Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Aleksander

Pracuje w tym miejscu od jakiegoś czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę. Oferują dobre warunki pracy oraz godziwe wynagrodzenie. Firma stawia też na ciągły rozwój, więc super.

Aleksander

Dobre miejsce pracy, które mogę spokojnie polecić. Przede wszystkim atmosfera pracy jest świetna, aż chce się tam przychodzić, przełożeni też w porządku. Wynagrodzenie całkiem satysfakcjonujące.

Benita

Przede wszystkim otwartość, nie tylko na klientów, ale również na pracowników. Każdy ma prawo do swoich własnych pomysłów. Nie ma żadnego oceniania pod tym względem. I przede wszystkim równość tutaj panuje.

Lena

Warunki pracy bardzo dobre. W porządku wypłata plus atmosfera.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Sebastian

Polecam z całego serca. Bardzo przyjemne miejsce pracy. Ludzie tutaj szanują siebie nawzajem i pomagają sobie. Wynagrodzenie dobre, zawsze na czas.

Pracuje w tej firmie już od dwóch lat i naprawdę nie ma na co narzekać. Atmosfera jest świetna, ludzie tez i, idzie fajnie zarobić no i przełożeni tez są spoko. Podsumowując - bardzo mi się tu podoba.

Mateusz

Firma oferuje prace w świetnym, zgranym zespole. Można się dogadać z przełożonymi oraz dostaje bardzo dobrą wypłatę. Mogę szczerze polecić.

Edyta
@Mateusz

W ostatnim czasie wiele osób wypowiada się tu pozytywnie o pracy w firmie Web INnovative Software, co niewątpliwie świadczy na jej korzyść. Wspomniałeś, że można tam się dogadać z przełożonymi, a i wypłata jest na dobrym poziomie. No a co z możliwościami rozwoju zawodowego?

Karol

Szczerze polecam. Mnie w tej firmie pracuje się bardzo dobrze, także nie wiem skad się biorą te negatywne opinie. Ja jestem naprawdę bardzo zadowolony bo panuje tutaj miła atmosfera oraz otrzymuje dobre wynagrodzenie. Pozdrawiam.

Dionizos

Bardzo NIE POLECAM tej firmy. Krzyki i wrzaski do pracowników. Człowiek tam się wykańcza psychicznie.

Filip

Pracuje w firmie już od dwóch lat i nie mogę na nic narzekać. Jest tutaj świetna atmosfera, otrzymuje satysfakcjonujące mnie wynagrodzenie i z przełożonymi idzie dogadać się w każdej kwestii.

Kamil

Bardzo miła atmosfera, godziwe wynagrodzenie i rewelacyjni ludzie. Po prostu polecam!

Artur

Podoba mi się tutaj. Myśle, że zostanę tu na długo.

Kacper

Praca w tej firmie jest jedna z lepszych rzeczy jakie mnie spotkały w ciągu ostatniego roku. Naprawdę nie żałuje. Ludzie mega w porządku, wypłata tez. No na nic narzekać nie mogę.

Aktualny pracownik

Mirka, to co usunął administrator serwisu jest podstawą złożenia doniesienia o przestępstwie do Prokuratury. Znudziło nam się wchodzenie w dyskusję z różnej maści hejterami. Czy to sponsorowanymi przez konkurencję, czy też byłych pracowników którzy przecież z jakiejś przyczyny zostali zwolnieni przez SWÓJ zespół i SWOJEGO lidera. To świadczy o poziomie takiej osoby. Wrocław gada - co to za elokwentny zwrot. Wszystkich zainteresowanych jak jest w naszej firmie zapraszamy do nas by osobiście zobaczyli i przekonali się o tym jak jest. Nie ma jakiegoś PRACODAWCY - jest zespół który rekrutuje, zatrudnia i zwalnia.

@Aktualny pracownik

Grożenie wymiarem sprawiedliwości również jest karalne. Firma jest toksyczna, tekście również. Podobnie układy rodzinne.

Mateusz

Mogę polecić. Jestem w 100% zadowolony z pracy w tej firmie.

Szymon

Szczerze polecam prace w tym miejscu. Można tutaj spotkać bardzo sympatycznych ludzi, jest duża możliwość rozwoju oraz oczywiście wynagrodzenie jest atrakcyjne.

Firma oferuje naprawdę świetne warunki zatrudnienia, praca jest przyjemna, a ludzie są tutaj bardzo pozytywni. POLECAM!

Wojtek

Jestem zadowolony. Mili i pomocni współpracownicy, szefostwo z którym idzie się dogadać i bardzo dobre wynagrodzenie. Nie ma na co narzekać.

Mateusz

Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie. Praca jest na bardzo dobrych warunkach oraz jest ciągły rozwój.

Miłosz

Praca w żadnej innej firmie nie sprawiała mi takiej satysfakcji jak praca tutaj. Ciagle się rozwijam, a już do tej pory nauczyłem się naprawdę wiele.

Konrad

W firmie panuje bardzo miła atmosfera, a ludzie są tu swietni.

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.