Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Usuwanie opinii

Firma usuwa negatywne, merytoryczne wpisy, niełamiące regulaminu. No to chyba jest najlepsze świadectwo dla firmy.

@Usuwanie opinii

No tak, poniżej pracownik firmy sam poinformował że opłacają abonament i moderują konto. To przecież oczywiste.

Usuwanie opinii
@Pracodawca

Usuwanie merytorycznych wpisów, niełamiących regulaminu nie jest praktyką "oczywistą". Merytoryczna krytyka stanowi sygnał, że pewne procesy w firmie wymagają udoskonalenia. Czytam Wasz poradnikprzedsiębiorcy.pl i sami napisaliście bardzo dobry artykuł o konieczności poszukiwania przyczyn wysokiej rotacji wśród pracowników. Cenzura merytorycznej krytyki nie buduje niczego pozytywnego i nie sprzyja rozwojowi organizacji. Pozdrawiam

@Usuwanie opinii

Bardzo dziękuję za merytoryczne wytłumaczenie. Rozumiem że znasz z jakichś nam nie wiadomych źródeł treść usuniętych wpisów. Ta wiedza daje Ci prawo twierdzić że są one merytoryczne. Pytanie nasuwa się samo. Skąd tak dobrze je znasz i co upoważnia Ciebie by twierdzić że to co napisali pracownicy firmy to kłamstwo a to co napisali byli pracownicy to prawda?

Obserwator
@Web INnovative Software Sp. z o.o.

Na jakim świecie żyje Pan pracodawca uważając, że taki wpis, atakujący użytkownika próbującego pomóc, ma pomóc firmie i stawiać ją w dobrym świetle? No chyba, że to absolutnie nie jest cel tych wszystkich komentarzy. Wtedy to wszystko ma sens.

@Obserwator

Na jakiej podstawie "Obserwator" mniema, że jest ktoś taki jak "Pan Pracodawca" skoro przypadkowo znalazł tę stronę a wpisy go zaintrygowały? Jeśli naprawdę nas nie znasz to zapraszamy do naszej firmy żeby poznać kulturę w jakiej ludzie pracują. Jesteśmy przyzwyczajeni do stałych odwiedzin gdyż niejedna praca doktorancka jak i magisterska była w ostatnim okresie pisana na nasz temat. Również każdy z kandydatów ubiegających się o pracę oprowadzany jest po całej firmie i może bez krępacji zadawać dowolne pytania pracownikom. Zapraszamy do źródła byś ocenił jak faktycznie jest a nie rozpowszechniał i utrwalał hejt osoby ewidentnie sfrustrowanej utratą dobrej posady. O tym, że była dobra świadczy determinacja i poziom żalu.

Nik
@Usuwanie opinii

Coraz gorsza firma .BYŁA DOBRA ale to historia, nie polecam!

Maxym

Czytam te opinie i są w większości koszmarne. Nadgodziny przede wszystkim, tłumaczone przez "funkcyjnych" w jakiś pokrętny sposób jako misja i że "u nich praca to coś więcej niż praca". (usunięte przez administratora) We wszystkich działach tak jest? Ci pracujący np. przy stronie poradnikprzedsiębiorcy też tak mają?

@Maxym

Każdy frustrat może tu wejść i hejtować do woli. Kto ma rozum ten to doskonale wie. Gdyby firma była tak koszmarna to już dawno przestałaby funkcjonować. Dzisiaj rynkiem rządzi pracownik, nie pracodawca. Zapraszam na stronę wins.pl i na bloga firmowego.

Nasza firma nie moderuje serwisu. Oczywiście że otrzymujemy cały czas taką możliwość. Działalność gowork jw tym zakresie jest dyskusyjna. Żerowanie na hejcie nijak się ma z ich mową o odpowiedzialności społecznej.

jasdjhsagdsaj
@pracownik

No właśnie jak masz rozum to wejdź na bloga i zobacz, że na każdym dodanym zdjęciu są nowe twarze.. to już samo mówi o braku rotacji hahaha

@jasdjhsagdsaj

jasdjhsagdsaj - jakbyś mógł bądź mogła się podpisać (prośba na przyszłość) wiadomo byłoby jak się do Ciebie zwracać. Może po kolei przeglądniemy artykuły i zdjęcia z naszego bloga :) https://wins.pl/-pierogi-i-escape-roomy-czyli-integracja-zespolu-ksiegowych - zespół księgowych z których dwie osoby są nowe,, na okresie próbnym. Reszta pracuje u nas ponad rok. W ostatnim roku jedna osoba z tego zespołu odeszła. Szukamy aktualnie kolejnych z uwagi na 30% wzrost firmy w zeszłym roku. Na zdjęciu pierwszym https://wins.pl/-wesolych-swiat-zyczy-zespol-wins widzimy zespół UX, wszyscy poza jednym pracownikiem to osoby które wiele lat już u nas pracują. Jedna osoba na okresie próbnym. Na drugim zdjęciu, zespół kadrowy, wszystkie te osoby pracują brakuje tylko kolejnej osoby która w miedzy czasie doszła do zespołu. Kolejne zdjęcia to księgowe, gdzie dzisiaj brakuje jednej z tych osób a sam zespół został wzbogacony o dwie kolejne. Następny zespół to zespół od wydawnictwa, jedna osoba (korektorka) przeszła na pracę zdalną (home office). Kolejny to część ludzi z Jeleniej Góry. Następnie marketing, gdzie jedna osoba pracuje z domu. Ostatnie zespoły to CMS i magazyn, dzisiaj znacznie powiększone o nowych ludzi. Z danych naszej firmy, w 2019 roku na ogólną liczbę zatrudnionych (70 osób) odeszły 3 osoby. Procedujemy aktualnie 5 rekrutacji. Stanowiska, marketing, programista, tester, księgowa, redaktor. Tak, jak gdzie indziej w sposób wyczerpujący został opisany sam proces rekrutacyjny. Kandydaci przechodzą przez trzy kolejne kroki. - rozmowa wstępna - celem jest poznanie kandydata i prezentacja firmy - zaproszenie do zespołu - celem jest przybliżenie firmy i zespołu kandydatowi - okres próbny - wejście w zespół w celu odpowiedzialnej decyzji kandydata i zespołu o dalszej współpracy Nie zawsze po okresie próbnym zatrudniamy człowieka, to jest naturalne. Dlatego pierwszy okres trzymiesięczny nazywa się okresem próbnym. Zdarza się też że na koniec okresu próbnego pracownik umawia się z zespołem na konkretne zmiany w postępowaniu (ostatnia szansa). Czasem udaje się w ten sposób utrzymać pracownika, czasem jednak i danie kolejnej szansy nie skutkuje.

Specjalista
@pracownik

Firma płaci za moderowanie komentarzy ;)

@Specjalista

Tak, firma płaci za utrzymanie konta na Go Work i moderuje wpisy. Wolność wypowiedzi ograniczona jest dobrem drugiego człowieka. Uderzanie w poszczególnych ludzi zatrudnionych w firmie jest naruszeniem ich dobra. Część wypowiedzi narusza również zobowiązanie do zachowania poufności. Oczywiście drogą alternatywną jest zgłaszanie każdego takiego incydentu do Prokuratury. Pozostawiliśmy to jako ostateczność. Aktualnie moderujemy wszystkie wpisy.

adsdsasad
@Web INnovative Software Sp. z o.o.

kilka komentarzy powyżej jest napisane, że firma nie moderuje wiec jak?

@adsdsasad

Jest tak jak w firmie. Na zewnątrz wszystko pięknie, a po paru tygodniach chcesz uciekać jak najdalej. Zakłamanie...

@były pracownik

Oczywiście, że tak jest w sytuacji gdy kandydat jakimś cudem dostanie się do firmy kłamiąc na spotkaniu rekrutacyjnym z zespołem, po czym nie wywiązuje się ze swoich zadań względem zespołu i firmy. Nadużywa w ten sposób zaufania, którym obdarzyli go współpracownicy. Po paru tygodniach wszystko wychodzi. Jeżeli ktoś przyjmuje pomoc innych, uczy się i przejmuje obowiązki, zostaje. Jeżeli nie to zespół go zwalnia lub taka osoba sama ucieka. Tylko potem się użala i smaruje na lewo i prawo, bo przecież to firma się na niego uwzięła, nie doceniła.

@Web INnovative Software Sp. z o.o.

Rotacja w firmie jest bardzo bardzo wysoko, to i f warto zadać sobie pytanie czy aby na pewno wina leży po stronie wszystkich pracowników czy może jednak pracodawcy?

Szanowna sfrustrowana duszyczko, skoro to zespoły odpowiedzialne są za politykę zatrudniania i zwalniania swoich pracowników to i pracownicy będąc w tych zespołach są jednocześnie też pracodawcami. To pracownicy prowadzą wielopoziomowe rekrutacje i to oni decydują kogo zwolnić. Skoro tego nie rozumiesz a podobno pracowałaś w tej firmie, to tylko świadczy o tym, że albo pracowałaś dawno temu, albo nie ogarniałaś zasad jakimi rządzi się wewnętrznie cała organizacja.

Zaskoczony
@Web INnovative Software Sp. z o.o.

Oj widzę, że poziom odpowiedzi po stronie Pracodawcy schodzi coraz niżej. Nigdy u Was nie pracowałem, ale skutecznie odstraszacie potencjalnych kandydatów tego typu wypowiedziami. "Szanowna sfrustrowana duszyczko", co to są w ogóle za sformułowania? Państwa brak profesjonalizmu stwarza wrażenie odwrotne niż to, które Państwo chcecie stworzyć. Mam wrażenie, że otworzyłem jakiś kontrowersyjny post na facebooku, a nie na moderowanym goworku dużej, kreującej się na profesjonalną firmy. Polecam research pojęcia "derekrutacja" i "PR".

@Zaskoczony

:) Bo co tu powiedzieć. Przypadkowo trafiłeś na ten post z pośród 3 mln innych niejednokrotnie bardziej kontrowersyjnych. Spędzasz tu wolny czas w ramach relaksu.

Prezes wymaga, żeby pracownik byl dostępny dostępny 24/7.(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o wysokie zarobki to tak, jeśli jako księgowa jesteś jeszcze sekretarką, redaktorką, programistą i zajmujesz się marketingiem. Czyli robisz co najmniej za 4, od poniedziałku do niedzieli i w święta... bo spróbuj nie wejść na support w weekend czy święta no to nie będziesz pracować, mimo że nikt za to nie zapłaci. Omijać szerokim łukiem

Bardzo celnie to ujęłaś że nikt Ci za dodatkową pracę nie zapłaci. Pracownik samodzielny a co więcej lider inaczej w naszej nomenklaturze opiekun. Pracuje w nienormowanym systemie godzin pracy. Jest po prostu współodpowiedzialny za wykonanie miesięcznych założeń przypisanych do zespołu. Nie do człowieka indywidualnie. Pracownicy w ramach zespołu opisują swoją pracę na codziennych spotkaniach SCRUM gdzie widać jak na dłoni czy ktoś pracuje równie jak inni czy też nie. Jeżeli nie, to otrzymuje informację od zespołu że jest nie w porządku wobec innych członków zespołu. Jeżeli to nie pomoże to co kwartał a ostatnio już co pół roku zebranie pracowników może odwołać go z funkcji, obniżyć jego poziom zarobków. Jeżeli i to nie pomoże, zespół decyduje o zwolnieniu takiego pracownika. Wielozadaniowość o której piszesz jest tym co wyróżnia naszą firmę na tle innych. Księgowa, tak jak Ty, zaczyna swoją przygodę od księgowania firm, klientów biura rachunkowego. Gdy pozna system na którym pracujemy, może zgłaszać innowacje dotyczące systemu. Usprawnienia które ułatwiają pracę wszystkim w firmie jak i klientom online. Takim przykładem wypracowanym przez grupę księgowych jest funkcja automatycznie liczących się różnic kursowych. Kolejnym krokiem w rozwoju jest wsparcie jakie księgowa świadczy klientom platformy. Wymaga to doskonałej wiedzy księgowej i prawno podatkowej. Dlatego wszystkie nasze księgowe non stop uczestniczą w kursach zewnętrznych. Ostatnią rzeczą która dochodzi po latach doświadczenia jest pisanie artykułów gdzie księgowe dzielą się wiedzą z innymi. Współtworzą Poradnik Przedsiębiorcy. Czyli układanka tych wielu zadań to 4 uzupełniające się czynności. Tak dla zorientowanych, jeżeli miałaś do zaksięgowania 13 firm które łącznie mają 300 dokumentów to po prostu wstyd narzekać. Dziewczyna która przyszła do nas z innego biura rachunkowego i jest jeszcze na okresie próbnym księgowała tam 90 podmiotów. Wydajemy rocznie na same szkolenia pracowników ponad 400 tys PLN, każdy z pracowników może w nich wziąć udział. Dodatkowo wysokie zarobki zobowiązują wszystkich żeby byli w porządku wobec innych członków zespołu. Pracownik jest inwestycją i wszyscy odczuwają jego zwolnienie jako osobistą porażkę, szczególnie lider zespołu. Nie tylko dla Ciebie jest to przeżycie i przykrość.

@pracownik

Ze swojej strony jako księgowa dopowiem tylko, że szukamy ludzi którzy do pracy podchodzą z pasją a to oznacza, że chcemy pomagać klientom na rożne sposoby - na supporcie, tworząc dla nich (ale i dla siebie) nowe funkcje usprawniające prace we współpracy z programistami (nie musimy nimi być bo po coś mamy w końcu wykwalifikowany dział IT), chcemy dotrzeć do nowych klientów (a kto inny niz księgowa która pracowała przy tworzeniu funkcji czy pracująca w systemie na co dzień wie co ma największą wartość dla klienta?) więc współpracujemy z działem marketingu.... i nie ma tak naprawdę znaczenia czy to jest od 7-15 czy popołudniu czy w weekendy jeśli prawdziwie lubimy to co robimy - wtedy nie pracujemy, wtedy ta "praca" jest po prostu przyjemnością ;)

Ex pracownik

Zdecydowanie zgadzam się z powyższą opinią. Nie chodzi o brak zaangażowania w wykonywaną pracę, a obowiązek bycia dostępnym przez cały czas - dosłownie CAŁY CZAS. Słabym jest wciskanie pozostałym użytkownikom serwisu, że jest to misja każdego z pracowników firmy i żadne z was nie potrzebuje nigdy chwili odpoczynku.

@Ex pracownik

Szanowny Panie bądź Pani, niestety osoba nie podpisała się. Przyjęta procesowa kultura organizacyjna zakłada stały rozwój organizacji a w nim i każdego z pracowników. By to osiągnąć przyjęto pewne zasady pracy jak i określono wymaganą postawę jaką powinien mieć każdy człowiek tworzący tą firmę. W momencie rekrutacji jest to jasno przedstawiane. Kandydat podejmuje decyzję czy zasady mu pasują czy też nie. Szczególnie gdy dotyczy to osób samodzielnych których nikt nie kontroluje, którym powierzono pełną odpowiedzialność za określony proces lub segment firmy. Można powiedzieć wprost że jest to system zadaniowy. Gdzie nikt nikogo nie nadzoruje a praca musi być wykonana. Jeżeli pracownik jest odpowiedzialny za wsparcie klienta i prowadzi korespondencję z nim. To normalną rzeczą jest to że wymaga się by odpisał klientowi na email, lub oddelegował korespondencję do pracownika który aktualnie pracuje. I tylko tyle. Jeżeli EX PRACOWNIK tego nie rozumie to zrozumiałe jest dlaczego jest EX PRACOWNIKIEM. NIe pojął co to jest odpowiedzialność za powierzone zadania. Jeżeli chodzi o określenie że słabe jest wciskanie użytkownikom że pracownicy utożsamiają się z misją firmy. To dokładnie potwierdza powyżej postawioną tezę dlaczego jest EX PRACOWNIKIEM. Normą dzisiaj jest że większość firm formułuje swoją misję i wizję oraz wartości jakie leżą u podstaw kultury organizacyjnej. Problem że w większości przypadków jest to katalog pobożnych życzeń, spisanych i powieszonych na ścianach firm. Do których się nikt nie stosuje. W naszej firmie jest inaczej. Podzielanie wartości i rozumienie zasad jest niezbędne by pracownik mógł odnaleźć się w zespole. Wartości takie jak szacunek, równość i otwartość wymagane są od ludzi w zespołach. Najciekawsze że to właśnie ludzie określili wszystkie te zasady, wartości i wzorce zachowań ok 4 lata temu i według nich żyją. Życie weryfikuje to czy nasza firma to dobre środowisko pracy czy też nie. Dwa pełne miesiące wszyscy pracowali zdalnie. Efektywność pracy nie ucierpiała. Postawa zdecydowanej większości ludzi była wzorem do pokazywania dla innych firm.

Również ex pracownik
@Web INnovative Software Sp. z o.o.

Szkoda, iż pominął Pan fakt, że większość osób które tworzyły wartości już nie pracuje w tej firmie i na pewno nie żałuje zmiany. Wszystkie zasady i wartości które brzmią cudownie i górnolotnie miałyby sens gdyby również kierownictwo się nimi kierowało. A tak niestety nie jest i nigdy nie było.

@Również ex pracownik

Szanowny Panie bądź Pani, W dalszym ciągu nie mam pojęcia jak się zwracać. Przede wszystkim W naszej firmie liderzy nie mają funkcji "kierownika" tylko opiekuna. To jest związane z postawą która z biegiem lat się wykształciła a jest pochodną przyjętego wzorca z filozofii S. Coveya. Lider ma za cel wspieranie zespołu, służenie jemu a nie narzucenia swojej woli. Tak wiec wnioskuję że jesteś jeszcze ze starych czasów i nie wiesz jak aktualnie sprawy wyglądają. Fundamentem firmy są interdyscyplinarne zespoły, to one zwalniają i zatrudniają pracowników. Mało tego to pracownicy decydują kto ile zarabia i czy awansuje czy nie na półrocznych zebraniach zespołów kompetencyjnych. Gdyby pierwotne kierownictwo nie podzielało tych wartości, nie byłoby tego dzisiaj. Żeby tak to wszystko co jest mogło zaistnieć, dawne kierownictwo musiało oddać większość atrybutów zarządczych. Politykę personalną, wynagradzania, nagród i kar. Piszesz że większość ludzi którzy wdrażali tworzyli wartości już nie pracuje w firmie. Wartości i wzorce zachowania były wyartykułowane przez zespół, firmę ponad 4 lata temu na warsztatach w Pradze. Wtedy w firmie pracowało ok 20 osób. Dzisiaj z firmą jest związane około 70 osób a wszyscy którzy faktycznie uwierzyli w zmianę i wdrażali nową kulturę. Stali się współwłaścicielami firmy kupując na jesieni pakiety udziałów. Wszyscy oni współuczestniczą w zarządzaniu firmą. Aktualnie firma ma 3 starych wspólników i 11 nowych. Obecnie ludzie w firmie tworzą z powodzeniem zgrane zespoły, co potwierdziły ostatnie dwa miesiące pracy zdalnej. Prowadzimy równolegle 7 dużych projektów które w żaden sposób nie ucierpiały. Pracujemy niezależnie w 3 lokalizacjach. Wszystkie prace związane z utrzymaniem klientów były i są wykonywane na wysokim poziomie. Dzięki pracy tych ludzi odnotowujemy w czasie pandemii wzrost a nie spadek. Czy tak pracują ludzie uciemiężeni którzy nie kochają swojej pracy? Piszesz też że większość ludzi którzy zmienili pracę, nie żałuje zmiany. Powiem tak, jeżeli ktoś jest szczęśliwy i nie niesie w sobie żalu to nie traci czasu na takie wpisy. Wydaje mi się że jednak jest żal i poczucie krzywdy. Mogę tylko współczuć Tobie że gdzieś coś nie zagrało. Nikt nie jest idealny i każdy przez całe życie się uczy. Bez względu jak się rozstaliśmy życzę ci przede wszystkim zdrowia i powodzenia. Wyrzucenia żalu z serca.

Agata

@Księgowa, rozumiem, że Twój nick jest równoznaczny z funkcją jaką pełnisz w Wfirma.Pl Sp. z o.o. Napisałaś, że w Wfirma.Pl Sp. z o.o. wszyscy tworzycie zespół. To ważne, ponieważ możecie się wzajemnie wspierać. Opisałaś głównie atmosferę i środowisko, w którym pracujesz. Czy warunki zatrudnienia są również, w Twojej ocenie, satysfakcjonujące?

@Agata

Wg mnie warunki w firmie są naprawdę dobre, zwłaszcza w porównaniu do innych firm z branży księgowej. Nie rozumiem kompletnie stanowiska @DonaAldona i nie dlatego, że mi za to płacą, tylko dlatego że to wyssane z palca oskarżenia. Każdy mówi o tym co jest złe (nieprawdziwe), nikt nigdy nie mówi o tym co jest dobre i to denerwuje. Bardzo łatwo jest obsmarować kogoś pod fałszywym nickiem - kłamiąc i wylewając cały swój jad. Ciężej jest przyjść i powiedzieć wprost twarzą w twarz co się komuś nie podoba. Ale wracając do odpowiedzi :) i warunki pracy i warunki finansowe są satysfakcjonujące. Trzeba pamiętać, że bezcenny wymiar ma tez wiedza którą można zdobyć! Stawiamy na rozwój i jeszcze raz rozwój. Nie ma mozliwości niedopuszczania kogoś do czegoś żeby "nie dorobić się konkurencji". Wiele firm niestety tak funkcjonuje. Tutaj zdecydowanie tego nie ma! Wręcz przeciwnie! Trzeba stale sie rozwijać, poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie. Powiem to jeszcze raz - to praca dla ludzi z pasją a nie dla osób które "pracują" żeby zarabiać i liczą na to, że w pracy będą pić kawę przez 8h, plotkować, przegladać cały internet, a firma podziękuje im za to że przyszli do pracy ;)

Zygmunt
@Księgowa

Jak w takim razie kształtują się w firmie motywatory? Zarobki, benefity?

@Księgowa

Wszyscy zatrudnieni w firmie z końcem roku 2018 zakończyli dwu letni okres prac nad zmianą kultury wynagradzania i wytyczyli jednolitą ścieżkę rozwoju zawodowego dla siedmiu głównych grup zawodowych w firmie. 1 - młodszy pracownik 2 - młodszy pracownik + 3 - samodzielny pracownik 4 - lider zespołu lub projektu 5 - lider sfery kompetencyjnej całej firmy Wysokość naszych wynagrodzeń zostały wypłaszczone tak że niezależnie od czy to programista, księgowa, prawniczka czy tester. Każdy zarabia tyle samo. Oczywiście wypłaszczenie oznaczało znaczny wzrost wynagrodzeń gdyż pensje zostały dostosowane do grupy najlepiej zarabiającej, czyli programistów. Sposób ustalania wynagrodzeń przez pracowników w niektórych grupach działa już półtora roku i ma się bardzo dobrze.

@Agata

Firma opiera się na zespołach powiązanych według projektu. Księgowe tworzą zespół gdyż współpracują ze sobą w ramach biura rachunkowego, wsparcia merytorycznego klientów wfirma.pl i pisząc wspólnie artykuły na poradniku przedsiębiorcy. Takich zespołów projektowych mniejszych i większych jest dziewięć. Składają się najczęściej z ludzi o różnych kompetencjach zawodowych. Aktualnie o wszystkich sprawach pracowniczych decyduje zespół. Zatrudnia, zwalnia i decyduje o wysokości wynagrodzenia współpracowników.

Mk
@TK

Mozesz wyjasnic kto kwalifikuje sie do pracy jako młodszy +?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Daria

Przepracowałam w firmie parę lat. Mogę powiedzieć że się tam bardzo dużo nauczyłam. Nie było lekko, a to z powodu że tworzyłam zespół od podstaw. Pracowałam podobno w najtrudniejszym okresie dla firmy. Musiałam brać udział w rekrutacjach a potem w szkoleniu nowych pracowników. Atmosfera w firmie była różna, zależy od zespołu i lidera. Jeżeli chodzi o pensje, były wysokie względem innych firm. Szkolenia w zasadzie co kwartał. Od początku w firmie nie ukrywałam że celem moim jest założenie własnej firmy co się wiązało z odejściem z firmy. Tak też zrobiłam. Ogólnie dobrze wspominam tą pracę, bardzo dużo się nauczyłam. Spraw zawodowych i organizacyjnych przydatnych w prowadzeniu własnej firmy.

monia

Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym programem to musi wiedzieć że problem pojawi się gdy trzeba będzie wysłać jpek i deklaracje VAT, bo program sprzedają a gdy przyjdzie do wysyłki dokumentow to owszem jest taka możliwość ale jeżeli kupisz sobie podpis kwalifikowany za około 200-300zł albo zlecisz podpisanie im wysyłki oczywiście za opłatą (10zł/ miesiąc) i złożeniem upoważnienia dla nich w us, cwaniaki nie dali możliwości wysyłki poprzez podpis niekwalifikowany czyli za darmo żeby to zrobić samemu o czym wcześniej nie ma żadnych informacji - dla mnie to jest po prostu oszustwo bo płacisz na rok 200zl a i tak dodatkowo musisz im dopłacić 120zł na rok (po 10zł miesięcznie za wysyłkę dokumentów do urzędu). A jak masz problem to nawet nie ma możliwości zadzwonić i rozwiązać go telefonicznie tylko wszystko e-mailowo a te dochodzą po kilku/kilkunastu godzinach, dostajesz taką odpowiedz a tam odsyłają cię do artykułu i tyle z pomocy. Już nigdy nie skorzystam!!!!!!

Pracownik WINS
@monia

Wydaje mi się że nasza konkurencja powinna skupić się no podnoszeniu jakości swoich usług a nie na wynajmowaniu miernej jakości agentów w celu tworzenia czarnego PR-u. Mogli by się przyłożyć. JPK to nie dokumenty które się wysyła a pliki elektroniczne. Zlecenie usługi podpisywania plików podpisem naszych pracowników za 10 PLN. zamiast kup[ować drogi podpis kwalifikowany za 200 - 300 PLN. To nie my wprowadzamy regulacje. My staramy się by klient mógł je zrealizować jak najmniejszym kosztem. Cwaniaki nie dali :) - dali. Można pobrać plik JPK i na stronie MF złożyć podpisując przychodem. Już nigdy nie skorzystam!!!!! wydaje mi się że w tym wypadku widać najlepiej kto to pisał i w jakim celu.

@monia

Usługa podpisywania deklaracji do ZUS, JPK i deklaracji VAT wymaga uwierzytelnienia konta i danych osoby której informacje wychodzą do US i ZUS. W przeciwnym razie możliwe byłoby zlecanie wysyłki deklaracji za podmiot pod który ktoś złośliwie się może podszyć. Jest to alternatywa dla dwóch równoległych sposobów uwierzytelniania, przychodem lub epuap. Nikt nie musi z tego rozwiązania korzystać. W życiu płaci się za wygodę. Zlecasz i zostaje wysłana

Ewka2306

Proszę o informację czy w tej firmie możliwe jest przejście na umowę o pracę i po jakim czasie się ją dostaje??? Umowa zlecenie podpisana na miesiąc, bez żadnej gwarancji nie jest moim marzeniem.

@Ewka2306

Mamy trzymiesięczny okres próbny. Po tym czasie pracownik dostaje umowę o pracę na czas określony. Trzeba oczywiście pamiętać, że okres próbny jest dla obu stron - pracownika jak i firmy. Jest on po to żeby zobaczyć jak praca wygląda, jakie zadania są w codziennej pracy i logiczne jest, że nie każdemu może przypasować charakter wykonywanej pracy więc umowa o pracę od 1 dnia pracy byłaby niepoważna ;)

Agata
@Księgowa

Jak więc streściłabyś w kilku słowach charakter pracy jaki obowiązuje w wFirma.Pl? Piszesz, że po to jest okres próbny by pracodawca oraz pracownik mieli czas na przemyślenie tego, czy się do pracy w tej firmie nadają. Lecz czy zechciałabyś napisać jakie osoby w szczególności odnajdują się w pracy w tej firmie? Po jakich studiach, jakim doświadczeniu? A może określone cechy charakteru mają tu kluczowe znaczenie?

Marczi
@Agata

Tylko i wyłącznie osoby z mocną psychiką. Rotacja pracowników w tej firmie mówi sama za siebie niestety.

@Ewka2306

Może opiszę proces rekrutacji, pierwsze spotkanie ma charakter luźnej rozmowy dotyczącej wizji rozwoju pracownika, wartości, sposobu na życie. Ważne jest to co go cieszy, pasjonuje. Rozmowa ma na celu głownie przedstawienie charakteru działania firmy. Po tym spotkaniu kandydat jest zapraszany na spotkanie godzina-dwie z zespołem z którym ma współpracować w przyszłości. Na takim spotkaniu poruszane są tematy dotyczące kompetencji, oczekiwań obu stron. Kolejnym etapem jest okres próbny trwający do 3 miesięcy. W tym okresie nowy pracownik i zespół decydują czy jest im po drodze. Każdy ma wolność wyboru, tak często kwestionowaną na tym forum. Okres próbny jak nazwa wskazuje to czas na określenie się dwóch stron, podjęcie dojrzałej decyzji. Potwierdzam stałą rotację na okresie próbnym. Firma wzrasta 40% rocznie. Potrzebuje więc ludzi którzy zasilą zespoły. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszyscy kandydaci otrzymują rzetelną informację " u nas jest ciężka praca", " w zamian za ciężką pracę i poświęcenie, gwarantujemy, godne wynagrodzenie, współuczestniczenie w ciekawych projektach, rozwój zawodowy i kompetencyjny, stanie się osobą rozpoznawalną w mediach. Co miesiąc organizujemy szkolenia zawodowe, delegujemy wszystkich pracowników na szkolenia zewnętrzne. Na takie wydaliśmy w zeszłym roku ponad 250 000 PLN. W zamian oczekujemy w okresie zatrudnienia zaangażowania na najwyższym poziomie. Z perspektywy czasu mogę z przyjemnością potwierdzić że bardzo dużo jest ambitnych i pracowitych ludzi, kadra nasza stale się zwiększa. Aktualnie zatrudniamy ponad 70 osób. Współpracujemy zdalnie z 30 redaktorami. Podsumowując, inwestujemy we wszystkich pracowników. Standardową umową na dzień dobry jest umowa o pracę.

@TK

W roku 2020 firma zatrudnia 70 pracowników. Część z nich w 2019 roku odkupiła udziały od jednego wspólnika na preferencyjnych warunkach stając się współwłaścicielami firmy. Firma nasza od 2009 roku rozwija się rok w rok ponad 30%, tak też i było w roku 2019. W ubiegłym roku otrzymaliśmy szereg nagród w tym - Diament Polskiej Innowacyjności 2019 - Lider IT 2019 - Nagroda Konsumenta w kategorii księgowość online 2019 - Geparda Biznesu za rok 2018 Aktualnie oczekujemy na otrzymanie nagrody Gazele Biznesu za rok 2019 które będą rozdawane w marcu 2020 roku. Więcej informacji na naszym blogu https://wins.pl/blog W tym roku również wszyscy nasi pracownicy przejdą szereg szkoleń zewnętrznych na łączną kwotę ponad 500 tys. PLN. Przewidujemy wzrost pensji średnio o 10% na wszystkich poziomach. Zapraszamy również do zapoznania się z badaniami przeprowadzonymi w firmie https://wins.pl/-badanie-satysfakcji-pracownikow-wins Podsumowując, nie byłoby to możliwe bez pełnego zaangażowania nas wszystkich.

robert

Osoba która zaczynała tam pracę namówiła mnie na korzystanie z tej platformy. Finał tego jest taki że moja znajoma już tam nie pracuje i wstyd jej że zostałem wplątany w sieci z których ciężko się wygrzebać. Niestety nie mogę się podzielić opinią jak były pracownik opowiada o firmie, ale z mojej perspektywy (użytkownik) do niedawna wyglądało to wszystko całkiem przyzwoicie. Firma mocno traci na pozytywnym wizerunku w oczach Klientów a to za sprawą chociażby zabezpieczeń i ograniczeń skopiowania własnych danych by utrudnić emigrację z programu, abonament zaczynają dzielić na poszczególne moduły by wyłudzić dodatkowe pieniądze i co ciekawe bez opłacenia tracimy wszystkie dane (tzn są one nie dostępne dla użytkownika).

@robert

Szanowny Panie, pozwoli Pan że sparafrazuję "firma mocno traci na wizerunku a to przez ograniczenia w eksporcie danych". Ograniczenia w eksporcie danych były zawsze. Tak więc stwierdzenie o nagłości tej sytuacji nijak się ma do rzeczywistości. Takie ograniczenia są powszechnym i zrozumiałym zjawiskiem na rynku. Oczywiście pracujemy aktualnie nad przebudową baz danych, chcemy stworzyć mechanizm migracji i archiwizacji danych zarządzany przez klienta.

@robert

Postaram się odpowiedzieć wyczerpująco na Pana wątpliwości, Pisze Pan - abonament zaczynają dzielić na poszczególne moduły by wyłudzić dodatkowe pieniądze i co ciekawe bez opłacenia tracimy wszystkie dane (tzn są one nie dostępne dla użytkownika). Pakiet naszego systemu były zawsze dostępne w modelu - Fakturowanie - Fakturowanie + Magazyn - Księgowość - Księgowość + Magazyn Wszystkie moduły udostępnione klientom oznaczone wersją BETA są w budowie. Po zakończeniu ich tworzenia stają się dodatkową płatną funkcją lub całym pakietem. Tak też było w przypadku Kadry Płace i Ubezpieczenia. Klienci mogli z nich korzystać bezpłatnie w wersji BETA dając nam w zamian informacje o swoich potrzebach. Na tej współpracy stworzyliśmy pierwszy kompletny system do prowadzenia Kadr Płac i rozliczania Ubezpieczeń w Polsce. W pełni zastępuje on program Płatnik ZUSu. Kto z niego korzystał ten wie jaką jest pomyłką. Używa Pan słowa wyłudzić dodatkowe pieniądze. Praca ludzka kosztuje, tym bardziej kiedy mamy do czynienia z produktem dojrzałym i dobrym. Przypuszczam że Pan też nie pracuje pro bono. Jeżeli chodzi o przechowywane dane, na nasz koszt przechowujemy dane przez ponad 5 lat po zaprzestaniu korzystania z konta. Jest to koszt miejsca, obsługi, aktualizacji baz podczas zmiany wersji programu. Klient w każdej chwili może mieć do nich dostęp. Widzę w tej wypowiedzi dużo goryczy, a wystarczyło skorzystać z funkcji Zapytaj Eksperta gdzie z przyjemnością odpowiadamy na zapytania klientów. Chyba że z zasady wpis miał nam zaszkodzić, w tym wypadku nie poradzimy na niezadowolenie konkurencji.

Poszukujący

Jak w WINS są spłaszczone wynagrodzenia, to ile wynoszą na każdym z pięciu poziomów., no może pierwszych trzech wystarczy, heh. Rozumiem, że zatrudniają na okres próbny na 3 miesiące na umowę o pracę, a potem na umowę o pracę na czas nieokreślony czy określony, jeśli określony, to jaki?

@Poszukujący

W większości firm obowiązuje najpierw okres próbny, a następna umowa zwykle jest zawierana na dłuższy czas określony. Jeżeli w ogłoszeniu o pracę na stawisko, które Cię interesuję nie zostało to wyszczególnione, na pewno tą kwestię będziesz mogła poruszyć na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli się na nią zdecydowałaś podziel się swoim doświadczeniem i przybliż jej przebieg. To ważne informacje, których na tym forum szukają inne osoby zainteresowane zatrudnieniem.

@Poszukujący

Jest 5 poziomów kompetencyjnych. O przesunięciu z jednego na drugi decydują inni współpracujący. Wszystkie umowy są zawierane o pracę. Kwoty poniższe są podane netto do wypłaty: 2500 - młodszy 4000 - młodszy + 6000 - samodzielny 7000 - lider / opiekun 9000 - dyrektor Wszyscy pracownicy korzystają z prywatnej opieki lekarskiej. Nie ma premii, nie ma benefitów, nie ma bonusów.

PRZEDSIĘBIORCA

Od niedawna używam platformy w pakiecie rozszerzonym. Uważam platformę za bardzo ciekawą i jedna z lepszych w pakietach ogólnodostępnych. Z funkcji, których brakuje w programie to: CRM nie ma możliwości ustawienia przy kliencie wysyłania systematycznych sms/mail – podobno nad tym pracują. Fajnie było by blokować konkretne funkcje w uprawnieniach np. Magazynier nie musi znać cen zakupowych towarów i nie koniecznie powinien mieć możliwość wykonania zamówień, a pracownik z udostępniony CRM nie musi mieć dostępu do wszystkich jego funkcji jak np. dokumenty. Po za tym: Kadry:+5 Obsługa techniczna i pomoc online 6+. Intuicyjność programu 5 Funkcjonalność- według potrzeb u mnie słabe 5. Co do księgowości online wg potrzeb ja jestem zwolennikiem wewnętrznej księgowości. Nie sztuka zliczyć słupki ale dobrze doradzić ???? – wiec ocenę pozostawię innym użytkownikom. Na pewno będę korzystał …

@PRZEDSIĘBIORCA

Używam ale tylko do faktur, bo nie chce mi się bawię z ksiegowościa (biuro rachunkowe to koszt zaledwie 200 zl mc). Całkiem dobrze mi się na nim pracuje.

Sceptyk
@Tomek

Skoro już tak chwalisz ten system wfirma, to wytłumacz mi jedną rzecz: co dzieje się z danymi, jeśli np. po roku zamierzam zrezygnować z usług? Ciekawa sprawa, że jak np. mam wykupiony pakiet księgowość, a potem zrezygnuję z niego, to TRACĘ DOSTĘP DO WSZYSTKICH DANYCH. Tak jest jawnie napisane na stronie. A jak np. zechcę zmienić system, to wszystkie dane do nowego będę musiał wklepywać ręcznie. A jak nie zrobię sobie wydruków, przyjdzie kontrola a padnie NET to mam przewalone.

@PRZEDSIĘBIORCA

Kadry, Płace i Ubezpieczenia są aktualnie jedyną taką propozycją na rynku Polskim. Kończymy aktualnie integrację z PPK, pracujemy nad rozbudową panelu pracownika online. Jako pierwszy system mamy przetestowane dokumenty w środowisku testowym ZUS. Wchodzące w marcu tego roku.

Korzystam z wfirmy już od pięciu lat i jestem zachwycony! Każdy klient taki jak ja ma wpływ na działanie serwisu. Możemy swoje pomysły zgłaszać na forum, jeśli coś jest nie tak, albo brakuje jakiejś funkcji, wystarczy napisać i za jakiś czas opcja pojawia się w systemie. Jeśli to błąd to szybko jest poprawiany (warto zgłaszać jak coś się zauważy). Pracownicy wysłuchują też sugestii i wielokrotnie coś o czym czymś pisałem pojawiało się w niedługo w wfrmie. W ciągu mojego czasu użytkowania wfirmy, serwis zmienił się bardzo mocno i co chwila pojawiają się jakieś usprawnienia - nie zawsze są one widoczne na pierwszy rzut oka. Wfirma jest prosta, intuicyjna i zwodniczo prosta. Zwodniczo, ponieważ z czasem się okazuje, że ma tyle opcji i zakamarków, że nawet po roku pracy wszystkiego nie wiemy i odkrywamy opcje dopiero jak zajdzie taka potrzeba. Krótko mówiąc wifirma to bardzo wszechstronne narzędzie z dużymi możliwościami. Opcja "zapytaj eksperta" jest nieoceniona. Korzystam często i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli - zawsze dostaję odpowiedź, często dość szybko i nawet w dni wolne od pracy, szczególnie jeśli chodzi o zagadnienia techniczne. Owszem, serwis ma swoje wady (np. słabe i skomplikowane oprogramowanie fiskalne - bez pomocy ciężko skonfigurować, ale koniec końców działa jak należy), ale pomoc techniczna jest na tyle dobra, że są w stanie zaproponować jakieś rozwiązanie, nawet przy braku odpowiednich opcji w systemie. Wg mnie wfirma to jeden z najlepszych serwisów fakturowo-księgowo-magazynowych na polskim rynku a cena do możliwości i jakości jest bezkonkurencyjna. Pełen profesjonalizm.

@Michał

Bardzo dziękuję za wypowiedź. Chciałbym przy okazji poinformować o nowej usłudze jaka zostanie uruchomiona w tym roku. Dotyczy ona stałego wsparcia prawnego na telefon dla każdego przedsiębiorcy w Polsce.

Mąż byłej pracowniczy

Wfirma

@Mąż byłej pracowniczy

pomocna!

Micorazon

Korzystam, jestem zadowolony. Porady mają na stronie poradnikprzedsiebiorcy.pl - sporo rzeczy się stamtąd dowiedziałem, zarówno przed założeniem firmy, jak i teraz od czasu do czasu zaglądam. Jedynie bardzo irytujący jest popup z reklamą ich usług, który wyskakuje na każdej stronie. Co do modułu bankowego - to chyba masz na myśli możliwość importu historii operacji z banku. Głównie można wrzucać pliki csv i mt940. Raz z tego skorzystałem, ale do faktur płatności oznaczam ręcznie, więc dla mnie jest to mało przydatne. Dość długo wybierałem odpowiedni system do księgowości, wahałem się między wfirma i ifirma, i ostatecznie wygrał ten pierwszy. A, jeszcze na plus - na początku musiałem skorzystać z ich pomocy, na wiadomości z formularza odpowiadali szybko, tyle że nie od razu udało im się wskazać dobre rozwiązanie.

@Micorazon

Dziękuję za pozytywną opinię. Poradnik Przedsiębiorcy jest portalem utrzymywanym z funduszy firmy, aktualnie korzysta z niego ponad 4,5 mln czytelników miesięcznie. Dostarczamy dobrej jakości treść. Zapłatą są rejestracje w systemie wfirma.pl i mb24.pl. Dlatego są popupy reklamowe na serwisach.

opinia użytkownika

szukacie kłopotów to zapraszam do w-firma wfirma .... - rozjeżdżają się stany magazynowe ... inaczej jest na wydruku na dany dzień inaczej w zakładce magazyn ,czasami stany są zdublowane a czasami o połowę mniejsze .... dostałem info, że stany można poprawić tylko gdy nie było aktualizacji, później już nie. A ja się pytam kto robi aktualizację systemu bez sprawdzenia zgodności stanów, bez sprawdzenia wyniku z bazy ze stanem w rejestrze produktu? - brak fiskalizacji faktur - jak wystawiasz fakturę osobie fizycznej nie możesz jej zafiskalizować .... - analiza sprzedaży - inne wyniki dla danego kontrahenta w analizie sprzedaży a inne jest suma kwot faktur dla danego kontrahenta .... - przy eksporcie danych do excela często ilości się dublują - np eksport fv kosztowych do analizy - podwójne wpisy Ogólnie nie mam zaufania do tego co ten system wyświetla .... mało ... to zobacz poniżej: Jako odpowiedź na problem ze złymi stanami w wydruku na dany dzień dostałem info, że mam sobie ukryć te problematyczne produkty i stworzyć nowe ... tracąc historię, symbole i możliwość np. analizy sprzedaży bo będzie to rozbite na dwa produkty ... podobnie z zakupem. Obecnie rozjechały się stany 67 produktów ... zobaczymy jak będzie jutro bo planowana aktualizacja ... nigdy nie wiem czym znowu zaskoczą. Pozdrawiam twórców w-firma wfirma Kontakt tylko przez system pomocy zero możliwości kontaktu telefonicznego, ale odpowiadają dość sprawnie trzeba przyznać.

@opinia użytkownika

Szanowny Panie, postaram się odpowiedzieć na postawione zarzuty. Rozjeżdżają się stany magazynowe - Tak, rozjeżdżają się w przypadku gdy po wystawieniu określonej faktury nastąpiła kolejna sprzedaż po czym faktura wcześniej wystawiona zostaje zmodyfikowana a nie skorygowana. Takich kombinacji żaden system magazynowy FIFO nie jest w stanie wytrzymać. Brak fiskalizacji faktur - kłamstwo - mamy dwa równolegle zintegrowane systemy do fiskalizacji - IAI Fiskalizator - własny serwer drukarek w chmurze Analiza sprzedaży - inne wyniki dla danego kontrahenta w analizie sprzedaży a inne jest suma kwot faktur dla danego kontrahenta - W zakładce przychody znajdują się faktury dotyczące zeszłego miesiąca w analizach tylko z danego miesiąca. Przy eksporcie danych do excela często ilości się dublują - np eksport fv kosztowych do analizy - podwójne wpisy - Nie odnotowaliśmy takiego zgłoszenia. Ogólnie nie mam zaufania do tego co ten system wyświetla .... mało ... to zobacz poniżej: Jako odpowiedź na problem ze złymi stanami w wydruku na dany dzień dostałem info, że mam sobie ukryć te problematyczne produkty i stworzyć nowe ... tracąc historię, symbole i możliwość np. analizy sprzedaży bo będzie to rozbite na dwa produkty ... podobnie z zakupem. Obecnie rozjechały się stany 67 produktów - W styczniu 2019 roku komunikował się Pan z nami i dostał odpowiedź dokładnie taką. Poprawiliśmy mechanizm zapamiętywania partii FIFO, prosimy o powielenie produktów których stany się nie zgadzają i wpisanie w powielonych nowych stanów rzeczywistych. Stary asortyment należy ukryć. Jeżeli dotyczyło to 67 produktów to tym bardziej nie rozumiem bicia piany i tworzenia problemu. Pracownicy przepraszali Pana wielokrotnie. Kontakt tylko przez system pomocy zero możliwości kontaktu telefonicznego, ale odpowiadają dość sprawnie trzeba przyznać. - Tekst pisany w sytuacji gdy chodzi o poradę księgową, podatkową lub prawną ma tą przewagę że można do niego wrócić i jeszcze raz przeczytać. Pracownicy wsparcia mają też czas . na zastanowienie się i przygotowanie dobrej odpowiedzi.

Czym Wfirma.Pl Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

W firmie nie ma żadnych dodatków. Pensje są wypłaszczone. Każdy pracownik o podobnych kompetencjach zarabia tak samo.

Niko

UWAGA już niedługo każda zakładka w programie zostanie objęta dodatkowym abonamentem

@Niko

Szanowny Panie, zakładki (funkcje) oznaczone słowem BETA są w wersji rozwojowej. Informujemy wszystkich użytkowników w regulaminie o tym że po ukończeniu nowej aplikacji będzie dostępna za określoną odpłatnością. Staramy się cały czas pracować nad rozwojem systemu. Po wielu latach praktycznie nasza platforma jest największym zbiorem narzędzi wspierających prowadzenie i rozliczanie firmy w Polsce dostępne online. Czas w jakim Pan dokonał swojego wpisu świadczy o tym że frustrację wzbudziło usunięcie starej bezpłatnej integracji z Allegro. Od ponad roku jako praktycznie jedyni na rynku polskim z pośród platform księgowości online pracujemy nad dwustronną integracją systemu z Allegro. Na nowym API. Zamiast hejtować radziłbym zapoznać się z polityką rozwoju tejże platformy. Ważnym tematem jest również kierunek rozwoju ecommerce w Polsce. Stworzyliśmy oprogramowanie praktycznie pomijające drogie utrzymywanie sklepów internetowych na rzecz spięcia oprogramowania księgowo magazynowego bezpośrednio z marketplacem. Utrzymanie sklepu to koszt minimum 200 PLN za miesiąc. Opłata za nasze narzędzia to koszt do 90 PLN za miesiąc przy czym na start wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z 50% rabatu.

Słoik

W jednym w pokoi jest pięknie brzmiący napis '' swoją postawa dajesz przykład innnym'' (usunięte przez administratora)Czy tylko pracownicy mają przestrzegać wartości? Wszystko pięknie jest tłumaczone na spotkaniach Coveya - szacunek, zaufanie, współpraca, synergia itp nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przykre to

TK

Głupimi ludźmi - Ci ludzie tworzą zespoły firmy o wzroście w zeszłym roku 40%. Publikują artykuły merytoryczne które można znaleźć między innymi w takich mediach jak: - Gazeta Prawna, - Rzeczpospolita, - Bankier, - Money, Tworzą największy portal podatkowo księgowy Poradnik Przedsiębiorcy, udzielają 6000 porad miesięcznie wspierając przedsiębiorców. Giermkowie - Dyrektorzy zarządzający od wielu lat samodzielnie sferami kompetencyjnymi firmy, jakością, administracją, rozwojem. Jak odległe wartości od naszych prezentuje człowiek który wyraża się z taką pogardą o swoich byłych koleżankach i kolegach z firmy.

Łukasz
@Słoik

Poważnie szef krzyczy na pracowników ?

były zszokowany pracownik
@TK

Taki, który się szanuje? Poza tym szanuje również innych? Cyferkami rzucasz? Rzuć proszę cyferką rotacji pracowników ;)

kjsfashkdahlhdgkjh
@były zszokowany pracownik

wiem wiem czy do tylu potrafią tam liczyć :D

Alicja
@kjsfashkdahlhdgkjh

Chciałabym uzyskać dodatkowe informacje dotyczące warunków pracy. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w Wfirma na początku współpracy? Czekam na informacje.

Mariusz

Nie polecam wFirma jako klient - tragiczna obsluga klienta i wprowadzanie w blad - przelew weryfikacyjny to tak naprawde oplata weryfikacyjna (napisane drobnym druczkiem)!

Maja

Cenna opinia. Miejmy nadzieję, że Wfirma wyciągnie z niej wnioski. Rozumiem, że już tam nie pracujesz, ale podpowiedz proszę w jakich działach Twoim zdaniem warto starać się tam o posadę?

Człowiek

Zapraszam do zapoznania się z naszym blogiem, każdy kto potrafi samodzielnie myśleć. Wyciągnie odpowiednie wnioski https://wins.pl/blog Frustrat piszący te brednie właśnie jest byłym pracownikiem IT. W ostatnich paru latach zwolnionych zostało łącznie jak dobrze liczę dwóch programistów. Jeden za mobbingowanie z całym zespołem dziewczyny odpowiedzialnej za rozwój. Drugi gdyż kontestował przez szereg lat wdrażanie nowej kultury w firmie. W ciągu ostatnich 3 lat powiększyliśmy ponad 200% zespoły IT, rotacji nie ma żadnej. Dziwna sprawa że wpis został dokonany parę minut przed wczorajszym naszym świętowaniem sukcesu z okazji udanej aktualizacji systemu. Świętowała praktycznie cała załoga bez paru osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.