zgodne z widzimisię (usunięte przez administratora)- zatem nawet jeśli masz dobre pomysły i zostaną zaakceptowane, po jakimś czasie może się okazać że to robisz jest niepotrzebne i zostanie skwitowane wzruszeniem ramion. Także niestety brak stabilności, brak wyraźnych ram wymogów etc. I ponownie - rozumiem, że cenicie ambicję, i jestem jak najbardziej za, dobrze kiedy pracownicy się rozwijają. Ale czy muszą to robić zgodnie z Jedyną Słuszną Ścieżką, podyktowaną przez szefa?

@Katarzyna

Pytanie, jakie zadałaś na forum, jest z pewnością kwestią dyskusyjną, niemniej jednak uważam, że powinnaś poruszyć nurtujący Ciebie temat w siedzibie firmy Wfirma.Pl Najlepiej zawsze dopytywać o szczegóły bezpośrednio u źródła. To szef decyduje o tym, jak firma ma funkcjonować, a pracownicy mogą przedstawiać swoje propozycje. Jeśli szef ma jednak swoje zdanie, należy wykonywać jego polecenia. Czy wobec tego w tej firmie organizowane są zebrania, podczas których pracownicy mają możliwość przedstawienie swoich pomysłów?

ex pracownik

Potwierdzam powyższa opinie w 100% Również miałam "przyjemność" współpracować z tą chorą firmą....ale na szczęście już z nią nie mam nic do czynienia. Większość osób, którzy ta pracują nie mają pojęcia jak powinna wyglądać normalna praca z ludźmi, ponieważ zwykle jest to ich 1 życiowa praca więc takich ludzi łatwiej można manipulować... jeżeli sie nie dajesz - wylatujesz. Zresztą ciągła rotacja pracowników mówi sama za siebie ... to jest praca dla ludzi, którzy nie mają swojego zdania, są podatni na częste zmiany, chore akcje, manipulacje kierownictwa i szefa oraz na różne widzimisie... jeżeli szukasz wrażeń, chcesz harować jak wół i nie zależy Ci na zdrowej psychice to praca dla Ciebie....moim zdaniem za żadne pieniądze nie jest tego wart!

Maja
@ex pracownik

Możesz napisać w jakim dokładnie dziale pracowałeś? Z tego co wiem jest ich kilka w tej firmie. Czy pomimo tych wszystkich negatywnych opinii związanych z atmosferą i ciężką pracą można zdobyć cenne w obecnych czasach doświadczenie? Są organizowane jakieś szkolenia czy każdy zdany jest na siebie?

@ex pracownik

Możesz napisać, na jakim stanowisku pracowałaś? Przypuszczam, że warunki pracy mogą się różnić w zależności od działu. Negatywnie wypowiadasz się na temat firmy Wfirma.Pl oraz jej pracowników - podajesz jednak tylko ogólne informacje. Dlaczego jesteś niezadowolona? Dotyczy to jakichś konkretnych sytuacji? Rozumiem, że obowiązków jest dużo, może wynika to z braków kadrowych? Czy obecnie zatrudniane są nowe osoby?

Ooouch

Z opinii wnioskuję, może mnie ktoś mnie poprawi. Firma daje wysokie zarobki ale wymaga absolutnego poświęcenia się pracy. W za mian możesz liczyć dodatkowo na publikacje w mediach własnych artykułów, wysoką premiè kwartalną oraz częste szkolenia, minus apodyktyczny system zarządzania.

żal
@Ooouch

Ciekawe z których opinii to wnioskujesz? AAA, czekaj, no tak, to kolejna próba podszycia się pod losowe osoby ze strony szefostwa wFirmy dla ocieplenia wizerunku na GoWorku :) ale przy robieniu takich wałków też trzeba mieć odrobinę głowy na karku, bo przecież to dość naturalne, że zaraz pojawia się odpowiedź potwierdzająca i jeszcze O CO ZA ZASKOCZENIE dodająca, że trwa rekrutacja! żałosne, naprawdę łatwiej robić takie rzeczy zamiast zadbać o ludzi pracujących tam, żeby mieli dobrą opinię o tej firmie po odejściu? Po prostu wstyd, zagrywki są perfekcyjnym obrazem funkcjonowania firmy, jaki pamiętam. Odradzam.

Ooouch
@żal

Dla ścisłości wysiliłam się i przed wejściem na tą stronę odwiedziłam http://www.goldenline.pl/firma/wfirma-pl/ gorąco polecam. Różnica w rzetelności polega na tym że tam opinie wpisuje prawdziwy były pracownik, anonimowo ale po weryfikacji przez administratora. Zajmuję się zawodowo headhunterką. To miejsce na gowork przypomina kloakę gdzie każdy może oddać coś ciepłego od siebie. Może też jedna osoba jak w tym przypadki trolować wpisy w nieskończoność. piszesz o klasie :) dlaczego już nie będąc pracownikiem tej firmy nie podpiszesz żadnej wypowiedzi. Czy człowiek z klasą smaruje na lewo i prawo ukrywając się bez przyczyny pod anonimowością? Współczuję Ci kondycji psychicznej. powodzenia w hejterce.

Zygmunt

coś w tym jest!

Owszem, żal
@Ooouch

Ech, chyba trochę nie rozumiesz zasady działania Goworka. Opinie tutaj z definicji mają być anonimowe. To co tu się dzieje (w tym wątku) jest prostu śmieszne. Nie trzeba być detektywem żeby wyczuć nienaturalność niektórych wypowiedzi dodawanych kilka dni po sobie. Wiadomo że każdy chce, aby opinia o jego firmie była dobra, lecz takie działania tylko ośmieszają. I ty mówisz o klasie osób wypowiadających się negatywnie o firmie... Od kiedy krytyka i wyważanie własnych myśli to brak klasy? Rozumiem jednocześnie że usuwanie negatywnych wypowiedzi zamiast cenzurowania niedozwolonych treści to jest klasa? Co do GoldenLine... Nie jest to w żaden sposób bardziej wiarygodne. Tworzenie wirtualnych kont, nieakceptowanie negatywnych opinii...

Gosia
@Ooouch

Zachęcam każdego, żeby złożył tam swoje CV i poszedł na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli mimo czerwonych lampek po rozmowie zdecyduje się tam zatrudnić - mocne wrażenia gwarantowane. Dla mnie była to porażka niestety, najgorszy sposób zarządzania ludźmi, jaki spotkałam w całej swojej karierze i chociaż jestem osobą ambitną, dla której rozwój jest jedną z kluczowych wartości w pracy, z ulgą odchodziłam z tej pracy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Agata

@Księgowa, piszesz, że trzeba mieć na uwadze, iż nie każdy odnajdzie się w takim charakterze pracy jaki oferowany jest w firmie Wfirma.Pl. Jaki to jest charakter pracy? Mogłabyś proszę napisać jakich konkretnie osób poszukujecie? Z jakim doświadczeniem czy umiejętnościami? Czym powinni charakteryzować się potencjalni pracownicy firmy według Ciebie?

Agata

@Księgowa, dziękuję za Twoją wyczerpującą odpowiedź w wątku dotyczącym pracy w Wfirma.Pl, z pewnością zachęciłaś wiele osób do tego, by podjąć się pracy w tej firmie. Piszesz, że można sie tutaj wiele nauczyć. Czy są również prowadzone szkolenia w tej firmie? Jeśli tak to czy odbywają się w godzinach pracy czy poza nimi, dodatkowo? Ponawiam pytanie innych użytkowników forum o to, czy dostanie się do tej firmy stwarza trudności.

@Agata

Firma organizuje szkolenia - wewnętrzne organizowane bezpośrednio przez pracowników, wewnętrzne organizowane przez firmy zewnętrzne i całkowicie zewnętrzne - wszystkie w godzinach pracy. Są również organizowane szkolenia wyjazdowe kilkudniowe np. do Warszawy czy Katowic. Stawiamy na zespoły i ciągły rozwój. Trzeba pamiętać, że nie każdy odnajdzie się w takiej pracy. Czy "dostanie się" do nas stwarza trudności? Moim zdaniem nie i każdy może spróbować :)

DonaAldona

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Zarobki średnie. Atmosfera - z pozoru ok. Niestety tylko z pozoru. Przyszywane uśmiechy, fałszywe koleżeństwo, donosicielstwo, obrabianie czterech liter za plecami i wazeliniarstwo. Na stołkach siedzą często całkowicie niekompetentni ludzie. Nie polecam, zarówno jako była (na szczęście) pracownica i była (również na szczęście) użytkowniczka ciągle nawalającego systemu księgowości online. Mogę polecić tylko zdesperowanym z nożem na gardle i niezrównoważonym psychicznie, którzy odnajdą się w tej chorej rzeczywistości.

Agata

@Mona, być może Twój komentarz był niezgodny z regulaminem i dlatego został poddany weryfikacji, zachęcam do zapoznania się z regulaminem by wiedzieć w jaki sposób wypowiadać się na forum. Może napiszesz cos więcej w kwestiach zatrudnienia ? Atmosfera również jest ważna jednak chyba nie jest decydującym czynnikem wpływającym na zatrudnienie się pracowników?

xyz

W tej firmie albo pracuje się chwilę, bo nie jest się w stanie znieśc tych nerwów, albo długo, bo tak jak pisał @kruk, atmosfera się udziela. W tym drugim przypadku zazwyczaj dostaje się wypowiedzenie nagle pod wpływem wyssanych z palca oskarżeń. Szefostwo próbuje wychować pracowników . Każda firma może miec własną filozofię i wartości, ale to jest śmiech na sali, mówimy o wspólpracy i równości, a każdy, kto pracował w tej firmie choć chwilę, kojarzy te roznoszące się po budyku wrzaski i trzaskanie drzwiami i zastanawianie się kto tym razem tego slucha. Szuka się kozła ofiarnego, to zawsze wina pracownika, że szefostwo krzyczy , wina jednych pracownikow, że inni mniej wydajnie pracują... szacunek na dobrą sprawę żaden, zwolnienia bez uzasadnienia z dnia na dzień, kierowniczka obiecuje kontakt, ale jeśli piszesz, żeby dogadać szczegóły, nie odpisuje ani na maile ani na smsy. Moje nerwy po tym wszytskim były w strzępach.

Mona

Pracowałam w tej firmie w dziale marketingu, ale mój komentarz jest wciąż kasowany. Szkoda, bo to jedyny sposób, aby wyrazić swoje zdanie na temat pracy w tej firmie. Traktowanie pracowników jest nie do przyjęcia. Ostrzegam wszystkich - tam jest chora atmosfera! Nigdy nie pracowałam w tak źle prowadzonej firmie, w tak złej atmosferze. Napisałabym więcej, ale wiem, że mój komentarz i tak zapewne zostanie usunięty.

Kruk

Atmosfera w pracy jak i podejście do pracownika to kompletna klapa. Jeżeli widzieliście te reklamy w tv pracuj.pl to wypisz wymaluj wfirma. W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami i szczerze odradzam nawiązywania współpracy. Średnio raz dziennie odbywa się tam jakaś chora akcja, najgorsze jest to, że pod wpływem manipulacji pracownikom z czasem udziela się ta atmosfera. Chciałbym napisać więcej bo naprawdę było by co, jednak znając ich to jeszcze mnie do jakiegoś sądu podadzą. Reasumując jeżeli zastanawiasz się czy iść na rozmowę z myślą, że może wcale nie jest tak źle, to nie - jest tak źle, a może i gorzej.

manik

Czy ktoś może mi podpowiedzieć - są aktualnie jakieś rekrutacje?

marketing

Jako była pracownica działu marketingu - zdecydowanie odradzam tę firmę zarówno osobom poszukującym pierwszej pracy, jak i tym z doświadczeniem. Żadne pieniądze nie są warte tego, jak traktuje się tam pracowników. Zresztą możecie iść na rozmowę kwalifikacyjną i zobaczycie, że zapali się Wam czerwona lampka. Wszystkie negatywne komentarze, które się tutaj pojawiły mogę potwierdzić z osobistych doświadczeń. Przynajmniej w dziale marketingu kreatywności i ludzkiego traktowania nie uświadczysz, być może w innych działach jest lepiej, ale wątpię, bo ryba psuje się od głowy...

tele

@Obsługa prawna - naprawdę? Mam screeny komentarzy, które (uwierzcie) nie naruszają przytoczonych zasad.

Obsługa prawna

W związku z polityką firmy gowork a dokładnie kwestiami dotyczącymi popierania a w pewnych sytuacjach inspirowania “hejtingu” na prowadzonych stronach, a co za tym idzie nakłaniania pracodawców do wykupienia „pakietów moderatorskich” umożliwiających stały monitoring jak i wpływanie na kształt wypowiedzi ludzi, którzy są lub byli niezadowoleni ze współpracy z byłym pracodawcą, firma postanowiła nie korzystać z owych usług i nie wypowiadać się w tej dyskusji, przez co nie przyczyniać się do wspierania własnymi pieniędzmi tego typu zjawisk. Swoje działania firma ogranicza tylko do zgłaszania takich wpisów, które noszą znamiona przestępstw. W tych przypadkach firma występuje do administratora strony o usunięcie wypowiedzi lub jej części, która narusza prawo. Nikt z naszej firmy w tym roku nie wypowiadał się na tej stronie. Dobrze patrząc można domniemywać, że wpisy są prowokowane, a za jednym idzie kilkanaście oczerniających naszą firmę.

PiaRówka

Czytając dyskusję Państwa w wątku o wFirmie jestem nieco skonsternowana, wprawdzie nie mam pojęcia co się dzieje wewnątrz firmy, nie wiem również jakie komentarze i z jakich powodów zostały pokasowane, jednak @pierdyliard nie do końca rozumiem, gdzie tu jest naruszane dobro drugiego człowieka? Wszystko wydaje się być w zgodzie z regulaminem tego serwisu (przynajmniej te opinie, które są widoczne). Domyślam się, że nie są one wygodne dla właścicieli, lecz ten serwis pozawala wyrazić swoje własne odczucia. Dopóki nikt nie jest obrażany osobiście, nie są ujawniane tajemnice firmy, to w jaki sposób ma być to niedozwolone? Pozdrawiam

pierdyliard

Podziwiam wynurzenia wolnomyślicieli, VIVA LA FRANCE - VIVA LA REPUBLICA i gówno z tego zostało gdy nowy Francuz bije po brzuchu starą Francuzkę. Tak się dzieje z wolnością słowa, tak się dzieje z wszystkim co nie jest platformą współpracy i porozumienia a tylko narzędziem ucisku, hejterstwem jak w tym przypadku - niedouczony ignorancie - Wolność wypowiedzi kończy się tam gdy narusza ona dobro drugiego człowieka. Rzucasz na lewo i prawo sloganami a sam nie wiesz co one znaczą. Pamiętaj że za wolnością zawsze stoi odpowiedzialność.

Popieram

Nic dodać tylko współczuć kondycji psychicznej osobie która w niedzielę rano wytrwale tryska jadem.

jad
@Popieram

A propo współczucia, również ze strony Oouch - dzięki za troskę, empatia jest w cenie :) Lecz fakt pisania o wFirmie niepochlebnie w żaden sposób nie świadczy o złej kondycji, możecie być spokojni! Wasze zachowania sugerują w prosty sposób, że traktujecie ludzi (przede wszystkim przyszłych pracowników) jak idiotów już teraz, bo nawet nie pozwolicie im samodzielnie rozsądzić rzetelnie, czy chcą wierzyć opiniom. Nie mówiąc juz o dodawaniu opinii typu: Owszem szukają takich osób, rekrutacja trwa już ponad tydzień. Dziennikarz musi mieć wykształcenie co najmniej średnie. No i wspomnieli @damian także o "lekkim piórze" - trzeba by być naprawdę osobą o zaburzonej zdolności kojarzenia, żeby myśleć, że to dodaje ktokolwiek nie związany w jakiś sposób z firmą. A odnośnie plucia jadem i innych "dziwnych" zachowań, pozwolę sobie przytoczyć wyciąg z FAQ dla pracodawców na tym serwisie: 5. Na forum pojawiła się negatywna opinia o mojej firmie. Co powinienem zrobić? Przede wszystkim – zastanowić się. Wielu pracodawcom wydaje się, że najlepszym wyjściem jest natychmiastowe usunięcie negatywnej opinii, niezależnie od jej zawartości. Zwracamy jednak uwagę, że takie działanie najczęściej prowadzi do tzw. walki z hydrą. Użytkownik mający negatywne zdanie na jakiś temat na pewno nie umilknie tylko dlatego, że jego opinia została usunięta. Zazwyczaj efekt jest wręcz odwrotny: zdenerwowany użytkownik zauważy ten fakt i zdwoi swoje wysiłki, posiłkując się przy tym – słusznie zresztą – konstytucyjną zasadą wolności słowa. Notoryczne usuwanie wypowiedzi niezadowolonych (byłych) pracowników może więc poskutkować efektem odwrotnym od zamierzonego, przez co nawet drobne zarzuty spotęgują siłę negatywnego oddziaływania. Polecam poczytać! :)

andrew

pozwolę sobie zaapelować do wszystkich osób które chcą aplikować do tej firmy - zastanówcie się nad tym poważnie. negatywne komentarze na temat firmy są notorycznie usuwane ponieważ nie są na rękę panu prezesowi. komentarze mels, leki, lobos czy Oouch (to tylko jedne z ostatnich) są na mój gust pisane przez pracowników tej firmy bądź jej szefa. powoływanie się tutaj goldenline - jakoby bardziej wiarygodne niż gowork, ponieważ piszą tam "prawdziwi" pracownicy... litości. Oouch jeśli jesteś pracownikiem wfirmy dobrze wiesz, że to kłamstwo, bo na goldenline można stworzyć fałszywe konto, zeby sobie nabijać komentarzy, tak jak na innych portalach, na których pracownicy wfirmy tworzyli fałszywe konta, prowadzili niby spontaniczyne, a jednak ustawiane dyskusje tylko po to, żeby wychwalać firmę. niedobrze mi się robi od tej obłudy, którą tutaj wfirma prezentuje. osoby zastanawiające się nad aplikowaniem do wfirmy - jeśli nadal się wahacie, niech przestrogą będzie dla was rotacja w tej firmie - w ciągu ostatniego pół roku prezes wywalił chyba z 5 osób (o ile nie więcej). no jasne - prezes jest nieomylny, wszyscy pracownicy to patałachy, więc trzeba sie ich pozbyć. panie prezesie, pozwolę sobie skopiować ten komentarz, na wypadek gdyby - jak wiele poprzednich - magicznie zniknął z gowork. nie omieszkam wtedy wstawić go z powrotem.

:D

Znowu kasowanie opinii, brawo!!! :D

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.