Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Pracoholik

Atmosfera dobra, duże wyzwania, tematy jakimi się zajmuję bardzo nowatorskie. Bardzo dobra organizacja pracy. Każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. Pensje zawsze na czas w przyzwoitej wysokości.

Sergutt

jak na razie po miesiącu, atmosfera ok, kasa na czas, ciekawa praca.

ATK

Każda firma musi działać na rynku według zasad ekonomicznych. Wszystko jest zależne od tego czym się zajmuje i jakiej klasy musi pozyskać i utrzymać specjalistów. Z drugiej strony osoby ubiegające się o pracę mówią na rozmowach kwalifikacyjnych wszystko co chciałby usłyszeć pracodawca. Deklarują ponadprzeciętne zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji, uczciwość i lojalność. Po czym niestety duża część z nich nie stara się nawet dotrzymać swoich zobowiązań. Znajomy który przeprowadza rekrutację w firmie czysto programistycznej już w fazie rekrutacji zakłada że jedna osoba na trzy przyjęte dotrwa do końca trzymiesięcznego okresu próbnego. Powodem takiej sytuacji jest kompletna niesolidność ludzka, brak poczucia odpowiedzialności za swoje słowa i deklaracje. Nawiasem mówiąc sytuacja taka stale się pogłębia od wielu lat. Następuje erozja charakteru. Sam proces rekrutacyjny jest dla każdej z firm kosztowny, okres próbny w przypadku pracowników umysłowych najczęściej związany jest z nauką pracy w danym zespole, przejmowaniem obowiązków, poznawaniem nowych zagadnień z którymi osoba zatrudniona jeszcze się nie spotykała. W tym czasie pracodawca musi dokonać oceny na podstawie zaangażowania w naukę, postępów w pracy i solidności pracownika. Przeczytałem wiele wcześniej zamieszczonych wpisów. Odsiewając z nich emocje można właśnie wysnuć wnioski że taka sytuacja jest i w tym przypadku. Użyte najczęściej zarzuty: - firma wymaga 24h zaangażowania w pracę, - bezsensowne raportowanie każdej pracy, - niezrozumiałe zasady oceny pracowniczej, - presja wskazują na profesjonalnie zarządzaną i rozwijającą się firmę, - który pracodawca, szef nie chce by pracownicy byli maksymalnie zaangażowani w życie firmy? - raportowanie służy przede wszystkim pracownikom, gdyż łatwo jest wykazać że ktoś jest nadmiernie obłożony pracą, jest wymogiem w każdej nowocześnie zarządzanej firmie. - przypuszczam że tylko HR - owiec rozumie co mówią oceny, jest to przedmiotem jego studiów trwających minimum parę lat. - wyobrażacie sobie firmę bez presji? Zawsze i wszędzie występuje presja, pośrednia i bezpośrednia. Bez niej nie ma możliwości by jakikolwiek zespół przetrwał. Jeżeli mamy sytuację w firmie taką jak do której wcześniej się odniosłem mojego znajomego, należy sobie zadać pytanie czy to jest rotacja? Czy okres próbny po którym dwie strony zawierają umowę lub się rozchodzą należy określać tym mianem? Każdy pracownik który podejmuje pracę na próbę jest w firmie informowany o oczekiwaniach względem jego i o tym że jeżeli się sprawdzi to zostanie a jeżeli nie to nie zostanie zawarta z nim umowa na stałe. Tyle o wieszaniu psów na pracodawcy. Co można wywnioskować z tych wpisów? - presja na rozwój - wszyscy którzy wpisywali jakiekolwiek opinie to podkreślali, jedni w tym widzieli zło inni dobro, - wysokie wynagrodzenia - większość opinii od paru lat pisanych we wszystkich miejscach w internecie zawiera informację że pensje są i wysokie i stałe, jedna osoba tutaj tylko na to narzekała, - szkolenia pracowników - to niezaprzeczalna wartość, z mojego doświadczenia tylko nieliczni pracodawcy szkolą odpłatnie pracowników, - firma jest liderem w najnowszych rozwiązaniach informatycznych - czy mogła by to osiągnąć bez wysokiej klasy pracowników związanych od wielu lat z firmą? Skąd ich zaangażowanie i uczciwa praca? Firma z taką pozycją musi zatrudniać parędziesiąt osób a firma to przecież ludzie którzy w niej pracują. Podsumowując chciałbym zwrócić uwagę że wpisy w internecie nie zawsze są prawdziwe, na ogół są subiektywne a mogą (jak w którymś ze wcześniejszych wpisów była mowa) być też dziełem konkurencji. pozdrawiam

Ivec

Dobrze, że to wszystko kolego wyjaśniłeś. Z tego co widzę to sytuacja w wfirma.pl nie jest taka najgorsza. Mam tu na myśli warunki pracownicze, wysyłanie na szkolenia. Może to zabrzmi banalnie, ale nie wszystkie firmy oferują takie podejście do tematu - czyżby to był niezły pracodawca, któremu naprawdę zależy na pracownikach?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Aktualny pracownik

Wszystko zależy od tego z jakim doświadczeniem przychodzi pracownik do firmy i do jakiego działu. Inne wymagania firma stawia przed pracownikami bez doświadczenia a inne specjalistom zatrudnionym na stanowiska samodzielne. Jakie rozwiązania może wnosić młodsza księgowa której obowiązkiem na okresie próbnym jest nauka i poprawne księgowanie dokumentacji w systemie? Czy też dziennikarz nie znający całkowicie zagadnień księgowych, który w pierwszych miesiącach musi przede wszystkim przybliżyć sobie problematykę księgowo podatkową by bez błędnie korygować teksty eksperckie. W przypadku osób nieznających tematu firma wymaga całkowitego zaangażowania w podnoszenie swoich kwalifikacji, ze swojej strony gwarantuje dostęp do odpłatnych serwisów z wiedzą prawną, przydziela opiekuna na okres próbny, udostępnia materiały w formie biuletynów i wydawnictw fachowych. Po okresie próbnym pracownicy wysyłani są na szkolenia zawodowe. Pracownicy podlegają ocenie przez przynajmniej dwóch kierowników działów z którymi współpracują na codzień. Ocena dotyczy: Stosunku do pracy, Wiedzy specjalistycznej, Postawy, Wzrostu ilości i jakości wykonywanych zadań, Średnia z oceny ma wpływ na premię kwartalną.

asdx

czy istnieje możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? z góry dziekuje za odpowedz i pozdrawiam.

Obserwator obserwatora

Panie obserwatorze, nie jest to jedyne miejsce w internecie gdzie można napisać opinie o pracodawcy. Są miejsca gdzie ludzie wypowiadają się w sposób rzetelny podpisując się imieniem i nazwiskiem. Takie opinie są jak najbardziej wiarygodne a osoby które je napisali nie są aktualnie pracownikami pracodawcy. W tym miejscu nie ma nikt ograniczeń w ilości wpisywanych tekstów, więc i jedna osoba może stworzyć zły obraz firmy. Może to robić również konkurencja. Tak dla wiadomości. Gowork również jest zainteresowane w publikowanie jak największej ilości złych opinii gdyż sprzedaje usługę dla pracodawców która pozwala moderować wpisy.

marianna

Uważam się za osobe ambitna, pracowita i taka ktora podnosi sobie poprzeczki co jakis czas. Pracowalam na podobnych zasadach i jakos przezylam wiec mam nadzieje ze aplikujac nie popelnilam blędu i nie będę żałowała. Bardzo ślicznie prosze o informacje na temat zarobków. Czy wklad ktory ewentualnie wniose w postaci swego zaangazowania bedzie warty kwoty ktora mi wyplaca? Moze jeszcze dodatkowo ktos doda cos od siebie?!

Writerka

Mi właśnie nie odpowiadało to że musiałam w moim czasie prywatnym czytać jakieś broszurki podatkowe. Wyartykułowałam to kierowniczce a ona doniosła na mnie szefowi i po rozmowie mnie zwolnił.

Konsekwentny

Właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, po stronie firmy brały w niej udział trzy osoby. Zwróciłem uwagę na to że czytałem tutaj powyższe opinie. Co ciekawe usłyszałem od osób rekrutujących że większość tutaj zamieszczonych informacji to prawda. Faktycznie kluczowy jest pierwszy okres próbny 3 miesięczny, firma wymaga pełnego poświęcenia swojego czasu w naukę prawa podatkowego. W tym prywatnego czasu na czytanie periodyków. Obiecano mi przydzielenie doświadczonej księgowej w celu wdrożenia w problematykę o której mam pisać. Warunki na starcie to 2000 netto podstawy, premia miesięczna i dodatek za to że będę się szkolił po godzinach z księgową. Mam zacząć od grudnia. Warunki potwierdziły mi wszystkie osoby biorące udział w rekrutacji. Wszystko mi się jak dotąd podoba. Na moje pytanie dotyczące rotacji wyjaśniono mi że zdecydowana większość dotyczy osób którzy z różnych przyczyn nie sprostali wymogom w okresie próbnym. Po tym co tutaj czytam mam mieszane uczucia, jedni chwalą inni narzekają. Mam zamiar pójść w poniedziałek i się przekonać. Z pewnością moimi spostrzeżeniami się w tym miejscu podzielę.

Lejla
@Konsekwentny

Proszę cię o opinię. Własnie staram się o pracę w tej firmie

rose

A ja polecam pracę w wfirmie, ale tylko osobom które faktycznie chcą się czegoś nauczyć. Praca jest ciężka - a nawet bardzo ciężka jak ktoś zaczyna prawie od zera jak ja w branży księgowej - i na to się trzeba nastawić już na starcie. Ale daje mega kopa i start jakiego nie dostaniesz w zwykłej firmie jako klepacz faktur…

mmm

Nikt nie neguje, że w wfirmie nie ma szansy na rozwój. Są szanse i to bardzo duże, ale nie warto się temu poświęcać. Jest tam bardzo duża rotacja pracowników i jak już się wdrożysz we wszystko a mimo wszystko (usunięte przez administratora) wylatujesz. (usunięte przez administratora) a nie poświęcenie i wiedza.

Księgowa

Firma ma wiele działów w tym i biuro rachunkowe. Pracowałam wcześniej w biurze rachunkowym, takim tradycyjnym przez ponad 2 lata. Po pewnym czasie tam jest monotonia. W wfirmie trzeba przyznać że na monotonię nie można narzekać. Księgowanie, praca z żywym klientem, setki spraw na supporcie, obowiązek czytania artykułów i wyszukiwania tych ciekawych z mediów połączone równolegle z pisaniem na wybrany temat. Nie ma szansy się nie rozwinąć. Wymagało to ode mnie bardzo dużego poświęcenia czasu w tym i prywatnego. Inaczej nie dała bym rady. Pensje w porównaniu z biurami rachunkowymi wyższe, z etatami w działach księgowcyh większych firm niższe.

Ona

(usunięte przez administratora)Owszem można się wiele nauczyć, ale nie warto się poświęcać. Szukaj gdzieś w biurze rachunkowym. Tam nie będzie suchej teorii a dużo praktyki i szybko się nauczysz ;)

nauka

Ja poszukuje miejsca własnie w którym mógłym się czegoś wreszcie nauczyć, takiej konkretnej wiedzy a nie tylko suchych przepisów które omawiane są w szkole na zajęciach. Co prawda najlepiej jakby to była praca ,ale też mógłby być to jakiś staż./praktyki które chętnie odbędę. Ale wiadomo kasa za pracę to miła sprawa.... polecacie?

MIllia

Fakt, praca dla ludzi tylko nastawionych na karierę zawodową, wysokie wymagania. Początek pracy był dla mnie bardzo ciężki. Masa pracy i nauki. Obowiązkowa lektura podatkowa do poduszki. Potem nowe obowiązki i w końcu coś samodzielnego. Płace według tego co dzisiaj zarabiam średnie. Dla ludzi początkujących wydaje mi się że dobre.

franko
@MIllia

ale pewnie przynajmniej dzięki temu, że Cię tak cisnęli to przynajmniej musiałeś się wiele nauczyć i w dalszej robocie nie raz i nie dwa będzie Ci to potrzebne. Dobrze jeżeli w pierwszej pracy firma czegoś od Ciebie wymaga. Człowiek kształci się wtedy tak jak tutaj i ewentualnie potem ma lepsze zajęcie

Nie mogę zgodzić się z opinią "Dziennikarza". Płaca nie była adekwatna do wykonywanych obowiązków, na podwyżkę czekało się dosyć długo. Owszem atmosfera na początku była przyjemna, ale po czasie nadmiar obowiązków zaczynał dokuczać i nie było już tak kolorowo. Ogólnie nie narzekam, bo praca rozwojowa, ale były pewne minusy w jej organizacji.

przemo

z tego co piszesz to praca w wfirma.pl musi być dla niektórych dziennikarzy spełnieniem marzeń. Choć jak można wyczytać z komentarzy powyżej nie każdy ma o nich tak dobre zdanie jak Ty. Czy możesz mi powiedzieć czy nadal pracujesz w tej firmie i jakie zarobki uważasz właśnie w swojej wypowiedzi za te wysokie?

Dziennikarz

Praca bardzo rozwojowa, stała wysoka pensja. Mogłem pisać w zasadzie o wszystkim co mnie interesowało. Przyjemna atmosfera pracy. Możliwość pracy zdalnej.

"Co do rotacji to praktycznie jej nie ma". Chyba sobie ktoś kpiny urządza. Dziewczyny przychodzą i odchodzą albo są zwalniane w szybkim tempie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.