Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Asia

Szczerze mówiąc, nie dziwi mnie fakt, że nowo zatrudnione osoby- nie wytrzymują atmosfery i presji jaka panuje w firmie ... Po kilku dniach z placzem rezygnuja... Bo jako ,,nowe'' są traktowane przez ,,starsze stażem'' niby kolezanki... Bardzo zle.... Sa gorszym sortem, nikt im nie tlumaczy jak i co maja robic na danym stanowisku, sa wysmiewane i wymagane jest od nich, ze musza miec umiejetnosci, ktorych tak naprawde nikt ich nie nauczyl... Tymczasem ,,stara ekipa" siedzi sobie co chwilke na jadalni jedzac ciasteczka i pijac kawke .. i nikt z tym nic nie robi !!! Nie dziwie sie, ze nowe pracownice uciekaja.... A tlumaczenie, ze " jak my sie przyjmowalysmy to mialysmy gorzej" jest daremne.... Dziwie sie Panu prezesowi, ze nic z tym nie robi... Wystarczy spojrzec na kamery kto jak pracuje. Pozdrawiam i wspolczuje.

Stary Pracownik

Ten Fakt był kilkakrotnie omawiany a Dyrektor nie ma obowiązku pilnowania pracowników 24h jeszcze "dorosłych ludzi". Skoro przychodzisz do pracy to wiesz że to jest "Prawdziwe życie " a nie ... Masz 19-25 lat to możesz cwaniakować? I myślisz że jesteś dalej w szkole ? Przychodzisz do pracy. Dostajesz regulamin pracownika . I pracujesz! Bo dostajesz więcej pieniędzy niż ten co pracuję 10 lat .A nikt za ciebie nie będzie pracował bo jesteś gówniarz Kilkakrotnie było zebranie z Panią prezes odnośnie zachowania pracowników ale to nie dociera to do dorosłych ludzi . Jak coś się nie podoba to droga do Pani prezes i do Pana dyrektora jest otwarta po wcześniejszym umówieniu się poprzez kierownika produkcji. Możesz pójść i otwarcie powiedzieć co się nie podoba. Bo dyrektor i Pani prezes nie są świadomi tego co się dzieje na zakładzie bo mają inne obowiązki. Pani prezes już nie ma siły powtarzać tego sto razy dziennie . A skoro ludzie ja olewają to niech wiedzą że to idzie w oba kierunki . Ludzie chodzą o podwyżki, jest odmowa. A dlaczego? Bo skoro ludzie nie słuchają tego co Pani prezes zadała "prostego do wykonania zadania a tematem było " Traktowanie się z szacunkiem wobec siebie" to niech się spodziewają że odmowa podwyżki będzie dotąd dopóki ludzie się nie zmienią. Skoro dostajesz opieprz to nie z byle powodu. Powód jest taki że się nie starasz i źle pracujesz. Jak się nie czujesz na siłach to znaczy że ta praca nie jest dla ciebie . A jeśli ci zależy i wiesz że jesteś nie sprawiedliwie traktowana to jak wspomniałam . Droga do Pani prezes jest otwarta . Możesz otwarcie powiedzieć że taki i taki pracownik nie współpracuje i jesteś nowa a chcesz się nauczyć pracować a odmawia współpracy i źle się zachowuje wobec ciebie . Według mnie powinna być kara pieniężna w postaci braku premii za takie zachowanie, a jak będzie brakować pieniędzy na pasku to się obudzą. A tym się powinien zająć kierownik zmiany (chociaż połowa prawdy jest ukryta, bo np kogoś się nie lubi)Za złapanie pracownika który źle traktuje nowe osoby czy kogoś innego pracownika kierownik zmiany powinien dostać większą premię . A premia która zdobył pracownik powinny przechodzić na cele charytatywne. Przed tym jeszcze pracownik powinien być poinformowany słownie u Pana dyrektora albo listownie . Skoro ludzie nie traktują poważnie pracy. Najpierw powinno być zebranie przypominające i upominające na temat tego jak się zachowywać wobec siebie ale tak niestety wygląda praca z kobietami. A jeśli chodzi o twoją opinię to ze dyrektor się nie nadaje na stanowisko to powiem ci tak "Nie oceniaj ludzi których nie znasz " bo moze dyrektor to samo powiedzieć również o tobie w formie " Dziękujemy Pani ale nie na daje się pani na to stanowisko. Proszę poszukac innej pracy" dyrektor daje szansę każdemu pracownikowi gdzie widzi że się stara a nie mówi że ma (usunięte przez administratora)a skoro ma tak ... To i ludzie tak będą traktować .

Agnieszka
@Stary Pracownik

Tak właściwie to nie zmienia faktu,że to naprawdę jest (usunięte przez administratora), nie dzięki Pani prezes czy Dyrektora tylko dzięki ludziom jak dbają tak mają tak jest ,i że tam wszyscy wobec a przynajmniej większość podle się wobec siebie zachowują

Może przydałoby się przyjrzeć swoim pracownikom... A przede wszystkim pewnej brygadzistce o której nie raz tu wspomniano! Wiecznie się drzw, wyzywa a sama nie tak dawno siedziała na linii! Już nie pamięta tego??? Chodzi dumna jak paw , a najlepiej jakby wszyscy podziwiali.. z pewności to osoba nienadajaca się na takie stanowisko!!! Kto takie osoby wybiera ??

Tchórze i Prostaki

Czy wy nie macie nic lepszego do roboty ? Nie macie problemów i szukacie na siłę . Albo macie i próbujecie się wyżyć na kimś ?Jest mi wstyd bo to jest Zachowanie Prostaków. Ja się nie dziwię że kierownicy, dyrektorzy i Pani prezes mają nas za nic bo po pierwsze wszystkich wrzucają do jednego worka a po drugie boją się ludzi którzy się tak zachowują. Nie znudzi wam się to ? Piszecie jedni na drugich udając że nikt nie pisze komentarzy. . Kłótnie między działami. Macie w sobie tyle nienawiści co sam jednej diabeł. Potem szukacie osoby z pytaniem kto to napisał i oczywiście trafia potem to na osobę która nie ma nic z tym wspólnego. Zaczynają się podchody i oskarżacie osoby które nie mają pojęcia że taki tekst istnieje . To jasne że się ta osoba nie przyzna bo to po prostu trzeba powiedzieć prosto w oczy. Za nim oskarżycie kogoś to się najpierw zastanówcie nad tym. Najpierw działacie a potem myślicie . Śmiejecie się z ludzi którzy tak naprawdę wam zagrażają no zazdrościcie tym osobom to czego wy nie możecie mieć . Przede wszystkim boli Was prawda . Na głos mówicie że mam to gdzieś a w środku was dusi i kumuluje wam się złość co potem efektem jest wyżywanie się na wszystkich bo oczywiście jedna osoba to wszyscy. Tak to jesteście mocni w buzi ale żeby komuś powiedzieć coś prosto w oczy to tchórzycie bo ta osoba jest od was silniejsza....Ludzie tak naprawdę są waszym odbiciem. Odzwierciedla tylko Was. Patrząc na kogoś i mówicie sobie że ta osoba was denerwuje to tak naprawdę ta cecha siedzi w Was samych . Poszukajcie najpierw u siebie negatywnych cech a potem popatrzcie na tą osobę . Albo zastanówcie się nad tym dlaczego was tak to denerwuje. Jak słyszę niektórych ludzi jak wyzywają inne osoby typu co za(usunięte przez administratora)- to pierwsze co myślę to że "A jaka Ty jesteś, tak samo się zachowujesz , nic innego? " Pracujemy w jednej firmie. Spędzamy tu 8h i taka nienawiść wobec siebie . Aż się nie chce wierzyć w to co się dzieje w ostatnim czasie . Jakbyście widzieli swoje odbicie w momencie gdy z taką nienawiścią opowiadacie o osobach których mówicie . A ty która napisała ten post . Bądź odważna i powiedz to prosto w oczy . I tak samo niech ludzie powiedzą kogo oskarżają . Wszyscy jesteśmy tchórzami. Bo nie potrafimy się przyznać nawet przed samym sobą kto pisze opinię . Oczywiście po to jest stworzony ten portal społecznościowy o pracodawcy żeby każdy mógł się wypowiedzieć . Ale skoro jest tak tutaj źle to czemu ludzie się zwalniają i przychodzą tutaj drugi raz ? Obwiniacie całe zło dyrektora , Panią prezes i kierowników a kto wam daje szansę ? Tutaj się nie patrzy na to kogo się nie lubi a kogo lubi .. Wstydźcie się zachowania jakie pokazujecie bo pracodawca nas się wstydzi i aż wymiotować się chce jak się nawzajem traktujemy..Opisujemy to w internecie. Zamiast przyjść do tej osoby i powiedzieć to prosto w oczy co cię boli. Tchórze !!!!wstyd . Oskarżacie bezpodstawnie . Wszyscy się podejrzewacie. A najbardziej podejrzewacie osoby których nie lubicie . A jeszcze jedna teoria o tym: Napisać mogła osoba ta która rzuca fałszywe oskarżenia. A najlepsze jest to że udajecie wrogów ludzi do których wszystko donosicie. Mówicie im wszystko co kto powie na ich temat przy czym sami sobie przeczucie, że ich nie lubicie . Co tutaj się dzieje ? Ale czytając inne firmy to jest dokładnie to samo . Nienawiść , zło, obgadywanie, plotkowanie. Jedynym rozwiązaniem jest chyba zrobienie dzwonków jak w szkole podstawowej do pracy i po pracy. Identyczne zachowanie Bo ciągle jest ten sam temat. Te mnie zmieniają później,a te nas zmieniają już po 6, po 14 albo po 22 . Ciągle jest problem Albo zrobić w systemie godziny od za 10 do za 10( nie że godzina 6 , 14, 22 to praca ) i nie będzie problemów z autobusami i dojazdami do domu . Osoba która się spóźni na linie ukarana będzie finansowo z premii ( chyba że wcześniej uzasadni swoje spóźnienie z kierownikiem zmiany) . Jak tak się traktujemy , to powinno być zrobione jak w szkole.. A jeśli macie wrażenie że ktoś na was krzyczy to uprzejmie was Informuje że ktoś ma doniosły głos a to się wiąże z długim stażem w pracy. Mówienie głośne jest z powodowane tym że maszyny głośno chodzą . A jeśli uważasz z brygadzistka na ciebie krzyczy to idź do lekarza bo może z tobą jest coś jest nie tak . Z tobą moze jest problem? Jak popracujesz tutaj rok to też będziesz głośno mówić z " przyzwyczajenia" bo masz stopery . Chyba że nie nosisz to trzeba cię zgłosić do BHP? A regulamin pracownika jasno mówi o tym . No chyba że jesteś ciemna masa to nie kumasz .Zamiast kogoś opisywać zacznij pracować i zabierz się za robotę a nie wysługiwać się kimś że może ktoś za ciebie będzie robić a większe pieniądze za free dostaniesz , za lenistwo. A potem chodzi skulona i mówi że zimno . Zimno bo nic nie robisz . Jakbyś wzięła się za robotę to by ci ciepło było .

Jak widać w tym zakładzie nikt nie zwraca uwagi na to jak osoba na stanowisku brygadzistki traktuje pracowników ,ma ich za nic po czym wszystkim nie ma kultury osobistej miesza ich z błotem nie potrafi im nic spokojnie wytłumaczyć powiedzieć ,tylko wiecznie słychać słowo na (usunięte przez administratora), ale najwidoczniej to kierownictwu się bardzo podoba że taka brygadzistka traktuje ludzi jak śmieci,ma większe prawo jak kierownik zmiany żenada tym wszystkim liderom i brygadzistka poprzewracało w tych (usunięte przez administratora)łbach no i dobra

Nie wiem co tam konkretnie dzieje się z tymi brygadzistami ale ktoś pisał ze magazynier zarabia 3,3 tys netto, zgadza się? to już chyba z premia. Skoro tak to ile max taki brygadzista może wziąć i na jakich warunkach? jak w tym przypadku premie działają?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Jago-Pro Sp. z o.o.? 3 lipca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

jan

najnizsza k rajowa + premia czyli gdzies 3300 netto

Zuźka
@jan

Widzę, że to jest policzone bez nadgodzin a o nich także pisali. Ile ich średnio teraz może wychodzić? I z jakim wyprzedzeniem są w razie czego zapowiadane? Premia tez ciekawi, bo pisali, że to uznaniowa, co jest wiec brane pod uwagę tak na oko?

@Zuźka

8 godzin ledwo wytrzymać na produkcji ,bo to jest nie praca tylko (usunięte przez administratora) ,warunki jak w saunie 8h ciężkiej pracy i stania na nogach,nadgodziny tak ale jak 8 h przesiedzisz lub sobie na spokojnie polazisz ale nie na produkcji ,najniższą krajowa zarobisz zero dodatków nie masz nic ,pracowałam i nie polecam kobiety na każdym stanowisku są nikim na hali tam panowie są najlepiej traktowani i nie tykalni

Żaklina

Z czego wynika takie wspomniane podejście do kobiet? Nikt jeszcze gdzieś wyżej nie zwrócił na to uwagi? zastanawiam się po prostu z jakich przyczyn dalej by się utrzymywały w pracy skoro czułyby się gorzej traktowane? Jak ich sytuacja może wyglądać od strony biura? Czy ktoś wie jakiś warunków należy się w nim obecnie spodziewać?

Kandydatt!!?

Cześć czy faktycznie w tej firmie jest tak źle i pracuja zli Ludzie którzy na siebie nawzajem obgaduja śmieją się ?Na wszystkich zmianach tak jest czy jest jakaś zmiana fajna? I jeszcze jedno pytanie czy operator ma taka sama stawkę jak pakowacz?

@Kandydatt!!?

PRZYJDZ I SAM ZOBACZ NA WŁASNE OCZY. A potem możesz sam wystawić opinie . Sama praca nie jest zła. Jeśli się wystawi tutaj opinie to każdy się będzie bronił rękami I nogami że tak wcale nie jest . Że każdy pisze głupoty. Że ktoś kto pisze tutaj jest nienormalny. Więc polecam przyjście tutaj do firmy i zobaczyć czy ludzie są źli jak piszą. Nie każda Plotka czy opinia może być prawda. Jak ludzie wierzą w Plotki czy opinie to są pod wpływem manipulacji. Emocjonalnie nie są silni i to jest znak że można nimi manipulowac. Osoby które wchodzą na opinie a potem rozgadują o tym po zakładzie oznacza to że takie osoby piszą opinie( to jest system obronny). Bronią się rękami I mowia rzeczy typu . Ja tam nie wchodzę, nie mam czasu wchodzić itp. Przychodzi do Ciebie współpracownik i mówi"Słyszałeś/as że są nowe opinie" ktoś nas obsmarowal itd itd....to już powinna zapalić się lampka w głowie że ta osoba wchodzi na opinie i nawet te opinie sam/a pisze ale twierdzi że nie ma czasu . Kogo okłamuje? Siebie czy ludzi ? Bo jak ludzi to można przymknąć oko. Gorzej jak siebie okłamie.Sam sobie robi krzywdę Z tych opin powinna się utworzyć jakas ksiazka. Nie tylko w tym zakładzie tak piszą. W każdej firmie jest źle. Nikomu nie dogodzisz . Było, jest i tak Będzie. Każdy jest inny.

Ma.M

Hej no to czytając teraz nowe wpisy że nowi nie wytrzymuja idą na L4 że jest tak źle :( To ja chyba zrezygnuje pomimo zrobionych już badań:( Bo w poniedziałek mam dostać info od kiedy. A ja cierpię na depresję i własnie się obawiam że również nie wytrzymam tam psychicznie i pójdę na L4:(

Tak Nowa
@Ma.M

Powiedz o swoich obawach osobie która się z tobą skontaktuje. Może coś w końcu z tym zrobią bo ja naprawdę przychodziłam przez załamanie psychiczne a jeszcze się z ciebie pośmiewisko zrobią że chodzisz do psychiatry na depresję. Bo psycholog dla nich to jest śmieszny lekarz a co dopiero psychiatra. A mój psycholog mi powiedział że bardzo dużo ludzi cierpi po covidzie . I współczuję ludziom . A tacy ludzie w jago się smieja . Zastanów się dobrze . Bo jak Cie szkoła to mają maskę założona ale jak zostaniesz sama to już pokazują prawdziwa twarz. Nawet chodzą na skargi do kierownika że się nie wyrabiasz . Ja jeszcze jestem na l4 ale gdy wrócę w pierwszej kolejności się zastanawiam czy nie złożyć wniosek do jakiegoś punktu o znęcanie psychiczne. Mam póki co dowody od psychologa a teraz już jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Czeka mnie teraz rehabilitacja po załamaniu nerwowym. Zaznaczam były pracownik dlatego że ja chyba już niw wrócę do pracy. Mam traumę po przebytej chorobie

Anka
@Ma.M

Ja nie wierzyłam dopóki sama na sobie się nie przekonałam i przepłaciłam zdrowiem. Myślałam że ludzie wyolbrzymiają ale to nic w porównaniu w tym co przeżywasz na miejscu. A dyrektora twarzy nigdy nie zapomne jak mu powiedziałam co sie dzieje. Ja gruboskórna nie jestem. Najwięcej tam szczekają i gnębią te co latają co chwile na przerwy i na ploty. Ciekawi mnie jakie są w domu.

Co ty mówisz?
@Anka

Dyrektor! Wyśmiał ale te (usunięte przez administratora)...baby które cie ponizaly a nie ciebie. Już nie rób z niego takiego potwora. On doskonale wie kto i jakie pierd. Baby tam pracują. Nie będzie trzymał za rączkę i głaskał . Ma do wszystkich pracowników zaufanie i liczy że pracują dorosłe kobiety i ludzie. Dopóki jakie zachowanie taka wypłata. Jak widać dalej gnębią. ???? a ja mam na takich ludzi(usunięte przez administratora)oni mi na chleb nie dają. Ja czekam cierpliwie jak karma wróci. Ale ci wierze w to że też przypłaciłas zdowiem .

Ok

Doświadczenia

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ma.M

Hej Jakie są działy tam w jago pro? Co się tam dokładne robi na produkcji Praca ciężka lekka spoko ludzie? I faktycznie robią ludzi w uja z wypłata tak jak Tutaj pisza? Bo widzę że opinie są dosyć podzielone co do ludzi. No i też bardzo stare są te opinie z Roku 2021 2020Bo sama nie wiem co robić:( Mam rozmowe w Jago 6.06 o 10-30 i jak mi powiedzą że mam pracę to się teraz obawiam jej przyjąć po tych opiniach tutaj. Bo ja znalazłam ogłoszenie że potrzebuja na produkcje: Konfekcjonowanie, Pakowanie , Składanie Ulotek naklejanie naklejek i coś tam.

Prawda
@Ma.M

PRACA jest super . Jak pracujesz ciężko to kasa płynie jak rzeka a jak stoisz i obgadujesz inne osoby to jest niska premia i ogólnie Ale raczej odradzam plotkowania i rozmów miedzy ludźmi . Bo nim się obejrzysz to ci wbija noz w plecy i to jest na wszystkich zmianach. Czysta (usunięte przez administratora) i zachowanie poniżej przeciętnie krajowej . A żeby zaszkodzic drugiej osobie która się nie lubi trzeba wymyślić plotkę a potem obrócić kota ogonem że to ta osoba nie powiedziała i wychodzi najlepiej bo nie ma dowodów, musiał by być podsłuch . A najlepsze jest to że za taka osoba stoją murem . Także odradzam rozmawiania o życiu prywatnym bo mogę Cię sprzedać za 1 grosz. Trzeba się nie dac bo ci wejda na głowę. A praca z kobietami to jest jak praca z samym środku piekła. Jak słucham tych kobiet to (usunięte przez administratora) Dobrze że mam inną płeć hahahaha

Wiesz co szkoda życia i czasu spędzonego w tym zakładzie może praca jak każda inna ale ludzie to jak żyje ,to nie widziałam tyle chamstwa , zawiści i złośliwości a najgorsze to jest to nie jest jakaś zbieranina tylko raczej wszyscy z Jaworzna, porażka

@Karolina

Hej wiesz zobaczymy jak to będzie. Muszę się gdzieś na chwilę zahaczyc a w międzyczasie czegoś szukać:( A ty tam pracujesz/pracowałas?

Cała prawda o pracownikach
@Ma.M

Jestem starym pracownikiem pracującym od 12 lat i obecnie szukam innej pracy. Starzy pracownicy nie są traktowani z szacunkiem. A w soboty i na nadgodziny już nie mam zamiaru chodzić z powodu ludzi którzy rządzą. Jeśli jakaś brygadzistka wydrze ma mnie mordę z powodu błędu ( jakby ona tych błędów nie robiła) to będę chodzić tylko od poniedziałku do piątku. Bo brygadzistka powinna dawać jakiś przykład a tutaj tego nie ma . Tam nie ma normalnych rozmów. Tam tylko jest wyśmiewamie się z kogoś jak ktoś ma słabszy dzień. A dopiero się z ciebie smieja jak coś potrafisz zrobić. Niewiem czy ja jestem nienormalna czy oni? Bo to nie jest normalnie zachowanie człowieka. Jedyna normalna rozmowa to plotki i obgadywania. Jeśli dana osoba mówi o kimś że coś powiedziała co defakto tego nie było to można wiedzieć że tak ona puszcza plotki i to nie jest normalne. Trzeba to leczyć bo to nie jest do śmiechu. Od razu ci powiem ze jest ciężko. Trzeba włożyć wysiłek w pracę. Trzeba chęci. I nie wdawaj się w dyskusje . Na temat życia prywatnego odpowiadaj "tak" lub" nie"a na temat pracy możesz rozmawiać. Musisz się skupić na robocie . Człowiek który ma chęć do pracy to dla niego bułka znaleźć inną pracę. A inne oosby chodza specjalnie na l4 albo wolne biorą żeby nie uczyć nowe osoby

Serio takie ropuchy tam pracują? Bo ropucha mi się kojarzy ze zlym człowiekiem. To Powinnaś wziąść zaświadczenie od psychologa I podać ja o (usunięte przez administratora) na pracownika . Ale jak jesteś na l4 to nic nie zdziałasz. Musisz mieć bierność. Bo jak tak mówisz to nowi będą uciekać i nie przychodzić do pracy. Ja się dziwie że ktoś kto ma ta firmę i trzyma ludzi takich co doprowadzają do takiego stanu . Jak ja posądzisz o mobbing ta taka osoba prawnie może dostać dyscyplinarkę. A jej lata pracy się nie wlicza do emerytury. Będzie bez pieniędzy. Za to że gnębi jak mówisz Ciebie i inne osoby ( no narazie ciebie nie gnębi bo jesteś na l4) . Takie osoby są nie szczęśliwe dlatego tak krzywdzą osoby. A jej Chodzenie do kościoła nic nie da bo bluźni . Co ona dokładnie robi ? Ale z tego co widzę to nieźle cie doprowadziła że poszłaś na l4 . To się zastanawiam czy przyjąć ta posadę bo jestem wrażliwa osobą. A jak ja podasz do PiP to nie tylko będzie ona miała problem ale i zakład że trzyma takie osoby. Wystarczy zaświadczenie od psychologa i opis a już ona leży. Nie starczy jej na życie. Może się nauczy . Ale z doświadczenia wiem że nikt nie stanie w twojej obronie bo się będą bać a trzeba mieć świadków. Ale nic straconego. Do pracy przyjdzie podstawiony pracownik pipu i ja załatwi. Bo też tak robią . Życzę powrotu do zdrowia i ci współczuję z całego serca . Trzymaj się jakoś na l4

(usunięte przez administratora) mam zamiar zaszkodzić osobie która wprowadziła (usunięte przez administratora)a przy okazji firma dostanie karę że trzyma takich pracowników tylko jestem na l4 I nie jestem wstanie mieć dowodów. Ale już niedługo będę mieć dowody. Będziecie mieć (usunięte przez administratora) w tej firmie jak Pani prezes dostanie karę. Dopiero będziecie narzekać. Wezmę zaświadczenie w jakim byłam stanie przed i po i podam osobę za wprowadzanie. Ja już całkowicie do tej firmy nie wrócę . Jestem dumna że wyszłam z tego . Jestem teraz całkowicie zdrowa i mogę teraz szukać pracy . A już nie ma mnie 3 miesiące. Przez 3 miesiące musiałam wyjść z tego. Ja się dziwie że stare pracownice tam wytrzymują. Ja wytrzymałam do roku czasu

Ma.M

Hej to faktycznie jest tak źle jak piszą w opiniach:( A możesz napisać inicjały tych osób co gnębią nowych? Ja mam dostać w poniedziałek info od kiedy mam zacząć:(. Boje się własnie że nie wytrzymam i pójdę na L4 z powodu mojej depresji że nie wytrzymam tam psychicznie:+

Tak nowa

Ta osoba potrafi tak zmanipulować osobami tak żeby wyszło na jej . Ale pamiętaj . DOBRO ZAWSZE ZWYCIĘŻA. Ale powinny być kamery 24h i widać od razu kto manipuluje. No ale dyrektor i pani prezes nie zatrudnia dzieci tylko dorosłe osoby. Ale że niektóre mają nie teges pod czapką to jedna osoba na tym świecie może coś z nią zrobić . Jak zaczną się u niej niepowodzenia, nieszczęscia, choroby to będziesz wiedzieć o kogo chodzi . Mnie obecnie nie ma . Ja znam.sytuację z przed moim l4

@Kandydat

Też się własnie dziwię takie coś nie powinno mieć miejsca :/ A.sa tam kamery na hali wogole? Bo jak mnie oprowadzali to chyba nie zauważyłam kamer .Bo jak tak gnębią pracowników to kamery są dobrym dowodem żeby kogoś posadzić. Ja również się zastanawiam czy Przyjść do tej pracy bo jestem już po badaniach a w poniedziałek mam dostać info kiedy zaczne. Bo równiez jestem osobą wrażliwa tak jak ty:( Nie znoszę takiego zachowania i równiez cierpie na depresję więc mogę nie wytrzymać tego wszystkiego tam :(

Nowa

Starzy dobrzy pracownicy się zaczynają zwalniać. I kilku dobrych pracowników zastanawia się nad odejściem. I jak myślisz dobrze jest? Skoro chcą się zwolnić to chyba jest odpowiedz . Rozmawiałam ze starymi pracownikami parę miesięcy temu przed l4 I szukają pracy. Nawet sie nie będą spodziewać że się będą zwalniać. Zostaną nowi beż pojęcia.

@Nowa

No to tak w takim przypadku coś musi być na rzeczy jak starzy chcą odejść w sumie musi coś w tym być bo faktycznie rozmawiałam z kumplem ktory pracuje na magazynie i te ma powoli dość i mówi że na lini to różnie jest ale za dobrze nie ma bo kiedyś robił tam za nim poszedł na magazyn. Właśnie jak byłam na Rozmowie to zauważyłam własnie że jest mało osób na zmianie dużo lin nie szło bo ludzi brak. A ty tam długo pracowałaś za nim poszłaś na L4 ? Szkolili ciebie wogole na lini? Bo słyszałam że wogóle im się nie chce szkolic i Brygadzistki też nie zbyt są:/. Pójdę zobacze będzie źle to l4

@Ma.M

Nawet roku nie było. Starsi pracownicy odchodza na emeryturę. Cały czas się chwali jedna z drugą że mogą w tej firmie wszystko zrobić bo nic pani prezesowa nic im nie zrobi jedynie co moze im zrobic to pocalowac ich w (usunięte przez administratora) Czyli w takim przypadku moga gnębić osoby wszystkie jakie są na zakładzie. Wyzywać ich od najgorszych (usunięte przez administratora) Odwala im całkowicie przy tym wieku . Za nim przyszłam do pracy byłam normalna osoba . Wesoła, miałam chęć do życia ale gdy przyszłam do pracy na początek mnie szkoliła babka . Ale gdy zostałam już sama na linii nie miałam opiekuna zaczęło się pokazywanie prawdziwej twarzy. Szkolenie pracownika jest pod maską. Stare pracownice się kłócą jak dzieci w przedszkolu a nam mowia że jesteśmy wrażliwe i że płaczemy a same co robią?.Jak im nie wstyd zeby komuś wytykac błędy a same nie sa idealne .Ja jak do domu szlam na autobus to miałam lęki po pracy . Nie mogłam spać w nocy bo się bałam. Dzięki psychoterapii 3 miesiące na którą wydałam swoje całe oszczędności 5000 na które tak ciężko pracowałam doszłam do siebie. Ale jestem ciekawa kto mi zwróci te pieniądze. Ta pani co gnebila psychicznie i przez którą byłam w depresji czy zakład pracy a zabierze tej pani którą chyba nie potrafi pracować z ludźmi ? Jak miałam opiekuna i pracowałam z nią to razem z opiekunem obgadywala stare pracownice i śmiały się jakby brały jakieś narkotyki . Niewiem jak teraz jest . Bo jak mówię musisz przyjść i spróbować. A z brygadzistami to bywa różnie. Żeby się podlizać kierownikowi to wiesz co potrafią zrobić. Nie muszę Ci mówić. Zdarzają się też dobre osoby . Mają serce . Widać to od razu . W ich towarzystwie potrafisz się uśmiechać. Aż się chciało pracować. Nie zgrywają Pań . Traktuja cie na równi. Przyjdź i zobacz . Jeśli poczujesz się źle idź do kierownika który cię przyjmuje do pracy bo w moim przypadku to za późno było. 3 miesiące leczenia. Zastanawiam się nad powrotem ale boję się że znowu spotka mnie to samo! Jeśli bym miała wrócić to w przyszłym roku.

@Tak nowa

Zobaczymy jak to będzie. Moja koleżanka tam pracuje 8lat jest na macierzyńskim teraz i ona mówi że to zależy własnie na jaką zmianę się trafi:(. Bo 2 są źle a jedna jest spoko ona akurat na tej spoko robiła bo pracowała na wszystkich 3 zmianach. Jak będzie źle to pójdę na L4 . Nie ma co się męczyc jak jest źle :( No co nie zmieniam faktu że takie baby nie powinny pracować:/ Czyli opiekunowie też są zli? Tak jak mówiłas że razem z opiekunem wyzywaja . A podejście do szkolenia nowego mają ok czy mają (usunięte przez administratora)..... I nie szkoła wogole?

@Ma.M

Niewiem na jakiej obecnie zmianie jest moja była zmiana, ale można poznać po tym ze jest najmniej ludzi . Jak będzie ci źle najpierw idź do głównego kierownika o przeniesienie na inną zmianę. Jak ci się zapyta powiedz wprost , bo tam są kryte osoby bo się ich boją chyba a potem dziwne dlaczego my uciekamy . Jeszcze tak potrafią kłamać w żywe oczy. Tak potrafią odwrócić kota ogonem że ona tego nie powiedziała że ona jest niewinna . Anioł poprostu przed kierownikiem. One zwalają na osoby których się nie lubi na zakładzie. A jak się nie lubi osoby na zakładzie to można powiedzieć że jest najwięcej warta niż ta osoba która chce zdobyć uznanie . Co do szkolenia to nie mają wyje... ale możesz obserwować. Jak sobie taka osoba idzie na kawkę i osoba spaceruje po liniach żeby sobie porozmawiac co się dzieje na linii to ma wy...a nowa osoba zostaję sama z innymi osobami.Ale w moim przypadku to było tak że moja opiekunka sobie lekceważyla i spacerowała sobie gdzie chciała. Zostawiała mnie samą. Ale nie możesz też na złość robić i nie słuchać co do Ciebie mówi, bo wtedy ty masz wyje....Tam jak podpadniesz to robią ci na złość żebyś miała źle. Zależy jaki opiekun ci się trafi. Jak będzie w twojej obecności obgadywac inne osoby starsze z innej linii to jest bardzo proste rozwiązanie. Że taka osoba jest fałszywa. Że na tą osobę trzeba uważać. Ona może dla ciebie być miła ale potem jak zostaniesz sama to pokaże oblicze . Taka osoba będzie wyzywać inne osoby. Ale ja zdecydowanie jakbym miała wrócić to w przyszłym roku żeby nie widzieć osoby która mnie doprowadziła do takiego stanu.

@Tak nowa

No właśnie ja rozmowę miałam.6.06 i zauważyłam ze na tej zmianie było tak średni osób dużo lin nie szły ale wcale te osoby nie gadały ze sobą siedziały w ciszy.Rozmowe miałam na 10;30 oni mieli ranki wtedy. Aa czyli atmosfera też wszystko zależy od tego jaki jest opiekun tak Dobrze rozumiem? Bo jak opiekun jest ok to i ludzie też tak?

Ma.M

No zobaczymy jak to będzie. Czyli atmosfera między innymi zależy od Osoby która cię szkoli która ma Ciebie pod opieką i od Brygadzistki? Bo jak trenera jest ok to pewnie będzie dobrze na zm i jak Brygadzistka jest też ok. No mój kolega trafił na bardzo zła Brygadzistke i się zwolnił po tygodniu .Miał kogoś tam pod opieką gdzie go wogole nie dopuścil nikt do maszyny żeby się uczył tylko trener gadał i jego miał w (usunięte przez administratora)

@Ma.M

Masz na linii kilka osób. Operator, kontrola jakości, i pakowaczki. Brygadzistka i inne osoby nie ponosza odpowiedzialności za to jak Cie traktuje inna osoba bo ludzie są różni. Możesz mieć super opiekunkę ale na lini się trafi nienormalna osoba która się ma się za wielką osobę i terroryzuje wszystkich albo jedna osobę . Opiekunka twoja nie może być dla ciebie zła bo od razu będą ponosić konsekwencje. Ale źle mnie rozumiesz. Opiekun to zwykły pracownik. Nie ma innych przywilejów jak Ty która przychodzi do pracy. Jest taka sama jak Ty . Nie ma w umowie trener. Zależy jaki mają humor. Jak mają problemy w domu to przynoszą do pracy.

Kandydatka

Hej widzę że bardzo fatalne są opinie o tej firmie. Cały czas się zastanawiałam czemu ciągle tutaj potrzebują osób do pracy to teraz już wiem dlaczego :/ przez osoby które tam pracuja i gnębia nowe osoby:(. To nie ma tam kamer na Hali? Żeby zgłosić takie coś do kierownika.Bo takie osoby powinny ponieść karę za takie traktowanie

@Kandydatka

Co z tego ze są kamery jak i jak nie ponoszą konsekwencji. Ja bym na miejscu kierownika za karę wysyłała na urlop bezpłatny na tydzień! A jak sie sytuacja nie poprawi to już mój psycholog powiedział że za takie coś jak mi zrobiła ta baba zwolnienie dyscyplinarne jak bede miec dowody ale nie mam świadków bo każdy się odwrócil plecami. Ona postępuje tak ze wszystkimi. Nie patrzy na to czy jest nowy czy stary . Ona jest bardzo złym człowiekiem. . Zamiast się szanować nawzajem bo jesteśmy kobietami to jedna drugiej szpile wbija i jeszcze mowia że faceci w pracy są gorsi . No muszę rozczarować bo faceci w tej firmie i w tym przypadku są najlepsi. One na operatorów a szczególnie mechaników wywzywaja a One jakie są.

zainteresowany

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku pakowacza?

M.M

Hej mam pytanie jak wygląda praca na produkcji spoko jest jak tam z ludźmi są okej? Bo mam rozmowę o pracę

Siergiej
@M.M

Praca w hałasie, zarobki na poziomie najniższej krajowej plus premia uznaniowa...Relacje z ludźmi to zależy na kogo trafisz...Ale raczej to nie jest praca dająca satysfakcję i jakieś sensowne zarobki...

@Siergiej

No tak ja się chce zahaczyć dopoki czegos nie znajdę lepszego:). A powiedz mi to prawda że oni w pierwszym dniu dają stos kartke do czytania żeby się dowiedzieć co jak itd? A na następny dzień szkolenie na konfekcji czy tam na maszynie? Bo ja jestem przydzielona na dział konfekcji. Praca wydaje się być nawet okej na konfekcji. A ty pracujesz na Konfekcji i czy masz zmiane ok?

@Siergiej

A jak się robi nadgodziny to spoko kasa?

Opinia

Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii. Czyli opinie które są wystawiane w większości pracowników to osoby które nie pracują i się mszczą a pracodawca myśli że to osoby które pracują w firmie. Pamiętajcie że łatwo zniszczyć komuś życie a trudno jest naprawić. A do naprawienia takiego czynu może braknąć życia . Także zastanówcie się o kim mówicie i o co kogoś oskarżacie bo krzywda wyrządzona osobie żadne pieniądze nie pomogą . Plotki po zakładzie które chodzą kto napisał opinie o zakładzie są w 100 procentach nie prawdziwe tak jak opinie o zakładzie. Ludzie między sobą tocza wojnę bo mają dużo nienawiści w sobie. A zakład pracy nie odpowiada za to co się dzieje z pracownikami bo myśli że zatrudnił inteligentych i dobrych pracowników odpowiedzialnych do pracy. Ktoś może napisać opinie w czyimś imieniu żeby tej osobie zaszkodzić. Nie warto nic mówić o sobie nic bo potem wstrętne babska wykorzystają sytuację i bronią się rękami i nogami że one nie wchodzą na opinie . Według mnie zakład pracy który jest zakładem prywatnym powinien zbierać na piśmie od wszystkich pracowników obowiązkowo co miesiąc opinie o zakładzie w którym się pracuje . Pracownik ma podpisać się imieniem i nazwiskiem jaka opinie wystawił. I jak negatywna opinia trafi o pracodawcy na platformie internetowej Go work z danego dnia od momentu wprowadzenia zasad będzie sprawdzane IP I dane użytkownika który napisał ta opinie . Według mnie by takie zasady był bardzo sprawiedliwie . Skoro ludzie w pracy plotkują o osobach które są Bogu ducha winne że napisali komentarze . Nielegalne sprawdzanie IP jest karalne bo jest ochrona danych osobowych. A taka podkładka że pracownik się podpisał jest bardzo dobre , nie będzie problemu ze sprawdzaniem . Pracownik się zgodził sie na pismie swoim imieniem i nazwiskiem z dniem takim i takim na przetwarzanie danych w celu sprawdzenia . I to powinno być jak najszybciej wprowadzone bo zniszczenie komuś życia nie trwa nawet sekundy a nienawiść człowieka może zniszczyć drugiego. Nie będzie wtedy problemu kto to napisał. Zastanówcie się dobrze

Hmm

Nie przesadzacie trochę ? Jak wam nie pasuje to zmieńcie sobie pracę, ale wątpię żebyście znaleźli taka prace gdzie pracodawca idzie na rękę pracownikowi. Oczywiście każdy się może mylić, ale zgadzam się zw przy liczeniu wypłaty trzeba mieć trzeźwy umysł. Jak chodziłaś przez cały tydzień na nadgodziny I ci się nie zgadza to idź do dyrektora i wyjasnij z nim to osobiście a nie publicznie rozmawiać. Czasami trzeba się dwa razy zastanowić co się mówi bo potem można żałować . Większość ludzi w tej firmie to gada co myśli więc podejrzewam że osoby który piszą mają lat poniżej 30 i mają co najmniej 5 lat pracy albo i mniej . Nikt się nie przyzna kto pisał, ale każdy ma prawo do swojej wypowiedzi . A ludzie jak ludzie wierzą w to co piszą i co opowiadają. A to świadczy tylko o tym ze ludzie mogą wpłynąć na Twoje myślenie i manipulowac Tobą jak chcą .... Dalej dajcie się manipulowac to dobrze w życiu wyjdziecie

Ja mam takie pytanie . Jak to jest że więcej zarobiłam w zeszłym miesiącu jak nie chodziłam na nadgodziny !!!!!!! A jak chodziłam na nadgodziny dzień w dzień to nieudolna baba która nie umie liczyć w tym miesiącu mniej mi policzyła ?????? Może mi ktoś wytłumaczyć? Wy umiecie liczyć do wypłaty? Nie ma co się starać , bo i tak źle policzą. Może sobie system zmieńcie? Jak wam system liczy źle . A jeszcze jakiś dodatek miałam dostać który rzekomo kierownik obiecał. Może na te co liczą to trzeba jakaś kontrolę wysłać bo przecież to jakaś porażka jest . Kogo wy w tej firmie zatrudniacie? Żeby dostać wypłatę z nadgodzinami poniżej 3 koła z dodatkami plus nadgodzinami i plus urlopem ? Lepiej Może jeszcze raz sprawdźcie wypłaty bo to już zenada jest. Zmieńcie pracowników którzy liczą do wypłaty albo kontrola przyjdzie

Gosc

Kontrola jakości nie dodała nikomu obowiązków. To jest przykaz odgórny. Szkoda,że nikt nie widzi,że teraz kontrole mają po dwie linie, zwalnianie komponentów i nieraz jeszcze dostawy. Mają tak naprawdę co najmniej dwa razy więcej obowiązków, za coraz mniejsze pieniadze. Naklejenie etykiety na paletę zajmuje 5 sekund,zastanówcie się ludzie, komu tak naprawdę odgórnie dowalono pracy. I bądźcie sprawiedliwi w swoich osadach. Co do operatorów, to oni mają też ogrom pracy,której wy nie widzicie. Czasem trzeba spojrzeć na niektóre sprawy obiektywnie.

Paulina

Mówisz? A porównasz je wprost skoro tak twierdzisz? Obowiązki to te na umowie lub z ogłoszenia czy chodzi o jeszcze jakieś inne nabyte? Dochodzą jakieś po dłuższym stażu?

Alessandra

Pracowałam w Jago dawno temu przez moment ale z tego co czytam, to w tej chwili jest jeszcze gorzej niż było.

@Alessandra

Traktują ludzi na produkcji jak zwierzęta,teraz idzie lato na hali będziemy się smażyli jak ryby w oleju i co roku nic z tym nie robią, dobrze że większość ludzi szuka innej pracy i się zwalniają,to już nie te czasy że ludzie stali kolejkami .Starych pracowników dopiero szanują śmiech na sali są nikim tam, a zarobki mają mniejsze jak nowi????nie polecam tej firmy na produkcji,a zwłaszcza dla kobiet ,i produkcja jeszcze raz ,robią najwięcej a są gorzej traktowani jak zwierzęta

Figo

A czego się spodziewałaś? Jak się tak zachowujecie to nic dziwnego!!! Wszystko was interesuje , kto sie zwolnił, nawet kto do kiedy ma l4 . Sprawdzacie na komputerach kto do kiedy ma urlop , l4 a to powinien tylko wiedzieć scisle DYREKTOR i KIEROWNIK, a jak co do czego przyjdzie to obgadujecie ludzi na pierwszym miejscu ze momentami muszę sobie uszy zatykać i nie słuchać tego jak z nienawiscia opowiadacie o osobie z którą się przestaliscie odzywać albo nie lubicie. Mówicie cały czas o operatorach, magazynierach ale Wy jeszcze kobiety-Gorsza rasa Po prostu poziom przedszkola i tyle w temacie Macie tyle nienawiści do drugiego człowieka w sobie ze aż płakać się chce . To się dziwicie ze pracodawca was tak traktuje ? Dopóki nie przestanie się wylewać z was nienawiść to będziecie tak traktowani. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Niektórzy nie potrafią pracować ze sobą bo ten się obraził na tego , a ta na tamtego . I to robią dorosłe osoby ?Niektórzy mają wyższe wykształcenie ale kultura osobista i zachowanie do drugiego człowieka równa się zeru . I mogę powiedzieć że kobiety w tej firmie którzy pracują na produkcji fizycznie chyba pochodzą faktycznie od małpy .Wstyd mi pracować między Wami. A na jadalni w czasie przerwy i nie tylko bo też na papierosie to aż huczy od nienawiści. Chyba wam się (usunięte przez administratora) przewraca i nie macie problemów, albo macie problemy i ta nienawiść do drugiego człowieka nasila się. Nie dawno przyszłem pracować do tej firmy i jeszcze nigdy się nie spotkałem z taką nienawiścią między kobietami . Jestem po prostu w szoku. Nie mówię że wszystkie kobiety , bo to od razu przy wejściu widać. Jak się atmosfera nie zmieni do końca roku to daje wypowiedzenie w styczniu. Bo źle się pracuje jak między kobietami panuje taka atmosfera i odbija się potem to na wszystkich . Będziecie mieli jeszcze mniej operatorów.

Wypłata

Czy osoby które liczą do wypłaty umia liczyć? Kolejny raz moja wypłata się nie zgadza . Po prostu żenada.Po obliczeniu Moja wypłata się nie zgadza jakies 950 złotych . Nadgodziny plus praca w weekend.Nie mówiąc o urlopach. Gdzie panie (usunięte przez administratora). A w dodatku Panie nie stosują RODO. Proponuję iść na kurs matematyki, bo umiejętność liczenia do wypłaty nie wymaga wyższego wykształcenia.

@Wypłata

Serio tak masz? No i jak ostatecznie takie sytuacje tu się rozwiązuje? Tu każdy osobiście własną ewidencję w razie czego prowadzi i może mieć co do tego wszystkiego jakąś podkładkę? Z kim takie sprawy się załatwia i kiedy jest na to odpowiedni moment?

Premia
@Paulina

Chodzi tutaj bardziej o niesprawiedliwe ocenianie pracownika. Nie patrza na ciebie jak pracujesz , ile dajesz z siebie tylko patrza na to czy jesteś lubiana czy nie. A najbardziej to się smieja z ludzi którzy dają 100 procent siebie, którzy angażują się w pracę.

@Paulina

Odzywasz się-źle Milczysz- źle Ubierasz się jak chcesz- źle Nie ubierasz się jak chcesz- źle Jesteś -źle Nie ma Cie - źle Masz własne zdanie - źle Nie masz własnego zdania - źle Jesteś kulturalny- źle Jestes chamski -źle Oddychasz ! - źle Zasadę mam więc prosta. Nie zaglądam innym do portfela i sumienia. Patrze i zaglądam za to w swoje odbicie w lustrze z nadzieją, że zawsze zobaczę tam człowieka. Nie świnię .

Nowy pracownik

Zaczęłam pracę w tej firmie kilka miesięcy temu. Na początku pracy wydawało się ze jest super . Dostałam tak zwanego opiekuna , bardzo sympatyczna Pani, sympatyczni ludzie i stwierdziłam że to co opisują tutaj na stronie go worku jest trochę skoloryzowane ale gdy zaczęłam pracę sama , ludzie się zmienili o 180 stopni i stwierdziłam "przeciez to co jest napisane o ludziach to jest prawda" Nie powiem ze wszyscy ale były takie jednostki co się nie zmieniali. Najbardziej się czepiały osoby chodzące po zmianach nie robiące nocnych zmian . Nie powiem konkretnie o którą osobę chodzi bo jest RODO ale wygląda tak przed 50 . NERWOWA OSOBA , WYBUCHAJĄCA Z BYLE POWODU, NIE PRZYKŁADAJĄCA SIĘ DO PRACY BO RUSZA SIE TAK JAKBY MIAŁA 400 KAMIENI W MAJTKACH. Zamiast pracować to cały czas rozmawia , obgaduje , obsmarowuje innych , a sama nie jest idealna.Nie potrafi panować nad swoimi emocjami. Nie potrafi normalnie się odzywać tylko odpowiada z nerwami. Zawsze gdy wchodziłam za nią na odbieranie to stół był pełny a pech chce ze w tym czasie przychodziła brygadzistka i czepiała się z nerwami dlaczego stół jest zawalony. Za każdym razem gdy byłam przy odbieraniu to pech ona wchodziła na kontrolę. Ale nikt nie powie starej pracownicy że przecież cały czas rozmawia Jak można mieć taką nienawiść w sobie ze tak obgaduje ludzi i źle o nich mówić? Zachowanie ma jakby by nie miała wszystkich klepek. Ja bym nie dała rady non stop rozmawiać tym bardziej obgadywać ludzi z innych zmian . Interesuje się życiem prywatnym innych osób kto zdradził, kto się rozwiódł itp rzeczy związane z życiem prywatnym i potem chodząc po zmianach przekazuje informację jakie zycie prywatne ma inna osoba. Zamiast zająć się praca to cały czas rusza buzia. Ona utkwiła mi w pamięci bo była strasznie wybuchowa. Mówię tutaj w języku przeszłym bo zrezygnowałam z pracy w tej firmie z powodu ludzi. Nawet dołożenie dodatkowych obowiązków nic to nie daje . Jedyna kara za obgadywanie, za śmianie sie z ludzi to że nie radzą sobie to wzięcie całej premii Niby pali papierosy ale i tak jest bardzo nerwowa . Na papierosie obgadywala ludzi ze swojej linii do innych którzy nie byli na tej lini . Jedynie co dobrze wspominam to sympatyczny dyrektor, kierownicy z którymi można się z nimi dogadać i idą na rękę jak czegoś potrzebujesz no i brygadzistki zawsze pomagają przy pracy. Mogliby sprawdzić osoby które nie chodza na nocne zmiany jak pracuja . Wogole tam pracujący ludzi zachowują się dziwnie . Przychodzą do pracy jak do baru. Ja mysle ze zwierzęta sie lepiej zachowuja niz ci ludzie. Żadnego przywitania tylko przyjdą i staną nad tobą jakby język im ucieli i nie powiedzą ze jest zmiana tylko po jakimś czasie z nerwami "no możesz już iść do domu " Zero wychowania i kultury. Dlatego moja noga już nie stanie w tej firmie. Będę cały czas chodzić na l4

KAŻDEMU NALEŻY SIĘ SZACUNEK .WYKSZTAŁCENIE I WYKONYWANY ZAWÓD NIEMA ZNACZENIA NATOMIAST ZNACZENIE MA JAKIM SIĘ JEST CZŁOWIEKIEM . Te słowa powinno się powtarzać w biurze jak mantrę. Może było by inaczej!!! W prosty sposób można to wytłumaczyć tak że tutaj nie szanuje się pracy innych. Atmosfera zgęstniała już do granic możliwości, ale tak jest jak się przez bardzo długi czas pracowało na to aby zwykli ludzie zostali doprowadzenie do szału. A najgorsze jest to jak się przypisuje zasługi innym to już jest bezczelność na poziomie HARD. Na dodatek ludzie na najwyższych stanowiskach nawet nie mają bladego pojęcia że zasługi powinny spływać do kogoś innego, ale co tam jest Git. Tylko szkoda że człowiek który się stara później chodzi podłamany!! Jak widzi że to nie on jest w gronie wyróżnionych tylko ktoś co nie przyłożył ręki do tego!!!! Szkoda słów

Paulina

A nie można się po prostu upomnieć o swoje? nie wiem w zasadzie o jakie zasługi teraz tak naprawdę chodzi ale jak ma się dowód, że doszło się do czegoś samemu to w czym problem? przytoczysz jakiś przykład dla jasności?

Facet z boku
@Paulina

Tu jest problem z zachowaniem brygadzistek które nie potarfia się odezwać normalnie do ludzi. Byłem świadkiem jak jedna rozdarta brygadzistka darla się na linii na pakowaczke z powodu jakiegoś zakładania dyszek czy czegoś podobnego ( np na odbieraniu). Tak się darla że ta potem przechodziła załamanie nerwowe po pracy. Czy to jest normalna praca do (usunięte przez administratora)? Kobiety są ogólnie traktowane jak (usunięte przez administratora)!!!!! Przez osoby które nie powinny być na tym stanowisku. To stanowisko powinno być zlikwidowane bo doskonale sobie radziły same jak nie było brygadzistki ponieważ gdy któraś chciała skorzystać z WC albo się napić, pomagała im kontrola jakości!!!!!! Ogólnie powinny być tylko dwie brygadzistki na rano I na popołudnie. Przecież jest kierownik zmiany? I to na tym stanowisku jest 4 kierowników. Więc taki obchód kierownika z pytaniem czy wszystko idzie dobrze to jest na porządku dziennym. Bo codziennie kierownik zmiany chodzi i interesuje się produkcją. Więc tam brygadzistki niektóre które się nie nadają bo są nie potrzebne Robiąc chaos wobec niczego. Interesują się sprawami gdzie nie powinny się interesować i wchodzą do mechaników na warsztat wydzierając się ze mechanicy powinni stac przy lini bo im produkcja zaraz stanie. Czy to jest normalne ???? Kim qwa one są ze władają mechanikami, operatorami , kontrola jakości i jeszcze konfekcjonerki pakowaczki. Na to stanowisko to muszą chyba przejść badania psychologiczne bo skoro nie potrafia się odzywać do ludzi ?????? A potem sie dziwia ze kobiety nie chcą przychodzić na nadgodziny I w soboty ? Przecież jak taka rozdarta baba wydrze się na linii to już się odechciewa pracować i wy wymagacie od innych tego żeby przychodzić w soboty ???? !!!! Tutaj chodzi nie o prace a o psychikę. Jak rozmawiałem z niektórymi pakowaczkami to szybciej bym się znalazł w psychiatryku bo tak potrafią wyprowadzić ludzi . Jak psychicznie dobrze się czujesz to i pracować się chce a tutaj niestety . I nie nikt nie będzie przychodził dopóki jest taka atmosfera która doprowadza ludzi do załamania nerwowego. Ale byłem w szoku że taka brygadzistka która nie ma władzy bo jest ważniejsza od dyrektora przychodzi na warsztat wydzierając się po mechanikach. Ciągle nie umiem zrozumieć, kto rządzi w tym zakładzie, bo chyba jakaś Hierarchia jest ? Może niektore powinny się zgłosić do prezesa Pisu bo rozmawiają w tym samym języku co prezes z kotem ? Jeśli będzie możliwość odejścia to odejdę z pracy bo nie mogę patrzyć na to jak kobiety są tam traktowane i będziecie mieli mniej operatorów a wtedy podwyżka nie będzie wchodziła w rolę. Przychodzę do tej pracy z musu jakbym pracował za jakąś odsiadkę gdy słyszę codziennie jakieś krzyki.

@Paulina

W jakim celu mam podawać konkretne przykłady? JEŻELI z góry wszyscy wiedzą że jednych się promuje a drudzy dla władzy to samo zło, wzrokiem się Ich ZABIJA !!! Napisze to kolejny raz, bo niejedno krotnie tutaj już padło to stwierdzenie, Przykład idzie z Góry!!! Do "Facet z boku" - W Punkt.

Paulina

Ok, ok. A orientujecie się może czy ktoś z góry czyta obecnie te wasze opinie, które tu na forum stawiacie? Ciekawa jestem odbioru i ewentualnej reakcji. Żadne rozmowy w tych zakresach jeszcze nie były do dziś podejmowane? Kiedy mógłby być na to czas?

Jakim prawem kara za uż

Pracodawca nie może karać pracownika za samo korzystanie z urlopu na żądanie. Pracownik ma prawo wziąć urlop na żądanie w terminie przez siebie wybranym, a pracodawca nie ma prawa go za to karać. Nawet wpisując kary finansowe do regulaminu.a u nas biorą 200 zł za wypracowany urlop na żądanie ,bez jaj

Znam Was wszystkich od lat i zawsze kiedy czytam wpisy tutaj to robi mi się tak bardzo przykro, bo nie potrafię zrozumieć dlaczego pozwalacie na ciągłe zagłębianie się w to co złe. Przecież większość z Was to rozsądni i inteligentni ludzie o pozytywnym nastawieniu do życia, a z wpisów tutaj zieje taką nienawiścią do wszystkiego i wszystkich, że aż się niedobrze robi. Wiem, że bywa ciężko , ale jak nie będziecie sobie pomagać tylko ciągle wytykać błędy i wiecznie złorzeczyć .... to lepiej nikomu nie będzie. Pokażcie, że mam rację i potraficie ze sobą pracować w godnych warunkach, bo ja wiem że jest to możliwe, ale niektórzy chyba poprostu zapomnieli jak się to robi.

Prawda
@:)

W tej firmie jest potrzebny dodatkowy lekarz . Nie tylko laryngolog, czy lekarz medycyny pracy ale i jest potrzebny psycholog. Niektórzy sobie nie umia radzić ze swoimi emocjami . Zachowują się ordynarnie. (usunięte przez administratora) Stan psychiczny pracowników to w wielu firmach normalna sprawa. Bo tutaj nawet nie kontrolują swoich emocji. Na przykładzie w jednej firmie doszło do tragedii i to między kobietami. Firma postanowiła ze co roku ma być obowiązkowy psycholog . Jeśli między pracownikami się nie poprawiła sytuacja musieli wziąść przymusowy urlop , zrobić na własny koszt badanie psychologiczne i dać potwierdzenie ze nadaje się do pracy z ludźmi. Chamstwo tutaj między kobietami to podchodzi pod "(usunięte przez administratora)" a jeszcze jak jest inne stanowisko np pakowaczki -brygadzistka, albo pakowaczki- kontrola, albo pakowaczki -operatorzy. Nie ma żadnej współpracy!!!Ludzie nie potrafia się do siebie odzywać a szczególnie ze soba wspolpracowac ( mam tutaj ma mysli operator plus kontrola plus konfekcjonerki) A jeszcze mają wielkie pretensje ze ktoś inny ich nie szanuje . To działa w dwie strony . Jak ty kogoś nie szanujesz to ktoś ciebie też nie będzie szanowal i to nie będzie od tej samej osoby która przez ciebie nie będzie szanowana tylko to dostaniesz od innej osoby . (usunięte przez administratora)

Dk

(usunięte przez administratora) właścicielka kupuje apartamenty za granicą a załoga robi za głodowe pensje przydała by się tam jakąś kontrola bo to co tam się dzieje to to jest nie do przyjecia

Joanna

Hejka, a można widzieć na jakich umowach pracuje się na tym stanowisku? Jest to UoP dla Pakowaczek na czas nieokreślony czy jakaś inna forma zatrudnienia?

NN
@Joanna

Zatrudnienie na UoP. Nie ma żadnej ściemy wszystko legalnie a dzisiaj to ważne. Najpierw próbna potem albo na stałe albo na jakiś okres.

@NN

próbna to ile trwa? i jak warunki mogą się zmienić po przedłużeniu? chodzi mi o finanse. stale są podwyżki?

Uwaga!

PODWYŻKI BĘDĄ DLA NORMALNYCH I DOROSŁYCH LUDZI . Którzy będą się angażować w 100 procentach w pracę. Czyli: - osoby chodzące na nadgodziny(dniówka 100% + bonus) - osoby które będą przychodzić w weekendy ( dniówka 100%+bonus) - osoby którzy nie plotkują i nie zachowują się w dziecinny sposób - osoby którzy nie chodza na l4 ( bo nie chce im się przyjść do pracy i robią przekręty) - osoby które się nie zwalniają w czasie dniówki bo im się nie podoba praca albo ekipa . - osoby którzy są życzliwi dla współpracowników ( ale podstawowe wychowanie to się już wynosi z domu rodzinnego)

Miły pan
@Uwaga!

Jedna wielka pokazowa. Najpierw rozmowy z dyrektorem gdzie on o inflacji i wojnie a my o podwyzkach i produkcja z operatorow na pokaz. Teraz mysla że dziewczyny się ugna i przyjdą na nadgodziny i weekendy.

Jaaaa

No po opisie to raczej ktoś ma coś z głową,kto tu jest dziecinny?i komu nie chce się pracować no na pewno nie ludziom na produkcji zawłaszcza kobiety które w ogóle nie są docenione ,a wykonują swoją pracę dobrze mimo tego że są jak w big Brother wszędzie kamery i oczy na wszystko patrzą podchodzi to pod (usunięte przez administratora).Do tego jak można napisać że kulturę wynosi się z domu ,to kim my na produkcji jesteśmy ???uważam że nie trzeba mieć wykształcenia nie wiem jakiego żeby mieć kulturę i to nie wynosi się z domu a jest w człowieku

Do Jaaaaa
@Jaaaa

Dobrze wykonują swoją pracę pracę? Dasz głowę uciąć że kobiety dobrze wykonują swoją pracę? A skąd te reklamację? No raczej pszczółka nie wlatuje do kartonu . To jest firma prywatna , a jak firma prywatna to i jest wewnętrzne rozporządzenie. Kamery są potrzebne do premii , dla ludzi którzy są umysłowo chorzy, którzy w emocjach mogą zrobić krzywdę drugiemu . A przeczytaj sobie co to jest mobbing , bo najwyraźniej jesteś niedouczona . A (usunięte przez administratora) jest między pracownikami ( odzywają się do siebie w sposób wulgarny!!!! I mało sympatyczny) No powiem ci ze dobre pytanie zadałaś "kim my na produkcji jesteśmy " a ja ci powiem kim jesteście kłamliwe (usunięte przez administratora)które potrafią szkodzić drugiej osobie przedstawiając ta osobę w złym świetle to wymyślacie historie wyssane z palca . A nie wynosi się z domu kultury? W pierwszej kolejności to rodzice cie wychowują. A jak Cie wychowali to taka jesteś. A z czasem spotkasz osobę gorsza od siebie i z kim się zadajesz takim się stajesz . A co ma wykształcenie do charakteru?(usunięte przez administratora)

Inflacja
@Miły pan

Każdy ma swój rozum i jest dorosły. Nikt nikogo nie namawia na nic . Jest proste pytanie .

P.S
@Inflacja

A jak ktoś przyjdzie to nie z powodu tego ze ktoś się ugina i jest pod wpływem słów Pana Dyrektora. Bo nikt nie ma prawa mnie zmusić zostawać na nadgodziny albo przychodzić w sobotę, bo to nie są czasy epoki kamienia łupanego.

Jaaa
@Do Jaaaaa

Pracodawca nie może instalować monitoringu tylko po to, aby podglądać, jak pracują jego podwładni. Ogranicza to bowiem prawo do prywatności każdego z nich. I jestem douczona

Do Jaaaaaa

Ach nie ? Przecież doskonale lubicie wymyślać ksywki osobom które wam nie pasują albo lubicie wymyślać historie która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. No niby nie ma co wkładać do jednego worka ludzi a przecież każdy zachowuje się tak samo ? Przyjaciółka przyjaciółkę obgaduje. Niby tutaj koleżanki ale jak coś o tej koleżanki potrzebuje a jak jest jej nie potrzebna to od razu do innej koleżanki która była ich wspólnym wrogiem obgaduje ta co była jej najlepszą przyjaciółka. I to ja mam coś z głową. Jak was słyszę czasami jak rozmawiacie i was obserwuje to wymiotować mi się chce ze tak potraficie wbijać noże w plecy. A ostanio uwziely się na dyrektora. Śmiecie same się usuwają. Więc jak wam jak nie pasuję to się zwolnijcie.

Kamera
@Jaaa

Prywatność to masz poza pracą.! Bo niektórzy to jak mnie spotkali w Galenie to już cały zakład wiedział co było w koszyku. Podobnie było z biedronka . Zaglądali do koszyka co w nim było i potem szczegółowo opisali to innym co potem nitka po nitce i cały zakład wiedział. A to się nazywa prywatność! Albo była też sytuacja że mnie spotkali na spacerze z rodziną to od razu wiedzieli. A zakładowi wypominasz kamery. Madre jest zagladanie komuś po pracy w czyjeś życie a kamery na zakładzie to już katastrofa. Za niedługo otworzę lodówkę i będę widzieć ludzi z jago pro że będą wiedzieli co jem na śniadanie, obiad , kolacje i czy jem z rodziną czy jem sama czy może razem z kotem albo psem . .

C.D Kamera
@Kamera

Czy może sam na spacerze czy z kimś tam. Albo ile sie wydało na zakupy . Itd. Itp wszystko co jest związane z życiem prywatnym . Zakład pracy nie założył monitoringu w domu , a więc jak przebywasz na zakładzie pracy to już to nie jest twoje .

????
@Kamera

Nie ośmieszaj się z tym wpisem każdy wie o co chodzi z kamerami

Bardzo proszę

Choroba psychiczna to stan zaburzenia postrzegania realnej rzeczywistości. Jak rozpoznać chorobę psychiczną? Chory ma omamy i urojenia oraz zaburzony tok myślenia. W chorobie psychicznej fałszywy odbiór lub przeżywanie świata prowadzi do dziwacznych, nieuzasadnionych sytuacją zachowań i działań

....
@Bardzo proszę

Z czym się wiąże ta choroba psychiczna. Śmiało możesz powiedzieć. Skoro powiedziałaś A to powiedz B i czekamy na odpowiedź "Do czego jest przypisana choroba psychiczna "

Jak długo czekaliście na odzew z Jago-Pro Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

zazwyczaj zawsze

bo nikt nie jest chetny pracowac za najnizsza krajowa

Iwona
@zazwyczaj zawsze

I na każdym stanowisku jest ta najniższa krajowa? Nie ma szans na negocjowanie stawki z firmą, czy na podwyżki, chociażby inflacyjne? :/

Ciężko jest
@Iwona

A lepiej raczej nie będzie

@Ciężko jest

odnośnie kasy nie? od stycznia poprawa chyba na to była, a co z innymi warunkami pracy, też coś jeszcze się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.