DSO Sp. z o.o.

Opinie o DSO Sp. z o.o.

Weronika

@hymen Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Twoja opinia może być pomocna dla innych osób, które będą się starały o pracę w tej firmie. @mały dużo uniesie, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wydaje mi się mało prawdopodobnym żeby w interesie firmy leżało pozbywanie się pracowników którzy dobrze wykonują swoje obowiązki.

Graf

www.bananki.pl/home

Graf

www.bananki.pl/gry/gry-mmo

Z całą pewnością nie zwalniają ludzi bez powodu!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DSO Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
mały dużo uniesie

Próbują zwalniać pracowników mimo wykonywania przez nich obowiązków pracy.

KAROLINA

Do kronospanu,są ciągle oferty pracy,w których obiecują stabilzacje i dodatkowe profity. O stabilnej pracy proszę zapomnieć,pn.mogą Cię zwolnić z dnia na dzień. wszystko zależy od chumoru pana prezesa dla którego ludzie nic nie znaczą. Nie polecam tam pracy.

Weronika

@Prochu1991 pytanie o zarobki jest trochę nie na miejscu, bo nikt Ci dokładnej kwoty nie poda. Po pierwsze wynagrodzenie jest zależne od wielu kwestii. A po drugi stawki zazwyczaj są tajemnicami handlowymi, dlatego nikt ich publicznie nie ujawnia.

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza. Czyli dobrze się pracuje?

Prochu1991

Witam, chciałbym czystej ciekawości spytać czy ktoś tu pracował na stanowisku Młodszego specjalisty IT? Jaka panuje tu atmosfera i zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedź

Weronika

@Obiektywny piszesz o jednym plusie firmy DSO, czyli o pracownikach. Rozumiem z tego, że podoba Ci się atmosfera. To również ważny aspekt podczas poszukiwań pracy. A czy na umowie są inne warunki niż na rozmowie? Zapoznajecie się z tym podczas podpisywania umowy?

Maria

Witam, pracował ktoś w dziale personalnym? Proszę o opienie na temat tego działu.

Obiektywny

Osobiście nie polecam gdy weźmiesz do ręki słownik synonimów to przy słowie patologia będzie zapis DSO krono w Strzelcach. Niedawno wyszła afera ze inne oddziały sztucznie windowaly ceny produktów a Ty biedaku pracuj za najniższą a 700zl brutto dodatku za 4 bryg. Ma być szczytem marzeń. Maszyny się rozpadają a bhp kwiczy kulejac oczywiście pozdrawiam lakiernie i amatorów wózków widłowych. Jedynym plusem tej firmy są podstawowi pracownicy najniższego szczebla. PS. Uwaga na to co obiecują przy rozmowie bo wygląda to super a jest później dno zmiany po 12h tylko jak są urlopy albo chorobowe tak mówią a prawda jest taka ze 12 są standardem na wyzysk dla smutasow co życia nie mają.

Fasolek

Jak wygląda praca specjalistów? Również jest źle? Może Ci wyżej mają lepiej?

Weronika

@Polak ze Strzelec Op. dobrze, że piszesz rady dla pracodawcy DSO Sp. z o.o., bo jest szansa, że odczyta Twój post, ale pierwsze sformułowanie nie może pojawiać się na forum, bo łamie regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin.

Weronika

@Zly a dlaczego nie polecasz firmy DSO? @Mati dlaczego najgorsza? Możecie uzasadnić, bo ważne, żeby na forum znajdowały się opinie uargumentowane i prawdziwe. Takie pomagają innym osobom.

Mati

Kronospan to (usunięte przez administratora) Najgorsza firma w jakier pracowalem. Maja tam ludzi za nic

Madzia

Jednak ta kierowniczka z lakierni nie musi być taka jak piszecie gdyż ona cały czas pracuje i zarabia a wy nie hehehe i stać ją na zmianę samochodu z 4 kółkami na masce. Żałosne zazdrośniki.

AAss
@Madzia

do Madzi - ona jeździ autem z 4 kółkami na masce bo wykorzystuje "zazdrośników"

Polak

Ludzie takimi pracodawcami jak Kronospan, Coroplast, Pearl Stream czy Intersileslia w Strzelcach Op. należy tylko gardzic i nigdy tam nie szukać pracy. To kolonizatorzy którzy zjechali się do Rzeczpospolitej Polskiej aby mając tu chwytanych juz niemal z łapanki ludzi za najniższa krajowa osiągali kolosalne zyski wywożone następnie za granicę do krajow macierzystych... NIE CHCEMY WAS TU KOLONIZATORZY I AMATORZY TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ

asas

Ineresuje mnie dział podłogi, nie lakiernia,jak tam jest?

Pracownik Roku

Opinia w Strzelcach Opolskich na temat na temat kierowniczki lakierni nie wzięła się z kosmosu. Traktuje ludzi jak śmieci. Ma napady szału i nie kontroluje się. Wyzywa, obraża, przeklina, poniża. Ludzie już, się z tego śmieją. Jak ma się do załatwienia jakąś sprawę, to traktuje ludzi jak powietrze - zupełnie bez szacunku. Skutecznie odstrasza potencjalnych pracowników lakierni. Jeżeli się jeszcze zastanawiasz, to się nie zastanawiaj - nawet bezrobocie lepsze od pracy z taką "kierowniczką". Najlepszą decyzją jaką podjąłem to złożenie wypowiedzenia i zmiana roboty. Inne działy? W zasadzie cały ten zakład nie szanuje pracownika. Po rozmowie będziesz zachęcony, przyjmą Cię z otwartymi rękami. Przyjmują wszystkich bo przez opinie jakie krążą brakuje już ludzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DSO Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w DSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSO Sp. z o.o.