Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Ogłoszenie na Graphic Designer do Web INnovative Software Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Magda

W firmie wmawia się, że praca po godzinach to obowiązek.

Pracownik firmy

Od stycznia 2022 roku wszyscy pracownicy dostali znaczną podwyżkę pensji. Jak już wcześniej tutaj pisaliśmy jest ona jawna i płaska. Nie ma żadnych premii do stracenia bądź do zyskania. Tak więc informacja ta może być szczególnie przydatna dla tych którzy starają się o pracę w naszej firmie. Etaty umowa o pracę - Młodszy (bez doświadczenia) - 3 500,00 PLN netto do wypłąty - 4 748,87 brutto - Młodszy + (pracownik z doświadczeniem do roku czasu, nie samodzielny) - 5 000,00 PLN netto do wypłaty - 6 966,04 brutto - Samodzielny - 7 000,00 netto do wypłaty - 10 111,57 brutto - Lider / Mentor (pracownik opiekujący się zespołem i projektem) - 10 000,00 netto do wypłąty - 14 927,94 brutto - Dyrektor ( pracownik odpowiedzialny za cały segment merytoryczny w firmie) - 12 000,00 netto do wypłaty - 18 060,74 brutto W ramach firmy współpracujemy również z ludźmi w modelu B2B (samozatrudnionymi) stawki od nowego roku wynoszą: - Młodszy (bez doświadczenia) - 5 642,14 netto + VAT - Młodszy + (z doświadczeniem do roku czasu, nie samodzielny) - 8 276,37 netto + VAT - Samodzielny - 12 013,54 netto + VAT - Lider / Mentor (człowiek opiekujący się zespołem i projektem) - 17 735,88 netto + VAT - Dyrektor ( człowiek odpowiedzialny za cały segment merytoryczny w firmie) - 21 457,97 netto + VAT Praktycznie co roku podnosimy wysokość pensji, jest ona współzależna od kondycji finansowej firmy. Na nią mają wpływ wszyscy pracownicy firmy.

@Pracownik firmy

Potwierdzam, ostatnie podwyżki były jesienią w 2020 roku. Wynagrodzenia zawsze płacone przed czasem. Wszystkie niejasności problematyczne kwestie interpretowane na korzyść pracownika

Pracownik 2

Dodam że jest to pierwsza firma w mijej karierze która wymusza co roku na pracownikach wykorzystanie urlopu minimum 3 tygodnie w jednym ciągu.

Księgowa
@Pracownik firmy

Co więcej, to jak szybko można awansować zależy głównie od pracownika i tego czy tego chce, a jak chce to pracuje w tym kierunku i to osiąga ;)

Agnieszka
@Pracownik firmy

Szczerze polecam firmę WINS do współpracy. To co mnie przekonało i w dalszym ciągu przekonuje - to przede wszystkim kultura organizacyjna firmy, która ujawnia się przede wszystkim we wzajemnym szacunku, otwartości, spójności działania oraz w jasnej komunikacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Firma wspiera potencjały ludzi i umożliwia im rozwój osobisty, dając narzędzia i inwestując w pracowników -pozwalając rozkwitać. Wymaga jednak również dużego zaangażowania w współtworzeniu firmy co dla niektórych stanowi poważną barierę, szczególnie dla tych którzy nie mają jasno sprecyzowanych celów w życiu i przyjmują wobec niego postawę roszczeniową.

@Agnieszka

Jeśli ktoś chce mieć czas na sen czy spędzenie go z dziećmi/rodziną, to jest brak zaangażowania i postawa roszczeniowa? I nie mówimy tu o byciu pracownikiem tylko na 8h. Prawda jest, że jeśli ktoś chce się rozwijać to angażuje się bardziej, jednak roszczeniowe jest oczekiwanie, że ktoś ma zrezygnować całkowicie z życia prywatnego. A to właśnie miewa miejsce. Wzajemny szacunek nie objawia się krzykami ze strony niektórych osób decyzyjnych

Pracownik 4
@Księgowa

Chyba że ośmielił się mieć życie prywatne I nie być do kontaktu cały czas.

@Pracownik 2

Oczywiście

N
@Pracownik firmy

Duży plus za transparentność w kwotach ale Kilka innych komentarzy niż pozytyw i trzeba nadrabiać tym? Może warto rozważyć nad czym warto popracować lub chociaż przemyśleć, by się nie pojawiały

Aktualny pracownik
@N

Dlatego by rozwijać naszych pracowników poza płacami zwiększamy z roku na rok budżet na szkolenia. W 2020 roku wydaliśmy ponad 300 tyś PLN na szkolenia miękkie (bez ujęcia szkoleń kompetencji twardych) w 2021 było już ponad 400 tyś. Aktualnie negocjujemy dwie umowy na cykl całoroczny szkoleń wszystkich pracowników. Jest nad czym popracować.

@Pracownik 3

Sposób w jaki pracuje nasza firma jest komunikowany od samego początku wszystkim chętnym. Szczególnie dotyczy to osób na stanowiskach menedżerskich. Zawsze jest koszt, im większe wynagrodzenie tym większa jest wymagana efektywność w pracy. Jest wolność, można świadomie wejść do firmy na jasnych warunkach lub nie.

@Pracownik firmy

Bo jest to faktyczny stan rzeczy

@Pracownik 3

Jeśli ktoś chce mieć czas na sen czy spędzenie go z dziećmi/rodziną, to powinien się zastanowić czy nie wystarczy zostać na stanowisku samodzielnym. Pensja 7 tysięcy na rękę w zupełności takiej osobie wystarcza. Jeżeli ma wyższe ambicje to powinien się liczyć z większymi oczekiwaniami firmy wobec niego.

Pracownik 3

I chyba pierwsze zdanie tłumaczy wszystko. Czyli tylko osoby które nie chcą czasu na sen lub mieć czas dla rodziny nie może wyjść poza stanowisko samodzielne? Manager/lider powinien być dostępny 24/7? ciekawe podejście biorąc pod uwagę literaturę na której się wzorujecie. Cóż niestety tego podejścia nie komunikujecie na rozmowach. Owszem mówicie o większym zaangażowaniu ale to co padło w pierwszym zdaniu jest klarowne dopiero często po przejściu do waszej firmy. Tak czy inaczej dobrze, że to padło. Im więcej osób się zapozna tym świadomiej podejmą decyzje. Dziękuję za odpowiedź.

N

Oczywiście warto pamiętać że na szczęście w UOP zakres obowiązków powinien być jasno wskazany. Pretensje o to czego tam nie ma cóż ... Umowa ta reguluje też czas pracy i napewno nie odnosi się do dostępności 24/7 i problemów jeśli ktoś jednak chce mieć czas na sen i rodzinę.

@Pracownik 3

Proponuję czytać ze zrozumieniem, część pierwsza odpowiedzi to cytat. Odpowiedź dotyczy prawa wyboru. Jeżeli ktoś pcha się na managera to musi brać pod uwagę właśnie to że stanowisko to różni się od zwykłego dużo większym zaangażowaniem własnego życia.

Pracownik 3

Ja proponuję poprawnie cytować. Pierwsza część zdania to może być cytat w drugiej jest już ustosunkowanie się zdradzające nastawienie. Prawo wyboru? Oczywiście. Warto tylko z pełnym wachlarzem informacji :) wtedy wybór jest świadomy. "Ktoś się pcha"? Ciekawe określenie na aplikację lub ubieganie się o awans. Współpraca to układ 2 stron i z obu powinien płynąć szacunek.

@Pracownik 3

Każdemu pracownikowi komunikowana jest na starcie informacja, że okres próbny jest dla dwóch stron. Niezależnie od tego co zostało powiedziane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, to w czasie okresu próbnego pracownik wchodzi do firmy i ma szansę sam ocenić jak tu jest, co firma daje, czego mu brakuje i czy warunki mu odpowiadają. Nikt nikgo nie trzyma na siłę. A dodam, że pracują tu ludzie ze sporym stażem, po 5 czy nawet 10 lat i skoro jesteś naszym były pracownikiem to doskonale o tym wiesz.

@Pracownik 3

Sorry, ale nie zgodzę się z Twoimi wywodami. Pracują tu ludzie, którzy mają dzieci i to takie w wieku przedszkolnym, więc mega absorbujące czas. Dużo rzeczy da się w życiu poukładać. Jeśli Tobie się nie udało, przykro mi.

@Obecny Pracownik2

Oczywiście że są takie osoby. Nikt nie mówi że jest inaczej. Pomija się jedynie fakt często poruszanych kwestii związanych z szacunkiem, który bywa że nie działa w 2 strony. Krzyki, pretensje zależne od humoru osób wyżej postawionych, niewiele mówienia wprost co naprawdę się myśli otwartość poza firmą... Szacunek to nie tylko słowo które powinno być na szyldach. On przejawia się w codziennych drobnych zachowaniach i podejściu. Co pokazuje nawet sposób wypowiadania się o ludziach którzy się "pchają" wystarczy z resztą poczytać kilka odpowiedzi na niepochlebne komentarze Ale oczywiście nikt tu raczej już nie liczy na przyznanie się nad czym i firma powinna popracować, bo jednak nie zawsze jest tak wspaniale. Cóż ja współczuję braku otwartego i refleksyjnego spojrzenia na swoje działania.

Były Pracownik 3
@Obecny Pracownik2

Co do osób dobrze zorganizowanych to organizacja to jedno a bycie w ciągłej gotowości ze stresu to coś innego. Przykro mi że nie ma na to realnego spojrzenia. Ale warto nad tym pracować, czego życzę .

Pracownik 4
@Pracownik 3

Proponuję jeszcze raz przeczytać to co firma komunikuje. Nikt nie powiedział że jest idealnie. Jest nad czym pracować. Wydajemy grube setki tysięcy złotych by nauczyć liderów organizowania zespołów w oparciu o wartości. Tyle jest problemów ilu ludzi a każdy inny. Szacunek jest fundamentem na którym zbudowaliśmy firmę. To że czujesz się poszkodowana wynika tylko z braku poprawnej komunikacji. Dawno powinnaś otrzymać taki feedback który sprowadził by Ciebie do realnego świata. Nic nie ma gorszego jak utrzymywanie pracownika w błogim przeświadczeniu ze wszystko jest ok a potem z dnia na dzień się z nim zespół rozstaje. Wszyscy ludzie aplikujący otrzymują rzetelną informację na starcie jak jest ciężko. Nikt tego nie ukrywa, gwarantujemy za wytrwałość i zaangażowanie bardzo szybki wzrost kompetencji. Zostanie ekspertem ostatecznie i zaistnienie medialne pod własnym imieniem i nazwiskiem. Przyzwoite wynagrodzenia, ciekawe projekty. Zmieniamy się i mamy determinację by się zmieniać na lepsze. Stworzyliśmy w Jeleniej Górze najlepsze miejsce pracy w mieście. Jak jednak ludzie będą tam się czuli zależy tylko od nich. Mogą stworzyć przyjazne miejsce albo piekiełko. Postawa nasza to zawsze dbałość o to by pracownik który znalazł się w trudnej sytuacji życiowej był odpowiednio zabezpieczony (ciąże, choroby). Każdy nowy pracownik jest otoczony przez zespół opieką. Szacunek wyraża się przez postawę życzliwości nie przez formę a treść.

Księgowa
@Pracownik 4

Ale czy jesteśmy zmuszani do pracy? Jeżeli tak to trzeba by zadac sobie pytanie „czy to praca dla mnie”. Dla mnie najważniejsze jest to zeby spełniać sie w tym co zajmuje mi najwiecej czasu- praca moze byc pasją, przyjemnoscią i spędzaniem czasu z ludzmi ktorych sie lubi a to powoduje że praca nie jest juz tylko pracą :) i znalezienia wlasnie takiej pracy życzę każdemu :) czegos w czym sie realizujesz, co cię nakręca i daje kopa do dzialnia!

Byly Pracownik 3
@Księgowa

Gdyby atmosfera była taka super ti ludzie byliby spójni zarowno w firmie jak i poza nią. A często to co naprawdę myślą mówią dopiero prywatnie. I tak jak padalo juz w komentarzach innych osób nie pokrywa sie to w 100% z tym co piszą pracownicy odpowiednio budujący o jej wizerunek

Byly Pracownik 3
@Pracownik 4

Czyli u liderow nie działa feedback? Ciekawe jest to ze tylko na tych stanowiskach i ile wydaje firma na szkolenia jest skupienie. Szacunek nie przez firme a treść? Jak mają sie do tego krzyki? Cóż czytelnikom tego serwisu pozostaje samemu zestawić sobie całość komunikacji tu prowadzonej. I decyzja czy chcą to sprawdzić w praktyce jeśli dostaną możliwość.

Re…
@Byly Pracownik 3

A Tobie o co konkretnie chodzi? Szacunek nie przez firme a treść? Formę, chyba miało być.

Re…
@Byly Pracownik 3

A swoją drogą, wypadało by przeczytać wszystko a nie wybiórczo.

obecny pracownik

dokładnie tak jest

Expracownik4;)
@Re…

O tak. Warto odbiegać od głównego tematu. Skupmy się na błędach, literówkach . Takie to oczywiste

Expracownik4;)
@Re…

Swoją drogą wypadałoby nie dopuszczać do krzyków w stosunku do pracowników

R--ny
@Expracownik4;)

Doprawdy jestem rozbawiony całą dyskusją :) Firma jak firma, ma swoje plusy i minusy - jak każda. Ale z tego co wiem zatrudniają głównie IT i księgowość - dwie grupy zawodowe rozchwytywane za każde pieniądze. Szczególnie na ryku wrocławskim. To dlaczego ludzie tak bardzo krytykujący tą firmę, poprostu nie zmienią pracy? :) "straciłem kilka lat życia" - szczerze współczuje, że ktoś jest tak słabą osobą, że nie potrafi podjąć decyzji o zmianie pracodawcy w czasach "rynku pracy pracownika". Może brak odwagi, może za dobra kasa, a może poprostu poza firmą okazuje się, że nie są tak samodzielni jak im się wydaje? Z informacji, które posiadam firma bardzo wyraźnie podkreśla, że okres próbny jest dla obu stron i przy przedłużaniu umowy pada kluczowe pytanie "Czy czujesz, że ta firma jest dla ciebie i chcesz tu nadal pracować?" - dlaczego wtedy nie powiedzieliście NIE? Czy ktoś was zmuszał Podsunął papier w podstępie?? Czyżby na okresie próbnym trzymali was w innych warunkach i nie wiecie jak firma funkcjonuje? Litości... Nie podoba ci się praca w tej czy innej firmie? Zmień ją! I bądź szczęśliwy :) Tak będzie lepiej dla wszystkich, a szczególnie dla ciebie. Ludzie nie męczcie się, bo to nie ma sensu. Ktoś wspominał o literaturze omawianej w firmie. Oczywiście chodzi o 7 nawyków Coveya. Nawyk 1. (już dalej nie musicie czytać - to wam powinno wystarczyć) PROAKTYWNOŚĆ - w największym skrócie - to od ciebie zależy jak potoczy sie twoje życie. Twoje życie w twoich rękach. Polecam przeczytać :) Żyj i daj żyć innym. Dobranoc :)

Zabawne
@R--ny

Ten komentarz to kopiuj wklej aktywny kilka dni temu A tu nagle 18.01? Co taki zabieg ma na miejscu?

Ktoś
@Zabawne

A może to sam gowork duplikuje wpisy by mieć ruch?

Zabawne
@Ktoś

Jeśli tak to słabe...

@Pracownik firmy

Czy podane wynagrodzenie dotyczy wszystkich pracowników czy tylko działu IT?

Pracownik firmy

Miło mi jest poinformować że zostaliśmy wyróżnieni godłem Friendly Workplace 2021! Redakcja portalu Markapracodawcy.pl przyznała WINS nagrodę za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie dla idei work-life balance, a także za zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy. To ogromne wyróżnienie, które jest dowodem skuteczności naszego podejścia do pracy i ludzi, którzy są jej częścią. Dodam że konkurowaliśmy z wieloma znanymi pracodawcami w Polsce, poddaliśmy się audytowi zewnętrznemu. Jury konkursowe dokonało również wywiadu pośród pracowników firmy. Cieszymy się że wdrożona droga 7 nawyków skutecznego działania S. Coveya po wielu latach tak zaowocowała. Szczegóły dostępne są na naszym blogu (usunięte przez administratora)

Elektra

Rzeczywiście tak jest

@Pracownik firmy

Super że jest taka fajna atmosfera w firmie i wszyscy się szanują bo to nie zdarza się aż tak często. Firma stawia też na rozwój? Wiesz czy można brać udział w szkoleniach i nie trzeba za to podpisywać lojalki? Napiszesz jak to wygląda?

IT
@Piotr

Tak, są szkolenia.

Przemek

Witam, miałem nie pisać opinii, ale w sumie chciałbym dołożyć swoją cegiełkę. Zabawne jest że opinie na gowork często prawdziwe ( te negatywne ) są drzazgą w oku osób które mają z tą firmą coś wspólnego. Moja przygoda z wfirma zaczęła się dość dawno bo w 2016 roku i trwała prawie rok, ludzie z którymi pracowałem byli naprawdę spoko, dział IT, księgowe, testerzy, dziennikarki gorąco pozdrawiam starą kadrę która już pewnie od dawna tu nie pracuje. Na początku faktycznie miałem wrażenie że trafiłem do fajnej firmy, wszędzie komputery all in one, macbooki, no wyglądało to podczas rozmowy rekrutacyjnej naprawdę obiecująco. Jednak z każdym kolejnym miesiącem traciłem zapał widząc te nagłe zwroty akcji, decyzje które rodziły się w mgnieniu oka, brak koordynacji, co chwilę zmiany przeznaczenia pomieszczeń. Nacisk na bezpieczeństwo danych i za chwilę wyjątki od reguł i brak dalszej konsekwencji. Zatrudniłem się w wfirmie na gorszych warunkach niż miałem wcześniej ale zgodziłem się na to. Za pracę w nadgodzinach i 200% poświęcenia oraz innowacyjnych rozwiązaniach, które wprowadziłem dostałem jak dobrze pamiętam z 2 albo 3 premie uznaniowe "trzeba chwalić i pisać też takie uwagi :)". Szalę goryczy przeważyło to iż wymagano ode mnie pracy i utrzymania działania infrastruktury po godzinach pracy wmawiając mi że to mój obowiązek. No nic ludzi wspominam nadal dobrze ( te piątkowe pizze ) ale nie polecam tego miejsca pracy osobą doświadczonym i tym które chcą mieć też życie prywatne, zarobki wcale nie są jakieś wybitne w stosunku do konkurencji w branży IT. A w nowej kolejnej pracy realizuję się już kilka lat, więc nie jestem skoczkiem który szuka miejsca na chwilę i nie potrafi zagrzać miejsca i wystawia opinie ze złości. Chciałem jeszcze skomentować to iż tak podkreśla się tu samokształcenie po godzinach pracy, możliwe że ta branża księgowa jest jakaś dziwna, ale w innych firmach pracownicy szkolą się w godzinach pracy i jest to zupełnie normalne, osoby ambitne często poświęcają swój prywatny czas po pracy aby pogłębić swoją wiedzę (robię to też ja), ale nie akceptuję faktu że jestem do tego zmuszany. Przekornie zapytam czy udało się w końcu zamontować odpowiedni zamek w serwerowni aby uniemożliwić dostęp osobą nie powołanym?, pewnie nie wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze :)

@Przemek

Zacznę od wyrazów szacunku za nie ukrywaniu swojej tożsamości, oraz za szczere słowa którymi się podzieliłeś. Słowa które napisałeś wymagają komentarza, jeszcze w 2016 roku po Twoim odejściu przenieśliśmy całą infrastrukturę definitywnie do kilku serwerowni zewnętrznych. Między innymi OVH gdzie pracowałeś jako Administrator i skąd przyszedłeś do nas na analogiczne stanowisko. Tak więc pomieszczenie po serwerowni wykorzystywane jest w całkiem innych celach, nie mniej ważnych. Jeżeli pamiętasz firmę z roku 2016 to zgodzę się z Tobą że w tamtym czasie firma przechodziła kryzys. Był on spowodowany koniecznością wprowadzania kultury procesowej wspierających jakość i bezpieczeństwo a oporem przed nowym sposobem zarządzania właśnie w działach takich jak IT które są Tobie tak bliskie. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, kryzys jaki przechodziliśmy w tamtym okresie spowodował odejście od tradycyjnego podejścia do zarządzania ludźmi na rzecz budowania kultury opartej na myśli S. Coveya. Co spowodowało zmiany takie jak - zmiana zasad rozliczania projektów, - wprowadzenie samoorganizujących się zespołów, - wypłaszczenie struktury firmy i oparcie jej na kompetencjach, - samozarządzanie pracowników w zakresie awansów i wynagrodzeń, O wielu zmianach i kulturze można poczytać na naszym blogu. Myślę też że kultura rozwoju, szkoleń jest na najwyższym poziomie. Dla Ciebie informacja, szkolenia są zawsze przeprowadzane w godzinach pracy. Nikt nie podpisuje żadnych lojalek, zobowiązań. Nie ma weksli zabezpieczających roszczenia pracodawcy, jak to przyjęte jest w wielu firmach. Pracownik po szkoleniach bez żadnych problemów może odejść z firmy. Jak widzisz bardzo daleko odeszliśmy od tego co było 6 lat temu. Wiem że zawsze jest coś do zrobienia, nikt nie jest doskonały. Dlatego jak ktoś już wspomniał tutaj od wielu lat przeznaczamy setki tyś złotych na szkolenia wszystkich zaczynając od najmłodszego pracownika do zarządu łącznie. Przemek, dobrze Ciebie wspominam. Zapraszam Ciebie do naszej firmy, z przyjemnością pokażę Ci co się zmieniło. pozdrawiam

@Przemek

Nie znam Ciebie, od ponad 5 lat pracuję w firmie. Uczestniczyłam od samego początku w szkoleniach z intensywnością jedno zawodowe miesięcznie i kilka zewnętrznych rozwojowych w roku. Tak było w latach 2017 - 2019. Zawsze szkolenia w firmie odbywały się w sali konferencyjnej, prowadził ją szkoleniowiec zewnętrzny. Firma zamawiała dla nas posiłek w przerwie, wszystko w godzinach pracy. Na zewnętrzne szkolenia na ogół jeździliśmy Pendolino, 1 klasą. Świadczy to o postawie firmy. Zdarzyło się nawet że jedna grupa leciała samolotem. Zakwaterowanie zawsze w dobrych hotelach. Żadne nory jak nie raz w życiu doświadczyłam. W 18 i 19 roku poza szkoleniami kompetencyjnymi mieliśmy ciąg szkoleń z dwóch firm zewnętrznych Door i FC. Sprawdzałam, każde takie szkolenie kosztowało fortunę. Aktualnie pomimo pandemii firma przeprowadza szkolenia ze specjalistami zawodowymi dla nas wszystkich. Ponadto w 2020 był cykl szkoleń online FC, wspomnę też zachęcanie przez liderów do wyszukiwania szkoleń we własnym zakresie, pod warunkiem by poszerzały kompetencje zawodowe. Nie chcę pisać pustosłowia. To są fakty łatwe do zweryfikowania. Zdjęcia i relacje ze szkoleń publikujemy na FB.

Przemek

Dzięki Andrzej, miło słyszeć. Możliwe że pracujesz od 5 lat a może i nie, każdy się może podpisać jako "Pracownik". Być może wiele od tego czasu się zmieniło, możliwe że jest lepiej, ale widzę nadal niezmienny stan, lajkowanie swoich postów. Pamiętam kiedy to raz "poproszono" aby każdy ze swojego prywatnego konta wyszukał coś z domu i kliknął. Wiadomo SEO "pozycjonowanie" ważna rzecz, z jednej strony nie powinno to być nic dziwnego bo przecież robicie to dla firmy w której pracujecie, a z drugiej strony może wcale nie macie na to ochoty ale nie wypada nie kliknąć ? No nic mimo wszystko pozdrawiam i sukcesów życzę. P.S. Normalnie bym nie odpisał na te komentarze gdyby nie ilość kliknięć w uśmiechniętą buźkę.

Riki
@Przemek

To prawda. Do mnie też takie sugestie docierały. Czasem człowiek faktycznie chciał sam zareagować na opinie tu zawarte. Czasami odczuwalne było, że tego się wymaga.

Zdezorientowany
@Riki

Oj Riki :) Jeżeli gdzie indziej piszesz że ta strona jest moderowana a pracodawca usuwa komentarze to jaki sens jest w tym by zlecał Ci lajkowanie lub wpisywania pozytywów? Przecież równie sam by to mógł zrobić lub firma wynajęta do tego. Mógłby też usunąć wpis.

Riki
@Zdezorientowany

Nie jest tajemnicą że pracodawców też obowiązują pewne zasady i nie mogą usuwać wszystkiego tylko to co niezgodne z regulaminem serwisu. To nie czarna magia. Wystarczy o tym poczytać. Czy sam wpisuje pozytywy? Tego nie wiadomo ale przeglądając komentarze można przypuszczać czy tak jest i jeśli to w którym przypadku.

Zdezorientowany
@Riki

Widzę że żywo się tematem interesujesz. Wszystko wiesz co admin zostawia a co usuwa. Nawet prawo znasz. Musi cię to nieźle kręcić :)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rozbawiony

Po prostu zawiedziony

1. Wszystkie komentarze z grudnia są grubymi nićmi szyte - nie ma w firmie osób o tych imionach. 2. Szczerze myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi dostając te pracę, jednakże pracując dłużej spadły mi klapki z oczu. 3. Firma głosi naprawdę świetne hasła RÓWNOŚĆ WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW, ZAUFANIE, ROZWÓJ, WZAJEMNA POMOC jednakże niestety wiele z nich to tylko banery bez pokrycia. 4. Jeżeli poza pracą chcesz mieć życie prywatne, to niestety nie jest to firma dla Ciebie. Myślałem, że to kwestia przejściowa (wiadomo na początku trzeba się wdrożyć, nauczyć wielu rzeczy - a na to trzeba czasu), jednakże się przeliczyłem. Skoro od początku tyle pracujesz nie ma powodu, żebyś później pracował mniej. A jak już zechcesz mieć wolne, to wpędzają Cię w kompleksy, że zawodzisz zespół. Świetna gra psychologiczna. Niby nie musisz, ale jak nie będziesz tego robił to z dnia na dzień możesz wylecieć. Przychodzisz do pracy, rano masz rozmowę i na daily już Cię nie ma. 5. Na początku wydaje się że faktycznie wszyscy ludzie chcą pomóc, są wiecznie uśmiechnięci i pracują w imię wyższych celów - dopiero z biegiem czasu widać, że w tej firmie wszystko to jakaś niesamowita bańka mydlana. Uderzyło mnie, gdy w końcu udało mi się tak szczerze (oczywiście poza biurem) porozmawiać z paroma osobami. Strach o posadę, niesprawiedliwość i podpierdzielanie do liderów - to jest prawdziwy obraz tego co się dzieje. 6. Do tego niesamowita chęć pokazania jaki to ja nie jestem dumny z bycia pracownikiem. Każdy mail od Prezesa musi być opatrzony komentarzem chociażby: "Super!" "Cieszę się że tu jestem!" "To niesamowite wyróżnienie, że pracuję w tej firmie!" Dziękuję, że mogę być częścią tej firmy!" Jak sekta. I oczywiście nie generalizuję - z pewnością jest trochę osób, które tak serio myślą, jednakże większość osób pisze te wszystkie rzeczy tylko po to, żeby się nie wybijać z grupy. 6. Rozwoju w firmie odmówić nie można - pracują tam osoby, które serio znają się na swojej robocie. Można się tam sporo nauczyć. Problem w tym, że jak pisałem wcześniej jeżeli masz życie prywatne i nie chcesz pracować po godzinach firma uznaje, że się nie rozwijasz, powoli odcina Cię od spraw aż w końcu dostajesz kopa, bo nie wnosisz nic do firmy. Work life balance nie istnieje. 7. Firma inwestuje w szkolenia z umiejętności miękkich jednakże z biegiem czasu zacząłem patrzeć na to jak na komedię - nikt nie mówi na forum co tak naprawdę myśli. Mówi się to co liderzy , bądź "znaczący pracownicy" chcą usłyszeć. 8. Podsumowując piękne idee niemające pokrycia. Możliwość mega rozwoju, ale totalnie kosztem życia prywatnego. Wynagrodzenie myślę że OK, są waloryzacje, ale trzeba się liczyć z tym że jesteś w pracy 24h.

Potwierdzam
@Po prostu zawiedziony

Rzeczywiście tak to właśnie wygląda:( inwestowania w szkolenia nie da się odmówić ale nie oszukujmy się zwłaszcza w tej branży szkolenie to inwestycja w pracownika która się zwraca. Potwierdzam, niestety wiele osób dopiero prywatnie i poza firmą mówi co myśli naprawdę. W pracy sporo osób gra bo niestety musi jeśli chce utrzymać posadę. Szkoda...

T.
@Po prostu zawiedziony

Racja. W biurze spore grono wie jak należy się prezentować by uniknąć problemów. Po kilku miesiącach pracy widać to jak na dłoni. Podczas prywatnego wyjścia ludzie mówią co myślą naprawdę

@Po prostu zawiedziony

Odnośnie pkt 6.1 - zdarza się, że Prezes jak i sami pracownicy piszą maile do wszystkich. O czym? O sukcesach, dobrych wynikach, osiągnięciach, o tym jak ich (pracowników) klient pochwalił za dobrą pracę - dzielimy się rzeczami, które nas po prostu cieszą, z których jesteśmy dumni. Co w tym złego, że chcemy się tym dzielić na forum ze wszystkimi ?

Rozwinąłem tutaj swoje umiejętności jak nigdzie indziej. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Konrad

Super firma, najlepsi ludzie. Jestem bardzo zadowolony. Nigdzie mi się tak dobrze nie pracowało.

@Konrad

Z pewnością...

T.
@Konrad

Jak cała masa osob których imiona nie pojawiają się w gronie pracowników? Ciekawe... Już ktoś chyba o tym wspomniał w komentarzach...

Nowy pracownik

Niedawno otrzymałem zatrudnienie w tej firmie. Jestem zadowolony z warunków, jakie zostały mi zaproponowane. Finansowo oraz rozwojowo jest ok.

Zygmunt

Firma stawia na rozwój. Starają się, aby pracownik był zadowolony i został na stałe. Można czasem liczyć na dodatkowe bonusy.

Firma, która ma potencjał. Można tutaj rozwinąć swoje umiejętności. Polecam.

Marcel

Ogólnie nie mam na co narzekać. Wynagrodzenie jest naprawdę korzystne jak na polskie realia. Można się dogadać w wielu kwestiach.

Tadeusz

Ogólnie jest naprawdę w porządku. Wynagrodzenie, benefity są dobre. Poza tym miła atmosfera, w której miło się pracuje.

Karol

Jestem zadowolony, o taką pracę mi chodziło. Pewne wynagrodzenie oraz miła atmosfera.

Bartosz

Mają bardzo ciekawe oferty pracy. Można tutaj zdobyć bardzo duże doświadczenie zawodowe. Bardzo polecam .

Cieszę się, że tu jestem. Fajny i pomocny zespół, miła atmosfera oraz dobra kasa.

Sławek

Szczerze polecam prace w tej firmie. Fajna atmosfera oraz możliwości. Jestem zadowolony, że tu trafiłem.

Darek

W poprzedniej pracy źle się czułem, nie mogłam złapać kontaktu z współpracownikami. Tutaj wreszcie trafiłem na fajnych ludzi, a kasa też spoko;)

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Dobre warunki, wysoka pensja oraz miła atmosfera.

Zygmunt

Szczerze polecam. Praca sprawia mi satysfakcję. Nauczyłem się tutaj sporo i mam nadzieję ze jeszcze dużo się nauczę.

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.