Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

usunięte

Niestety przypadkiem gdzieś się zawieruszył komentarz z 4.02.2016 godz. 15.00. Zgodnie z obietnicą śpieszę z uzupełnieniem zagubionej opinii: Panie prezesie i osoby zarządzające tą firmą, to co się tu dzieje (a i zapewne także wciąż bez zmian w samej firmie) woła o pomstę do nieba. Gratuluję pomysłu i rozkręcenia biznesu i rozumiem, że można prowadzić swoje przedsiębiorstwo na różne sposoby, lecz wypadałoby też trochę klasy zachować. A tego brakuje, zwłaszcza świadczy o tym ostatni komentarz - poziom dna i metr mułu. Usuwanie komentarzy? Może wypadałoby pomyśleć nad ich sensownością i jak zmienić sposób postrzegania firmy, zamiast prowadzić grę pozorów? Traktować ludzi jak partnerów, zamiast jak własność i bezwolne narzędzia, okazać im trochę szacunku, żeby zasłużyć na własny? Pozdrawiam serdecznie i życzę pójścia po rozum do głowy i zmiany postępowania, bo pamiętam jeszcze jak to wygląda od środka. PS pozwolę sobie zachować kopię, gdyby "niechcąco" opinia została usunięta, oczywiście przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności i w razie takowego - uzupełnić. Niechże promowana przez GoWork wolność słowa i opinii będzie prawdziwą :)

Zygzag

Rozumiem że nie zostałasś damą dworu bo masz za krótkie nogi? I to cię boli?

Looow

:) czytając to, tylko mi mordka się śmieje :)

oho

wFirma chyba szykuje nabór, bo pousuwali negatywne komentarze i dodali takie, które mają pokazać jacy są fajni :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Image sars

Hohoho, Pracuj, pracuj a garb ci sam urośnie "Praca ok, jeżeli ktoś nie ma problemów z przestrzeganiem reguł. Punktualność, solidność - trzeba być odpowiedzialnym. Przy odrobinie logiki i dobrej organizacji pracy można spokojnie pracować, a w miarę wprawy rozwijać nowe projekty. Kwestia motywacji. Spoko kontakt z szefem, praktycznie zawsze dostępny i otwarty na nowe rozwiązania. Firma młoda, mimo to z niezłym doświadczeniem, także każdy "młody kreatywny, po studiach" musi się nauczyć pokory - ale z perspektywy czasu wiem, że to na dobre. Warto się od nich uczyć, ale też pytać, szukać rozwiązań, dawać z siebie. Kasa na tle podobnych firm - ok lub nawet lepsza. Zależy od wykształcenia, ale warto negocjować gdy wiąże się z nimi przyszłość. Tam ceni się pracę, zaangażowanie. Jak ktoś szuka stabilnej przechowalni - zły adres :) " + "Nikt nie neguje, że w wfirmie nie ma szansy na rozwój. Są szanse i to bardzo duże, ale nie warto się temu poświęcać. Jest tam bardzo duża rotacja pracowników i jak już się wdrożysz we wszystko a mimo wszystko (usunięte przez administratora) wylatujesz. (usunięte przez administratora) a nie poświęcenie i wiedza" Ludzie czyście powariowali, praca to tylko pozyskiwanie kasy, jaka tam samorealizacja. Samorealizuję się wieczorem z laskami :)

Pierdy z konserwy

Pogięło osoby na sposoby, by czerpać pierdy z konserwy.

stopro

To co napisała marketingowiec; nic dodać nic ująć - cała prawda o wfirma.pl.

Apsik

Oj wydaje mi się że ktoś się tutaj zawziął i pisze by pisać, jako Ela to chyba w piątek po butelce wina albo i dwóch.

Ela 2

wpis Ela to jakiś całkowity już odjazd - zarzuciła kwasa lub co gorsza osiągnęła pełne schizo i tylko ona wie o co chodzi

wer12

idealne podsumowanie!

antrykot

Właśnie ja też nie rozumiem, każdy za swoją pracę oczekuje jakiegokolwiek docenienia, szacunku i traktowania pracownika jak pełnoprawnego członka społeczności firmowej, jednak w tej firmie tego nie doczekasz... Brak słowności, traktowanie jak kogoś, kim można bez żadnych konsekwencji pomiatać, bzdurne polecenia, a jeśli się spróbujesz postawić - jesteś do odstrzału. Tak wygląda szara rzeczywistość wFirmy, którą skrzętnie próbują tuszować poprzez manipulacje komentarzami, łapiąc coraz to nowych ludzi mających nadzieję na ciekawą pracę. Całe szczęście ten etap jest za mną i nie polecam przechodzenia przez niego komukolwiek...

regis

szefostwo tej firmy żyje chyba w złudnym przekonaniu, że jeśli usunie negatywne komentarze to sprawa zostanie uznana za niebyłą. niby taka nowoczesna firma, a takie naiwne myślenie. a może po prostu szefostwo powinno się zastanowić i wyciągnąć wnioski, że coś jest nie tak w firmie, skoro ludzie piszą takie a nie inne rzeczy? a piszą prawdę. dwa razy przemyślcie zatrudnienie się w tej firmie - ciągła rotacja pracowników (a nie, przepraszam, wywalanie na pysk) mówi sama za siebie. trzeba mieć naprawdę tupet żeby robić sobie fałszywą reklamę świetnego pracodawcy.

flasz

W takim wypadku proponuję poszukać innej firmy - w tej zostaniesz "niewolnikiem" widzimisię przełożonych oraz klepania do znudzenia powtarzających się czynności. Do tego dochodzi podejście do pracownika pozostawiające bardzo dużo do życzenia... A szkoda, bo sam obszar działalności firmy teoretycznie daje duży potencjał.

hello_love

Praca ok, jeżeli ktoś nie ma problemów z przestrzeganiem reguł. Punktualność, solidność - trzeba być odpowiedzialnym. Przy odrobinie logiki i dobrej organizacji pracy można spokojnie pracować, a w miarę wprawy rozwijać nowe projekty. Kwestia motywacji. Spoko kontakt z szefem, praktycznie zawsze dostępny i otwarty na nowe rozwiązania. Firma młoda, mimo to z niezłym doświadczeniem, także każdy "młody kreatywny, po studiach" musi się nauczyć pokory - ale z perspektywy czasu wiem, że to na dobre. Warto się od nich uczyć, ale też pytać, szukać rozwiązań, dawać z siebie. Kasa na tle podobnych firm - ok lub nawet lepsza. Zależy od wykształcenia, ale warto negocjować gdy wiąże się z nimi przyszłość. Tam ceni się pracę, zaangażowanie. Jak ktoś szuka stabilnej przechowalni - zły adres :)

mareczek

zdecydowanie nie polecam tej firmy komukolwiek z zacięciem marketingowym - jak sama nazwa wskazuje w branży kretywnej podstawą jest kreatywność, a zarządzający pomylili autorytarny sposób zarządzania z autokratycznym

HR-ówa

Naucz się czytać i jak czegoś nie przeczytasz to zadawaj pytania. Wszystko o co pytasz jest w ogłoszeniu. Z tego co wiem jest to nowe stanowisko związane z prowadzeniem sekretariatu.

Ebris

Mogę ocenić jedynie dział publikacji, w którym rotacja to zjawisko bardzo powszechne. Polecam pracę dla tych, co potrafią robić dobrą minę do złej gry, nie przeszkadza im bardzo rzadkie publikowanie pod własnym nazwiskiem (usunięte przez administratora) , brak premii mimo dawania z siebie 150%, (usunięte przez administratora)

Frosk

Niby podwyżka o 25 procent no ale nadal to nie są kokosy. Spodziewałem się czegoś większego Wfirma.Pl Sp. z o.o. lecz no czasem nie ma co wybrzydzać. Gdzieś to cenne doświadczenie trzeba zebrać a później na pewno zaowocuje albo w tej albo innej pracy bo nie wydaje mi się , żeby ktoś za takie pieniądza chciał pracować całe życie.

mieszko

Tekla, skoro już zaczęłaś temat wynagrodzenia finansowego w firmie to proszę cię również bardzo opisz też ile to wynagrodzenie wynosi, najlepiej ile ty ile zarabiałaś na zastepstwie a ile się zarabia normalnie u nich. z góry dzięki jeśli podasz mi takie informacje bo nie wiem czy opłaca mi się przechodzić z mojej obecnej firmy do nich

Tekla

Bardzo Polecam tą firmę, pracowałam na zastępstwie przez pół roku firma solidna wypłaty zawsze w terminie, warunki pracy dobre.Kierownictwo miłe, koleżanki pomocne. Firma sprawdzona I godna Polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.