TOALETY.PL Sp. z o.o.

Opinie o TOALETY.PL Sp. z o.o.

Porażka

Witam. Kilka dni temu byłem w Tychach na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko przedstawiciela handlowego i muszę powiedzieć, że oddział jest zrobiony na odwal się, przyjmują za najniższą krajową i samochód masz tylko do dyspozycji w czasie godzin pracy, co znaczy, że jak mieszkasz daleko od Tychów to dojeżdżasz we własnym zakresie, auta służbowego przypisanego do siebie nie dostaniesz... o takim jesteś przedstawicielem handlowym, chyba od siedmiu boleści. Wstyd i hańba.

ktoś

Wszystko się zgadza. Panie Grzegorzu niech Pan przeczyta i wyciagnie wnioski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Caryca niszczy wszystko od środka.

Gość4

szacun dla poprzedników! w firmie toalety.pl szmata do wycierania podłogi ma więcej godności i praw od każdego pracownika (oczywiście nie licząc carcy.. ), która jest tego sprawcą ........ opamiętaj się . NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE

Krzyś

W końcu ktoś sie odważył napisać całą prawdę.Szacunek. Zgadzam się ze Stasiem w 100% . Mógłbym jeszcze coś dodać ale po co . Myśle ze wystarczy to co on napisał. A Carycy zycze powodzenia w szukaniu zespołu pracowników do firmy, pewnie bedzie cieżko :D

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOALETY.PL Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca kat.B lub C - Serwisant eko-toalet - Kraków? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Staś

Toalety.pl firma, która się zerwała z choinki. Sytuacja w firmie to czeski film, właściciel średnio zainteresowany tym co się dzieje w firmie oddal praktycznie całą władze w jedne ręce \"Carcy\" lady Mielonek, alias jelonek, agent XXL, robi z ludźmi co jej się podoba, mobbing to codzienność, kary finansowe za wszystko, próba sprzeciwienia się lub posiadania własnego zdania kończy się zwykle usunięciem z firmy. Warunki zatrudnienia mocno naginające prawo. Na papierze najniższa krajowa reszta wynagrodzenia wypłacana w\"inny\" sposób. Za urlop i chorobowe nie wypłacana tzw. \"premia\" czyli chorując kończysz na głodowej pensji. Jesteś masochistą to dołącz do Toalety.pl. Poza tym w firmie część ludzi chętnych żeby współpracować i jakoś ciągnąć to firmę do przodu lecz wszystko to niszczy wyżej wspomniana \"lady\" wyszukując aferki i skłócając ich między sobą. Dział handlowy bardzo duża rotacja, około 10 kierowników w ostatnich 5 latach, handlowców ciężko zliczyć. Dział techniczny duża rotacja wśród mechaników kierowcy to najstabilniejsze stanowisko ponieważ mało kto wytrzyma taką pracę. LUDZIE NIE TRAĆCIE CZASU NA TĄ FIRMĘ JEŻELI MACIE MOŻLIWOŚĆ ŻEBY POSZUKAĆ PRACY CHWILĘ DŁUŻEJ TO NAWET NIE ZAWRACAJCIE SOBIE GŁOWY TĄ GÓWNIANĄ FIRMĄ. JEŻELI SYTUACJA CIĘ ZMUSZA DO ZŁAPANIA BYLE JAKIEJ PRACY TO PRÓBUJ ALE ZOBACZYSZ, ŻE KAŻDE NAPISANE TU SŁOWO POTWIERDZI SIĘ.

Mały

Firma potworna, ludzie , Szef Marsjanin ,chore relacje między pracownikami LUDZIE JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yay yay

odradzam nawet njwiekszemu wrogowi.Jeden wielki syf.(usunięte przez administratora)

wwww

rob - 2012-06-14 21:43:39 Agusiu, a gdzie Ty te 30 osób naliczyłaś? Chyba że chodzi Ci o zwolnionych? Ty chyba zielonego pojęcia o tej pożal się firmie nie masz, Nie wypowiadaj się więc, A pikniki i dobrą atmosferę pracy to znajdziesz jak sobie namalujejesz. ne polecam pracy, unikajcie ofert jak diabeł wody święconej! Caryca i tak was zwolni. Caryca rządzi.Cała prawda:)

rob

Ciekawe

Dramat atmosfera, szef nic nie wie co się dzieje bo (usunięte przez administratora) i tak po swojemu wszystko przekręci, kiedyś to chociaż właściciel rozmawiał z pracownikami a teraz otoczony pionkami zostało im góra rok i upadek z takimi doradcami u boku

Tychy

Witam, mam pytanie odnośnie pracy Przedstawiciela Handlowego w tej firmie na terenie Śląska? Jaką opinię wystawicie śląskiemu oddziałowi tej firmy o nazwie Szalet Serwis?

Tomasz

Witam Jak można nazwać to pracą to trzeba wziąść pod uwagę to że obozy niemieckie na terenie Polski też były oficjalnie \\\\\\\"(usunięte przez administratora)\\\\\\\"\\\\\\\" Robisz za Gebelsa ? Szef złodziej i oszust,mitoman, atmosfera jak w żelaznym sklepie ,przemiał ludzi , Jakość usług delikatnie mówiąc potworna!!! Jak najdalej od tej firmy

Agnieszka

Bzdura. Pracuje tam chyba ze 30 osób i wszyscy świetnie się dogadują. Organizują pikniki, wigilje, itd. Mój chłopak tam pracuje i bardzo sobie chwali. A handlowcy mają najlepiej, nie pracują w soboty ani niedziele, nie robią nawet nadgodzin. Wsiadają w firmówki i nie ma ich cały dzień. Jasne że jak nic nie robisz to cię w końcu wywalą.

baster

chora firma choraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BOY

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE,PRZEDSTAWICIELI ZWALNIAJA CO 6MIESIECY,TO BARDZIEJ JEST ZABAWA W DETEKTYWA NIZ PRZEDSTAWICIEL,TA FIRMA POWINNA SIE NAZYWAC ZAL.PL

bezrobotny

Zostałem tam zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisko przedstawiciel handlowy. Ktoś już tam pracował?

Same pozytywy jeśli chodzi o firmę Toalety.pl z Krakowa. Fajni ludzie, zgrana ekipa, super warunki w budynku przy Wąwozowej. Szef jest OK, z każdym pogada i na każdy temat. Da się zarobić. Pracuje się naprawdę fajnie. Oby jak najdłużej!

Zostaw merytoryczną opinię o TOALETY.PL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TOALETY.PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOALETY.PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TOALETY.PL Sp. z o.o.